PDA

View Full Version : kak obichate da se dyrjat s vas momchetata



ucTuHcKa`
01-03-2006, 11:16
ami iskam da vi popitam kak obichate da se dyrjat s vas momchetata po to4no kato nqkoe momche vi haresa i iska ne6to da stane kak vi "zaribqva" kakvo vi govori ili narpravo deistva?Az lichno mn obi4am tozi moment na zaribqvki :oops: :)

kimi_raikonen
01-03-2006, 11:19
ami da ti kaja 4estno moqta napravo deistva.Puk momentite sus zaribqvki sa za malkite deca

SweetBunny
01-03-2006, 11:27
Mi haresvam, kogato mom4eto v na4aloto (predi da sme trugnali) se durji milo, nejno, ugajda mi na mnogoto kaprizi :lol: :lol: :lol:
Ima komplimenti.... :P v smisal ne haresvam, kogato izvednuj trugnem :arrow: zapoznavame se i vednaga trugvame...tei ne mi haresva...
Obi4am da buda...uhajvana duuulgo i 4ak togava da trugnem :oops: :D :D

kimi_raikonen
01-03-2006, 11:31
ti kakvo iska6? edno mom4e da te uhajva dulgo i ti nakraq da trugne6 s nego.Nie mom4etata nqma da ti lazim v krakata q.Nqkoi drug kompliment ili podaruk i tolkoz.Puk ako ne si suglasna-ima i drugi momi4eta. Ne si samo ti tuka.Tva e

playful_baby
01-03-2006, 11:39
az li4no sa6to predpo4itam da me uhajvat!za6to li?
ami za6toto prosto e qko?
4uvstva6 se super!!!ala i drugo e vqrno-ponqkoga prekalenoto uhajvane e stra6no dosadno ne mislite li?

SweetBunny
01-03-2006, 11:41
ti kakvo iska6? edno mom4e da te uhajva dulgo i ti nakraq da trugne6 s nego.Nie mom4etata nqma da ti lazim v krakata q.Nqkoi drug kompliment ili podaruk i tolkoz.Puk ako ne si suglasna-ima i drugi momi4eta. Ne si samo ti tuka.Tva e
:lol: :lol: :lol: prosto ti taka razsujdava6, ela tuk pri men, da vidi6 kak se durji nqkoe mom4e s men i 6e vidi6 za kfo ti govorq :oops: ... znam 4e ne sum samo az i 4e ima o6te mnogo momi4eta, ama kfo da se prai, taka sum si az i se namirat mom4eta, koito da me uhajvat, ne mi trqq6 ti q :lol: :P

ponqkoga prekalenoto uhajvane e stra6no dosadno ne mislite li?
OPREDELENO :x

spq6tata_krasavica
01-03-2006, 12:04
az mn obi4am kogato nqkoi me haresva da me svalq, da flirtuva s mene. ama ne da mi se pravi na golqmata rabota. 6tot tva v kraina smetka az 6e go re6a. a ne da mi go kaje napravo 6tot togava ve4e ne mi e interesno. i ako az go haresvam moje i da stane ne6to. dokato ako ne go haresvam i napravo mi predloji mi stava super gadno, za6toto znam kolko e gadno da te otrejat!!

playful_baby
01-03-2006, 12:22
NAPALNO SAM SAGLASNA S TEB

sherry
01-03-2006, 13:41
Az sa6to haresvam tozi period na svalkite.
Edno mom4e mi haresva ako se darji s men gotino.Da vijdam,4e me uvajava,4e mu e priqtno s men.Da imame kakvo da si kajem,da ne ni e sku4no zaedno.Gotino e i da se darji dobre s teb,primerno kogato ti e studeno da ti dade bluzkata si.Da te gu6ka,da ti spodelq,da te razbira.Nai-qko e kogato te celune za parvi pati :wink:

rowzz
01-03-2006, 13:55
За мене е достатъчно да е до мене нищо повече..
Нямам нищо провив зарибявките ама кат са много вече дразни а и още повече се дразня когато някой се базика с моите чувства - аз казах какво ми идва - "П.С много обичкам такива "гадженца" като тебе които си играят с чувствата на партньора си ( бивш или настоящ ) ако те хвана така ще те гушна че ако дебелото ти черво остане в теб ще е добре "
и така де хубаво е до някаква граница и съветвам всички НЕ Я ПРЕКРАЧВАЙТЕ ТЪПО Е ! ;)

banditcho
01-03-2006, 13:58
аз лично обичам момичетата да се даржат добре с мене а не особено :lol:

Meonesssss
08-29-2013, 21:58
Защо си мислите, че момчетата трябва да ни угаждат на капризите и да ни глезят ? Особено някой кози от бившия ми клас, си спомням : той ми подари това, онова ще поискам онова " .. Чакай малко бе той да не е банкомат ? :D Разбирам да ти подари нещо на Свети Валентин, на годишнина и т.н. .. ама защо трябва даа се харчи момчето като може да си показва любовта по друг начин ? Комплиментите са хубаво нещо, но понякога и изведнъж да стане е хубаво :) С бившия ми приятел се познавахме от сседмица и сме си говорили и веднъж както се разхождахме той аз и още 1 момче ме хвана и целуна ( преди не сме имали никакъв контакт или каквито и да е намеци, че се харесваме) и после тръгнахме. Така че, понякога "изненадите" са доста хубави :D :D

tonique
08-29-2013, 22:06
Защо си мислите, че момчетата трябва да ни угаждат на капризите и да ни глезят ? Особено някой кози от бившия ми клас, си спомням : той ми подари това, онова ще поискам онова " .. Чакай малко бе той да не е банкомат ? :D Разбирам да ти подари нещо на Свети Валентин, на годишнина и т.н. .. ама защо трябва даа се харчи момчето като може да си показва любовта по друг начин ? Комплиментите са хубаво нещо, но понякога и изведнъж да стане е хубаво :) С бившия ми приятел се познавахме от сседмица и сме си говорили и веднъж както се разхождахме той аз и още 1 момче ме хвана и целуна ( преди не сме имали никакъв контакт или каквито и да е намеци, че се харесваме) и после тръгнахме. Така че, понякога "изненадите" са доста хубави :D :D

Ейййй не се прави, че не обичаш парите - мръснице :D :D :D пък и нещо обърка пола да не си момче :D
(погледни заглавието на темата)

По темата: Не знам, да ми купува разни работи пък ще я оценя по някакъв начин :D :D

Meonesssss
08-29-2013, 22:09
Не обичам пари. Ако искам нещо - сама ще си го купя, никой не е длъжен да ми робува на шибаните капризи. Ако всички момичета около теб обичат парички, ясно ми е какъв си и ти :)

tonique
08-29-2013, 22:11
*Ако мислиш така наистина не само на празни приказки - Браво :)
малко момичета мислят по същия начин..

Какъв съм, че ми е интересно :D

Meonesssss
08-29-2013, 22:13
Ако сам не можеш да се досетиш, на къде по зле ?
И само не разбрах, защо си мислиш, че всички момичета обичат парите ?

tonique
08-29-2013, 22:16
Не мога, наистина напиши ми го на ЛС :)

Може би си се загледала, как момичета на по 20 години карат Bmw-та X6-ци и други разни коли за по 100 бона - дори и по-скъпи от на някой хора апартаментите и къщите в който живеят .. е ще ми кажеш, че не обичат парите и на какво са способни само заради лукса?

Meonesssss
08-29-2013, 22:23
Чакай малко, това не са всички момичета. Те това което правят си остава за тях. Аз си изразих мнението и ти ми каза " Ейййй не се прави, че не обичаш парите - мръснице " ? Не, не се правя, споделям мнение. Относно горното , нито съм на 20 нито имам BMW, нито бих си купила когато съм на 20 години .. Тогава ще мисля за къде, къде по-различни неща като учение, работа, как да плащам квартира и т.н. ( това не беше по темата, извинявам се ). Просто исках да кажа, че не всички момичета са такива, каквито ги описа :)

maldini
08-29-2013, 22:24
Чакай малко, това не са всички момичета. Те това което правят си остава за тях. Аз си изразих мнението и ти ми каза " Ейййй не се прави, че не обичаш парите - мръснице " ? Не, не се правя, споделям мнение. Относно горното , нито съм на 20 нито имам BMW, нито бих си купила когато съм на 20 години .. Тогава ще мисля за къде, къде по-различни неща като учение, работа, как да плащам квартира и т.н. ( това не беше по темата, извинявам се ). Просто исках да кажа, че не всички момичета са такива, каквито ги описа :)
Колко романтично..за малко да ти повярвам. :)

muhatacece
08-29-2013, 22:27
meons, успокой се .. човека ти го е написал на шега. Не го приемай толкова лично . :)

Meonesssss
08-29-2013, 22:28
Колко романтично..за малко да ти повярвам. :)

Не съм те молила да ми вярваш. Да не мислиш, че всяко едно момиче, като види пари и ще дотичка? :?

tonique
08-29-2013, 22:31
Не съм те молила да ми вярваш. Да не мислиш, че всяко едно момиче, като види пари и ще дотичка? :?

И какво ще ми кажеш, че предпочиташ момче с Golf 3-ка или някой с някое Bentley или друга по-луксозна кола .. или айде да не са коли - предпочиташ да седнеш в VIP-а на някоя дискотека или да стойш на бъгавите малки масички или столчета до бармана..

и ти толкова много се изнерви, че чак забрави да ми напишеш: какъв съм :D

muhatacece
08-29-2013, 22:33
съжалявам гаджето и/ мъжа и :D

Meonesssss
08-29-2013, 22:34
Ще ти кажа, че не ме ебе ( с извинение) каква кола кара или се движи с градския транспорт, стига да е истински ! Повече няма да споря, трудно бихте разбрали, явно :)

tonique
08-29-2013, 22:37
Ще ти кажа, че не ме ебе ( с извинение) каква кола кара или се движи с градския транспорт, стига да е истински ! Повече няма да споря, трудно бихте разбрали, явно :)

Еми явно е защото си на 15г. все още :D

и няма да повтарям - прочети ми по-горното мнение, че умирам направо, искам да узная какъв съм :D

maldini
08-29-2013, 22:38
Хахахаха е да на 15 е нормално да не ти пука .

melany94
08-29-2013, 22:46
Кво сте ги изкарали тея теми от 2006 бе, вие щури ли сте ???????

tonique
08-29-2013, 22:51
Кво сте ги изкарали тея теми от 2006 бе, вие щури ли сте ???????

Еми агент Смит ги е изкарал, не съм аз - само ще те помоля да не ме биеш..

поне можеше да споделиш мнението си по темата - какво правиш на момчетата при първа крачка :D

Reinfleischhh
08-29-2013, 23:24
Предполагам,че ако си пасваме нещата ще се получат.На всеки човек би му било приятно да го закачат, но не трябва да се прекалява.

TrollFaace1
08-29-2013, 23:27
Еми обичаме да се държат с нас като с свине :D
Да ни хранят и да ни чешат гърбовете :lol:

melany94
08-29-2013, 23:31
Да се държат добре с мен, иначе ще го духат.

tonique
08-29-2013, 23:34
Да се държат добре с мен, иначе ще го духат.

Добре, дебеланке моя
успях ли? :D :D :D

melany94
08-29-2013, 23:41
Стига си ме сдухвал

LadyDi
08-30-2013, 05:42
При наличието на дневен капацитет от близо 20 нови теми, не виждам защо изравяте стари такива.