PDA

View Full Version : Тъп въпрос ама бас държа че не сте се замисляли!!!



Verbal_187
01-03-2006, 17:15
Защо поечето мацки не се радват много на свлечени типове (демек на "рапъри"). И те могат да са добри с тях и те могат да са добри дори и по-добри от другите понякога. Не зависи ли характера на самия човек?

dataworm
01-03-2006, 17:17
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:

Verbal_187
01-03-2006, 17:22
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:

Рапър съм.
Хахахахах, пич не знам дали рапа още е модерен ама аз такава музика слушам (естествено не комерсиален) и не знам ама от моите наблюдения е друга работата, не че аз се стрема а сваля колкото се може повече момичета, аз съм влюбен в едно и не смятам да се занимавам с други!
Ама според мене ни мислят за несериозни, прости, арогантни (щот слушаме псувни) еми не е съвсем така то си е до акъла и характера, поне според мен!

ZAZZZI
01-03-2006, 17:28
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

Verbal_187
01-03-2006, 17:30
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

Така е напълно съм съгласен, а и тая музика вече не е модерна. Колкото до предпоитания според мен е по-важно отношението и характер и друите работи а не музикални предпочитания.

ZAZZZI
01-03-2006, 17:33
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

Така е напълно съм съгласен, а и тая музика вече не е модерна. Колкото до предпоитания според мен е по-важно отношението и характер и друите работи а не музикални предпочитания.
taka si e.poslednoto ne6to koeto gedam sa myzikalnite predpo4itaniq

dataworm
01-03-2006, 17:40
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

Така е напълно съм съгласен, а и тая музика вече не е модерна. Колкото до предпоитания според мен е по-важно отношението и характер и друите работи а не музикални предпочитания.
taka si e.poslednoto ne6to koeto gedam sa myzikalnite predpo4itaniq
Просто...Абе като не сте просветени си мълчете...(не приемайте това като обида, не сам заядлив човек)

e4o
01-03-2006, 17:55
vsqko momi4e kakto i mom4e si ima razli4en vkus,
nqkoi haresvat smuknati, drugi ne :P :D

Verbal_187
01-03-2006, 17:55
Аз не се обиждам ама съм любопитен човек и бих желал да знам какво имаш в пшредвид под непросветен и ако е до непросветен в музиката, ще ти кажа че си в грешка!
Слушам я от както се помня и имам албумите на изпълнители които едва ли си чуввал, ама айде да не се флъдва че раздела не е за музика!

Verbal_187
01-03-2006, 17:58
vsqko momi4e kakto i mom4e si ima razli4en vkus,
nqkoi haresvat smuknati, drugi ne :P :D

Така де праилно!

SeXyTo_f
01-03-2006, 18:02
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /
suglasna sum ZAZZZI :D

nasty_13
01-03-2006, 18:36
ami zavisi mn ot 'rapera'//
ako e neakf ne ob6titelen i zalupen mi sorrki amam kak 6te privle4e nqkogo?
ako e utrakan razgovorliv i uvere te ima -Hellooo my friend...KAk siiiii?

rowzz
01-03-2006, 18:39
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:

Рапър съм.
Хахахахах, пич не знам дали рапа още е модерен ама аз такава музика слушам (естествено не комерсиален) и не знам ама от моите наблюдения е друга работата, не че аз се стрема а сваля колкото се може повече момичета, аз съм влюбен в едно и не смятам да се занимавам с други!
Ама според мене ни мислят за несериозни, прости, арогантни (щот слушаме псувни) еми не е съвсем така то си е до акъла и характера, поне според мен!
Респект пич и аз даже бг рап слушам ама не съм толкоз ограничен и съм супер влюбчив и НИКОГА НЕ ИЗНЕВЕРЯВАМ но не мисля че ни отбягват ..

ZAZZZI
01-03-2006, 18:39
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

Така е напълно съм съгласен, а и тая музика вече не е модерна. Колкото до предпоитания според мен е по-важно отношението и характер и друите работи а не музикални предпочитания.
taka si e.poslednoto ne6to koeto gedam sa myzikalnite predpo4itaniq
Просто...Абе като не сте просветени си мълчете...(не приемайте това като обида, не сам заядлив човек)
na men li 6 mi vika6 4e ne sam prosvetena we???? ti v koi vek jivee6 znae6 li

BaCaRDi_M
01-03-2006, 19:23
e to i az slu6am rap ama ne se obli4am kato 6amara primerno:)pi4 nqma zna4enie kak si oble4en po vajno e kak se darji6 s momi4eto
:lol:

rowzz
01-03-2006, 19:37
e to i az slu6am rap ama ne se obli4am kato 6amara primerno:)pi4 nqma zna4enie kak si oble4en po vajno e kak se darji6 s momi4eto
:lol:
Да ама аз се обличам като Мишо Шамара :lol: нях нях нях..

CuNki pO MuCuNki
01-03-2006, 20:03
Verbal_187 ne si mnogo prav,moje bi go kazva6 za6toto pove4eto,koito ti haresva6 ne si padat po teb,no predpolagam,ubedena sym de 4e ima drugi momi4eta,koito adski haresvat rapyri(po-to4no teb) no ne gi zabelqzva6....li4no az si padam pove4e po rapyri mnogo ste sladki:))ama haresvam po-niski i po-puhkavi :lol: :lol:

Vetrosvir
01-03-2006, 21:00
A be a az na vsi4ki moga da vi kaja edin golqm i prav deto si mislqt,4e drehite nqmat nikvo zna4enie!Myzikata reflektira i vurhy govora i vurhy stila na obli4ane,az naprimer hodq oble4en kato skater,no vsu6tnost sum biv6 blader,no vse pak dvete ne6ta imat ne6to ob6to,osven tova dnes si kupih nqkvi mega smuknati dunki,no poprincip tova sa mi purvite dunki i vuob6te ne me kefi da gi nosq 6tot sum kato nqkoi BG LAPAL[rapur]i e nqkvo mn sme6no pri yslovie,4e ne se kefq na taq myzika,4atkate li?I kvo im ima na 4algarite we,ne 4e sum takuv,ama vie ko sly6ate na kyponi i takiva ne6ta???Metul?I obsujdate lapalite??Qsnooo

rowzz
01-03-2006, 21:03
A be a az na vsi4ki moga da vi kaja edin golqm i prav deto si mislqt,4e drehite nqmat nikvo zna4enie!Myzikata reflektira i vurhy govora i vurhy stila na obli4ane,az naprimer hodq oble4en kato skater,no vsu6tnost sum biv6 blader,no vse pak dvete ne6ta imat ne6to ob6to,osven tova dnes si kupih nqkvi mega smuknati dunki,no poprincip tova sa mi purvite dunki i vuob6te ne me kefi da gi nosq 6tot sum kato nqkoi BG LAPAL[rapur]i e nqkvo mn sme6no pri yslovie,4e ne se kefq na taq myzika,4atkate li?I kvo im ima na 4algarite we,ne 4e sum takuv,ama vie ko sly6ate na kyponi i takiva ne6ta???Metul?I obsujdate lapalite??Qsnooo
Ти си мнооо неориентирао копеуе знайш и ?..

`Death`Whore`
01-03-2006, 21:03
Мен ме мислят за сатанистка, а съм доста чувствителна...за рапърите не знам, но има и нежни души.

rowzz
01-03-2006, 21:04
Мен ме мислят за сатанистка, а съм доста чувствителна...за рапърите не знам, но има и нежни души.
Мерси за комплимента :oops:

`Death`Whore`
01-03-2006, 21:06
Впрочем, Мишо го видях във Варна преди години в едно кафене.

b0buuu
01-03-2006, 21:07
Moqta gledna tochka e ima li znachenie kakuf rap slushash i kak se oblichash ...po princip tezi momicheta koito otbqgvat takiva kato "nas" isuhleni sa tezi na koito maikite sa ogranicheni nekfi koito gi e strah ot takiva mislqt gi za banditi i t.n. a ima i roditeli koito sa super goteni koito vlizat v neshtata s decata si koito ne sa ogranicheni i mislqt po drug nachin che i te sa bile mladi i te sa bile lydi aide tova e ot men :roll:

rowzz
01-03-2006, 21:09
Впрочем, Мишо го видях във Варна преди години в едно кафене.
Аз пък мисля че фчера бях с него на кафе но за малко..
Се пак съм в бранша.. :)

Akivasha
01-03-2006, 21:16
Аз лично се кефя на рапъри.Има нещо яко в тях,но не на всеки му утива да е такъв.HATE POZERS!

rowzz
01-03-2006, 21:18
Аз лично се кефя на рапъри.Има нещо яко в тях,но не на всеки му утива да е такъв.HATE POZERS!
:D
П.С повярвай на мен ми утива.. :)

DoNnNnNa
01-03-2006, 21:49
emi men li4no mnoo me kefat raparite dori xodq s takav i da ti kaja izobshto ne si prav :roll:

`Death`Whore`
01-03-2006, 21:50
но не на всеки му утива да е такъв.HATE POZERS!

Това прозвуча, като че ли ако не ти отива, си позьор.

Atika
01-03-2006, 22:06
Offf .. shtoto sa nqkvi smahnati manqci, ednotipni i komersialni .. , glupava i pravejna ne moda mi neznam kak da go nareka ..

`Death`Whore`
01-03-2006, 22:07
Какво означава "правежна"?

Crazy^Biker
01-03-2006, 22:11
mi istinata e edna HORA NE STE NEGRI i nikoga nqma da bydete imitiraiki tqh otstrani v 90 % ot slu4aite izglejda super smeshno i poziorsko .......te tva e problemo .......
kat vidish nekoi individ det edvam hodi shtot dynkite sa mu smykn ati i sa fashion i si gi diga prez 2 sekundi e izvinqqqqqqi

P.P. nishto li4no kym nikoi rapa si vaji ama v getoto .........v bulgariq geta nqma

`Death`Whore`
01-03-2006, 22:13
Като циганин метъл. :)

mimi_gothica
01-03-2006, 22:21
To si e do 4oveka,nqma zna4enie kak se obli4a6 tva te pravi van6no razli4en no ima edni i sa6to oble4eni hora,hora koito izglejdat po edin i sa6t na4in slu6at edna i sa6ta muzika no po harakter sa mn razli4ni.

Bimper-ska
01-04-2006, 00:20
Това са глупости. Ако беше вярно, сега нямаше да съм с мойто гадже. Той харесва някакви италиански бози, дето не мога да ги трая, изглежва като идиот (и понякога се замислям дали не е), но все пак е един от най-точните хора, с които съм се срещала през живота си. И нее, не е грозееен. :twisted:

HeDa
01-04-2006, 00:32
Mene taq tema ne6tp ne me radva ... pyk moje i 6toto v moq grad raparite sa nqkva si grupi4ka tam ot 10-15 4oveka i ako stane nqkakyv skandal ili boi te vinagi sa zameseni i si4ki gi mrazqt i tva e ob6to vzeto..Ama tva si e za moq grad... :]~

belluci
01-04-2006, 05:05
mislq,4e problema ne e v tova 4e nqkoe momi4e si misli,4e rapurite sa lo6i i ne znam si kvi...axxaxa...gluposti,osobeno puk tiq na6te psevdo rapuri(ne iskam nikoi da se obijda),kato bqh po-muni4ka i togava be6e moderno,ve4e ne e,predimno s takiva izlizah,v smisul priqteli i me kefeha.Sega kato porastnah leko mi se promeniha kriteriite i 4estno kazano ne se 4uvstvam dobre do nqkuv izsulen,se edno slojil poturite na pradqdo mi,koito se durji osnovno kato nai-golemiq prostak ili se e filmiral do tolkova i se e vjivql v rolqta na negoviq liubum rapur,4e se misli za gangster,za lo6o mom4e i sqkakvi takiva opredeleniq.Prosto normalno e s godinite kakto momi4etata taka i mom4etata da si promenqt kriteriite otnosno priqtelite si i nai-ve4e intimnite si partniori i v edin moment tova spira da ti haresva,tursi6 ne6to pove4e,ne6to po-elitno i tuk da ne propuskame prikazkata:"po drehite te posre6tat,po uma te izpra6tat",t.e. na4ina po koito se obli4a6,manierite koito sledva6 i t.n i t.n. pokazvat kakuv 4ovek si i do kolko si evoliuiral.I e absoliutno normalno edno po-golqmo momi4e,s nqkakuv intelekt,momi4e koeto se obli4a elegantno i t.n. i t.n. da haresva takuv tip mom4enca.Vse pak prestavete si edna super gotina macka,oble4ena kato jena,za6toto na 17,18,19 i natam e normalno da se obli4a6 jenstveno da hodi do nqkuv na koito pantalonite mu visqt do kolenete.:)Vsi4ko se opira imenno do kriterii i ne amlko do vkus,a vkusa su6to govori sam po sebe si,za 4oveka:)

RoSsY88
01-04-2006, 05:16
Абе не знам никога не съм си казвала да не ходя с рапар или нещо такова...само метали избягвам,че не съм им фенка на тях.Аз съм мн капризна на тема външен вид и мн избирам...Не съм ходила с рапар ама са мн сладки според мен :P

Eleonora
01-04-2006, 06:58
E az se kefia to4no na takiva :D .Mnogo si padam po smaknatite,mislia gi za golemi sladuri :)

Verbal_187
01-04-2006, 07:20
Verbal_187 ne si mnogo prav,moje bi go kazva6 za6toto pove4eto,koito ti haresva6 ne si padat po teb,no predpolagam,ubedena sym de 4e ima drugi momi4eta,koito adski haresvat rapyri(po-to4no teb) no ne gi zabelqzva6....li4no az si padam pove4e po rapyri mnogo ste sladki:))ama haresvam po-niski i po-puhkavi :lol: :lol:


Най-вероятно, само че мене ценностите и манталитета са ми по-разли4ни, но в това коет казваш има бая истина в пое4ето слу4аи.

Verbal_187
01-04-2006, 07:25
mi istinata e edna HORA NE STE NEGRI i nikoga nqma da bydete imitiraiki tqh otstrani v 90 % ot slu4aite izglejda super smeshno i poziorsko .......te tva e problemo .......
kat vidish nekoi individ det edvam hodi shtot dynkite sa mu smykn ati i sa fashion i si gi diga prez 2 sekundi e izvinqqqqqqi

P.P. nishto li4no kym nikoi rapa si vaji ama v getoto .........v bulgariq geta nqma

Пич рапа е протестна музика, аз го слушам, и се обличам така не за да съм като негър, а за да покажа че слушам тая музика, освен тва дрехите са ми удобни, не си дигам панталоните през 2 секунди, по природа съм бунтар, а свлечените дъна на панталоните в гетата са имали приложение, но няма да ти обяснявам.
И не знам дали съм позиор, ама има истина в тва коет казваш, някви келемета дет са смъкнали гащите, захапали цигарата и слушат 5о стотинки и вече са гангстери, ако имаха представа за какво става дума поне щеше да е добре!

beB_
01-04-2006, 08:04
mene puk smuknatite ne me kefat axhxh mn sa mi sme6ni

Crazy^Biker
01-04-2006, 10:55
i sre6ty kvo protestirash we pi4 sre6ty tva mama i tati da ta izdyrjat li .......deba i smeshnici rapa e protest ama neznam kvo moje da protestira nqkoi na vyzrast do 18 godini kat ne e vidql istinskiq jivot .....poziorstvo do bezbojie ne kazvam che vsi4ki sa takiva ama 99% ot slu4aite
kvo prilojenie sha mu namerish na dylbokoto dyno na pantalona si 4e mi e interesno .......

ei ima individi det si govorat na Nigga i po cel den igraat hek4e i pu6at treva ......tva li im e protesta

ne otricham 4e ne vsi4ki sa pod 1 mnojitel ama da si na 16 godini primerno i da govorish za protest mi leko e smeshno pri polojenie che vashte ti davat pari4ki za zakuska ........

aide sas zdrave

`eNeRGie`
01-04-2006, 11:31
AZ moga da ti kaja shto ne se radvat na taikiva shtoto ne e moderno da si svle4en xaxaxaxaxaxaxax ne gi kefi kak sa oble4eni pa v dneshno vreme koi gleda haraktera i dobrotata na horata????????????

rowzz
01-04-2006, 11:38
mi istinata e edna HORA NE STE NEGRI i nikoga nqma da bydete imitiraiki tqh otstrani v 90 % ot slu4aite izglejda super smeshno i poziorsko .......te tva e problemo .......
kat vidish nekoi individ det edvam hodi shtot dynkite sa mu smykn ati i sa fashion i si gi diga prez 2 sekundi e izvinqqqqqqi

P.P. nishto li4no kym nikoi rapa si vaji ama v getoto .........v bulgariq geta nqma
Ахаха пич аз пък щи кажа "искам да съм негър в щата Алабама, 30 санта член и готина мадама, когато се събудя да ми носи тя кафето, когато си поискам да я щляпна по дупето.." тфа е..
И не мисля че е смешно .. просто е някакъв вид отминала мода и хората които се обличат по този начин са истински верни на тази музика тфа е от мене ..

TheMaggie
01-04-2006, 11:44
Abe nie tochno na tezi hora se kefim.Ti mai ne si tochno rapar,a?Shto ne si pratish snimkata?

PLAMENKO
01-04-2006, 16:28
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /

а МЕТАЛ ЛИ бе хьахьахьахахаХАХхахаХАхЪХ АуаХуахъхъаах...

rowzz
01-04-2006, 16:36
Abe nie tochno na tezi hora se kefim.Ti mai ne si tochno rapar,a?Shto ne si pratish snimkata?
Не разбрах на кого говориш.
тя мойта снимка си е тука през цялото време - виж долу подписа бежавото яке..
айде и със здраве..

ch0c0late
01-04-2006, 17:56
4e az hodq s rapar! I kfo mu e?! :wink: Az ne se kefq na toq stil na obli4ane,osobeno mnogo,i slu6am malko rap.A drehite ne pravqt 4oveka! Puk i liubovta e slqpa! :wink: :roll: :D Po-vajno e du6ata i ... tfa v ga6tite! ;) :P E liubovta na 1-vi mqsto!!!

JustBitch
01-04-2006, 18:07
aee tva si e tvoq stil za6to da promenq6 zaradi vseob6toto mnenie:)koito te haresva 6te haresva i stilati!az li4no ne ponasqm rapari nqma ni6to sexy i mujkarsko v teh ama tva e drug vypros:P

S8K
01-04-2006, 18:51
Защо поечето мацки не се радват много на свлечени типове (демек на "рапъри"). И те могат да са добри с тях и те могат да са добри дори и по-добри от другите понякога. Не зависи ли характера на самия човек?бегай бе...рапери,бляк...такива пози ме скъсват от смях...не си падам по чалгари..SUX чалга...ама рапери....а бе нямам думи....мноо зле..може и прилични да има ама пак са си зле...

hot_sexy_lady
01-04-2006, 19:23
az li4no mn haresvam rapuri :wink: za drugite momi4eta nz no men li4no mi haresvat :wink:

Death_F
01-04-2006, 19:54
ХаАХА мене един път ме свали рапър...НЯМА ДА ПОВТОРЯ!Не е ли то баткото с дългата коса...:джангър:

forrzi
01-04-2006, 19:57
за мен музикалните предпочитания са на 2-ро място след отношението към мен
и знаеш ли защо?
защото музиката,която слушаш е огледало на самия теб
поне за мен е така-аз въобще не мога да си падна по някой чалгар да речем,защото музиката която слуша е изключително ограничена а и + т`ва май "певиците" започнаха да си вярват

те правят това което е модерно-това което другите искат а в моята ценностна система това е срив-тотален срив
предпочитам сериозните момчета,които се интересуват от по-значими неща,които не се страхуват да признаят слабостите си и най-вече тези,които живеят живота си за себе си ,а не за другите

това е от мен :D

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 20:01
предпочитам сериозните момчета,които се интересуват от по-значими неща,които не се страхуват да признаят слабостите си и най-вече тези,които живеят живота си за себе си ,а не за другите :D
Все едно описа мен :) направо сме един за друг хаха :P

forrzi
01-04-2006, 20:04
хахаха
ми предложи ми да се оженим де!
к`во чакаш? :lol: :lol: :lol:

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 20:19
хахаха
ми предложи ми да се оженим де!
к`во чакаш? :lol: :lol: :lol:
С удоволствие ама ми се струва, че си още малка :P

forrzi
01-05-2006, 09:49
хахаха
ми предложи ми да се оженим де!
к`во чакаш? :lol: :lol: :lol:
С удоволствие ама ми се струва, че си още малка :Pвъзрастта не е от значение
а и няма да разбереш че съм малка :twisted: :twisted: :twisted:

He3HauKa
01-05-2006, 14:05
men lichno ne me interesuva dali momcheto koeto haresvam e rapar,chalgar,metal,reivar... men si me kefi shttoto e simpatqha ,zabaven.. shtoto si e moito momche :twisted:

mil4eto_
01-05-2006, 16:14
аз лично не се кефя на рапърчета,защото по-голямат част от тях слушат Мишо Шамара и си мислят че са супер велики а всъщтност са некфи пърни комплексари. :!:
но всяко момиче си има различен вкус,познавам много мацки,които се кефят на джита.

XePouH
01-05-2006, 16:49
за мен музикалните предпочитания са на 2-ро място след отношението към мен
и знаеш ли защо?
защото музиката,която слушаш е огледало на самия теб
поне за мен е така-аз въобще не мога да си падна по някой чалгар да речем,защото музиката която слуша е изключително ограничена а и + т`ва май "певиците" започнаха да си вярват

те правят това което е модерно-това което другите искат а в моята ценностна система това е срив-тотален срив
предпочитам сериозните момчета,които се интересуват от по-значими неща,които не се страхуват да признаят слабостите си и най-вече тези,които живеят живота си за себе си ,а не за другите

това е от мен :D
най-точно казано,шапка ти свалям :D

Absconding
01-05-2006, 19:31
Защо поечето мацки не се радват много на свлечени типове (демек на "рапъри"). И те могат да са добри с тях и те могат да са добри дори и по-добри от другите понякога. Не зависи ли характера на самия човек?

Ами аз не им се "радвам" просто, защото не ми харесва визуално. Както и не ми харесва момче с адски впити дрехи. Въпрос на вкус. Едно време беше много модерно да си смъкнат и момичетата яко се кефеха на такива. Сега ми се струва смешно. И може да ви изглежда, че съм предубедена, но повечето такива момчета (особено МнооОго смъкнатите) не ми допадат и като характер. Затова не им обръщам особено внимание.

lina15
01-05-2006, 19:37
Не е така.Точно рапари свалят повечето.Сега това модерно!
Стани и ти рапар и ще видиш! :wink:
na baba ti pranite ga6ti :twisted: to verno 4e po dobre rapar ot kolkoto nekoi 4algadjiq ama....ne e zadaljitelno nito pak MODERNO / :shock: /
suglasna sum ZAZZZI :D :!:

N.M.E.
01-06-2006, 08:34
ami vij priqteliu ne si igrah da 4eta postovete ama shti kaja neshto - po princip hoorata det hodqt svlecheni i suvremennite "raperi" sa dve korenno razli4ni neshta. Tiq det hodqt s dreshki za po 200 kinta par4eto ot magazina na mishel plesnika ili na spensi sa nqkfi absoliutni baluci ako moga da se izrazq taka i sa mnogo dale4e ot istinskite subkulturi i se obli4at taka to4no za da pravqt vpe4atlenie za da sa gotini i za da sa moderni i "mackite" im se kefqt prosto shtot sa moderni kakto v posledno vreme e gotino ako si muj da nosish rozovo, bebeshko sinio, beli vpiti prozra4ni pantalonki i prashki edno i sushto e obshto vzeto :)

rowzz
01-06-2006, 09:06
ami vij priqteliu ne si igrah da 4eta postovete ama shti kaja neshto - po princip hoorata det hodqt svlecheni i suvremennite "raperi" sa dve korenno razli4ni neshta. Tiq det hodqt s dreshki za po 200 kinta par4eto ot magazina na mishel plesnika ili na spensi sa nqkfi absoliutni baluci ako moga da se izrazq taka i sa mnogo dale4e ot istinskite subkulturi i se obli4at taka to4no za da pravqt vpe4atlenie za da sa gotini i za da sa moderni i "mackite" im se kefqt prosto shtot sa moderni kakto v posledno vreme e gotino ako si muj da nosish rozovo, bebeshko sinio, beli vpiti prozra4ni pantalonki i prashki edno i sushto e obshto vzeto :)
аз предочитам да съм си старомоден рапер.. ;)

sLaDuLaNkaTa
01-06-2006, 09:17
mi az pak imam nqkva slabost kam raparite i vaob6te mom4etata sas "smaknati ga6ti" :) . vapreki 4e ne sam raparka mn im se kefq.taka kato se zamislq o6te po dobre bi bilo da se obli4at po razli4en na4in ,ne samo sas smaknati ga6ti...ama ot opit znam 4e raparite ne priznavat drugo obleklo :(

santRi
01-06-2006, 09:49
аз пък много се кефя на рапърчета :) много са ми сладки и е вчрно че могат да са много нежни

N.M.E.
01-06-2006, 17:03
[CSKA] mi evala bate a na mackite mi e mnogo interesno kfi raperi poznavat... ako sa ot tiq novite modernite na4i dali sha e raper ili fen na azis razlikata e nikva :)

N.M.E.
01-06-2006, 17:10
ama e mnogo tupo shtot tiq det se obli4ahme taka predi da stane izvesten misho i drugi kat nego ni nari4aha narkomani otrepki i po sqkfi drugi interesni na4ini oba4e ot kakto nqkoi reshi "sha napraime nqkfa komersialna pomiq bez nikuf smisul v neq i bez nikfi ideii i sha kajem 4e e rap shtot horata sha nosqt shiroki gashti i sha psuvat" tfa stana moderno i gotino i tupoto e 4e sega priravnqvat dvata socialni stroq. a i mi e mnogo interesno kolko ot segashnite raperi sa slushali misho shamara kogato peeshe s gumeni glavi predi 8-9 godini ...

The Goodbye Girl...
01-06-2006, 17:13
Рече и отсече. Как реши, че е така не ми е ясно само. Ако беше така, тогава повечето от тея момчета въобще нямаше да са имали приятелка никога. Аз даже харесвам смъкнати(ама не и от тия гъзарите, аренбитата). Зависи си до личността и до вкуса.

N.M.E.
01-06-2006, 17:16
lina15 (dano ne sum oburkal nicka) kefish :)))

rowzz
01-06-2006, 18:19
ama e mnogo tupo shtot tiq det se obli4ahme taka predi da stane izvesten misho i drugi kat nego ni nari4aha narkomani otrepki i po sqkfi drugi interesni na4ini oba4e ot kakto nqkoi reshi "sha napraime nqkfa komersialna pomiq bez nikuf smisul v neq i bez nikfi ideii i sha kajem 4e e rap shtot horata sha nosqt shiroki gashti i sha psuvat" tfa stana moderno i gotino i tupoto e 4e sega priravnqvat dvata socialni stroq. a i mi e mnogo interesno kolko ot segashnite raperi sa slushali misho shamara kogato peeshe s gumeni glavi predi 8-9 godini ...
преди 7 години 1999г. едно момче от моя клас ме запали по тая музика(бях 2ри клас), а дотогава се кефих на радка пиратка(любимата ми песен като бях лапешник, сега пак си я слушкам от време на време щот кефи), и туй оттогава рапер-ламер, дет много разбира.. ходих в рнб шопа и си купувах дрешки такиа смъкнати и много се кефих(щото е много удобно, и ме кефи как изглежда).. и така.. по едно време слушах само 2 пак, др дре и тн докато не ми писнаха.. и оттогава започнах да се занимавам с историята на бг рапа.. щото колкото и СТРАННО да им е на сички, дет викат чалгата бг музика тфа онова.. бг щото я пеят на бг.. а музиката идва от целия балкански полуостров.. и от каде ли не.. и няма значение.. започнах с историята на амнистия.. нещо не ми хареса техната музика.. после се кефих там на спенснята тфа оноа.. докато не стигнах до Гумени Глави, и Квартални Братя.. тфа са просто ВЕЛИКИ бг рап групи, без които бг рапа нямаше да се прочуе.. ако на онези прословути награди на ММ ША не беше наредил журналистите щеше да мине незабелязан от там както много други бг изпълнители.. и след толкова години развитие по тая музика - БГ и чуждестранна просто ми флезе в веничките и без нея не мога.. и тука е момента да допълня.. АЗ НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ ДРУГИТЕ СТИЛОВЕ МУЗИКА и другите творци.. защото и аз съм може да се каже засегнат от тея творчески мъки и .. дори в момента слушам една песен на слави-нз как се каа ама е яка.. така че на сички копелета дето са праят на рапери и така нататъка ще кажа РУЛЗЗ.. а на пича дет писа пред мен ще кажа ЕВАЛА.. тфа е..

svetla_88
01-06-2006, 19:17
не занам защо не си падат.аз нямам против тях но стига да не са вулгарни и цинични и прилично рапърско облечени

N.M.E.
01-06-2006, 21:35
maj propusnah da spomena 4e ne sum raper ... vupreki 4e slushkam i malko hip hop po princip slusham muzika det e mnogo losho prieta ot "horata"

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 22:22
Всички си мислят рапърите са някакви прустаци, които слушат БГ Песни с вулгарни текстове и се мислят за голямата работа и разбира се се обличат като Клоуни.
Аз още си мисля така защото съм заобиколен от момчета с недоразвити мозъци (надявам се до 18-19г. възраст да се оправят и да им дойде акъла в главата)

..................
04-01-2006, 09:23
xax :smt004

04-01-2006, 09:29
ooo ela mi i 6te vidi6 koi ne si pada po smaknati :lol: ;-) mn se kefq na smakneji :lol: :lol:

Krem4eto
04-01-2006, 10:38
Ооооо точно рапъри харесвам!!! :!:

Glezlata
04-01-2006, 11:31
Vseki ima razli4en vkus,az li4no nikoga ne bi mi haresal nqkoi smuknat.Mislq,4e nqma da imame koi znae kolko ob6ti temi s nego.Az sum za "pederast4etata"kakto gi nari4at drugite mom4eta :lol: :lol: :lol:

ExTr3m3_GiRL
04-01-2006, 11:40
Защо мислиш така? Аз лично харесвам смъкнати пичове :lol: :oops:
Ама все пак зависи и от характера де, има готини, има и някви вулгарни простаци :-k В никакъв случай не може да се каже,че никое момиче не си пада по такива, всеки си има вкус!

honey_reflection
04-01-2006, 11:45
Zavisi na koi kakvo mu haresva!! :P A dali e rapar ili ne to nqma znachenie!

ThePainIsReaL
04-01-2006, 14:53
Защо поечето мацки не се радват много на свлечени типове (демек на "рапъри"). И те могат да са добри с тях и те могат да са добри дори и по-добри от другите понякога. Не зависи ли характера на самия човек?

Уцелил си грешната мадама , аз не мисля като теб и едва ли много хора мислят така

musik
04-01-2006, 15:01
pi4 vij ve4e samo tuka kolko fenki navurtq
tui 4e qvno ne si prav s tova tvurdenie
vsi4ko e vupros na vkus-a vkusove 10000000000000 razli4ni tui 4e ne si vadi takiva izvodi ot tva 4e edna macka ne te e haresala

nie sme zaaaaaaaaaa rapa :smt006 8)

BuKuTo
04-01-2006, 15:18
xaxa men puk mi se struva 4e raparite sa nekfi nadyti4ki i haresvat momi4eta deto slu6at samo rap i sa nekfi razmyknati kat tqh;(jalko, no fakt!..pone spored men;>

ledenata_kralicA
04-01-2006, 15:49
ami smeq da tvurdq 4e si padam pova4e po smuknati.........a osobeno ako
sa skateri............malei.....
ne mislq 4e kato si smuknat si po lo6 4ovek:))) 8)

white_chik
04-01-2006, 15:57
ne sum suglasna [-X adski mnoo momi4eta si padat po rapuri i az li4no su6to vlizam v tav 4islo.Kolkoto i tupo i ograni4eno da zvu4i edno ot purvite ne6ta,koito mi praqt vpe4tlenie v edno mom4e e na4inut mu na obli4ane.sega ne moga da govorq za si4ki macki,no adski mnoo ot tqh si padat po rapuri

Malko_kote
04-01-2006, 18:40
Az haresvam mom4eta rapari, ama ne mn svle4eni.Mn me kefat.I se celuvah s edin.Toi se celuva6e stra6no.Ako i tvoq stil e takuv, nqma lo6o.Zavisi samo do kakva stepen si svle4en:)

Krem4eto
04-01-2006, 18:55
Но все пак не мога да кажа,че не харесвам мили момчета!Рапърите са за по несериозни връзки(може би затова си мислиш,че момичетата не харесват много много рапъри).Момчетата,които са мили и грижовни,понякога печелят повече момичетата!Но не мога да кажа,че и рапърите нямат чувства.Имат,но вслушай се в съдържанието на рапа,те говорят за "връзки за една нощ"!И повечето хора са останали с това впечатление!!!

light_purple
04-02-2006, 20:38
Za6to misli6 taka?To4no na tiah nai-mnoo im se kefat i sa nai-haresvani.Nz pone v moito daskalo e taka

^^ShaHTaBaTa
04-02-2006, 20:47
Az vinagi sum se kefela na smuknati i ne mislq 4e te sa po-razpusnati i ne mogat da budat mili..naprotiv to4no obratnoto e i vse povve4e se ubejdavam v tova

kiss_***
04-03-2006, 11:22
аз си падам по по свлечените.смисъл по смъкнати дънки... :wink:

forrzi
04-03-2006, 11:40
ай ся малко по-простичкууу
всички мацки си падат по генгстаааа батковци :-D
капиш?(туй стана мноо модерну,използУвайте гу)
какт и да е
аве
просто ся е модерно да си стрийт,да си лош бла бла тия неща
да си смъкнат и да си какъв?-ГЕНГСТААА
туй е думичката
аааа
не грешкааа
ся е модерно да си Ъндърграунд :D
айчш
кфо съм умно :shock:
чак съ размазах от шок

sladka_macka
04-03-2006, 12:01
Awe taq tema e tolkova zaluhava 4e sigorno v celia forum nqma po-tupa ot neq :!: :!: :!: Vsqko momi4e si e razli4no,haresva razli4ni tipove mom4eta taka 4e nqma kvo pove4e da ti kaja po taq tema :!: :!: