PDA

View Full Version : Moderated:Имам големи гърди,да се притеснявам ли от това?!



Baby_Doll_Girl
01-03-2006, 18:35
Хей,на някои от вас,това мойе да им прозвучи абсурдно и дори смешно,но на момичета,които имат подобен проблем ...едва ли.Та аз имам хммм...доста развити гърдиМомчетата често ме заглеждат точно там и това много ме дразни.Сякаш нямам други достойнства и качества.Когато бях седми клас страшно ми се подиграваха за тях :oops: .Сега вече пораснах,издължих се и отслабнах,но все пак...момичета са ми казвали,че имам страхотен бюст,момчета съшо са го казвали,но ме е страх...според вас дали да се опитам да го крия,или да не се притеснявам от това?!?!... :?

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

e4o
01-03-2006, 18:48
edni se oplakvat 4e sum im malki, drugi 4e sa im golemi...e nqma ugodiq :lol:
za kvo 6te se pritesnqva6 kvito gospod dal takiva, kefi im se i drugite 6te im se kefat :idea: :wink:

ycMuBkaTa
01-03-2006, 18:51
Хах интересен въпрос имаш...Да ги криеш-трудна работа, а и щом на околните гледката им харесва-какво те бърка, я се изпъчи мацка и горе главата :wink:

miloto_girl_4e
01-03-2006, 19:19
edni se oplakvat 4e sum im malki, drugi 4e sa im golemi...e nqma ugodiq :lol:
za kvo 6te se pritesnqva6 kvito gospod dal takiva, kefi im se i drugite 6te im se kefat :idea: :wink:

абсолютно си права,мила :!:
винаги чуждата паница е по-готина :roll:
какво да ти кажа .. трудно би ги скрила :shock: ,но щом не те кефи да те заглеждат там,поне не носи широки деколтета :!: пак ще те гледат,ама поне по-малко :!: :wink:

Bleika
01-03-2006, 20:25
Бе какво те интересува и аз в 7ми клас имах най-големите от класа и ми викаха там нещо,ма сега като пораснах и си ми седят перфектно,щото гърдите растат при момичетата на 13 14 години горе долу до 15 и край няма повече..
в никъв случай не ги прикривай защото сега повечето момичета нямат грам,и кви ли не дебели сутиени с подплънки си слагат,преди мойта приятелка си слагаше памук,та ако се съблече пред някое момче кво ще покаже-памук?! :lol: :twisted:

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:32
Децата винаги се подиграват на различните.

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:38
Все ще гледат там, но ако не ги излагаш на показ, няма съвсем всички да гледат само тях.

01-03-2006, 20:38
awe kak moje da gi kriish ve? pokazvai gi daje poveche che onez det ta gledat da im tekat ligite...

`Death`Whore`
01-03-2006, 20:42
Да...май наистина всички в днешно време мислят така - "да си покажем тялото, за да ни харесват. Ние акъл нямаме"...

Absconding
01-03-2006, 21:26
Хей,на някои от вас,това мойе да им прозвучи абсурдно и дори смешно,но на момичета,които имат подобен проблем ...едва ли.Та аз имам хммм...доста развити гърдиМомчетата често ме заглеждат точно там и това много ме дразни.Сякаш нямам други достойнства и качества.Когато бях седми клас страшно ми се подиграваха за тях :oops: .Сега вече пораснах,издължих се и отслабнах,но все пак...момичета са ми казвали,че имам страхотен бюст,момчета съшо са го казвали,но ме е страх...според вас дали да се опитам да го крия,или да не се притеснявам от това?!?!... :?

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Абе ти луда ли си.. Колко момичета си мечтаят за големи бюстове, а ти си застанала тука и се оплакваш. И аз имам голям бюст, ама никога не са ми се присмивали момчетата..напротив, базикнат ме нещо и си се хилим заедно. За кво се сдухваш от простотии. Не го скривай, а го покажи, но без да прекаляваш. Това е моят съвет.

01-03-2006, 21:55
Хей,на някои от вас,това мойе да им прозвучи абсурдно и дори смешно,но на момичета,които имат подобен проблем ...едва ли.Та аз имам хммм...доста развити гърдиМомчетата често ме заглеждат точно там и това много ме дразни.Сякаш нямам други достойнства и качества.Когато бях седми клас страшно ми се подиграваха за тях :oops: .Сега вече пораснах,издължих се и отслабнах,но все пак...момичета са ми казвали,че имам страхотен бюст,момчета съшо са го казвали,но ме е страх...според вас дали да се опитам да го крия,или да не се притеснявам от това?!?!... :?


Колежка:) Напълно те разбирам.. Поне и аз преди се притеснявах, но ако искаш съвет от някой в твоето положение, трябва да знаеш че сме си късметлийки,нищо че наистина е дразнещо да те оглеждат постоянно:)

lainagovna
01-04-2006, 04:31
Хей,на някои от вас,това мойе да им прозвучи абсурдно и дори смешно,но на момичета,които имат подобен проблем ...едва ли.Та аз имам хммм...доста развити гърдиМомчетата често ме заглеждат точно там и това много ме дразни.Сякаш нямам други достойнства и качества.Когато бях седми клас страшно ми се подиграваха за тях :oops: .Сега вече пораснах,издължих се и отслабнах,но все пак...момичета са ми казвали,че имам страхотен бюст,момчета съшо са го казвали,но ме е страх...според вас дали да се опитам да го крия,или да не се притеснявам от това?!?!... :?

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
аз те съветвам да го показваш. слагайпо дълбоки деколтета :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

mariella_17
01-04-2006, 08:05
Abe kvo ti puka za teq deto te obijdat, te prosto zavijdat.Kolko momi4eta iskat golemi gardi, no nqmat.Tova, 4e ima6 golqm biust moje samo da ti vdiga samo4uvstvieto

х
01-04-2006, 09:42
AZ imam prekaleno d1lgi kraka i mnogo stegnato dupe... kakvo da pravq? opitah vsi4ko, dori hodih prikleknala no ni6to ne pomaga... vse taka visoka i elegantna s1m. mnogo s1m pritesnena-POMOGNETE :shock:

a po v1prosa-skrii gi!

Paris_Hilton
01-04-2006, 10:30
Abe kvo ti puka za teq deto te obijdat, te prosto zavijdat.Kolko momi4eta iskat golemi gardi, no nqmat.Tova, 4e ima6 golqm biust moje samo da ti vdiga samo4uvstvieto

Това за завиждането не съм съвсем съгласна.Ако гърдите и са стегнати-да,обаче аз лично имам една позната,която има много големи гърди,но за сметка на това са увиснали и е адски грозно...веднъж беше облякла блуза с доста широко деколте и стоеше много гадно..аз и казах че по-добре да не я облича а тя ми каза че и завиждам....опазил ме бог да и завиждам на тва!!!

Bleika
01-04-2006, 10:43
Abe kvo ti puka za teq deto te obijdat, te prosto zavijdat.Kolko momi4eta iskat golemi gardi, no nqmat.Tova, 4e ima6 golqm biust moje samo da ti vdiga samo4uvstvieto

Това за завиждането не съм съвсем съгласна.Ако гърдите и са стегнати-да,обаче аз лично имам една позната,която има много големи гърди,но за сметка на това са увиснали и е адски грозно...веднъж беше облякла блуза с доста широко деколте и стоеше много гадно..аз и казах че по-добре да не я облича а тя ми каза че и завиждам....опазил ме бог да и завиждам на тва!!!
Абе момичето казва че момичетата и момчетата й се кефят на гърдите - следователно са големи но хубави
така че в случая не говорим за огромни увиснали до краката цици

teenkopele
01-04-2006, 12:44
Показвай си ги, но не прекалено много,защото ще те сметнат за к***а. :wink:

rosskata
01-04-2006, 13:28
AZ imam prekaleno d1lgi kraka i mnogo stegnato dupe... kakvo da pravq? opitah vsi4ko, dori hodih prikleknala no ni6to ne pomaga... vse taka visoka i elegantna s1m. mnogo s1m pritesnena-POMOGNETE :shock:



Хаха... Много правилно... Аз пък имам красиви о4и- кво да правя? Да ги държа затворени??

Маце, да не ти пука- много жени биха дали мило и драго да ги забележат... А ако някой те опознае, ще знае много добре, 4е не си само едни цици...

Baby_Doll_Girl
01-04-2006, 14:44
Blagodarq za podkrepata i za dumite:)ve4e 6te znam kak da reagiram,kogato nqkoi mi se napravi na '6 za 5'otnostno g1rdite;)xexexe.A i nali ima6e edin laf:'Koito ne me haresva,da ne me gleda' 8) btw eto edna moq pic,za da vi stane qsno za kvo ide re4:)
http://free.bol.bg/di4oo//Pretty_Killer_F.JPG

rosskata
01-04-2006, 14:59
8) btw eto edna moq pic,za da vi stane qsno za kvo ide re4:)
http://free.bol.bg/di4oo//Pretty_Killer_F.JPG

Може аз да съм недоскив, ама на тая снимка цици не се виждат... Можеби трябваше някоя в профил да дадеш...
Ама бутай...
Сладур4е си :wink:

Кака съм
01-04-2006, 15:16
Aз да си призная имах същия проблем - всичките ми приятелки ми завиждаха за размера и формата на гърдите, нямаше сутиен, които да не ми стоеше перфектно, а аз се притеснявах ужасно, че само там ме зяпат. С годините го преодолях, обаче през последната година отслабнах и свалих близо 6 см от обиколката, сега вече и на мен ми е трудно да се възприема с малък бюст. Така, че цени това, което имаш :)

Black_Orchid
01-04-2006, 16:30
Не се притеснявай! Ми нека гледат!Като твойте са по-хубави. Не се притеснявай! Ако наистина ти е неприятно просто не ходе с големи деколтета. Има жени, дето дават доста пари и търпят доста болки за да имат голям бюст. Ти си го имаш! Радвай му се! Можеш да докажеш, че си нещо повече от големи цици.Не се притеснявай ичобщо!

amaliq
01-05-2006, 08:53
ima6 li gi,ima6 gi.nqma da se pritesnqva6 nqma da gi krie6.6te varvi6 sas visoko vdignata glava.dokato sa o6te hubavi stegnati i golemi nai ve4e 6te si gi pokazva6 mnogo qsno.ot kvo te e sram.ti ako si dostata4no umna 6te im dokaje6 na vsi4kite lainari 4e kolkoto sa ti i golemi tolkova ti e i golqm mozaka taka 4e smelo i tva e nikvo kriene be macka.

bolutica
02-06-2008, 21:47
Аз ко да кажа кат са ми малки ц***ите :-D Вапроса е че кат трагнем да плуваме и малко по-ненадарените ми се присмиват 4е не съм си запалвала сутиена(пък те не могат да кажат щото сутиен не са виждали...)

a3a3ia3
02-07-2008, 06:41
edni se oplakvat 4e sum im malki, drugi 4e sa im golemi...e nqma ugodiq :lol:
za kvo 6te se pritesnqva6 kvito gospod dal takiva, kefi im se i drugite 6te im se kefat :idea: :wink:

Да и аз сам на тфа мнение :) :) :)

•._.•No_NaMe•._.•
02-07-2008, 21:18
Показвай си ги, но не прекалено много,защото ще те сметнат за к***а. :wink:
+1
a spored men nqma za6to da se pritesnqva6 kato ti kazvat 4e ima6 hubav bust men puk me kefi kato mi kajat 4e imam hubav bust,no naistina e malko tapo kogato govori6 s nqkoi da te gleda v gurdite a ne v o4ite :) :? :D

st1ka
02-07-2008, 21:34
Аз имах същия проблем,ако мога така да го нарека,защото бях в 5 клас като започнаха така доста да се развиват и все ходех с някакви широки грейки...като се сетя и ми става смешно...А сега много си харесвам гърдите и си ги показвам и хич не ми пука!Нека другите се комплексират от твоя бюст,ти си го показвай с достойнство,защото със сигурност много момичета искат да имат такъв!

psychopath
02-07-2008, 23:43
Ние момчетата си мерим пишките...вие циците...странна работа

krem4et0
02-09-2008, 07:50
Не беше нужно да пишете в стара и вече приключена тема!