PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Тя се задява с приятеля ми ?!



Vrednia
01-03-2006, 17:50
Здравейте! Преди няколко месеца започнах МНОГО силно да харесвам едно момиче. Така, обаче все не събирах смелост да я зговоря докато един ден един приятел ми се обади и каза че си е писал с нея по чата и така разбрах ник-а и. Аз много отдавна имах леки подозрения, кви леки те си бяха направо съмнения, че ми се подиграва смисал външен вид, поведение, защото когато мине покрай мен в коридора на даскалото се нещо се подхилква независимо колко сериозна е била преди това. И така си писах няколко пъти с нея докато не ми писна и не я питах дали ми се подиграва на мен или има нещо друго, и за голямо мое съжаление тя ми даде някакъв супер завалян отговор. И така мина нова година и вчера аз си писах с един приятел който ми каза че двамата с нея се забиват или нещо от сорта каза. И сега съм найстина много объркан нз какво да направя да настоявам ли да се получи нещо с нея или да ги оставя да се забият, с моя приятел, който и идея си няма за мойте чувства към нея. ПЛС дайте некво решение!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

dataworm
01-03-2006, 17:59
Ами мисля, че си много пасивен.Смени начина си на общуване, демек бъди по-пряк с момичетата, не изпускай момента, въобще настрой се така, че да ти бъде по-добре.Смисъл в случая си можел да бъдеш по-дързък и смел и да забиеш момичето първи.Съмнявам се да ти се подиграва, ако ти самия усещаш, че няма основания за това! Може би простоте харесва, но по този начин изразява себе си - със затаен смях.Не се притеснявай!Нищо толкова не е станало, а следващия път ти бъди пръв в ходовете!Надявам се разбра какво се опитах да кажа!Успех! :wink:

Shadow_Walker
01-03-2006, 18:03
Какво се занимаваш с тая след като явно ти се подиграва и се сваля с някой друг?Оставяй я на произвола-живота е пред теб и в него има достатъчно момичета.

rowzz
01-03-2006, 18:42
Остави ги да се "забият" щом ти се смее..

Fr0m_h3LL
01-03-2006, 18:46
~Не мисля,че има смисъл да продължаваш да си блъскаш главата с нея. :shock:

playful_baby
01-03-2006, 18:46
AWE AKO TI SE SMEE ZAREJI Q!!! DA NE E EDINSTVENATA!!!

ZAZZZI
01-03-2006, 18:49
6tom ti se podigrava q ma6tai.ostavi gi da se zabivat tam s tvoq priqtel pak kakvoto 6te da stava.vse pak ne e edinstvenoto momi4e.no pak ako 4AK TOLKOVA Q HARESVA6 spri da i obra6ta6 vnimanie i taka 6te i stane6 interesen i tq leka poleka 6te se opitva da te spe4eli :roll:

LP_girl_14
01-03-2006, 19:17
Няма защо да се унижаваш и да търчиш по момиче,което ти се подиграва,не ти обръща внимание и на всичкото отгоре се кефи на приятеля ти.Ти нямаш ли си достойнство?!Я вдигни гордо глава и престани да се измъчваш с такива мисли.Тя харесва приятеля ти,той също я харесва,а към теб е безразлична!Не виждам кво може да направиш.Игнорирай я от живота си,поогледай се около себе си и съм сигурна че ще намериш момиче на което да си спреш вниманието :wink: