PDA

View Full Version : Vunshen Vid



01-03-2006, 19:39
Kak da spra da mislq za vunshnia si vid .. momche sam ! napravo ne izdurjam ve4e ... iii vse se mislq za mn grozen i t.n... a ne mislq 4e e taka (g-d de)
napravo shte se grumna veche

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Shadow_Walker
01-03-2006, 19:43
Ами просто спри да мислиш, че си грозен...все пак всеки човек е хубав по своему.
А може би мислиш за външния вид, за да впечатлиш момичетата?Е и така да е-те ще те харесат заради теб, а не заради това как изглеждаш :)

01-03-2006, 20:01
Хмм,аз съм момиче и мисля за себе си по същия начин.Понякога даже съм плакала за това и немога да го преодолея.Имам чувството,че съучениците ми не ме възприемат и винаги се деля от тях....Оф,чесно казано,ако знаех какво да правя,досега да не съм била така,ама какво да се прави..... :cry:

01-03-2006, 21:37
ако сам започнеш да се харесваш и другите ще те харесват 8) .това наистина е така,казвам ти го,не защото съм го чула от 2-3 места и ми е харесало как звучи,а зашото наистина е така,от личен опит го знам.започни да търсиш малки неща у теб,които са хубави-очи,вежди,коса,ръце,дупе ако щеш и какво ли още не...малко по малко се убеждавай,че не си грозен :!: .трябва наистина да го мислиш и резултатите няма да закъснеят...успех :wink:

e4o
01-04-2006, 09:57
nameri si nqkvo drugo zanimanie, kato nqkuv sport naprimer, s ne6to s koeto da si oplutnqva6 vremeto, i da ne misli6 za takiva gluposti :idea: :wink:

Akivasha
01-04-2006, 16:09
ако сам започнеш да се харесваш и другите ще те харесват 8) .това наистина е така,казвам ти го,не защото съм го чула от 2-3 места и ми е харесало как звучи,а зашото наистина е така,от личен опит го знам.започни да търсиш малки неща у теб,които са хубави-очи,вежди,коса,ръце,дупе ако щеш и какво ли още не...малко по малко се убеждавай,че не си грозен :!: .трябва наистина да го мислиш и резултатите няма да закъснеят...успех :wink:

И също така не е важно да си най-красивия/та..по-важното е какво излъчване имаш.Всеки би загледал един усмихнат човек,на фона на всички изморени от ежедневието хора.Аз примерно съм забелязвала,че като съм с грим и дори за някоя фотосесия..просто ми казват ,че не изглеждам добре..а някой път без грим направо се им остават очите в мене.Всичко идва отвътре.Просто трябва да гледаш по-позитивно на нещата..и ще видиш,че хората остават със все по-положително впечатление от тебе.

Akivasha
01-04-2006, 17:55
хехех...еми надеждата крепи човека.Тва ми изглеждаше като сериозна тема,но явно е поредния базик :lol:

01-05-2006, 07:59
ne e bazik

korn___
01-05-2006, 08:04
4e kakvo ti ima na vun6niq vid be ?spored men si bnu6ava6 ... biva 4ovek da misli za vida si v smisal za liceto si primerno za kojata za pupki za sekvi gluposti no 4ak da se stiga do toq izvod 4e si grozen ... nqma grozni hora :!: za edni moje i da si grozen no za drugi nqma da si nali se se6ta6 :wink:

strange__
01-05-2006, 11:21
"За целия свят може да си никой,но за някой може да си целия свят!"...замисли се над това :wink: Тоест опитвам се да ти кажа,че за някои може да си "грозен",но това не те прави такъв,разбираш ли?!Защото всекик разбира красотата по своему и така един ден ще разбереш,че ти си идеалното момче/момиче за някой (може би) 8)

01-05-2006, 12:11
ne sam grozen prosto ne spiram da mislq za vun6niq si vid i taka napravo ne moga da se ponasqm :cry:

princess
01-07-2006, 11:04
ne sam grozen prosto ne spiram da mislq za vun6niq si vid i taka napravo ne moga da se ponasqm :cry:

za6to beeeeeeeee nqkoi da ne bi da ti e kazal 4e si grozen !!!
imai malko samo4uvstvie ,vqrvai v sebe si
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VSI4KO E V GLAVATa TI

WILD__BOY
01-07-2006, 21:42
Ми ... явно си обърнал резбата приятел ... не може нон стоп да мислиш за тва - няма лошо да си суетен ... ама един мъж не може да мисли за тва постоянно. Това да си красив мъж е екстра - бъди успял мъж преди това ;) бъди човек с подплатено самочувствие и няма да имаш проблем

macy_day_parade
10-28-2006, 19:09
Kak da spra da mislq za vunshnia si vid .. momche sam ! napravo ne izdurjam ve4e ... iii vse se mislq za mn grozen i t.n... a ne mislq 4e e taka (g-d de)
napravo shte se grumna veche


О,я стига с тия простащини!!!Красив съм,грозен съм,дебел съм,слаб съм и хиляди простащини за външния вид!!!Не ви ли писна вече,а!?!?!? :smt013

nikinkaaa
10-28-2006, 19:14
Комплексирал си се :smt012
:arrow: Спри да мислиш за това .Както каза exploitedteen "Няма грозни хора!"

Slave4You
10-29-2006, 14:39
колкото и да мислиш че си грозен няма да станеш по-хубав тей че спри да мислиш :lol:

HardGirl
01-01-2009, 14:16
Такам.... Аз само искам да кжа че грозни хора няма смис Всеки човек си има своя чар :smt003 имаш нужда от промяна за да престанеш да мислиш, че си грозен ! Смени стила си на обличане прическата и така нататък ! Като станеш сутрин застани пред огледалото и си кажи "Аз Съм Готин " :) Звучи налудничаво НО помага :D

NoCaption
01-01-2009, 14:37
Да не си фиешън 8-) щото те мислят 24часа за външния си вид ахаха :lol:

MakeMeLaugh
11-28-2009, 13:27
3-годишна тема още със старата Латиница.