PDA

View Full Version : Момичето на моите мечти



deol
01-03-2006, 20:52
Харесвам си едно момиче обаче тя ходи по по-големи момчета дайте идея какво да права plsss помогнете ми :roll:

Alex4enceto
01-03-2006, 20:58
Emi ne vijdam kak 6te presko4i6 nqkolko godini i 6te stane6 ot 15 da kajem na 18.Kakuv syvet po to4no iska6?Tova koeto az moga da ti kaja e da i pokaje6 4e ne si nqkvo hlape koeto ima mozuk na petoklasnik.Pokaji i 4e s teb moje da e sy6to tolkova 6tastliva kolkoto i s nqkoi batko ta daje moje bi i pove4e.Kusmet! :wink:

b0buuu
01-03-2006, 20:58
Ami...trudno e tova polojenie v koeto si izpadnal ...tq hodi s po golemi samo zaradi gazarlak i che imat poveche parichki a i sa f po sigurni race chustvat se sigurni...no rano ili kusno shte razbere che samo da i platqt edno kafe,da i kupqt edni cigari,da q povozqt na kolata ...shte razbere che taka jivot ne se gradi...pochakai obajdai i se ...gledai da si vav priqtelski otnosheniq s neq da q spechelish kato priqtel...em tova e ot men...ako nqkoi ima neshto drygo da dobavi :roll:

Vetrosvir
01-03-2006, 21:02
Pi4 prosto i pokaji,4e ima6 stil izgradi si nqkakva repytaciq,a tova 6te stane s vremeto,ako naistina si mn hlutnal po neq zna4i moje6 da go izturpi6[az naprimer ne bih se habil,ama kakto si re6i6]...

rowzz
01-03-2006, 21:05
Харесвам си едно момиче обаче тя ходи по по-големи момчета дайте идея какво да права plsss помогнете ми :roll:
Ами земи си купи кокили..

Neko_Dream
01-03-2006, 21:07
бе какво ти пука? Отиваш запознаваш се, ако те хареса - хубаво, ако не те, мии ще трябва да е преодолееш. Или по-точно ще разбереш, че не е била точно от мечтите ти!!! Ако те отхъврли, занчи изобщо не е била за теб ;) Споко, просто се запозанейте, кафенце ала бала. Поговорете за това което на теб ти харесва, за това което на нея и харесва. Не знаеш, какво и харесва? Ми говорете за това - задавай и въпроси. момичетата обичат да говорят за себе си :Р И НЕ обичат да се говори за други ;)

SaD_Funlooking
01-03-2006, 21:33
С извинения към потребителя пуснал тази тема искам да Ви разкажа за моя проблем и се надявам да ме посъветвате какво точно да правя, че вече ... ( не пускам нова тема, защото ще е със същото име ).Та към въпроса.От доста време харесвам едно момиче, което нито живее близко до нас нито учи в моето училище и единствения начин да я видя е да я засеча на центъра или в местната дискотека "Ларго" .Само да отбележа,че не се познаваме, но имам супер много приятели , който могат да ни запознаят с нея...но доста от моите приятели бързаха да се запознаят с нея и сега като се срещат нито се поздравяват, нито нищо...Много от приятелите ми ме съветват да бъда по-смел и така нататак.Но дори и да се запозная с нея не зная какво да правя оттам нататак.Тя не е в нашата компания и това усложнява нещата още повече.Казаха ми, че си имала някакъв приятел ( всички които са го виждали са ми казвали, че никак не е симпатичен или нещо от сорта ) .Аз си го обяснявам така, че тя "ходи" с него , за да бъде сигурна и спокойна ,да знае, че никой не може да я закача.Обаче аз имах проблеми с родителите ми доскоро ( смятаха, че пуша и пия в дискотеката ) и не ме пускаха много-много.И през това време "селски бекове" са си си изградили име и имидж и той може би е един от тях.А моя баща познава шева, управителите и охраната там и с една дума ( не се фукам казвам истината-не обичам да лъжа-няма смисъл ) няма кой да ме докосне там или да ми се опре.Всъщност той е доста влиятелна фигура в моя не голям град, а именно - Пазарджик.От друга страна братовчет ми всеки път е там с неговите "колеги" волейболисти и той също ме пази.До сега много пъти са ми е "отваряли" и правели на газари много хора, но аз не обичам да създавам побойща и винаги си премълчавам.И затова много хора мислят, че нито могат да разчитат на мене нито, че мога да ги извадя от ситуация ( неприятна ) .Също така имам и ВИП карта, за която отново баща ми попита шефа и съм един от много малкото хора , които имат ВИП карта и така...Май много се отклоних от темата, но това беше с цел да ви помогна в това да ми помогнете да разреша проблема си.Всеки път в дискотеката с нея си хвърляме някакви такива ( не зная как да ги нарека може би изпитателни ) погледи и не зная какво може да означават.Към момичетата: днес малко пред входа в една малка стайча, където са тоалетните, и от която се влиза в дискотеката си стоя с най-добрия ми приятел и той много добре знае, че съм луд по нея и тя се озовала точно до мене.Той ми кимна, обръщам се аз и видях, че ме гледа.Когато я погледнах в очите тя веднага смени посоката на погледа си.Това какво може да означава?Та кажете моля Ви как да направя така, след като се запозная с нея ( евентуално ще опитам сам, за да направя й направя впечатление може би ) да мога да общувам с нея, да се поздравяваме и след като скъса с прятеля си ( нямам представа дали иска или не ) да се опитам аз да "тръгна" с нея.И евентуално ако имате идея да ми кажете как мога да се докажа, че не съм най-голямия балък там.

kimi_raikonen
01-03-2006, 21:40
SaD_Funlooking-запознай се с нея кажи и че я харесваш пък каквото излезе.Все пак момичета много-стига да искаш ги има с хиляди.

deolзапочни да се държиш като по големите(това не значи да се напиваш кат свиня и всякви такива)просто бъди по отговорен и всякви такива от сорта.

Айде късмет и на двамата[/b]

rowzz
01-03-2006, 21:43
С извинения към потребителя пуснал тази тема искам да Ви разкажа за моя проблем и се надявам да ме посъветвате какво точно да правя, че вече ... ( не пускам нова тема, защото ще е със същото име ).Та към въпроса.От доста време харесвам едно момиче, което нито живее близко до нас нито учи в моето училище и единствения начин да я видя е да я засеча на центъра или в местната дискотека "Ларго" .Само да отбележа,че не се познаваме, но имам супер много приятели , който могат да ни запознаят с нея...но доста от моите приятели бързаха да се запознаят с нея и сега като се срещат нито се поздравяват, нито нищо...Много от приятелите ми ме съветват да бъда по-смел и така нататак.Но дори и да се запозная с нея не зная какво да правя оттам нататак.Тя не е в нашата компания и това усложнява нещата още повече.Казаха ми, че си имала някакъв приятел ( всички които са го виждали са ми казвали, че никак не е симпатичен или нещо от сорта ) .Аз си го обяснявам така, че тя "ходи" с него , за да бъде сигурна и спокойна ,да знае, че никой не може да я закача.Обаче аз имах проблеми с родителите ми доскоро ( смятаха, че пуша и пия в дискотеката ) и не ме пускаха много-много.И през това време "селски бекове" са си си изградили име и имидж и той може би е един от тях.А моя баща познава шева, управителите и охраната там и с една дума ( не се фукам казвам истината-не обичам да лъжа-няма смисъл ) няма кой да ме докосне там или да ми се опре.Всъщност той е доста влиятелна фигура в моя не голям град, а именно - Пазарджик.От друга страна братовчет ми всеки път е там с неговите "колеги" волейболисти и той също ме пази.До сега много пъти са ми е "отваряли" и правели на газари много хора, но аз не обичам да създавам побойща и винаги си премълчавам.И затова много хора мислят, че нито могат да разчитат на мене нито, че мога да ги извадя от ситуация ( неприятна ) .Също така имам и ВИП карта, за която отново баща ми попита шефа и съм един от много малкото хора , които имат ВИП карта и така...Май много се отклоних от темата, но това беше с цел да ви помогна в това да ми помогнете да разреша проблема си.Всеки път в дискотеката с нея си хвърляме някакви такива ( не зная как да ги нарека може би изпитателни ) погледи и не зная какво може да означават.Към момичетата: днес малко пред входа в една малка стайча, където са тоалетните, и от която се влиза в дискотеката си стоя с най-добрия ми приятел и той много добре знае, че съм луд по нея и тя се озовала точно до мене.Той ми кимна, обръщам се аз и видях, че ме гледа.Когато я погледнах в очите тя веднага смени посоката на погледа си.Това какво може да означава?Та кажете моля Ви как да направя така, след като се запозная с нея ( евентуално ще опитам сам, за да направя й направя впечатление може би ) да мога да общувам с нея, да се поздравяваме и след като скъса с прятеля си ( нямам представа дали иска или не ) да се опитам аз да "тръгна" с нея.И евентуално ако имате идея да ми кажете как мога да се докажа, че не съм най-голямия балък там.
Сори пич ама не ми се чете а и си чатя с алексчето така че ще потраеш и няма да се зарадваш на моето компетентно мнение до след около 3-5 часа.. сори ама така е .. :)

cannabinoid
01-03-2006, 21:47
Ave 4ovek zemi pusni nova tema ve !
PP: i na men ne mi se chete :lol:

A po temata: Pich Zemi porasni po-byrzo ! (tva ne e ebavka)

deol
01-03-2006, 22:06
Благодаря ви момчета :) ще се опитам да направа нещо :wink:

Crazy^Biker
01-03-2006, 22:24
SaD_Funlooking mi edinstveniq ti problem e 4e si kompleksar drug ne vijdam
Btw momicheto nadali q interesuva dali imash ``VIP`` karta ili koi e ba6ta ti......
ne se kahyri kupi si edin golf 2 i si izgradi imij na gyzar

И през това време "селски бекове" са си си изградили име и имидж
mai v sly4ai selqninq si ti ....anyway

mimi_gothica
01-03-2006, 22:32
Na godini li e po golqma ot teb?Togava ne mi se vqrva da stane kvoto i da prai6.No vse pak trqbva da q vpe4atli6 s ne6to,da te zabeleji.

deol
01-04-2006, 08:53
Na godini li e po golqma ot teb?Togava ne mi se vqrva da stane kvoto i da prai6.No vse pak trqbva da q vpe4atli6 s ne6to,da te zabeleji.
Ne tq e kolkoto moen no qvno haresva po golemite ! :roll:

Crazy^Biker
01-04-2006, 09:35
deol Choveche, vinagi shte go ima toq moment povecheto momicheta v po-golemiq batko vijdat po-zrql 4ovek, a otnosno teb nemoga ti pomogna batka i az go imam toq problem v izvestna stepen :D

Malka_Pa_Sladka
01-31-2006, 09:03
Харесвам си едно момиче обаче тя ходи по по-големи момчета дайте идея какво да права plsss помогнете ми :roll:
shtom si pada po po golemichki nachi moje i da nqmash shans pa tq da e zle smisal takuv da ne si zaslujava da se tormozish tolkova che chak da q zabivash ala bala i takiva glyposti nameri si nqkoq na tvoite godini a ako tq e na tvoite godini i si pada po po golemi ne govori mn mn hubavo za neq no seki ima pravo na mnenie bulgaria e slobodna darjava :smt005

др Дулитъл
01-31-2006, 09:06
Яко дупе, красиви гърди... Абе модел на X-граунд!

cvety_i_bebeto
02-09-2006, 20:51
SaD_Funlooking mi edinstveniq ti problem e 4e si kompleksar drug ne vijdam
Btw momicheto nadali q interesuva dali imash ``VIP`` karta ili koi e ba6ta ti......
ne se kahyri kupi si edin golf 2 i si izgradi imij na gyzar

И през това време "селски бекове" са си си изградили име и имидж
mai v sly4ai selqninq si ti ....anyway
tva e ebati selskoto....ako si misli6 4e kato ase pravish na gazar...6te si izgradi dobro mnenie--mnogo se lage6

pokaji i 4e ne e vajno god...a misleneto..pokajii 4e misli6 kato po-golqm