PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ



SaD_Funlooking
01-03-2006, 21:50
С извинения към потребителя пуснал тази тема искам да Ви разкажа за моя проблем и се надявам да ме посъветвате какво точно да правя, че вече ... ( не пускам нова тема, защото ще е със същото име ).Та към въпроса.Само да кажа, че съм на 14 и тя е колкото мене голяма.От доста време харесвам едно момиче, което нито живее близко до нас нито учи в моето училище и единствения начин да я видя е да я засеча на центъра или в местната дискотека "Ларго" .Само да отбележа,че не се познаваме, но имам супер много приятели , който могат да ни запознаят с нея...но доста от моите приятели бързаха да се запознаят с нея и сега като се срещат нито се поздравяват, нито нищо...Много от приятелите ми ме съветват да бъда по-смел и така нататак.Но дори и да се запозная с нея не зная какво да правя оттам нататак.Тя не е в нашата компания и това усложнява нещата още повече.Казаха ми, че си имала някакъв приятел ( всички които са го виждали са ми казвали, че никак не е симпатичен или нещо от сорта ) .Аз си го обяснявам така, че тя "ходи" с него , за да бъде сигурна и спокойна ,да знае, че никой не може да я закача.Обаче аз имах проблеми с родителите ми доскоро ( смятаха, че пуша и пия в дискотеката ) и не ме пускаха много-много.И през това време "селски бекове" са си си изградили име и имидж и той може би е един от тях.А моя баща познава шева, управителите и охраната там и с една дума ( не се фукам казвам истината-не обичам да лъжа-няма смисъл ) няма кой да ме докосне там или да ми се опре.Всъщност той е доста влиятелна фигура в моя не голям град, а именно - Пазарджик.От друга страна братовчет ми всеки път е там с неговите "колеги" волейболисти и той също ме пази.До сега много пъти са ми е "отваряли" и правели на газари много хора, но аз не обичам да създавам побойща и винаги си премълчавам.И затова много хора мислят, че нито могат да разчитат на мене нито, че мога да ги извадя от ситуация ( неприятна ) .Също така имам и ВИП карта, за която отново баща ми попита шефа и съм един от много малкото хора , които имат ВИП карта и така...Май много се отклоних от темата, но това беше с цел да ви помогна в това да ми помогнете да разреша проблема си.Всеки път в дискотеката с нея си хвърляме някакви такива ( не зная как да ги нарека може би изпитателни ) погледи и не зная какво може да означават.Към момичетата: днес малко пред входа в една малка стайча, където са тоалетните, и от която се влиза в дискотеката си стоя с най-добрия ми приятел и той много добре знае, че съм луд по нея и тя се озовала точно до мене.Той ми кимна, обръщам се аз и видях, че ме гледа.Когато я погледнах в очите тя веднага смени посоката на погледа си.Това какво може да означава?Та кажете моля Ви как да направя така, след като се запозная с нея ( евентуално ще опитам сам, за да направя й направя впечатление може би ) да мога да общувам с нея, да се поздравяваме и след като скъса с прятеля си ( нямам представа дали иска или не ) да се опитам аз да "тръгна" с нея.И евентуално ако имате идея да ми кажете как мога да се докажа, че не съм най-голямия балък там.

ПС.Ето нова тема.И на който не му се чете да не пише излишно, че не му се пише, а да не пише нищо!

NSрi4
01-03-2006, 21:55
Прочетох ти темата ! Нямам представа кво да праиш, ама най-простото което ми идва на ума просто да я питаш дали иска да се запознаете и тн. :!:

SaD_Funlooking
01-03-2006, 22:07
Дори и да се запозная с нея ( което ми е най-малкия проблем ) след това как да постъпя ?Смисъл не на момента с течение на времето...

mimi_gothica
01-03-2006, 22:10
4ove4e,6tom ti e hvarlqla takiva pogledi na4i te e haresala.Deistvai.Kvo tolkoz,samo 6e se zapoznaete.Ne badi sramejliv.Momi4etata ne haresvat sramejlivi.I vij moje i da skasa s neiniq i da se hvanete.No kato za na4alo se zapoznai s neq.

mimi_gothica
01-03-2006, 22:12
Zapoznai se s neq!sled tva to 6te si pokaje.Tq ako te haresva vse 6te ti go pokaje.Prodaljava6 s lek flirt.Posle ne6tata se zasilvat i hop.Hvanal si q.

01-03-2006, 22:43
Zapoznai se s neq!sled tva to 6te si pokaje.Tq ako te haresva vse 6te ti go pokaje.Prodaljava6 s lek flirt.Posle ne6tata se zasilvat i hop.Hvanal si q.
Добре му го каза ама не виждаш ли, че е някакъв комплексар "Аз имам Вип Карта, Знаете ли кой е баща ми, Знаете ли кой е братовчет ми".
Вземи слез малко на земята и гледай да впечатлиш мацката Сам с твойте качества !!!

SaD_Funlooking
01-04-2006, 13:15
Zapoznai se s neq!sled tva to 6te si pokaje.Tq ako te haresva vse 6te ti go pokaje.Prodaljava6 s lek flirt.Posle ne6tata se zasilvat i hop.Hvanal si q.
Добре му го каза ама не виждаш ли, че е някакъв комплексар "Аз имам Вип Карта, Знаете ли кой е баща ми, Знаете ли кой е братовчет ми".
Вземи слез малко на земята и гледай да впечатлиш мацката Сам с твойте качества !!!

Абе човек, аз не съм казал точно това, което си цитирал, ама карай...НИКОГА до сега не съм говорил така и не смятам, защото както съм казал по-нагоре не съм някой, който се мисли за най-голямия там.Но тя може би не иска някой приятел, който никога няма да може да я защити и тн...Иначе благодаря за досега казаните мнения...

Crazy^Biker
01-04-2006, 13:36
bace davam ti 15 godini s mnogo zor moje da si i na 14 awe igraite si na bitkajii tejkarete sa kolko si iskate ma kat porasnete sha razberete kolko ste bili smeshni i moje bi priqtela i na taq ne e takyv smeshnik ....ako pyk e probvai si kysmeta moje si po golem smeshnik i da ti vyrje

SaD_Funlooking
01-04-2006, 14:32
bace davam ti 15 godini s mnogo zor moje da si i na 14

Много точно казано ! Аз не съм такъв смешник ( поне така мисля ) защото никога не прибягвам до бой отначалото.Винаги гледам всичко да мине тихо и всички да са доволни ! И мисля, че ходи с него точно заради това ( иначе той е грозник и половина ! ) ( казвам го с риск да се повторя )

ziky
01-04-2006, 14:37
Виш са пич когато става дума за тежкари и за това да харесаш момиче в компания на тежкари аз нямам работа там!Ако тя те харесва и иска да се запознаете скоро може сама да ти направи знак че иска да се запознаете!Ясноо е че момчето прави първата крачка в отношенията за това именно тя няма да направи нищо а само ще ти намекне!Ако това не стане или не иска да се запознае с тебе то4но сега или не иска да има общо с друг а само с гаджето и или пък може да не иска да те въвлича в проблеми смисал че може гаджето и да разбере че примерно сте се харесали и както викаш ти е тешкар ше се съберат и ше те бият извън дискотеката!За мене любовта не е начин да се спечели с пари или бой!Ако се харесате ще се запознаете и сичко ще си му дойде мястото и времето!Съветвам те да не бързаш и да исчакаш малко време!Имал съм подобен случай и се оттеглих бързо!не съм се занимавал!Не си заслужаваше!НО никога не съм се бил за момиче щото според мене тва не е начина да се спечели любовта и!

Crazy^Biker
01-04-2006, 14:53
tva s boeve i tem podobni sa prostotii nezemni

Dlord
01-05-2006, 09:00
Mi dobre... pri taka sigyrnost ti si napravo kato 4ovek i okolo teb ima telohraniteli edin vid... tolkova li e trydno da otide6 v diskotekata i da se zapoznaete i da q 4erpi6 ne6to... Ot tam na setne... kakto se razviqt ne6tata.

CuNki pO MuCuNki
01-05-2006, 09:23
SaD_Funlooking deistvai be...samo 4e izliza 4e si 4ovek koito gleda samo vyn6niq vid koeto e adski typo..."kogato tq sysa s avera si az da se opitam da trygna s neq" a ako e nqkoq pa4a makar i hubava...phahahxhhxa zle zle....a otnosno temata moje6e da spesti6 tova za VIP kartite i sigurnostta:1.za da e po-kratka temata..2.ne ni interesuva,povqrvai mi ...i 3.tova vyob6te ne e po temata i nqma kak da ti pomogne v taq situaciq osven ako momi4eto ne e nqkoq materialistka i kurvi4ka:))
i btw SaD_Funlooking edno svqstno momi4e 6te te haesa pove4e bez tvoite VIP karti...syvet...---->prosto slez na zemqta feee... :evil: :!:

sherry
01-05-2006, 09:43
Човек...ти не си се отклонил малко от темата,ти направо се хвалеше!Какво общо има ВИП-картата ти и любовта с въпросното момиче?Не искам да ти чета конско,но някои хора не харесват това самочувствие,което някои притежават,постараи се да бъдеш по-скромен и да не се изтъкваш
Иначе няма какво толкова да му мислиш-запознай се с това момиче,няма какво да се притесняваш.След като сте си срещали погледите,не е толкова трудно да отидеш при нея и да я питаш как се казва.Поговорете си,пак каквото стане,нищо не губиш.Късмет
:wink:

ziky
01-05-2006, 09:50
БОЯ Е НАЙ ШИБАНОТО НЕЩО С КОЕТО МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ ЧЕ ОБИЧАШ...РАЗБИРАМ ТЕ ИМАШ УХРАНА ТВА ОНОВА АМА НЕЗНАМ ДАЛИ ШЕ Я ОБИЧАШ ТАКА СМИСАЛ ЧЕ Я ХАРЕСВАШ АМА НЕЗНАМ...НАЛИ СЕ ПАК ПОМИСЛИ СИ...НО ЗНАЙ ЧЕ БОЯ Е НАЙ НАЙ НАЙ ШИБАНОТО НЕЩО С КОЕТО МОЖЕШ ДА СЕ ПОКАЖЕШ ПРЕД ЕДНО МОМИЧЕ!( има и такива които обичат да им се доказват..)

CuNki pO MuCuNki
01-05-2006, 09:55
stiga be..koi vi govori za boi ...4ovek ne moje da se izfuka e:)))

bum`bum`f
01-05-2006, 12:01
pi4,prosto se otpusni i se zapoznaite,posle q pomoli da tancuvate,varti se pokrai neq i ne bydi stesnitelen...6toto tova ne se haresva mn na momi4etata:)...ne se zduhvai,tva e!uspeh!!!

sexy_girl14
01-06-2006, 23:07
oh an4o,an4o!koga 6ti doide akala v glavata be mace?kat ti kazvam 4e trqbva da si po smel i re6itelen ti ni ma slu6a6!Kvo si misli6 4e kat ti govora samo provetrenie na ustata li si prava q zemi se stegni i idi sa zapoznai s neq,kvo 6ta e sram?Nali sa sei koq sam,tvoita sau4eni4ka :P :P :P :P :D :D :D