PDA

View Full Version : Ludorii pravite li



mimi_gothica
01-03-2006, 22:48
Ponqkoga ne vi li e hrumvalo ei taka izvednaj da napraite ne6to mn ama mn 6turo,mn otka4eno.Ama naistina otka4eno?Kakvo to4no ludo ste pravili?Ama naistina otka4eno.

01-03-2006, 22:54
Скочих от НДК.
Кола ме дърпаше с 100 КМ/ч докато карах BL8.
Катерене от външната страна на сграда без предпазно въже.

`Death`Whore`
01-03-2006, 22:54
Много агресия има в теб...аз лудории не правя, понякога си пея в рейса и по улиците...

CuST0M1z3
01-03-2006, 22:56
az sam mirno malko 4ove4e

`Death`Whore`
01-03-2006, 22:57
АЗ съм добро дете... :oops: :oops: :oops: :oops:

HeDa
01-03-2006, 22:59
Mi az sym sklonna na takiva raboti ama nqma koi da mi otdisva na akyla da gi pravi s mene :[~ jalko... Ama sega nemoga da se setq za ni6to ludo

Neko_Dream
01-03-2006, 23:02
Оу, това с катеренето - наистина съм го правил :)
Попринцип си падам нали леко с катерачески наклонности... на много места съм се катерил, но най-така забележителното и страшното, поне за мен, беше когато се опитах да се кача на тераста, втори етаж на даскалото ми...ама ме хвана страх, като парче от мазилката се откърти... баси и даскалото... иначе щях да си продължа ;)

01-03-2006, 23:04
Ами да ти кажа като тръгнах да се катера по един Блок стигнах до 3тия етаж и влезнах в един приятел през джама и отнесох 20лв.
Ама си беше малко страшничко

Neko_Dream
01-03-2006, 23:08
хаха, още неопитен катерач си ;)
Само 20 лв можеш да носиш, е като се научиш да изнасяш я видео, я телевизор :lol:
А то за етажите, по панелки или блокове, лесно се катери, гадни са училищата, където етажите им са по 5 метра и няма къде да се хванеш и естесвено мазиклата е на 100 години, честит юбилей... или е правена като за 100 кинта цялата... :/

ПП: Хихик, 777 пост ми е това :twisted:

Soldier_OF_Fortune
01-03-2006, 23:23
Ами да ти кажа като тръгнах да се катера по един Блок стигнах до 3тия етаж и влезнах в един приятел през джама и отнесох 20лв.
Ама си беше малко страшничко

Вече и регнат :D
Неопитен ама 100% много по-опитен от теб
може и батълче да си направим

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 06:38
влезни в нас да краднеш...
ще те посрещна с най- малко 20 леви :twisted:
Аз не крада просто си правя кефа като се катеря

Akivasha
01-04-2006, 07:30
Аз бях царица на простоиите :twisted: ,но откакто съм със сегашното си гадже кротнах.Иначе неща,като бомба,ебавки с даскали, правли сме самоделни бомби щото намерихме малко припаси в мазето на един бивш военен..и замалко да гръмнем едно магаренце(горкото),но нищо му няма :oops: размина му се;)
абе лудетина бях.

korn___
01-04-2006, 08:25
a re6il sum tva lqto da hodq da si izmiq krakata vuv fontan4eto na metro stanciq serdika :lol:

ima i edin park sus razni jivotni ot ciment i mislq da se snimam sednal na glavata na edin jiraf i posle qhnal 1 kostenurka :lol: (ama 4e sum oligofren :lol: )

ina4e nai 6antavoto ne6to det sum napravil nqkoga ... lele ako tva go pro4etat nqkolko 4oveka ot foruma i 6te me pomislqt za lud :lol: izlizal sum po pijama izvun bloka mi da si zema semki i cigari za maika mi :lol: i tva pred o4ite na sasednoto kafene det se sabirat nai golqmite guzari :lol: a i bqh po 4ehli be6e ve4erta no kat kaja 4e be6e i zima sigorno ve4e 6te se opla :lol: :lol: ve4e me mislite za psihopat sigorno :lol:

TheMaggie
01-04-2006, 12:12
Ami az po princip sam si luda.Vednaj v chas po istoria zaliahme gospojata s sok ot kasisi,koito ne se izpira i q zamiargahme spukanki.Posle celia klas imashe nakazanie,ama slava bogu nikoi ne razbra che az sam organizirala vsichko. :P

hot_sexy_lady
01-04-2006, 12:27
da mn 4esto :P

Crazy^Biker
01-04-2006, 13:48
mi nai-ludoto e Slide Bike (poqsnqvam hva6tash sa za opashkata i sa vlachish po kecove ..:D skorostta beshe okolo 90 - 100 neznam ama e ne4oveshko )

a inache debil6tini i prostotii vseki den

rowzz
01-05-2006, 15:51
a re6il sum tva lqto da hodq da si izmiq krakata vuv fontan4eto na metro stanciq serdika :lol:

ima i edin park sus razni jivotni ot ciment i mislq da se snimam sednal na glavata na edin jiraf i posle qhnal 1 kostenurka :lol: (ama 4e sum oligofren :lol: )

ina4e nai 6antavoto ne6to det sum napravil nqkoga ... lele ako tva go pro4etat nqkolko 4oveka ot foruma i 6te me pomislqt za lud :lol: izlizal sum po pijama izvun bloka mi da si zema semki i cigari za maika mi :lol: i tva pred o4ite na sasednoto kafene det se sabirat nai golqmite guzari :lol: a i bqh po 4ehli be6e ve4erta no kat kaja 4e be6e i zima sigorno ve4e 6te se opla :lol: :lol: ve4e me mislite za psihopat sigorno :lol:
шизофренията те мъчи.. не е лесна тфойта.. :D

black_heart
01-05-2006, 22:09
mi da odeve sedqhme v edno kafe na vtoriq etaj i obqsnqvam na edna averka 4e trqa da naprava ne6to i ne me svarta i tq-hodi mi donesi suvenir i az sleznah i zeh rolkata hartiq ot wc-to i i go usukah okolo vrata,servitoirkata be6e da pripadne...posle si zehme i sapun4e....

Dr. Kazimbutt
01-05-2006, 22:23
миииии често се случва...


един от примерите е, че като видя кука в автобуса и винаги започват да ме сърбят пръстите да скоча и да му гепя патлака... ама слава богу сдържам се за сега...


последната ми лудория беше пак в рейса като отивах за нова година да празнувам имаше некъф катил-рапър с две пачаври дето се правеше на мъж пред тях и пръскаше с дезодорант в рейса и му казах да престане, ама той беше гангстер и изяде тупалките...
Хахаха! Лудница! :lol:

Dr. Kazimbutt
01-05-2006, 22:24
mi nai-ludoto e Slide Bike (poqsnqvam hva6tash sa za opashkata i sa vlachish po kecove ..:D skorostta beshe okolo 90 - 100 neznam ama e ne4oveshko )

a inache debil6tini i prostotii vseki den
И като се събуди какво стана?

ziky
01-06-2006, 00:13
Попринцип ако тряаа да сме чесни човек трябва да направи нещо лудо за да усети тръпката в живота иначе няма да е изживяна пълноценно...и все пак може и да съм правил нещо лудо някога но просто не се сещам щото е 3 през ноща и ''малко'' ми се спи и немога да мисля са за тва.... :wink:

rowzz
01-06-2006, 00:21
Попринцип ако тряаа да сме чесни човек трябва да направи нещо лудо за да усети тръпката в живота иначе няма да е изживяна пълноценно...и все пак може и да съм правил нещо лудо някога но просто не се сещам щото е 3 през ноща и ''малко'' ми се спи и немога да мисля са за тва.... :wink:
склерозичен срив е тфойто..

Oyama
01-06-2006, 00:31
Седиме си веднъж със един приятел на балкона и долу некво кафе с чадър, и он вика "не че те подстрекавам ама не можеш да се изсереш през балкона на чадъра" и аз викам "така ли :twisted: ?" и оп нагъзвам се пляк долу ама после влиза баща ми "кво е тва лайно дето ми падна в краката :shock: :shock: :shock: ?"
И един друг случай дето доса ми се сммеят и ми го разказват - бил съм яко малък и в междучасието ме домързе за тва зех че се изпиках в един фикус, ама не знам как разбраха и учителката ме викна да обяснявам и аз и казах "дреме ми на кура баща ми е милионер :lol: " та по тоя случай го викнаха и него да дава показания :lol: :lol: :lol: .
А на нова година бехме на една вила, и лятото поне проорците отворени и влезнали един милон мухи вътре, после затворили джамците и мухите вътре умрели от студ и се скупчили 9827658470 трупа на мухи пред един джам, ма ние пуснахме печки вътре и забелязваме че две мухи вече летят около лампата а разни други се гърчат, и веднага бам с фунията ги събрааме и ги исипаме на един приятел в колата :twisted: :shock: :twisted: :shock: :twisted: та тия дни трябва да почне да ни псува :lol: . А преди тва ние сме на втория етаж със същия тоя приятел а те точно под нас в хола където е печката - и гледаме комина минава точно през стената и има капаче за отделен кюнец, и са естествено решихме че това тукотака не може да мине без наше участие и набърже се изчуркахме в комина :lol: .

rowzz
01-06-2006, 00:37
Седиме си веднъж със един приятел на балкона и долу некво кафе с чадър, и он вика "не че те подстрекавам ама не можеш да се изсереш през балкона на чадъра" и аз викам "така ли :twisted: ?" и оп нагъзвам се пляк долу ама после влиза баща ми "кво е тва лайно дето ми падна в краката :shock: :shock: :shock: ?"
И един друг случай дето доса ми се сммеят и ми го разказват - бил съм яко малък и в междучасието ме домързе за тва зех че се изпиках в един фикус, ама не знам как разбраха и учителката ме викна да обяснявам и аз и казах "дреме ми на кура баща ми е милионер :lol: " та по тоя случай го викнаха и него да дава показания :lol: :lol: :lol: .
А на нова година бехме на една вила, и лятото поне проорците отворени и влезнали един милон мухи вътре, после затворили джамците и мухите вътре умрели от студ и се скупчили 9827658470 трупа на мухи пред един джам, ма ние пуснахме печки вътре и забелязваме че две мухи вече летят около лампата а разни други се гърчат, и веднага бам с фунията ги събрааме и ги исипаме на един приятел в колата :twisted: :shock: :twisted: :shock: :twisted: та тия дни трябва да почне да ни псува :lol: . А преди тва ние сме на втория етаж със същия тоя приятел а те точно под нас в хола където е печката - и гледаме комина минава точно през стената и има капаче за отделен кюнец, и са естествено решихме че това тукотака не може да мине без наше участие и набърже се изчуркахме в комина :lol: .
ти по цял ден с мастиката ли са разхождаш ве ?:)..

neMec`
01-06-2006, 00:52
mi vra6tah se ot bombing [draskane] i s averite si prikaame i edin centralen blok do centara to4no na krastovi6teto v 11 ve4erta krastovi6teto palno s koli i mi hrumna 4e trq da napraq nqkoi bomba[grafit4e] to4no v toz moment na tozi blok i tai izbombih :) prodaljih stignah do centara i dokat minaah do podleza re6ih 4e trqbva da izbombq i nego izbombih go i nego i tova sa poslednite ludorii det sam prail :)

Oyama
01-06-2006, 00:54
mi vra6tah se ot bombing [draskane] i s averite si prikaame i edin centralen blok do centara to4no na krastovi6teto v 11 ve4erta krastovi6teto palno s koli i mi hrumna 4e trq da napraq nqkoi bomba[grafit4e] to4no v toz moment na tozi blok i tai izbombih :) prodaljih stignah do centara i dokat minaah do podleza re6ih 4e trqbva da izbombq i nego izbombih go i nego i tova sa poslednite ludorii det sam prail :)
Бате тебе да не са те избомбили като малък по глава :lol: ?

neMec`
01-06-2006, 00:55
mi vra6tah se ot bombing [draskane] i s averite si prikaame i edin centralen blok do centara to4no na krastovi6teto v 11 ve4erta krastovi6teto palno s koli i mi hrumna 4e trq da napraq nqkoi bomba[grafit4e] to4no v toz moment na tozi blok i tai izbombih :) prodaljih stignah do centara i dokat minaah do podleza re6ih 4e trqbva da izbombq i nego izbombih go i nego i tova sa poslednite ludorii det sam prail :)
Бате тебе да не са те избомбили като малък по глава :lol: ?

6to 6tot ma kefi da praq grafiti li ?
bih kazal 4e vdiga adrenalina dosta :)