PDA

View Full Version : Kakvo pravite v momenti na depresiq



mimi_gothica
01-03-2006, 22:50
Kvo pravite kogato ste mn depresirani i vi e mn tapo?4esto li ste depresirani?

01-03-2006, 22:51
Аз си пускам Nightwish и настроението ми се оправя много бързо.
Депресирам се средно по веднъж месечно.

P.S. Не съм Метал ( с дълга коса и изродски навици )

HeDa
01-04-2006, 00:09
Mi ne mnogo 4esto ama mi se slu4va :(

Bimper-ska
01-04-2006, 00:22
Лошото настроение не е депресия :!: Депресията си е болест, психична болест. Не се оправя само с една месен или една водка.
Иначе, като ми е тъпо, излизам в коридора на общежитието, пуша много, ям шоколад или пия кафе с мляко, слушам Песен за червената шапчица и си пея, понеже акустиката в коридора е страхотна. Ако пък ми е много много кофти, тогава рева и правя същите неща.

CuST0M1z3
01-04-2006, 00:24
rqdko sam v losho nastroenie :)

nekaduren
01-04-2006, 00:48
аз често се депресирам и дори в момента съм в такъв период това което правя е не спя защото ако легна почвам да мисля разни неща и се депресирам още повече ... кофти ама кво да се прави :?

HeDa
01-04-2006, 00:52
Лошото настроение не е депресия :!: Депресията си е болест, психична болест. Не се оправя само с една месен или една водка.
Иначе, като ми е тъпо, излизам в коридора на общежитието, пуша много, ям шоколад или пия кафе с мляко, слушам Песен за червената шапчица и си пея, понеже акустиката в коридора е страхотна. Ако пък ми е много много кофти, тогава рева и правя същите неща.
Mmmm az pravq sy6tite raboti , dori sy6tata pesen si peq mnogo e hubava ...Ama kato kazvam sy6tite raboti naistina e taka samo 4e go pravq pred kompiutara - pu6a..qm 6okolad , sy6to obi4am kafe s mlqko {}

lainagovna
01-04-2006, 03:14
самоубивам се :shock: :shock: :shock: лягам си да спя на другия ден ми минава

belluci
01-04-2006, 04:37
Ne se depresiram 4esto i ob6to vzeto se depresiram za po-seriozni ne6ta.Depresiqta ako e po-produljitelna prevuzmogvam kato izcqlo angajiram vremeto si s nqkakva rabota,koqto iziskva pove4e energiq ili misul,za da ne se se6tam tolkova 4esto za ne6toto koeto me izmu4va,kato izcqlo izloriam 4oveka ili situaciqta koqto e provukirala tazi depresiq i vsi4ko koeto mi napomnq za tova,gledam da ne ostavam dulgo sama,a da sum v kompaniq na poznati i na polojitelno zaredeni hora,a ne s hora sus shodni problemi ili puk s takiva koito da me natovarvat dopulnitelno s problemite si.Ako depresiqta(dosta silno kazano depresiq) e leki4ka q preudolqvam predimno s tanci,te glavno mi pomagat da zabravqm i s nqkoq gore6ta vana,malko sulzi4ki eventualno i sled tova sum kato nova!:)))

RoSsY88
01-04-2006, 05:34
Вече 4 месеца съм в такова състояние ... ами ккаво правя в началото се самонаранявах,после докато беше топло бягах на ден по 9-10 км ... докато не издахна и нямам сили да си причинявам зло на себе си,ся се скапвам от учене,но все още не съм преживяла депресията си...тея гаджета ще ми изядат здравето мамка им ...

SweetBunny
01-04-2006, 07:17
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P

Akivasha
01-04-2006, 07:37
Хмм аз бях 4 месеца в ебати депресията.Нито ядях ,нито спах абе ходещтия труп бях..докато не си казах "мамка му" и продължих напред.Според мене,когато човек е в такова състояние трябва да се срщне с проблема си,и тогава нещата се подреждат.
А иначе вярно е ,че физическата умора е начина да не мислиш за кофти работи(а и почти нищо),защото тогава просто заспиваш и доста неща се изпаряват.НО това са временни решения.FACE YOUR FEARS :!:

korn___
01-04-2006, 08:16
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P

koRn ne e depresarska muzika be hora :x :evil: kvi sa teq tubi razbiraniq :?: :evil: :evil: :evil: :x :evil:

ina4e kat sum v lo6o nastroenie ... puskam si Tearjerker i si mislq za ne6to i taka ... a ako 6te trqbva da izlizam navunka si puskam ne6to veselo na KoRn ili na Slayer i sled kat izdiveq v nas izlizam :twisted:

JoInTcHe
01-04-2006, 09:03
Ям шоколад по принцип и чупя ако какво
А иначе ако я слушам тая песен Tearjerker ще се самоубия!Действа ми много гадно и за тфа рядко я слушам :roll:

LP_girl_14
01-04-2006, 09:15
До сега съм имала само 2 депреции,ама то си бяха доста сериозни.Не бях спала около 4 или 5 нощи,по цял ден стоях в стаята ми,натъпквах се с шоколад и бонбони,слушах некви балади,ходих цял ден по пижама...Айде няма да продължавам,че като се сетя още кви глупости съм прайла ми става гадно

SweetBunny
01-04-2006, 09:33
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P

koRn ne e depresarska muzika be hora :x :evil: kvi sa teq tubi razbiraniq :?: :evil: :evil: :evil: :x :evil:
E dobre, moje naistina muzikata da ne e "depresarska" i MOITE razbiraniq "da sa tupi", no az deistvitelno uspqvam da se uspokoq na tazi muzika. Tova, 4e tvoeto mnenie e razli4no, ne ozna4ava 4e trqq da mi go nalaga6! :shock: :P
btw i s golqma doza 6okolad se opravqm... :wink: :D

RoSsY88
01-04-2006, 09:46
Хмм аз бях 4 месеца в ебати депресията.Нито ядях ,нито спах абе ходещтия труп бях..докато не си казах "мамка му" и продължих напред.Според мене,когато човек е в такова състояние трябва да се срщне с проблема си,и тогава нещата се подреждат.
А иначе вярно е ,че физическата умора е начина да не мислиш за кофти работи(а и почти нищо),защото тогава просто заспиваш и доста неща се изпаряват.НО това са временни решения.FACE YOUR FEARS :!:точно така съм сега и кой знае кога ще се оправя...

RoSsY88
01-04-2006, 09:50
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P

koRn ne e depresarska muzika be hora :x :evil: kvi sa teq tubi razbiraniq :?: :evil: :evil: :evil: :x :evil:
E dobre, moje naistina muzikata da ne e "depresarska" i MOITE razbiraniq "da sa tupi", no az deistvitelno uspqvam da se uspokoq na tazi muzika. Tova, 4e tvoeto mnenie e razli4no, ne ozna4ava 4e trqq da mi go nalaga6! :shock: :P
btw i s golqma doza 6okolad se opravqm... :wink: :D sineoka_kukla същност твоите разбирания мн са правилни...100% съм съгласна с теб!

pipi`e`golqma
01-04-2006, 10:00
Когато съм в депресия( това е рядко) се затфарям в нас и слушам само едни и същи песни и не говоря с никои. Оправям се след няколко дена като болест ми минава и забравям :wink:
Когато съм в лошо настроение съм много нервна и всички са ми виновни и криви и много викам :x Ама ко да се прай.. Характер :P И като сам ядосана пуша много ам ми минава така .. :wink:

rowzz
01-04-2006, 10:11
Лошото настроение не е депресия :!: Депресията си е болест, психична болест. Не се оправя само с една месен или една водка.
Иначе, като ми е тъпо, излизам в коридора на общежитието, пуша много, ям шоколад или пия кафе с мляко, слушам Песен за червената шапчица и си пея, понеже акустиката в коридора е страхотна. Ако пък ми е много много кофти, тогава рева и правя същите неща.
Точно фен..
А иначе лошото настроение с моята приятелка го оправям .. а когато няма такава.. пуканки с биричка много добре действа..

TheMaggie
01-04-2006, 12:19
Varsha ludorii i pravia smetkata na telefona 100 kinta.Ama dobre che ne chesto che shte me ubiqt. :D

TheMaggie
01-04-2006, 12:22
sineoka_kukla написа:
korn___ написа:
sineoka_kukla написа:
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am


koRn ne e depresarska muzika be hora kvi sa teq tubi razbiraniq

E dobre, moje naistina muzikata da ne e "depresarska" i MOITE razbiraniq "da sa tupi", no az deistvitelno uspqvam da se uspokoq na tazi muzika. Tova, 4e tvoeto mnenie e razli4no, ne ozna4ava 4e trqq da mi go nalaga6!
btw i s golqma doza 6okolad se opravqm...
sineoka_kukla същност твоите разбирания мн са правилни...100% съм съгласна с теб!
Pravi ste hora.

hot_sexy_lady
01-04-2006, 12:57
rqdko izpadam v depresiq no kogato izpadna gledam TV ili nai 4esto izlizam da se porazhodq :P slava bogo 4e barzo mi minava :D

teenkopele
01-04-2006, 13:03
Не изпадам много често, но като стане така гледам ТВ, нагъвам каквото намеря и кисна пред компа. :lol:

lina15
01-04-2006, 13:16
Az naistina mnogo 4esto se depresiram.I pri men e mnogo tejko ne mi se izliza i naravi mi stava lo6o ot ne6to koeto mi teji.Ami kogato namerq ne6to nova-priqtel,priqtelka,gadje...Togava malko se opravqm.Su6to mi stava dobre kogato otida na kafe s priqtelka i tq po4e da mi govori kolko moga da raz4itam na neq...I togava razbiram 4e imam istinski priqteli

Crazy^Biker
01-04-2006, 13:32
kato izpadna u depresiq si praskam 4aiki

XePouH
01-04-2006, 13:34
ми не съм изпадал в голяма депресия,попринцип трябва да има много шоколад и музика :D .Пускам си Until it Sleeps на Metallica,Ole school shit на Еazy-e и други песнички,и разбира се гледам по 1-2 серий от всеки сезон на FRIENDS :D

rusalkata_
01-04-2006, 13:34
ами слушам само балади,в отвратително настроение съм,за най-малкото нещо се разплаквам...хубавото е че поне не ям шоколад... :roll:

CVETELLINA
01-04-2006, 13:51
ами слушам само балади,в отвратително настроение съм,за най-малкото нещо се разплаквам...хубавото е че поне не ям шоколад... :roll: и аз съм така слушам някви балади още по депресиращо :cry: :cry: те ми навяват някфи споменчета, плача, мразя целия свят и мисля че няма изход... :cry: :cry: :cry: но след тфа се появява някои които пак ми връща надеждата в живота и така... :)

Br0kEn^HeaRt
01-04-2006, 14:00
mi az kato sam depresirana si puskam depresira6ta 4alg ai ne6tata stavat o6te po zle ,izplakvam si o4ite vikam pr vka6ti i sled izvestno vreme mi minava...

01-04-2006, 15:43
Az puk kato sum depresiran,koeto mi se sly4va ot 2-3 sedmici nasam hodq mega omurly6eno,po cql den se motkam po kafetata i se opitvam da izsly6vam 4ujdite problemi s nadejdata,4e 6te zabravq za sobstvenite si...Problema e,4e ne moga da qm 6okolad,za6toto po4ti vsi4ko mi se lepi :-(,a pri yslovie,4e bqh 90 kg i visok 172,a sega sum 68kg 182sm ne izgarqm ot jelanie da si vru6tam predi6nite kilogrami...

Vetrosvir
01-04-2006, 15:45
Az puk kato sum depresiran,koeto mi se sly4va ot 2-3 sedmici nasam hodq mega omurly6eno,po cql den se motkam po kafetata i se opitvam da izsly6vam 4ujdite problemi s nadejdata,4e 6te zabravq za sobstvenite si...Problema e,4e ne moga da qm 6okolad,za6toto po4ti vsi4ko mi se lepi Sad,a pri yslovie,4e bqh 90 kg i visok 172,a sega sum 68kg 182sm ne izgarqm ot jelanie da si vru6tam predi6nite kilogrami...

Shogi
01-04-2006, 15:47
Ми случва ми се да съм сдухан ама пък чак депресиран. По-скоро ми се насъбира малко в повече и имам необходимостта да си го изкарам на нещо.. попринцип съм адски добричък ама в такъв момент кат ме нерви някой и ставам още по-раздразнителен... Бе попринцип спорта е големо нещо.. ходя си в залата..бия си по крушата..някой път и определени хора са ми круша..бе за човек с нерви като моите... абе я по-добре да несъм депресиран,... :P 8) :wink:

PLAMENKO
01-04-2006, 16:20
попринцип си режа вените :roll:

Briseis
01-04-2006, 21:09
Хух...Еми слушам адски депресиращи песни и ги пея...А текстовете още повече ме сдухват...Сядам на пода....рева...лежа по пода...ям шпколад...не излизам..не съм щастлива...не говоря..общо взето ей такива неща... :wink:

ziky
01-05-2006, 06:49
Зависи във какво се изрази депресията!Ако е по загубен човек тя ще е огромна поне ако сте се обичали.Както стана при мен....понеже аз съм много чуствителен и се привързвам мн лесно към нещо после мн ама мн мн мн трудно преживявам раздялата си с него!Наскоро ми се случи!не спях,от 63 станах на 54 кила,появиха ми се нещо като мустаци и така.... :cry: попринцип аз немога да ги преживея защото тази ми е първата и я понасям мн ама мн тежко...и незнам как ще се разсвият нещата занапред...всеки я понася различно и на всеки причината е различна....моита е че се рзделих с човека който обичах прекалено много и към никоя друга не съм имал такива чуства!И все пак за сега я понасям като не спя,много ама много плача,рядко ям,слушам стари и много тъжни песни и ме болят очите от сълзи даже...само спомена ме убива и ме депресира...трудно ще мога да го забравя но де да видиме... :cry:

korn___
01-05-2006, 06:57
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P

koRn ne e depresarska muzika be hora :x :evil: kvi sa teq tubi razbiraniq :?: :evil: :evil: :evil: :x :evil:
E dobre, moje naistina muzikata da ne e "depresarska" i MOITE razbiraniq "da sa tupi", no az deistvitelno uspqvam da se uspokoq na tazi muzika. Tova, 4e tvoeto mnenie e razli4no, ne ozna4ava 4e trqq da mi go nalaga6! :shock: :P
btw i s golqma doza 6okolad se opravqm... :wink: :D sineoka_kukla същност твоите разбирания мн са правилни...100% съм съгласна с теб!

dobre nqma da se karam sus razbira4ite na koRn det slu6at korn ot 10 godini i znaqt pove4e nqmate griji s mene :!:


Ям шоколад по принцип и чупя ако какво
А иначе ако я слушам тая песен Tearjerker ще се самоубия!Действа ми много гадно и за тфа рядко я слушам :roll:

jivota e gadno ne6to i kolkoto po rano svikne s tva 4ovek tolkova po lek mu e jivota ... li4no as taq pesen q slu6am samo predi da si legna ospokoqva me i si lqgam spokoen

SweetBunny
01-05-2006, 07:05
dobre nqma da se karam sus razbira4ite na koRn det slu6at korn ot 10 godini i znaqt pove4e nqmate griji s mene :!:
Purvo az ne slu6am takava muzika i kfo zna4enie ima dali si "razbira4" ot taq muzika ili ne, 6tom pesnite im ti pomagat da se uspokoi6 :wink:
Estestveno, 4e muzikata ne e suzdadena za tova, no tui ne mi pre4i da q slu6am, kogato sum iznervena ili qdosana i pri men li4no si deistva mnogo uspokoqva6to...Ne6to protiv li ima6 :roll:
Razbiram te, 4e uvajava6 KoRn i 4e znae6 za tqh i gi slu6a6 mnooooogo pove4e ot men, ama ne se vprqgai tolkova :wink:
Peace... :wink:

Elle
01-05-2006, 07:38
kogato se depresiram i sum v lo6o nastroenie neiskam da izlizam s nikoi nqkvo mi e napregnato ii koito e okolo men v tozi moment nai 4esto toi go otnasq ina4e si opravqm nastroenieto kato si vzema edna vana ii po spq nqkolko 4asa nqkolko 6okolada ii sum extra ve4e xaxa dobre 4e ne mi se slu4va mn 4esto :lol:

mariella_17
01-05-2006, 08:11
Opredeleno ne se depresirem 4esto, no kogato se slu4i slu6am tajna muzika, stoq si v ka6ti i iskam da sam sama, no obiknoveno priqtelite mi me izmakvat ot nas i me vodqt nqkade kadeto da se zabavlqvam i pravqt vsi4ko vazmojno da me razveselqt. Tova e to da ima6 dobri priqteli

^FaiNt^F
01-05-2006, 08:25
za tova koeto pita6 moje bi ne e to4no depresiq-tq ne e prosto za den-dva-tri....poslednata mi depresiq be6e..hm...da vidim-dosta golqma 4ast ot 2005... :roll: a kak se izbavih...-s mnogo izlizane navyn, ne slu6am sduhva6ta muzika v takiva momenti-stava o6te po-lo6o, predi i rycete si rejeh :roll: kakto i da e, prosto si kazah 4e sys samosyjalenie ne stigam donikyde, izbyrsah sylzite ii navyn s usmivka :roll:

He3HauKa
01-05-2006, 14:25
Mi slushah baladi .... lejah po cql den pred televizora bqh si izkluchila tela i iskah da sam samichka... ama prosto osaznah che nikoi ne zaslujava da si skapvam nastroenieto zaradi nego taka che veche mi se sluchva po rqdko da izpadam v depresiq :roll:

01-05-2006, 14:30
1vo se sduhvam mnoo za 4as-dva.Posle si kazvam "kakvo puk,sveta nqma da svur6i i smelo napred".Ako imam vazmojnost otivam na kupon4e ili disko i si praa kefa kato nablqgam da ima i alkohol bez da se prekalqva 6toto ottursva ot problemite i hop nqma depresiq sled cqlata procedura :lol: Ako nqma disko ili kupon4e izlizam s priqteli nqkude :roll:

Sugar_metalka
01-05-2006, 15:09
Az se surdia na tzelia sviat :cry: , pu6a mnogo, iam kato nevijdala 6okolad i gubia jelanie da pravia kakvoto i da e :cry: ... V takiva situatzii obi4am da slu6am metal, ama takuv deto ne slu6am prez ostanaloto vreme. I obi4am da kusam tetradki i izob6to listi :roll: .
Za 6tastie ne izpadam mnogo 4esto v depresia, no kato vliaza me durji 2,3 mesetza...

01-05-2006, 16:31
Бия си чекии!

VAMP_GIRL
01-05-2006, 17:01
Ми в месеца по веднъж-два пъти.Ми плача,беснея и след това пак плача.И след тва ми минава всичко.

air_wisp
01-05-2006, 23:32
Аз чакам да ми мине :D През това време слушам музика и крещя в някоя възглавница.А и апетита ми изчезва :?

ziky
01-06-2006, 00:00
Аз чакам да ми мине :D През това време слушам музика и крещя в някоя възглавница.А и апетита ми изчезва :?


аз немога без да ям....бях 63 кила разделихме се с мойта любов и са съм 54 в резултат....мамка му вече нямам апетит а преди обожавах да муя филиики :P

rowzz
01-06-2006, 00:27
ей ся изяш един глиган и ща видим ..

RoSsY88
01-06-2006, 05:55
Изпадам в депресия един път на 2-3 години...и ми държи тая депресия по 7-8 месеца...до година...обикновенно и 99% от случаите е виновно момче...

djvisage
01-06-2006, 06:52
Ka4vam se v kolata i obikaliam

honey91
01-06-2006, 07:26
S edna razxodka i nastroenieto mi se opravq

ziky
01-06-2006, 07:53
f0r3v3r]ей ся изяш един глиган и ща видим ..

Аба ако сакаш и теб ща изям ам чи дажи ща повторя :wink:

little_pink
01-06-2006, 19:01
Мен доста често ме гони депресйята но ми минава.

Absconding
01-06-2006, 20:57
Прав е пича, който каза, че има разлика междu кофти настроение и депресия. Аз през живота си съм изпадала само веднъж в депресия и това беше преди година или година и половина, не съм сигурна. Няколко месеца си седях почти само вкъщи, като излизах с приятели не говорех почти. И всъщност така за малко да не си изгубя най-добрите приятели. Ама се оправих.. важното е да не се самосъжаляваш.

KOTKATA_17
01-06-2006, 21:06
Ami az dori i sega sam v depresiq boli me surceto napravo kakvo da se pravi mujete sa bokluci :(((

nekaduren
01-07-2006, 21:58
Ami az dori i sega sam v depresiq boli me surceto napravo kakvo da se pravi mujete sa bokluci :(((оф леле като ми се почнат едни такива оплаквания за любовни мъки и страдания ми става лошо абе погледнете се не сте излезнали още от пубертета и си тровите живота с някакви такива детски ми истории каква е тая любов на тия години ?! детска ето такава която е красива но идва и заминава нямя смисъл да си тровите живота за такива неща хората къде къде с по-серизони проблеми не се оплакват толкова ... според мен е най-глупавото това ... не мога да го разбера :evil:

InHell
01-08-2006, 03:12
Съществуват различни степени на депресираност(така да се каже).
Лека - от години съм така, няма причина за нея - изразява се в това, че много малко се интересувам от обкръжението ми, правя каквото си искам и резултата от действията ми не ме интересуват.
Regular(демек нормална) - вися доста време пред компютътра.
Тежка - ставам в 6р.м, отвам на стадиона, бягам 5 км, връщам се, слушам нещо тежко, към 1-2 часа а.м. отивам да се поразходя до вълнолома с тапите в ушите(да се чете като мр3 уокмена). Няколко пъти са ме спирали ченгетата за проверка. Връщам се, играя на някоя игричка или гледам някой екшън филм, после лягам.
Много тежка - деля я на 2 разновидности - в чужбина и в България:
В чужбина - първия вариант е да се строшаваш от работа - 15 часа 6 дни в седмицата...или седем, според зависи, или просто да спиш по цял ден.
В БГ - прекарвал съм часове лежейки, гледайки тъпо в една точка. Родителите ми имаха намерение да ме водят на психолог.
Струва ми се че много малко хора тук си имат дори идея за това що е депресия.....и по-добре да нямат.

strawberry
01-08-2006, 07:05
Еми аз не изпадам в депресии.Когато нещо не стане както аз искам просто си казвам че явно така е трабвало да стане и продължавам напред към новите неща и усещания.Това според мен е по-добре отколкото да се затворя в нас и да плача безутешно по някое момче или за нещо друго,защото по този начин изпускаме други възможности,които после никога няма да се върнат. :!: :!: :!:

iboorgork
01-08-2006, 08:52
fashtam kitarata zabravqm za vsi4ko i po nqkoe vreme kat se osaznaq gledam otgore kolko sm maluk i problema kolko e maluk :D

^BaBy^GirL^
01-08-2006, 09:17
Depresiq e silno kazano , no mn 4esto sam v lo6o nastorenie.Togava gledam da sam pred TV-to ili na kompa , 6tot ako sam na van 6te se skaram s nqkoi sas sigurnost :x

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 13:13
Ami as ne se depresiram mn 4sti4ko no kogato mi se nasabere mnogo naistina izpadam v depresiq i gnqv i togava po hubavo da nqma mn hora okolo mene.

Tedka-Medka
01-08-2006, 13:22
Лошото настроение не е депресия :!: Депресията си е болест, психична болест. Не се оправя само с една месен или една водка.
Иначе, като ми е тъпо, излизам в коридора на общежитието, пуша много, ям шоколад или пия кафе с мляко, слушам Песен за червената шапчица и си пея, понеже акустиката в коридора е страхотна. Ако пък ми е много много кофти, тогава рева и правя същите неща.
и аз така..съгласна съм с теб
само че не слушам червената шапа..:)
слушам метъл баладки..
а когато съм яко сдухана се режа..хаха :)

seksi_kote_f
01-08-2006, 17:56
Emi reva i se osamotqvam da pomislq vurho nqkoi ne6ta aam sama :lol:

thEClown
01-08-2006, 18:06
Аз съм в депресия.Винаги съм мислил че не трябва да ги избягвам.Трябва да се мине през депресията защото тогава мозъка щрака много и човек е способен на генерални промени в живота си и на геройски постъпки въпреки че от депресията боли отвътре. По добре с депресията от колкото без нея.Има нещо вярно.Аз се лекувам с малко ракия или каквото има.Не съм слабохарактерен и нямам проблеми с психиката (е може би съм маалко пернат) Но като пиина малко ми става благо.Алкохола не е решение на проблемите просто за една вечер ти е хубаво загърбваш всичко но на следващия ден освен че нищо не е променено те боли и глава.
Тази вечер смятам да си унищожа черния дроб маXимално. :D

Absconding
01-09-2006, 19:35
Ami az dori i sega sam v depresiq boli me surceto napravo kakvo da se pravi mujete sa bokluci :(((оф леле като ми се почнат едни такива оплаквания за любовни мъки и страдания ми става лошо абе погледнете се не сте излезнали още от пубертета и си тровите живота с някакви такива детски ми истории каква е тая любов на тия години ?! детска ето такава която е красива но идва и заминава нямя смисъл да си тровите живота за такива неща хората къде къде с по-серизони проблеми не се оплакват толкова ... според мен е най-глупавото това ... не мога да го разбера :evil:

Намерил се кой да говори за това колко са тъпи тези "оплаквания за любовни мъки и страдания".. извинявай.. хах...

Inzaghi
01-09-2006, 20:58
Преди доста често се депресирах ,но вече ми писна да страдам по момичета и вече направих така ,че те да страдат по мен!Затова не се депресирам толкова!
В момент на депресия слушам тъжни песнички и си мисля за любимият човек!Това депресира още повече ,но аз така правя :roll:

`Death`Whore`
01-09-2006, 21:16
Всъщност, понятието "депресия" е сериозно нещо и трябва да се лекува. Не е сдух или лошо настроение.

01-09-2006, 21:22
Хвърлям се през прозореца!

Събирам компанията и ае на градинка 'парти'.
Или просто слушам музика.

IdontGiveaFuck
01-09-2006, 21:23
Хвърлям се през прозореца!

Събирам компанията и ае на градинка 'парти'.
Или просто слушам музика.
8435928582824 банн си каза думата.
Госта бях аз.

{P}evanescence{P}
01-09-2006, 22:08
Slu6am KoRn, Rammstein ili Slipknot i se opraqm, naisina deistva uspokoqva6to :P , kogato sum depresirana ili qdosana...ama kogato sum si v normalnoto sustoqnie i mi e dobre - ne gi slu6am :P
i az sam taka {} samo 4e i ina4e gi slusham ma malko a kato ne sam na kef nabi4vam muzikata i si ska4am kato luda xaxaxa tragi4na gletka sam togava xaxaaxa

bolka_ot_spomeni_
01-09-2006, 23:39
xa e moga da kaja 4e imeto s koeto sum vuv foruma e ot 4udo takova ;/ i az kato pove4eto ot tuk osuznah 4e da se depresira6 e ne6to deto si spomnq6 4e nqma6 e verno slu4va mi se daje dosta 4esto i kato sum v kataka poziciq po4vam da si tananikam nqkakvi baladi ili ne6to deto mi napomnq za hubavi momenti svurzani s 4oveka za jivota mi ili tam kakto iskate go kazvaite :p da no posle kato se zamislq da pravq vsi4kite teq cirkove i za kakvo az da sum zle a vuprosnite hoda si jiveqt jivota nestava i posle zeme ta mi mine :P tolko i too e mai nai-pravilnoto spored men aide byezz :p

Boy_pld
01-10-2006, 07:47
Broi depresii - 1
Produljitelnost 3.5 godini i produljava
Lek - Nqma
Re6enie na problema - Smurt !!!

FUCK THE LIFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZeleniqT
01-10-2006, 07:49
Re6enie na problema - Smurt !!!

FUCK THE LIFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ili pone amneziq ako ne smurt..... :?

Boy_Pld
01-10-2006, 08:12
Smurt !!! pri moqta situaciq

thEClown
01-10-2006, 09:00
Жени мразя ви.Само страдаме заради вас.Снощи щях да се клъцна ма нямам смелост.2х2литра арияна2х2литра загорка+литър пелин как съм жив нямам си на идея.Жени оставете ни намира разбрахте ли!!!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 14:42
Жени мразя ви.Само страдаме заради вас.Снощи щях да се клъцна ма нямам смелост.2х2литра арияна2х2литра загорка+литър пелин как съм жив нямам си на идея.Жени оставете ни намира разбрахте ли!!!
sigurna sam 4e malko preuveli4i . znam 4e nie ponqkoga si padame gadnqrki no nikoga bez pri4ina 8)

a kogato sym depresirana prosto 4akam da mi mine i se polu4ava :}

bolka_ot_spomeni_
01-11-2006, 19:42
saglasna sum 4e bez pri4ina nqma kak da sme gadnqrki a tova 4e mrazi6 momi4etata ne mi se vqrva daje hi4 ! kato tolkova mrazi6 momi4etata 6to ti4ate sled tqh a,i kolkoto i da mrazi6 nemojete bez :!: xa e osven slu4ai 4e si BI xaxa

123456789
01-11-2006, 19:43
Старая се да не изпадам в депресии!
:wink: