PDA

View Full Version : Razvaliha si mnenieto :\



tWeTy_
01-04-2006, 08:16
Tyi se sluchi,che na Nova godina trqbvashe da se syberem v nas s kompaniqta da praznuvame.Nashte syshto si bqha v kyshti samo 4e praznuvaha s tehnite si priqteli na dolniq etaj.Znaeha 4e shte ima shampansko i bira az ne piq mn mn tyi 4e i na tva bqh dovolna ama moite hora domyknaha whisky i vodka :P i tyi sichki pihme i az kato domakinq bqh nai-trezva vypreki 4e dosta zalitah si misleh trezvo de :wink: oba4e moqta nai-dobra priqtelka se napi za 1-vi pyt i maika mi mn si razvali mnenieto za neq :roll: ne 4e mi e zabranila da izlizam s neq shtoto znae 4e ne moje i 4e az jivota si davam za neq...prosto ne i e mn priqtno snoshti kato izlizah se otplesnah malko i zakysnqh a bashta mi predi vsi4ko mn dyrji na tochnostta a az ne zakysnqvam za 1-vi pyt izmislih si opravdanie 4e sym si zabraila tella v kafeto i sme se vryshtali da go tyrsim do nas sa sedeli edni momi4eta ot klasa i te sa mi go pribrali i...xhahx..povqrvaha mi ama maika mi ne mi spesti : Priqtelkata ti shte te povede po loshi pytishta...Vidqh q az shto za stoka e...
kak da i nabiq v typata glava 4e priqtelkata mi ne e takava !? i osobeno sled kato na Ng osven 4e se napiha otidoha i pri bivsheto i gadje da praznuvat i s tqh i tyi 1 4as pri nas posle pri tqh i nakraq bashta mi hodi da gi pribira...kak?!

teenkopele
01-04-2006, 11:27
И при мен е имало доста такива случаи и от опит мога да ти кажа, че е почти, да не кажа съвсем, невъзможно да промениш мнението на майка ти за твоята приятелка.
Може би след време ако попаднеш в някоя много гадна ситуация и въпросната приятелка ти спаси кожата, майка ти може да започне да и гледа с друго око :) .
(Винаги можеш да измислиш ситуация, ако няма реална :wink:. )

Успех. :lol:

macka123
01-23-2006, 13:09
e az ne sum imala nikoga tozi problem (za 6tastie) no i az sum na su6toto mnenie 4e moje6 da izmisli6 ne6to i da iztukne6 priqtelkata si
taka vsi4ko 6te e OK i maika ti 6te e pak dovolna

ProstoAz
01-23-2006, 14:11
И аз имам такъв проблем, само че мнението на майка ми даже не е повлияно от конкретен случай, но пък тя е прекалено убедена в него! :?
Ще ти кажа как мойта приятелка доста и се издигна в очите - за рождения ден на майка ми и взе едно цвете след като се прибра от училище и и го подари. Майка ми 1 месец не ми пилеше на главата, беше много очарована, защото въобще не го очакваше. Ако трябва да бъдем честни и аз не го очаквах, само и бях споменала на приятелката ми, че майка ми и ма РД и тя сама се е сетила и е решила да и вземе цвете.
Сега като се замислим не е толкова лоша, нали?
Успех ти пожелавам! :wink:

aniie
02-07-2010, 11:15
И при мен е имало доста такива случаи и от опит мога да ти кажа, че е почти, да не кажа съвсем, невъзможно да промениш мнението на майка ти за твоята приятелка.
Може би след време ако попаднеш в някоя много гадна ситуация и въпросната приятелка ти спаси кожата, майка ти може да започне да и гледа с друго око :) .
(Винаги можеш да измислиш ситуация, ако няма реална :wink:. )

Успех. :lol:



ъп хахаха.. :lol: :shock: :)

SmilezZz
02-07-2010, 11:36
Мнение:Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:16 pm

LuxurySk0B
02-07-2010, 11:41
:D при мен беше доста по-различно бяхме 3ма фр нагсти в 1 и никои от нас не ние и го нямаше товя проблем

sunstreet
02-07-2010, 19:25
Ако обясниш, че и е било за първи път......? малко тъпичко, ама пак е нещо :(

hamilcar
02-08-2010, 15:19
Темата е стара.