PDA

View Full Version : Tq go zabravi,toi neq ne.



01-04-2006, 08:55
Predi haresvah edno momche .Zakachashe se, no ne iskashe nishto poveche.Biah go zabravila veche , a toi zapochna da mi hvarlia edni pogledi!Edna moia priatelka koiato go haresva mu kaza che go haresvam.Vsashnost az ne go haresvah.Za moe udobletvorenie toi samo i se izsmia v liceto i i kaza savsem iskreno che az veche ne go haresvam.Obache kak da razbiram pogledite mu.Dali tarsi avantiura ili naitina me haresva?Oseshtam che zapochvam da hlatvam.Kakvo da pravia?

kimi_raikonen
01-04-2006, 09:05
Ами мойто момиче ти си го харесвала той тебе не.После той ти фърля някакви погледи, а ти се чудиш какво да правиш.Съвсем е ясно че те харесва.Иди при него и му кажи че и тиго харесваш.

LP_girl_14
01-04-2006, 09:25
Ти си го харесвала.но той не ти е обръщал внимание.Когато обаче ти си престанала да му обръщаш внимание,той е разбрал,че всъщност не си му безразлична.Сега той те харесва и ти го харесваш-е какво чакате?Понякога погледите не могат да свършат цялата работа,за тва просто се разберете да излезете някъде и поговорете за това,което изпитвате :wink:

pipi`e`golqma
01-04-2006, 10:12
Действай,Докъто имаш вазможност да си с него :)

rowzz
01-04-2006, 10:14
За да я забрави.. :roll: ми с чук по главата(ама да е гумен) - добре действа.. :lol: