PDA

View Full Version : ЗА ВСИЧКИ КОЙТО СЪЧУСТВАТ:Обичам я и немога да я забравя



ziky
01-04-2006, 09:03
Здравейте.ПОнеже аз съм много чуствителен човек и ммного лесно се првързвам към един човек и после много ама ненормално трудно понасям загубата на този човек и така аз се влюбих в едно момиче...От начало сичко тръгна на шега и просто двамата искахме да видим какво е да си с другия тъй като туко що се бяхме упознали и просто искахме да сме заедно за да видим какво е....и така тръгнахме заедно и някъде около 1 месец всичко беше просто прекрасно...постепенно тази любов уж на шега за мен и за нея се превърна в нещо много повече и по-силно...постоянно мислехме един за друг и се обичахме...това е присъщо за всяка една връзка.Започнахме да се караме малко и аз разбрах че тя с мен не е щатстлива и аз немога да и дам това което може друг да и даде защото имахме коренно различни виждания за света и имахме коренно различни препочитания...ок както и да е разделихме се и след 15 минути отново се събрахме защото просто неможах да съм без нея....ходихме още известно време и отново се скарахме но този път много по лошо и глобално...след две седмици раздяла и двамата разбрахме че е мн трудно един без друг и отново се събрахме и този път с тенденция да не се разделяме повече и никой няма да ни разделя...мисля че и това е присъщо за една връска...и така до последно се разбирахме и обичахме....прекарахме незабравими моменти заедно.Мисълта че съм с нея на коледа и нова година ме правеше истински горд и щастлив...искарах най щастливата си коледа и нова година....всичко бепе невероятно и постепеннно аз започнах до такава степен да се привързвам към нея че както се вика да не мога да понеса да не е с мен да не ми казва обичам те и да ме целува...и дойде пореден момент на слабост!Скарахме се и нали сме различни характери и секи има свой предпочитания....тъкмо сичко беше прекрасно бяхме се опознали почти на изуст...и когато разбрах че най добрия ми приятел не я харесва а даже я ОБИЧА и разбрах че тя си е говорила с него и смята че с него ще се чуства много по добре от мене и той ще и даде това което аз не успях и ще я направи истински щастлива аз се разделих със нея защото и желая най най доброто и искам тя да е щастлива без значение дали аз съм щастлив....а ако ви кажа че още я обичам и желая повече от сичко на света да съм с нея пак и пак да опитаме,пак да имам шанс и пак да се обичаме въпреки сички трудности и кавги....попринцип не е редно и умесно едно момче да плаче за момиче но аз съм чуствителен и тази раздяла ме съсипа тотално от сякъде,защото аз съм бил с много момичета но такова като това никога не съм имал.Никога не съм обичал толкова много и истински друга преди нея...към никоя друга не съм имал такива чуства каквито към нея...мисълта че не е до мен и няма да ми казва обичам те ме унищожава тотално..а аз още я обичам и не осъзнава колко много....аз пиша тази тема защото никой не ме разбира и няма с кой да споделя този проблем и мисля че може да има някой поне тук да ми съчуства...нали знаете когато тряабва да защитаваш някого и да си на негова страна правиш сичко възможно да е така.Но когато на теб ти трябва човек да споделиш с него нещо или да ти помогне никога няма такъв....секи те одрязва че му е писнало да слуша подобни историии и секи вика че си идиод да я обичаш още...да ама аз я обичам и още как....за това моля,ако шчитате тази тема за глупава или за безмислена не пишете глупости защото нямам нито сили нито настроение да се карам и споря....казах ви просто искам да го споделя с някой....благодаря на тези които ме разбират :x :? :(

rowzz
01-04-2006, 10:24
Разбирам те..

NSрi4
01-04-2006, 10:26
НАЙ-ОБИЧАМ ГОЛ ДА ТИЧАМ СУТРИН РАНО С КУР НА РАМО..

:lol:

01-04-2006, 10:33
oh ceco ceco... taka az sa6to sum zamesena v taq cqla istoriq..bqx gaje na tozi negov nai dobur priqtel :? za okolo nqkude 2 meseca..i pri nas si4ko be6e dobre ama korenno razli4no ot tqxnata vrazka;smisal ne se obi4ahme 4ak do takava stepen 4e da ne mojem edin bez drug i tn...spored men puk taq na6a lubov stana nqkak si predizvikana,demek ziky e gaje s edno momi4e koeto mi se pada priqtelka i az sum gaje s nai dobriq priqtel na ziky razbirate li?i toi me skusa na nova godina i to kakva bila pri4inata:"otdavna ne sme se razbirali dobre i bilo nai dobre da si ostanem samo priqteli" a kakva vsa6tnost e bila pri4inata-drugo momi4e...nai dobrata priqtelka na gajeto na ziky :? i bqxa gajeta to4no za 2 dena..kakto i da e..toi be6e svoboden da pravi kakvoto si iska i kakvo mislite napravi?VLUBI SE bukvalno za 4asove v gajeto na nai dobriq mu priqtel.. i sega ziky poneje po dobur 4ovek ot nego ne poznavam skusa s priqtelkata si zaradi priqtelq mu i neq za da sa 6tastlivi zaedno,vapreki 4e toi 6te strada...
ne o4akvame nqkakvi saveti za6toto situaciqta e takava i ne moje da se promeni..samo iskahme da ni islu6ate za6toto nqma s koi da spodelim :( blagodarq vi

priti_kiti
01-04-2006, 10:35
tva gore bqx az

CuNki pO MuCuNki
01-04-2006, 10:37
ziky mnogo sorry za stanaloto... :roll: i az sym v podobno polojenie....kolkoto i da ti e trudno se postarai da q zabravi6...6tom do sega ne e razbrala 4e tolkova dyrji6 na neq nqma smisyl da se sysipva6...vyv vryzka s tova,koeto biha kazali drugite ..az 6te ti kaja samo "ne e ne6tastno mom4eto,zagubilo lubovta na edna glupa4ka,a e ne6tastna glupa4kata,zagubila posledniq 6ans da stane 4ovek"...zainteresuvame s tazi istoriq i 6te ti predloja da si poglejda6 po6tata otvreme na vreme ili prosto da pi6e6 na hey_baby_@abv.bg... :wink:

agilera
01-04-2006, 10:50
ei pi4 tva mnoo dulgo we,zemi go napravi po kratko:)

HopeLesss
01-04-2006, 11:02
Както каза priti_kiti няма какви съвети да ти дам... Ще ти цитирам само част от песен на Слави - Нека ме боли.... "Само тази болка още ми подсказва, че съм още жив и съм до теб..."

sherry
01-04-2006, 11:06
Животът често поднася такива изпитания,със сигурност ти е много тежко,но едва ли някои от нас може да ти помогне,ако ти сам не направиш усилие да се съвземеш.Това,което искам да ти кажа е,че съм възхитена от голямото ти сърце,от огромната обич,която изпитваш към момичето.Малко хора успяват да разхраничат чувството за собственост и чувството за безгранична любов.Ти не само си я обичал,ти си уважавал правото и на избор и макар,че е ужасно трудно да я гледаш с най-добрия си приятел,ти си избрал нейното щастие пред твоето-един ужасно труден избор.Малко хора дори на пределна възраст биха имали твоя кураж,а ти си само на 14..Евала ти!Йова е истинска обич-да искаш щастието на човека,който обичаш..Но тук идва и съмнението дали приятеля ти е истински.Може би чувствата му са се появили неочаквано,но все пак е кофти да тръгне с момичето,което обичаш толкова много.Занапред си имай едно на ум,за да не се случи същото и завбъдеще.Съветвам те да бъдеш силен и да не мислиш за това(доколкото е възможно).Съсредоточи се към нещо друго,нещо ново.Излизай с други хора,запознай се с други момичета,все някъде ще срещнеш подходяща за теб и ще и дадеш цялата си обич,която таиш у себе си.Животът ти е отнел нещо,но сам сигурна,че ще те важнагради за голямата ти обич и доброта.Бъди силен и пдоалжи напред,без да се обръщаш назад!Късмет
:wink:

Shadow_Walker
01-04-2006, 11:12
Ами разбриам те...в трудно положение си-толкова време сте били заедно,но според мен си постъпил правилно...защото ако обичаш някого ще искаш той да е щастлив.Живота е доста обълкано нещо...но времето лекува всичко.

ziky
01-04-2006, 11:13
Благодаря Ви на всички които ме разбрахте...благодаря че има хора с които може да споделиш нещо...аз съм обикновенно момче и не съм по спецялен от другите говоря със соцялното си положение.Не съм някой богат безсърдечен глупак на който не му пука за нешо си....мисля че мога да обичам и то по мой си начин и неможе той да е по малкои или толкова или изобщо нищо.....БЛАГОДАРЯ ВИ СКЪПИ ПРИЯТЕЛИ... :cry:

ziky
01-04-2006, 11:45
Е да ама се пак сте прави и аз съм човек и аз мога да имам претенции и да искам нешо по спецялно!Наистина я обичам наистина за сичко не света искам да съм с нея и да сме заедно но явно съдбата е предрекла да не съм с нея....не съм на нейното ниво не я заслужавам.....явно заслужава някой по достоен от мен и се надявам някой ден да е истински щастлива,защото го заслужава...искам и най добрият ми приятел и той да е щастлив защото може да е сичко но се пак ми е приятел и след като се разделих с момичето което ОБИЧАМ значии би трябвало да личи че го оважавам и обичам.Никога не съдя един човек по вънпния вид защото няма значение дали е нисък дебел висок с пъпки или без богат или беден....има значение как може да обича и дали може да обича ИСТИНСКИ...външния вид доказва точно нищо...и не се подлъгвайте на моми4ета които казват че не гледат социялно положение и обичат да ходят повече на вънка от колкото по кафета и тем подобни...лично аз мразя да ходя по кина кафета ресторанти и тем подобни..просто това съм аз и немога да се променя.Има една приказка бъди такъв какъвто си и за това аз се опитвам да съм такъв...има някой момичета които ако не са на кафе или някъде неможе да са момичета и няма смисал от момчето с което са и ако не е богат или вишист да учи няъде по някоя частна или профилирана гимназия не става....като чели другите не са хора.Всичко това естествено е мое мнение и това е погледнато така от моя страна.Дали ще се намери човек който да ме хареса такъв какъвто съм и да ме хареса как мога да обичам без да се налага да го променям тва нещо...?Дали ще има такъв ден когато този човек ще се появи...?Никой не знае...та аз незнам какво ше стане след 5 минути може да не съм жив бе?И тогава сички планове за напред които си имал предвит и си намислил да правиш изведнъж пропадат...за това аз си знам!Никога няма да планирам нещо толкова важно за напред.С нея планирахме да сме занапред още дето се вика и години напред и да няма никой който да ни раздели...но ето сега явно сичко свърши и голяма част от болката ми са мечтите коита бях запланувал...Благодаря на момичето което ме подкрепи и наистина тя беше с най добрия ми приятел и той я заряза на нова година през ноща....това е наистина така...да не мислите че и на нея и е лесно и може да забрави човека който около 2-3 месеца и казваше че я обича и тя на него също....това също е много лошо...И все пак моя съвет кум сички е да внимават занапред да не заплануват неща за които не се знаят 4е 6те станат и когато казват на някой ''Обичам те'' да не се съмняват когато го казват и да го казват наистина защото това е една много голяма и силна дума испълнена с чуства и има много голяма разлика с думата харесвам... :cry: винаги когато съм я казвал и повтарял безброй пъти аз съм я казвал без да се замислям и е било истина...За пореден път благодаря на тези които ми съчустват...БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!

kobrata0912
01-04-2006, 13:31
Впрочем, ще почна историята от начало.Ние сме трима най-добри приятели които много се уважаваме и обичаме(колкото и интересно да ви звучи е така!)но по едно време аз почнах да си говоря с една наша приятелка Мартина. Говорихме си много по така наречения "Skype" и по едно време тя реши да ме запознае с най-добрата си приятелка Дориана. Запознахме се ние и от тогава не сме си писали не сме си и говорили. Един ден Мартина, Цецо и Дориана говорят на конферентна и аз бях влезнал в на Мартина компютъра и видях че Цецо казва на Мартина че Дориана го дразни и че иска да я махне. Казах аз на Дориана че ги дразни и че сега ще и затворат и така и стана...Звънна ми после тя на мене (Дориана). Почнахме да си говориме, да се смееме, и много други интересни тогава неща. Но след 5-6 дена говорене аз взех че си харесах Дориана... В случая казах и и се оказа че и тя ме беше харесала и то много (според нейните думи). Добре говорихме си, чатехме си и т.н. и по едно време зе че Дориана ми се разсърди! Звънях и по телефона но няма никой, добре минаха няколко дни и тя през това време почна да си пише с моя най-добър приятел Цецо (за който става дума цялата тази история). И така оправихме се ние с Дориана смисъл почнахме да си говориме пак и аз разбрах че вече тя не ме харесва и че неиска да има нищо повече от приятелски чувства към мен. Добре приех го но, през това време разбрах и че тя си е харесала моя най-добър приятел Цецо, при което се изнервих и намразих Цецо (за съжеление). И така, мина време и аз пак почнах много да си говоря с Цецо, а през това време тои е тръгнал с Дориана...И така 1 месец ми беше много гадно че тои ходи с нея но бях щастлив че тя има това от което се нуждае и което иска!!!Ходеха някъде месец, месец и половина през който се случи ИСТИНСКА любов. От началото за тя всичко беше на абсолютна шега но след около една-две седмици тяхната шега се превърна в ИСТИНСКА любов. Обичаха се, виждаха се, в общия смисъл на думата и двамата бяха ЩАСТЛИВИ!!! Но след месец и половина Цецо си помисли че Дориана не е щастлива с него и че не и дава това което тя иска и тои реши да се разделят. Минаха 4 дни след което Дориана тръгва с МЕН! Обичахме се 4 поредни дни, след което аз и Цецо отиваме в Люлин за аз да се видя с Дориана а Цецо с приятелката на Дориана, ЖЕНЯ. Виждаме се ние четиримата, но аз осещам че хем аз и Дориана не си подхождаме хем Цецо и Женя. Прибрахме се, аз сядам на компютъра и очаквам да стане най-лошото!!! Пиша аз на Дориана, разбра се че иска да поговорим за нас, че няма химия между нас и такива, и ние скъсахме. След което аз говоря с Дориана и я карам да ми признае че още обича Цецо и че още иска да са заедно. И така...тя ми призна, разбира се аз казах на Цецо ВЕДНАГА...и след няколко дни те отново се събраха! Ходиха близо един месец, на Коледа бяха заедно, веселиха се и се обичаха ОТНОВО!!! Но ето че дойде и 3-ти януари, когато Цецо разбра че Митко си харесва даже ОБИЧА Дориана. Цецо разбира се веднага съобщи на Дориана за станалото с Митко, и Дориана млъкна. Но Дориана млъкна само към Цецо, защото в същия момент тя е казала на Митко почти същото! Цецо разбра това, разбира се се изнерви (КАКТО И АЗ!!!) и в този момент разбра че трябва да скъса Дориана за тя да може да тръгне с Митко и да бъде щастлива и задоволена материално от всякаде (Задоволена смисъл повече подаръци, ходене по кафета, паркове, (защото просто Цецо не беше в състоние да и даде всичко това а малко по малко)). И все пак накрая всички бяха щастливи защото: Цецо е щастлив защото Дориана ще получи това което не е могла да го получи от него. Дориана е щастлива защото се е оттървала от Цецо, (няма да има повече разправии, караници и всякакви други конфликти помежду им) и сега може да бъде с Митко (ПО ЩАСТЛИВИЯ ВАРИАНТ). Митко е щастлив защото просто има момичето което случайно тримата обичаме!

Аз разказах тази история не за да се изфукам а за да ви запозная с проблема който успя да раздели трима най-добри приятели (ЕДНО МОМИЧЕ!!!)
Благодаря ви че не се заядохте за тази тема а ни съчувствахте :!: :!: :!:

hot_sexy_lady
01-04-2006, 14:26
i az te razbiram i ti vlizam v polojenieto.tvoq taka nare4en nai-dobar priqtel edva li ti e bil tolkova dobar za da zapo4ne da izliza s tvoqta lubov.samo4e ne razbrah za kakvo to4no iska6 savet za da q zabravi6 ili za da si q varne6?ili prosto iska6 da spodeli6 s nqkoi. no neka ti dam edin savet nameri si po dobar priqtel vapreki 4e e mn trudno da se nameri takav

ziky
01-04-2006, 14:51
И в крайна сметка те са заедно и се обичат....да бъдат щастливи :cry:

ZAZZZI
01-04-2006, 14:56
se pak starata liubov rajda ne hva6ta

01-04-2006, 15:44
Само едно нещо да ка кажа да аз съм този Митко , но защо пропускате ГОЛЯМИ ФАКТИ!Изпускате това , че ме питахте кого да избирам между вас или момичето което обичам и ако избера вас няма да имам шанс да се проява пред нея и да се пробвам(изобщо не беше честно и наистина това ме засегна) 2ро не съм искал да късате това , че имам чуства към нея не значи , че трябва да скъсате-даже напротив опитвах се да ви сдобря колкото и да ми е гадно!3то ти цецо ми даде СРОК , че имам еди колко си часа за да тръгна с нея иначе отнасям блок ВЪПРЕКИ , че ти казах че тя не иска нито с мен нито с тиб да си И ГОВОРИ ДАЖЕ!Радвам се , че все пак намерихме общ език!А да то има още много изпуснати факти но нямам сили да пиша след всички тези спорове!

01-04-2006, 15:49
А да и ziky я си спомни кой ме покрепяше да скъсам с това момиче кой ми даваше зор а ?Хммм не беше ли ти?Но нали казах нищо радвам се че се оправихме!

ceco9105
01-04-2006, 15:54
Само едно нещо да ка кажа да аз съм този Митко , но защо пропускате ГОЛЯМИ ФАКТИ!Изпускате това , че ме питахте кого да избирам между вас или момичето което обичам и ако избера вас няма да имам шанс да се проява пред нея и да се пробвам(изобщо не беше честно и наистина това ме засегна) 2ро не съм искал да късате това , че имам чуства към нея не значи , че трябва да скъсате-даже напротив опитвах се да ви сдобря колкото и да ми е гадно!3то ти цецо ми даде СРОК , че имам еди колко си часа за да тръгна с нея иначе отнасям блок ВЪПРЕКИ , че ти казах че тя не иска нито с мен нито с тиб да си И ГОВОРИ ДАЖЕ!Радвам се , че все пак намерихме общ език!А да то има още много изпуснати факти но нямам сили да пиша след всички тези спорове!


ti me izluga i si ponese posledstviqta

01-04-2006, 16:06
нали мразиш да лъжеж ти ми го каза а сега лъжеш!А да и да кажа , че заедно с момичето решихме да ти кажем така ЗАЩОТО ТОЧНО ТОГАВА ТЯ ИЗОБЩО НЕ ИСКАШЕ ДА БЪДЕ С МЕН ЗАЩОТО МИСЛЕШЕ КВО ДА ПРАВИ С ТЕБ А ТИ ГО НАЛАГАШЕ ДА ТРЪГНА С НЕЯ А ТВА НАИСТИНА МНОГО ГО МРАЗЯ някои да ми казва какво да правя и все пак ти се извиних въпреки , че не трябваше да го правя и ти пак на всичкото отгоре ми каза , че до днеска вечерта не тръгна ли с нея си отнасям блок И ГО НАПРАВИХ въпреки , че виждах в очите и че не е готова за ново връска , но все пак и тя го нааправи заради нас!

Shogi
01-04-2006, 16:07
ziky пич..незнаеш просто колко много приличаш на мен...и ситуацията в която бях преди около 6 месеца беше що-годе същата. Но..както се казва живота продължава...кво ли не ми мина през главата..не ми се живееше..признавам...и имаше само 1 нещо което ме крепеше..аз съм човек с разглобена психика и адски стабилни нерви..всмисъл вътрешно не представлявам почти нищо..ептен съм умрел ама външно не ми личеше...Единственото което ме крепеше беше тъпата ми гордост...щото неможек приположение сичките неща които съм преживял да се откажа от живота си...даже една приятелка каза цитирам "Аз незнам дали на теб ти остана сърце с което да обичаш" Боже колко беше права...но уви намери се едно същество което отново да ме съживи..Вярвай момче..ще се намери някоя която да те обича...както си виках аз тогава Будали много. Знам как се чувстваш..знам че я обичаш...тя поне не ти е причинила болката което онази звезда ми причини на мен...не казвам че не те боли..просто знай че винги може и по-зле. Та смисъла на това.. както ти каза бъди себе си...и продължавай да живееш... 1 запомни от мене - ЩЕ ТИ МИНЕ! Обещавам :)
"Колко трудно е да не заплачеш,когато болката в теб гори...когато искаш да покажеш че ти е все едно а всъщност те боли. Колко трудно е да замълчиш,когато сърцето ти казва - "говори"...колко трудно е да кажеш сбогом..когато ти се иска да извикаш "ОСТАНИ!"
Life must go on...remember that only you can make it better,that when you're feeling sad somebody cries..and why being sad..even though people won't stop crying...

priti_kiti
01-04-2006, 16:19
Само едно нещо да ка кажа да аз съм този Митко , но защо пропускате ГОЛЯМИ ФАКТИ!Изпускате това , че ме питахте кого да избирам между вас или момичето което обичам и ако избера вас няма да имам шанс да се проява пред нея и да се пробвам(изобщо не беше честно и наистина това ме засегна) 2ро не съм искал да късате това , че имам чуства към нея не значи , че трябва да скъсате-даже напротив опитвах се да ви сдобря колкото и да ми е гадно!3то ти цецо ми даде СРОК , че имам еди колко си часа за да тръгна с нея иначе отнасям блок ВЪПРЕКИ , че ти казах че тя не иска нито с мен нито с тиб да си И ГОВОРИ ДАЖЕ!Радвам се , че все пак намерихме общ език!А да то има още много изпуснати факти но нямам сили да пиша след всички тези спорове!


ti me izluga i si ponese posledstviqtaceco...ostavi gi be...ne vijda6 li 4e samo na teb ti puka za si4ko te so gledat kefa i tva e!i mitko iskam da ti kaja 4e nikoga nqma da izpitva6 tolkova silni 4uvstva kolkoto izpitva ceco kum dori!nikoga!a men prosto me zabravi...

01-04-2006, 16:24
ako vie naistina bqxte istinski priqteli na mitko nqma6e da postupite taka kvo zna4i dori ili nas vie ste golemi bebeta we a ti ceco kuv si ti ,4e 6e dava6 srok na mitko we s kvo pravo 6e my kazva6 4e do 1:30 trqbva da predloji na dori daje da xodi s neq kvo da vi kaja az 4e zaredi vas toi se psyva s nai-dobrata si priqtelka toest men nie dvamata togava se obi4axme mnogo kato priqteli oba4e mitko napravi vsi4ko vuzmojno za tqx i t.n nqma te nikvo pravo da my kazvate kvo da pravi mn qsno,4e edno momi4e 6te iska da izliza s lubimiqt si na kafe ili nqkude drygade kvo da vi kaja az,4e dori daje iska6e da my plati soka tam ili bilta,no prosto da otidat nqkude i nai ve4e ne vi li pisna da go tup4ete i da pravite vse taka,4e toi da e vinoven za vsi4ko!!!!!!!!!!!! [/b]

01-04-2006, 16:30
tva 4e na ceco my e gadno go rabiram i tva e bezsporno qsno,no prosto se primerete i gi ostavete da budat istinski 6tastlivi!!!!!!!!!! dori ne e edinstvenata na sveta momi4etata sa adski mnogo ne e purvata nito poslednata prosto priemete realnosta!!!!!!

01-04-2006, 16:31
offf beti stiga i ti basi tolkova puti se opitvah da ti pi6a i da govorime za ne6to da podurjame vruzka I TI VINAGI ZAKLU4VA6E TEMATA S OK ili NP i dori duma ne kazva6e sled tova ni6ti4ko ne se opitva6e i da produljim da si govorim , a to4no tozi ceco sled nova godina mi kaza citiram : Mitko aide kvo mu misli6 ne vijda6 li 4e beti e po kato za 4atene za bubrene ne za gajeta zagubi mnogo vreme s neq a i sega ne e nova godina sega e 12 i 10 i stefan dobavq6e ot vreme na vreme taka e da !I kogato te skusah ti mi napisa samo edno ok,np dori ne popita kakva e pri4inata dori tova ne te interesuva6e ne te interesuva6e dali 6te moje da se opravim da si ostanem priqteli , a tova da ti kaja me zasegna i togava ceci kaza : Vijda6 li kopele tq dori ne se interesuva ne iska da se bori za teb prosto za da ti napi6e edno ok , np ne6to ne e nared!

CuNki pO MuCuNki
01-04-2006, 16:32
imam edno hubavo predlojenie...6to NE PI6ETE PO-KRATKO .......... :lol: :lol: ziky na teb 6ti kaja edno mnogo mydro ne6to....."ako obi4a6 nqkogo istinski mu dai svoboda....ako toi ne se vyrne zna4i taka e trqbvalo,ako pyk se vyrne si go pazi do krai"!!! :lol: :lol: :wink:

01-04-2006, 16:32
tva 4e na ceco my e gadno go rabiram i tva e bezsporno qsno,no prosto se primerete i gi ostavete da budat istinski 6tastlivi!!!!!!!!!! dori ne e edinstvenata na sveta momi4etata sa adski mnogo ne e purvata nito poslednata prosto priemete realnosta!!!!!!

pi4 znam prav si no ne vijda6 li 4e podvejda horata kato kazva samo na nego kakvo mu se e slu4ilo ne vijda6 li 4e pi6e ne6tata koito sa se slu4ili mejduvremeno kakvo e stanalo a tova naistina me drazni e ceci vidq i ti sega kakvo e ... Aide s zdrave ot men pojelavam vi vsi4ko nai hubavo!

priti_kiti
01-04-2006, 16:40
offf beti stiga i ti basi tolkova puti se opitvah da ti pi6a i da govorime za ne6to da podurjame vruzka I TI VINAGI ZAKLU4VA6E TEMATA S OK ili NP i dori duma ne kazva6e sled tova ni6ti4ko ne se opitva6e i da produljim da si govorim , a to4no tozi ceco sled nova godina mi kaza citiram : Mitko aide kvo mu misli6 ne vijda6 li 4e beti e po kato za 4atene za bubrene ne za gajeta zagubi mnogo vreme s neq a i sega ne e nova godina sega e 12 i 10 i stefan dobavq6e ot vreme na vreme taka e da !I kogato te skusah ti mi napisa samo edno ok,np dori ne popita kakva e pri4inata dori tova ne te interesuva6e ne te interesuva6e dali 6te moje da se opravim da si ostanem priqteli , a tova da ti kaja me zasegna i togava ceci kaza : Vijda6 li kopele tq dori ne se interesuva ne iska da se bori za teb prosto za da ti napi6e edno ok , np ne6to ne e nared!haha dobre we dobre!moje bi e taka,moje bi ne e no ti sam pokaza kolko ti puka sled kato vqrva6 na ceco na stefan i na neznam si koi o6te!te mogat da ti kajat da me zareje6 ama edinstveno ot tebe zavisi dali 6te gi poslu6a6!ne me razbirai pogre6no..ne te mraza,nito te obi4am(a kakto vijdam ti prez cqloto vreme si obi4al dori)prosto si mi bezrali4en...kakvo da naprava sled kato ne iska6 da sme gajeta i mi skapa nastroenieto na nova godina?da ti se vla4a sled guza i da te umolqvam da se vurne6 li?mne..ne sum takava prosto!pojelavam ti mn 6tastie s dori

ziky
01-04-2006, 16:41
ostavqm si4ko i pove4e s nikoi i ni6to nqma da se zanimavam kvoto bilo bilo nikoi nemoje da promeni ne6tata i nikoi nqma da i promeni...jivota e jivot trqbva da se jivee razumno...

01-04-2006, 16:41
neznae6 i govori6 otnovo purvo ne sum gi slu6al tqh a surceto mi i go napravih samo ti kazvam kogo za6titava6 tozi koito mrazi da go lujat i vtoro ne sum obi4al prez cqloto vreme Dori az dori ne si bqh 4atil s neq do 1 qnuari samo da ti kaja

kobrata0912
01-04-2006, 16:46
Мите може ли па ти да си толко тъп бе брат как може да исползваш момента в който дори и цецо не бяха в добри отношения за да си уредиш място до дори бе дееба лайното неможа ли да почакаш поне да скъсат и да си останат приятели бе дееба

Shogi
01-04-2006, 16:48
Йес бате..такива "приятели" с лопата да ги ринеш!

priti_kiti
01-04-2006, 16:50
neznae6 i govori6 otnovo purvo ne sum gi slu6al tqh a surceto mi i go napravih samo ti kazvam kogo za6titava6 tozi koito mrazi da go lujat i vtoro ne sum obi4al prez cqloto vreme Dori az dori ne si bqh 4atil s neq do 1 qnuari samo da ti kajase mi e 1 kvo 4uvstva6 samo moga da ti kaja 4e ne moje 4ovek da se vlubi za nqkolko 4asa...no ti si re6ava6 ne mi dreme...stefane ne se zanimavai ceco i ti sa6to...ima li smisal vaob6te?a puk tozi Miko mi be6e nai golqmata gre6ka i prosta zaguba na vreme :roll:

kobrata0912
01-04-2006, 16:53
Добре бе бети кажи ми как да не се занимавам това най-добри приятели ли са бе дееба кажи ми само това КАКТО И ТИ МИТКО!!!

01-04-2006, 17:01
az nito sum se vupolzval nito ni6to kazah samo na ceco 4e imam 4ustva kum dori i toi ni6to ne mi kaza sled tova kato se pribra mi vika az 6e i kaja nemoga da si kriq 4ustvata i kvo li ne PRAVIH SI4KO i nemojeh da go razubeda da ne i kazva za6toto 6te stane mazalo kakto i stana!A beti Puka ti izvednuj pa ne ti puka sled tova iskam i az da go napravq toq nomer!I pone da be6e napisala ne6to da vidq 4e pone ti e pukala za mene izob6to togava!

01-04-2006, 17:07
stefane az taka i misleh da napravq DA GI IZ4AKAM KOLKOTO I DA TRQBVA DA 4AKAM oba4e ceco kaza na dori i prosto si4ko se razvali po4na da govori kak iska da sme 6tastlivi i taka na tatuk

Shogi
01-04-2006, 17:09
Превърнахте темата в чат..

01-04-2006, 17:14
izvinqvam se 4e q prevurnah v 4at!Az sum vinoven! Ot tuk natatuk ot men pove4e otgovor ne o4akvaite ostavqm si4ko zad mene

01-04-2006, 17:33
НИЕ ОТНОВО СМЕ ПРИЯТЕЛИ И СЕ ОБИЧАМЕ

kobrata0912
01-04-2006, 17:35
НИЕ ОТНОВО СМЕ ПРИЯТЕЛИ И СЕ ОБИЧАМЕ :D

ziky
01-04-2006, 17:38
Виште са тва е наш проблем,проблем на който заимно намерихме решение и няма смисъл от нищо вече...това се приема за една драма за която сичко вече е свършено....няма смисъл от пострадали щото те са много...нарранените също....оставям сичко зад гърба си и нека квото става да става!НИЕ СМЕ НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ И НИКОЙ ПОВТАРЯМ НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ....



P.S... е да вярно ние го превърнахме в тинейджърски проблем :D вярно е че се казва teen problem но се пак ние се оправихме и нека да забравим случилото се и да си простим един на друг защото сички имаме вина....обичам ВИ!!!!

dori
01-04-2006, 18:03
Бих желала по тая тама аз да напиша финалните думи
За два месеца се случиха мн повече неша колкото са написани тука и тука по скоро е представена една страна в която трима приятели си развалят приятелството заради както едвам не ме нарекоха всички "курвата която мислише само за себе си и за парите".Тва разбирасе не беше варно щото ако беше така надали въобще шях да трагвам с цецо,който разбира се пропусна няколко саществени моменти заради който не пожелах да се варна при него
1во той когато имахме наи стабилни отношения започна да си харесва най-добрата ми приятелка и включително аз неможех да си пиша с него без да не крещя и хабя нерви защото той все споменаваше нещо за нея но това го превъзмогнах се някак си и си затворих очите за всичко което малко хора биха сторили
второта саществено нещо е така наречения вече момент на слабост който се породи от тва че цецо се се оплакваше от тва че не съм го целувала първа и само той правел това и т.н. закоето започна да съди че не го обичам и гранци...
сега чак разбрах че човека се нуждае от толкова голямо изразяване на любовта,но аз явно не го задоволявах и му пожелавам да среще някоя която ще го дари с всичко това,което аз не успях
Разбирасе не са само тези два изпуснати моменти сас цецо бяхме прекалено различни и интересите на единия не бяха удолетворителни за другия и обратното

JustBitch
01-04-2006, 18:32
Sys sigornost veche zvuchi banalno,no i az te razbiram :cry: znam kakvo e da nqmash sila i jelanie za nishto i da nqmash sylzi da plachesh veche...ne moga da ti pomogna nai-malkoto zashtoto i na sebesi ne moga da pomogna :cry: veche ne iskam nishto drugo osven tova da prestana da placha i da stradam!
Bih ti kazala samo che jivotyt prodyljava i kolkoto i da ne ti se vqrva i tova shte mine,no ti izbirash kak da go prejiveesh prez tova vreme!Bydi silen,ako trqbva plachi,no pomogni na samiq sebesi da go nadjivee!Pri mene situaciqta e oshte po-gadna zashto az si bqh vinovna za vsichko i veche nqma kak da obadq tova momche che naistina go obicham i syjelqvam...no vse pak se staraq da gledam na pred

ziky
01-04-2006, 18:44
Не ми се започва пак ама се пак така и така ми е любопитно да ми кажеш защо не ме целуваше?ДА ясно не чак толкова често се пак разбрах че не ти е приятно ама проблема е друг че ти ВЪОБЩЕ не ме целуваше!АМА ще си премълча щот не ми се почва! :roll:

priti_kiti
01-04-2006, 18:46
НИЕ ОТНОВО СМЕ ПРИЯТЕЛИ И СЕ ОБИЧАМЕ :Dto4no taka!e tva trqbva da sa finalnite dumi hora!mitko,ceco,dori,stefan vinagi 6e si ostanem priqteli dori da ni menkate momi4etata :D sa nqma smisal da se karame kakto ceco kaza "zaradi edna tineidjurska drama" nali?aide da zabravim si4ko i seki da si bade s tozi koito iska i krai na problemite :)

ziky
01-05-2006, 08:28
friends together,aways and forever....