PDA

View Full Version : KOQ E MUZIKATA NA TEEN?



hot_sexy_lady
01-04-2006, 10:48
spored vas kakva muzika slu6at teen nai-mn v momenta :?:

01-04-2006, 10:51
4alga

01-04-2006, 10:54
emi kakvato slu6ame nie dvete :lol: emi po princip si zavisi ot tipa hora kakvo slu6at-4alga,metul,disko,retro :roll: ...

priti_kiti
01-04-2006, 10:57
emi kakvato slu6ame nie dvete :lol: emi po princip si zavisi ot tipa hora kakvo slu6at-4alga,metul,disko,retro :roll: ... me again...

kaua
01-04-2006, 11:03
Чалга и поп-фолк.

VAMP_GIRL
01-04-2006, 11:03
Метъл естествено!Самия форум го доказва.

raliii
01-04-2006, 11:06
Мнооо ясно комерс............

raliii
01-04-2006, 11:10
Мнооо ясно комерс............ комерса съкс...sux ама си е така,квото и да си говорим............секи миски че слуша най-якото ама и тва си е комерс...има и изкл
чения ама са малко 8)

RoyTheReaper
01-04-2006, 11:14
za saujalenie...4alga. na vtoro mqsto e ostanaliq komers.

korn___
01-04-2006, 11:21
za saujalenie...4alga. na vtoro mqsto e ostanaliq komers.

o6te 1 put da sum suglasen s tebe :) naistina i spored men e taka :!: za jalost ...

Bleika
01-04-2006, 11:22
Не мога да разбера как един човек може постоянно да гледа планета,да слуша по цял ден едно и също нещо "Аз те обичах,ти изневери на любовта.." тва не е нормално бе не е ,затова от чалгата се затъпява защото няма нищо различно в текстовете,та дори и "Певиците" са еднакви!
Доколкото знам те немогат и да пеят ,единствено Ивана се справя с тая работа..
относно темата има ги всякакви но със сигурност преобладава чалгата и комерса

f0`shiZzle
01-04-2006, 11:27
turbo 4alga:(

`Death`Whore`
01-04-2006, 11:32
Естествено, че чалга, И в световен мащаб се слуша чалга - пресилени ориенталски ритми и вокали, които може да изпее всеки и най-важното - голи задници и цици в клипа.

01-04-2006, 11:37
не знам каво слушат другите, в момента си слушам "Infected Mushroom" :lol:

`Death`Whore`
01-04-2006, 11:41
Метъл естествено!Самия форум го доказва.

Доста малко хора слушат метъл. Доказва го фактът, че с който и да се запозная, се оказва, че имаме поне 3-4 общи познати метъли.

teenkopele
01-04-2006, 11:51
Чалга, рап, техно, метъл...
Слуша се всичко от до! :lol:

xDON CORLEONEx
01-04-2006, 11:55
Aз слушам най-яката музика! Аре сега някой нещо да ми каже. МОЙТА МУЗИКА Е НАЙ-НЕ КОМЕРС! Бас държа че да ви кажа име на някоя група, съм сигурен че никога не сте я чували! МУАХАХАХАХАХАХА

*xDON CORLEONEx се самообявява за човека слушащ най-истинската музика и най-истинския фен.*

e4o
01-04-2006, 12:06
pove4eto vse pak mai sa 4algar4eta :? :lol:

rosskata
01-04-2006, 12:23
:roll: Няма такава- всеки си има свои вкусове...

lp_krasi
01-04-2006, 12:27
може да се каже че слушат предимно комерсиална музика, но това им харесва и нз за кво толкова се нервите...личен избор...

miloto_girl_4e
01-04-2006, 12:44
za saujalenie...4alga. na vtoro mqsto e ostanaliq komers.

за съжаление трябва да те подкрепя :roll:
няма какво друго да добавя .. освен .. Бог да ни е на помощ .. залива ни хорската простотия и чалгията :shock: :shock:

NSрi4
01-04-2006, 12:46
:roll: Няма такава- всеки си има свои вкусове...
Дам ! Ама повечето слушат комерисланите лайната като Ъпсурт,Еминем,50 стотинки, Преслава,Гергана,ИВана,Газ лина и тн. !

lp_krasi
01-04-2006, 12:50
за стжаление е така...обаче и те ше осъзнаят колко затъпяват от тая музика...

`Death`Whore`
01-04-2006, 13:10
Защо всички искат другите да осъзнават нещо? Замисляли ли сте се, че ако няма псевдо музика, няма и качествена музика.

Ейми
01-04-2006, 14:17
Аре бе, всички слушате чалга к'во се правите... няма такъв дето никога да не е слушал нито една чалга песен ..и това не те прави автоматично супер дупер чалга фен .. сеа като сме седнали на маса със салати алкохоли кво корн ли да пуснем .. ми не върви ся има и фолк песни които стават за слушане макар и рядко.
Пък тийн обществото слуша чалга и метъл (заедно) плюс някви индустриални продукти като фифти сент и ала бала киара риана направо като нашите чалга певици звучат...еднакви и банални. Е то нали уж всеки има вкус и мнение и т.н. и нека да имат хората мнение щот' иначе не е хубаво

Swinkenhoffer
01-04-2006, 14:21
Аре бе, всички слушате чалга к'во се правите... няма такъв дето никога да не е слушал нито една чалга песен ..и това не те прави автоматично супер дупер чалга фен .. сеа като сме седнали на маса със салати алкохоли кво корн ли да пуснем .. ми не върви ся има и фолк песни които стават за слушане макар и рядко.
Пък тийн обществото слуша чалга и метъл (заедно) плюс някви индустриални продукти като фифти сент и ала бала киара риана направо като нашите чалга певици звучат...еднакви и банални. Е то нали уж всеки има вкус и мнение и т.н. и нека да имат хората мнение щот' иначе не е хубаво
а така!
всички слушате чалга!! мръсни метъли, признайте си! ни въй срам .. :lol:
младежите да слушат каквото искат - все ми е едно. само да не претендират и/или позират с това :wink:

Shadow_Walker
01-04-2006, 14:29
Ами аз си мисля, че повечето Тийнейджъри не слушат само един определен стил.Например аз слушам поп,рок,метал,рап...и доколкото знам повечето ми приятели слушат тези стилове, затова си мисля, че доста тийнове ги слушат :roll:
Но наистина има доста чалгаджии...

anonymous464110
01-04-2006, 14:51
mamka viii!!!v momenta slu6am Breakaway i sum bezsmurten!!!TRO6IM KOKALIII!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

chupacabra:)
01-04-2006, 14:52
гадни комерсиални помии - тфа слушат.
американска чалга... по-зле и от българската :?

`Death`Whore`
01-04-2006, 18:37
А да не би чалгата да подпомага по-доброто усвояване на алкохола от организма? Да не би питието да ти влиза по-добре, когато го пиеш, докато звучи чалга?

anonymous464110
01-04-2006, 22:20
na men nai-dobre mi vliza alkohola s vodka

`Death`Whore`
01-04-2006, 23:15
А на моя компютър няма саунд карта и не слушам нищо.

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:29
абе май тъпата чалга..
ама след време ше се слуша много метъл!
само метълллллллл! :) :lol:

Oyama
01-05-2006, 00:27
Чалгата мноо асно, и АРнБИ рекърдс ве мой - най нашумелият хип хоп лейбъл в българия мой - разбрали ве мой, Ъ ъ мишо шамара , господин сто кила конса тува е стилъ ве брито 8) :D .

rosskata
01-05-2006, 09:10
Aман от "правоверни" начи...

"Вашта музика е тъпа, грешна, комерсиална- Ние сме ПРАВИ... НИЕ СМЕ НА ПРАВИЯ ПЪТ! ПОДЧИНЕТЕ НИ СЕ!!! Една е Музиката и АЗ съм нейния ПроРок!!!"

`Death`Whore`, ако си пусна Korn или Cradle of filth докато си пия ракията и си ям салатата, най- много да се задавя :lol:
И не мога да разбера кой реши че метъла не е комерсиална музика- не по-малко комерсиална е от много други...(Да, убийте ме с камъни сега, че се осмелявам да говоря лоши неща за МУЗИКАТА).


ПОр, евалата!

xDON CORLEONEx
01-05-2006, 11:54
Ами честно да ти кажа Анал Кънт вървят много добре за маса. Хапвам си пържолчици и си слушам нежния глас на батко Сет.

01-05-2006, 18:52
SE MI E TAQ KOI KVO SLU6A AZ KAT SE SBEREM NA KUPON4E PIQM QDEM KVO LI NE PRAVIM I SI SLU6AME I 4ALGA I HORO SI IGRAEM I NI E VESELOO NA DU6ATA NE MOA DA VAZPRIQMA AZ DA SI PIQ RAKIIKATA I OTSTRANI METAL AZ DA NE SAM CRAZY!!!DA JIVEE SELQNIQTA PUSNI SI SA SA6O ROMAN I PEI SARCE

Oyama
01-06-2006, 00:06
Еййй батее :D - сашо роман а :D един приятел му е бричед.

Freelander
01-06-2006, 07:11
zavisi ot tipa hora kakvo slu6at-4alga,metul,disko,retro :roll: ...

dam :ok:

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 10:29
Юношите днес нямат музика, имат мода!

SyLZaTa
01-06-2006, 11:06
Чалга и поп-фолк.
к'ва е разликата? :shock:
ами по темата - метъл - вече е модерно да се слуша линкин парк

HereTodayGoneToHell
01-06-2006, 11:21
комерс :roll: :?

И чалга.

Проблемите в това отношение са много.

:arrow: 1. Много тиинове не са чували хубава музика. Виновни са родителите.

:arrow: 2. Не са преживели достатъчно, за да разберат кое наистина е ценно в живота.

:arrow: 3. Много от тях не разбират текстовете - било то, заради незнаене на езика, или заради малък житейски опит.

:arrow: 4. Любимото ми - говедският инстинкт - щом приятелите ми слушат това, значи и на мен м харесва.

:arrow: 5. За да се харесат на някого.

Разбира се, това не е за всички индивиди...



Чалга и поп-фолк.
к'ва е разликата? :shock:
ами по темата - метъл - вече е модерно да се слуша линкин парк

ЛИНКИН ПАРК НЕ СА МЕТЪЛ, А НЕО МЕТЪЛ!!! :arrow: Само в името на стила има думичката "метъл", но те не са метъл! Кво му е метъла на Майк (тъп рапар :evil: )

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 11:25
комерс :roll: :?

И чалга.

Проблемите в това отношение са много.

:arrow: 1. Много тиинове не са чували хубава музика. Виновни са родителите.

Чудя се как да го коментирам това. Ако не бяха родителите ми сега едва ли щях да слушам това което слушам.
Благодаря на баща ми че още от 6 годишна възраст ме зариби по РОК-а с великите Dire Straits, Roxette, Iron Maiden (знам че са метъл, споко), Кино и мн.др.

Точно родителите най-много влияят, защото са израстнали в друго време БЕЗ ЧАЛГА!

HereTodayGoneToHell
01-06-2006, 11:28
комерс :roll: :?

И чалга.

Проблемите в това отношение са много.

:arrow: 1. Много тиинове не са чували хубава музика. Виновни са родителите.

Чудя се как да го коментирам това. Ако не бяха родителите ми сега едва ли щях да слушам това което слушам.
Благодаря на баща ми че още от 6 годишна възраст ме зариби по РОК-а с великите Dire Straits, Roxette, Iron Maiden (знам че са метъл, споко), Кино и мн.др.

Точно родителите най-много влияят, защото са израстнали в друго време БЕЗ ЧАЛГА!

И аз съм така. От малка съм възпитана с хубаво ретро и рок, за което още благодаря на родителите си. БТВ, евалата за групите, които изреди :wink:

RoyTheReaper
01-06-2006, 11:41
a moje li da popitam, za6to nqkoi ot vas tvurdqt 4e ako sedne6 na masa zaduljitelno trqbva da se slu6a 4alga, i 4e slu6aneto na metal na masa e protivopokazno? kadeto i da se namiram, na masa ili ne, muzikata koqto me kefi e edna i su6ta i priemam 4algata po edin i su6t na4in - draifa mi se ot neq :!:

HereTodayGoneToHell
01-06-2006, 11:45
a moje li da popitam, za6to nqkoi ot vas tvurdqt 4e ako sedne6 na masa zaduljitelno trqbva da se slu6a 4alga, i 4e slu6aneto na metal na masa e protivopokazno? kadeto i da se namiram, na masa ili ne, muzikata koqto me kefi e edna i su6ta i priemam 4algata po edin i su6t na4in - draifa mi se ot neq :!:

Верно има такива глупости. Например аз обожавам една метъл кръчма "Тенекиите". Супер яко ми е да ям и да пия на метъл...

i'm so excited!
01-06-2006, 13:59
като бях малка, наште ми забраняваха да слушам чалга. сега съм им благодарна. иначе ако ме бяха оставили да се водя по акъла на малките квартални курветини, отдавна да съм пропаднала.
благодаря ви, мамо, тате ! :D

NeverForgiveNeverForget
01-06-2006, 16:46
Абе няма кво да се лъжем. Тука в България владее чалгата - на запад яко мода в момента е indie, emo, pop-punk.

dragonika
01-06-2006, 16:56
Не може да се каже - младежите слушат тва и точка. Слуша се всичко по малко (въпреки че, да бъдем честни, най-много се слуша чалгата). Аз слушам от всичко по малко (например като цяло не харесвам метал, но има мн добри песни, които с удоволствие слушам), но най-много си се кефя на техното и хауса.

VseznaiKo
01-09-2006, 17:04
Pove4eto hora naistina slu6at samo mazni 4algi no.....vseki si ima predpo4itaniq ne mojem da go s1dim

Oyama
01-09-2006, 20:35
комерс :roll: :?

И чалга.

Проблемите в това отношение са много.

:arrow: 1. Много тиинове не са чували хубава музика. Виновни са родителите.

Чудя се как да го коментирам това. Ако не бяха родителите ми сега едва ли щях да слушам това което слушам.
Благодаря на баща ми че още от 6 годишна възраст ме зариби по РОК-а с великите Dire Straits, Roxette, Iron Maiden (знам че са метъл, споко), Кино и мн.др.

Точно родителите най-много влияят, защото са израстнали в друго време БЕЗ ЧАЛГА!

И аз съм така. От малка съм възпитана с хубаво ретро и рок, за което още благодаря на родителите си. БТВ, евалата за групите, които изреди :wink:
И аз така, фен съм на рока, идеално знам какво е хубава музика, и въпреки това слушам чалга секи ден!

`Death`Whore`
01-09-2006, 20:36
А защо слушаш чалга, след като знаеш какво е музика?

Oyama
01-09-2006, 20:45
Щот ме кефи.

rosskata
01-09-2006, 21:38
И аз така, фен съм на рока, идеално знам какво е хубава музика, и въпреки това слушам чалга секи ден!

И аз съм така, не слушам чалга всеки ден, но на купони, с компания, или на кръчма някъде си е напълно ок, и си танцувам, и всичко... Вкъщи слушам само рок , тук таме малко хаус или някое поп-хитче, но най-вече рок, ретро и метъл баладки(ся съм се зарибила по Гънс и Аеросмит). Чудесно знам разликата между стойностна музика и нестойностна музика, но пък къде е казано че само стойностна музика трябва да се слуша... Според мен много повече се затъпява от тийн-комедии и ужаси,например,отколкото от чалга...
Пък и кажи ми как да се кача на масата да танцувам , ако дъни някво хард парче... Просто така ги чувствам нещата- има музика за СЛУШАНЕ , има музика за купон... И в моя случай това са две различни неща... :roll:

`Death`Whore`
01-09-2006, 21:42
А за мен музиката за слушане е музика на настроението ми, на душевността ми, следователно е музика за купон. Имам един въпрос: *роската*, задължително ли е да танцуваш, за да ти е готино? Да се качиш на масата, за да си изкараш добре?

rosskata
01-09-2006, 21:50
:lol: Не е задължително, но е кеф- а когато нещо ми харесва защо да не го правя?
Не съм казала, че не мога да избухвам на друга музика(можеби наистина така прозвуча :roll: ), а че на чалга се избухва не по-зле отколкото на друго, в някои случаи и по-добре...
Аз явно съм селянче и простак по душа, това е
Кефи ме да въртя гюбеци :!:
Кефи ме да се качвам на масата :!:
Кефи ме да обикалям от дискотека на дискотека :!:
Почти не различавам чалга песничките една от друга, и все пак ме кефи атмосфератам която се създава- добродушно- селяндурска :P

И ме кефи като имам нужда от МУЗИКА да си пусна рок... А да имам нужда от МУЗИКА е различно от това да слушаш чалга и да си въртиш задника в дискотеката...

Това което искам да кажа,че не е лошо да се слуша чалга... Лошо е да се слуша САМО чалга... :idea:

`Death`Whore`
01-09-2006, 21:55
Обаче ти не подкрепи с нищо мнението си, че не е лошо да се слуша чалга. Каза, че не я слушаш, просто се кефиш на атмосферата, която създава. :D
МОга да те разбера...аз мисля, че футболистите са тъпи грозофили и футболът не ме кефи чак толкова като спорт, но се кефя да ходя на мачове...еуфорията!

rosskata
01-09-2006, 22:26
:roll: Aми това което всъщност исках да кажа, че няма нищо лошо в това да слушаш чалга, дори в това да те кефи... Сестра ми слуша много чалга, но не съм забелязала да е изтъпяла или изкурвяла заради това, или това да и пречи да оцени хубавата музика... Имам много приятели- чалгари, и вярвайте ми, нямат рога или опашки...На моменти и аз се изчалгарявам и ми се слуша, и ми се танцува... Кефи ме и тва е ...



А защо слушаш чалга, след като знаеш какво е музика?

Исках също да кажа,че не виждам защо да не слуша някой чалга, знаейки какво е музика :roll: Едното не изключва другото.
За атмосферата си много права... Но не ме разбра напълно. Ти не харесваш футбола, а аз нямам нищичко против чалгата,харесва ми, защото има живи ,често идиотски мелодийки и безсмислени текстове...ИМЕННО заради , а не въпреки това... :wink:

neMec`
01-09-2006, 22:41
mi muzikata na teenovete e 4algata makar ,4e li4no az haresva 2 ili 3 pesni no e fakt 4e pak haresvam nqkvi pesni na 4algata dori i te da sa 2 pak sa pesni.I seki edin slu6a pone 1 4alga ,no pak zarazlika ot tui ne seki slu6a pone po 1 pesen ot drugite stilove zatova 4algata e muzikata na teenovete makar 4e e palna prostotiq polovinata tekstove kradeni prevejdani ot gracki srabski i tem podobni , vapreki si4ko az slu6am 4erno i mislq 4e tova e nai dobriq stil :)

hamilcar
01-09-2006, 23:18
Слушам почти всичко,само и единствено пънк не слушам,а и метъла съм го ограничил имам само 10тина песни които стават за слушане.

HereTodayGoneToHell
01-10-2006, 12:39
Рос, права си! Не че и аз танцувам на чалга в заведенията :arrow: няма как, щото нещо много напоследък съм замязала на метълка и някакси не става! Важното е да се веселиш! Както с алкохола :arrow: който не му е весело трезв, да се напие, за да се веселим всички! Но чалгата ме отвращава като ритми, текст и т.н. Но това е лично ммнение! Имам приятели, които слушат чалга, но пук това не ми пречи :wink:

HopeLesss
01-10-2006, 13:49
Напълно подкрепям мнението на rosskata. То май с нищо не е хубаво да се прекалява. Човек трябва да има музикална култура и да не се вглъбява само в един определен стил музика. За тези, които казват, че чалгата кара хората да изтъпяват не мисля че са много прави. Има много смислени чалга парчета, които имат готини текстова и т.н. Музиката е крадена много ясно, но тва пък не ми пречи да и се кефя. Всеки намира част от себе си в дадена музика, било то чалга, техно, метъл или нещо друго. Не виждам нищо лошо в тва.
Между другото имам един приятел, който слуша САМО чалга... Някой беше попитал за разликата между чалга и поп-фолк. Ми много просто... Чалга са мазните кючеци на Амет и 'братята роми', а поп-фолк са Гергана, Преслава и т.н. Та тоя моя приятел казва хейтъри за тези които слушат поп-фолк. Представете си до колко се е посветил на тази музика :twisted: Наистина е ненормално, но човека просто не може да заспи без да си пусне някой от любимите си кючеци, които според него са уникални и сами по себе си различни, а на мене ми се струват абсолювно еднакви.
Просто исках да кажа, че всеки си има собствено виждане на нещата и е меко казано глупаво да обиждаме даден стил музика, защото той не отговаря на нашите представи. Малко уважение няма никак да ни навреди... :roll:

Oyama
01-10-2006, 16:48
Са па за думата се фана :lol: нема ли да разбереш че нема да ни убедиш. Аз па твоите метъли изощо не мога да ги класифицирам в графа музика така че стига с глупостите :wink: .

HereTodayGoneToHell
01-10-2006, 17:09
Са па за думата се фана :lol: нема ли да разбереш че нема да ни убедиш. Аз па твоите метъли изощо не мога да ги класифицирам в графа музика така че стига с глупостите :wink: .

Хеххехехехе, иронично е, че тоно на мен ми се въузлага честа да кажа обратното при цял форум, пълен със сякви метъли :lol:
Сега... И аз преди така мислех. И в интерес на истината доста се измъчих, преди да успея да ги харесам, колкото и глупаво да звучи :lol: Защото ми изглеждаше само като някви бумтежи! Но, благодарение на упоритостта ми, успях да се справя и сега не мога да кажа, че има по-хубави стилове от метъла и рока (ако приемем, че са различни стилове)

machoka
01-10-2006, 17:10
Обичам го тоя раздел, водят се най-безмислените и умопомрачителни дискусии :shock:

Oyama
01-10-2006, 17:14
Са па за думата се фана :lol: нема ли да разбереш че нема да ни убедиш. Аз па твоите метъли изощо не мога да ги класифицирам в графа музика така че стига с глупостите :wink: .

Хеххехехехе, иронично е, че тоно на мен ми се въузлага честа да кажа обратното при цял форум, пълен със сякви метъли :lol:
Сега... И аз преди така мислех. И в интерес на истината доста се измъчих, преди да успея да ги харесам, колкото и глупаво да звучи :lol: Защото ми изглеждаше само като някви бумтежи! Но, благодарение на упоритостта ми, успях да се справя и сега не мога да кажа, че има по-хубави стилове от метъла и рока (ако приемем, че са различни стилове)
Бравооо :D :D :D .

HereTodayGoneToHell
01-10-2006, 17:18
Са па за думата се фана :lol: нема ли да разбереш че нема да ни убедиш. Аз па твоите метъли изощо не мога да ги класифицирам в графа музика така че стига с глупостите :wink: .

Хеххехехехе, иронично е, че тоно на мен ми се въузлага честа да кажа обратното при цял форум, пълен със сякви метъли :lol:
Сега... И аз преди така мислех. И в интерес на истината доста се измъчих, преди да успея да ги харесам, колкото и глупаво да звучи :lol: Защото ми изглеждаше само като някви бумтежи! Но, благодарение на упоритостта ми, успях да се справя и сега не мога да кажа, че има по-хубави стилове от метъла и рока (ако приемем, че са различни стилове)
Бравооо :D :D :D .

Абе ти се смееш, но беше точно така :wink: Заради една метъл балада се напънах да се кефя на метъл! Другите сигурно не са имали този проблем, но при мен определено имаше засечки :P Но най-големите бумтежи са най ме кефят :wink:

rosskata
01-10-2006, 17:48
бе то насила хубост не става...
как ли ще се насилвам да харесам музика :shock: :shock:


и все пак кфо му е фолк на поп-фолка???


Как... Гръцки фолк, цигански и турски фолк ритми... Само български фолк няма , ама бутай...

Гадна мазна чалга звучи по- добре...

HereTodayGoneToHell
01-10-2006, 17:54
Обичам го тоя раздел, водят се най-безмислените и умопомрачителни дискусии :shock:

Нещо против безсмисления флууд на тема колко съм се мъчила да харесам метъла? :lol:

lina15
01-10-2006, 19:25
ami neznam sega moderni sa pesnite koito se slu6at v "AMOR" i taq do neq...Tva se slu6a i za tva go puskat...Pulna boza!No vse pak trqbva da imame uvajenieto kum horato koito slu6at 4alga ili kakvoto i da e

`Death`Whore`
01-10-2006, 20:43
Всъщност, в поп-фолка има фолклорната музика на всяка страна, но не и на нашата.

AnnG
01-12-2006, 20:30
Pop-folk!I 6te te pomolq Bleika da ne obijda6 fenovete na folka kato men naprimer.Da 6to da ne gledam Planeta non stop,na men ne mi omruzva.I kato ne si naqsno s ne6tata v tozi stil po-dobre si trai.Ivana ne e edistvenata dobra peviza v taq muzika.Da si 4uvala slu4aino za Preslava,Gloriq,DesiSlava?Az slu6am pop-folk ot 4-godi6na i v ogunq 6e vlqza zaradi tezi izpulniteli.Te sa moi idoli i 6te gi za6titavam do kraq na jivota si.Tazi muzika,tezi izpulniteli sa bili vinagi s men,te sa edna nerazdelna 4ast ot ejednevieto mi i nikoiiiii nqma da promeni mnenieto mi,nai malko ti s tvoite filosofski razsujdeniq! :(

BroozY
01-12-2006, 20:52
Абе к'вото и да си говориме мисля че 90% от тийновете слушат чалгийка. Вече всички ние останалите се опитваме да им втълпим в главите друго ама нестава :)

gosta...:))))))
01-17-2006, 13:07
mi 4estno da vi kaja hora vs si slu6at 4alga!!!!dori az samata NE ISKAM DA SLU6AM ama kato vs okolo men samo mi pripqvat "6te ostana samo po parfum,oburniiii mi vnimanieee" i t.n prosto nqma na4in!!!!!!!a i az sum ot na6iq klas samo az i o6te dve priqtelki sme 4uvali za AVRIL,LP,LIMP BIZKIT,METALICA I dr qki grupi4ki.......a sme ob6to 28 du6i!!!!!!!praite si smetkata!!!!!!vs se kefqt na preslava????where the fuck we're going??????

`Death`Whore`
01-17-2006, 17:48
mi 4estno da vi kaja hora vs si slu6at 4alga!!!!dori az samata NE ISKAM DA SLU6AM ama kato vs okolo men samo mi pripqvat "6te ostana samo po parfum,oburniiii mi vnimanieee" i t.n prosto nqma na4in!!!!!!!a i az sum ot na6iq klas samo az i o6te dve priqtelki sme 4uvali za AVRIL,LP,LIMP BIZKIT,METALICA I dr qki grupi4ki.......a sme ob6to 28 du6i!!!!!!!praite si smetkata!!!!!!vs se kefqt na preslava????where the fuck we're going??????

1. Дори и най-заклетите чалгари са чували за Аврил Лавин, Лимп Бизкит и Металика. Даже се кефят на техни песни.
2. Според мен, трябва да се прегледаш...избухваш за глупости.

gorskata_feja
01-17-2006, 20:17
emi seki slu6a razli4na muzika, ama po4ti si4kite mi poznati slu6at MNOOOOOOOOOGOOOOOOOOOOOOOOO 4alga... a ima mnogo po-stoinostna muzika... napravo e jalko tva

Dr. Kazimbutt
01-17-2006, 20:37
комерс :roll: :?

И чалга.

Проблемите в това отношение са много.

:arrow: 1. Много тиинове не са чували хубава музика. Виновни са родителите.

:arrow: 2. Не са преживели достатъчно, за да разберат кое наистина е ценно в живота.

:arrow: 3. Много от тях не разбират текстовете - било то, заради незнаене на езика, или заради малък житейски опит.

:arrow: 4. Любимото ми - говедският инстинкт - щом приятелите ми слушат това, значи и на мен м харесва.

:arrow: 5. За да се харесат на някого.

Разбира се, това не е за всички индивиди...



Чалга и поп-фолк.
к'ва е разликата? :shock:
ами по темата - метъл - вече е модерно да се слуша линкин парк

ЛИНКИН ПАРК НЕ СА МЕТЪЛ, А НЕО МЕТЪЛ!!! :arrow: Само в името на стила има думичката "метъл", но те не са метъл! Кво му е метъла на Майк (тъп рапар :evil: )
Браво, всичко казано от тебе е правилно!

gosta
01-18-2006, 12:52
da be ok,4uvali sa...ti vuob6te kude i koga jivee6???a i ne se palq,prosto ako vidi6 malko po zadnite stranici 6e vidi6 nqkva luda deto pi6e 4e samo 4alga slu6a i samo za neq jivee 4e 6e za6titava idolite si(gloriq,ivana i t.n) dokato e jiva...e sorry ama tva ne e normalno!!!???