PDA

View Full Version : ZA6O MOM4ETATA SMQTAT .........?



hot_sexy_lady
01-04-2006, 12:26
za6o pove4eto mom4etata smqtat 4e edno krasivo momi4e e kurva?

TheMaggie
01-04-2006, 12:31
Zashtoto povecheto sa takiva.A ti da ne se mislish za krasiva,a?

rowzz
01-04-2006, 12:33
za6o mom4etata smqtat 4e edno krasivo momi4e e k***a?
Aз не смятам !..

NSрi4
01-04-2006, 12:33
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ !

HopeLesss
01-04-2006, 12:36
Хаха сигурно са почитатели на Наполеон, който е казал: "Всяка жена е курва с изключение на майка ми, но и тя е жена" :twisted: И все пак не съм съгласна, че момчетата смятат всички красиви момичета за курви...

priti_kiti
01-04-2006, 12:37
Zashtoto povecheto sa takiva.A ti da ne se mislish za krasiva,a? :lol: маги... меги... /ъх../ ти да не я познаваш :р ne q poznava ;) tq si e krasavica de nqma spor po vaprosa :)
emi debs mislqt 4e sme kurvi ili po to4no te iskat taka da mislqt po prostata pri4ina 4e nie ne sme i tqx gi e qd 4e ne im puskame razbira6 li ;) ako stava vapros za na6te mom4eta :D

hot_sexy_lady
01-04-2006, 12:38
napoleon e kazal:
-vsi4ki jeni sa kurvi osven maika mi,no da ne zabravqme 4e i tq e jena.

lina15
01-04-2006, 13:08
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ !
Eto edno tupo izkazvane

LP_girl_14
01-04-2006, 13:26
Всичко си зависи от характера на момичето.Може да е много красива,но да си е със свестен характер,може пък да е много красива,но пълна отрепка,със непокрито самочувствие и да си мисли,че всичко живо трябва да й е в краката.Не мисля,че всички момчета мислят така и не мисля че всички готини момичета са такива.Безсмислено е да обобщаваме така!

Crazy^Biker
01-04-2006, 13:31
NSрi4 написа:
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ !

Eto edno tupo izkazvane

Namekvash 4e Napoleon e typ ....moje bi si mu nad nivoto i tebe shte te pomnqt v istoriqta dobreeee
ama si go e kazal 4oveka i to4ka tva e polojenieto

ziky
01-04-2006, 13:36
Значи имал съм много момичета смисал не че се фукам а казвам..сяко беше различно само по себе си както на външен така и на чуства!Когато казваш сички грешиш!Според мене понеже аз съм момче,за мене външния вид няма ама абсолютно никакво значение !Има момчета които гледат само външния вид и ако не се пускат и са някви по отворени и ареее тая е курва!Не ги интересува дали момичето е свестно и как може да обича! :roll: И все пак сички знаем че едно такова толкова красиво момиче непременно тряаа да е курва щото секи я харесва и за това секи си мисли че може да е за секи и се почват едни побойща ти са кво правиш с нея е са ше видиш ти и т.н...ако си толкова красива няма лошо Бог може да те е създал за да се исфука с тебе но проблема който ти е по него тряабва да по работиш смисал че тряабва да не си извюваш прозвище на курва и когато ходиш с едно момче да си с него и когато му казваш че го обичаш това да е така!И тряабва да не съдиш човека по външния вид и да покажеш на другите че не си падаш по богати и нафукани пичове и можеш да обичаш секи,защото ако трябва да сме честни и момичетата които съм имал като гаджета мн малко от тях са били това каквото търся (говоря за външния вид) но след като съм ги преценил на чуства и съм преценил че не гледат само външността ми и финансовото ми положение и не гледат това дали съм хубав или не значи може да се каже че съм бил с тях и сме били щастливи... :wink:

CVETELLINA
01-04-2006, 14:33
Всичко си зависи от характера на момичето.Може да е много красива,но да си е със свестен характер,може пък да е много красива,но пълна отрепка,със непокрито самочувствие и да си мисли,че всичко живо трябва да й е в краката.Не мисля,че всички момчета мислят така и не мисля че всички готини момичета са такива.Безсмислено е да обобщаваме така!съгласна съм не можем да слагаме всички под общ знаменател защото първо не всички момчета мислят така и vторо не всички момичета са такива тфа зависи само от самия човек

white_chik
01-04-2006, 14:34
super tupo izkazvane!Vsi4ki hubavi momi4eta blil kurvi!Tva izob6to ne e vqrno!I osven tva ne vsi4ki momi4eta sa kurvi!Hora kvo vi stava? na toq svqt ima super mnoo svqstni momi4eta koito sa i hubavi i ne sa kurvi!

Oyama
01-04-2006, 14:51
Тва изказване не сме го измислили момчетата ами тъпите и грозни момичета които се изгарят от здлоба като гледат някои млади и стегнати дупенца с чифт цицки да се забавляват с готините момчета и те като видни завистливи говедца решават че това тукотака не може да мине без тяхно участие. И идва въпроса са кво кво... ква мизерия да ими змислим на тия кифлички - А! Сетих се ще им изкараме име на курви :twisted: :lol: , обаче виж ли тех зело ги че ги заболел куро от тва. Ако аз трябва ад изкажа мнение ще е че колкото по курвенски изглежда едно момиче и колкото повече злобеят другите при видя и толково по ми харесва и повече я желая (от тук и злобата на тия дето не смеят да бъдат такива)

ZAZZZI
01-04-2006, 14:53
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ ! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ !
da ta prata da dyha6 sypata iska6 li

ZAZZZI
01-04-2006, 14:54
super tupo izkazvane!Vsi4ki hubavi momi4eta blil kurvi!Tva izob6to ne e vqrno!I osven tva ne vsi4ki momi4eta sa kurvi!Hora kvo vi stava? na toq svqt ima super mnoo svqstni momi4eta koito sa i hubavi i ne sa kurvi!
:wink:

cannabinoid
01-04-2006, 14:57
хахахаахахх OMG OMG

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ БЕЗ МАЙКА МИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ТЯ Е ЖЕНА !

ZAZZZI
01-04-2006, 15:06
хахахаахахх OMG OMG

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ БЕЗ МАЙКА МИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ТЯ Е ЖЕНА !
6tom e taka ti pojelavam pytka da ne vidi6 samo na 4ikii da kara6

Oyama
01-04-2006, 15:08
хахахаахахх OMG OMG

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ БЕЗ МАЙКА МИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ТЯ Е ЖЕНА !
6tom e taka ti pojelavam pytka da ne vidi6 samo na 4ikii da kara6
Ти да не изтреще нещо :roll: ?

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 15:59
Курвите си личат от далече и не може да не каже, че ВСИКИ жени са курви.
А какво ще кажем тогава за момчетата, които спят със всяка втора?

SPRI_F
01-04-2006, 16:03
Защото повечето се натискат на сички а и има и грозни курви споко мини през магистралата и ще видиш че не са нищо особено!

PLAMENKO
01-04-2006, 16:18
za6o mom4etata smqtat 4e edno krasivo momi4e e k***a?

защото тоя дето ти го е казал е ЖИГОЛО :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CuNki pO MuCuNki
01-04-2006, 16:49
hot_sexy_lady a za6to ti re6i 4e taka mislqt mom4etata?moje i nqkoi ot tqh(pove4eto) da sa po-typi4ki...no ne 4ak tolkova :lol: :lol: :lol:

alexxgold
01-04-2006, 19:13
Абсурдно тъпо е поставянето на всички жени под такъв знаменател. Който го мисли, нека го каже ПРЕД МАЙКА СИ. Ще го каже - друг път. Много жалко изказване, комплексарска история...И това, че Наполеон е бил гениален в много насоки, не му пречи хич да си е комплексар в много насоки :))
Хубавите момичета не са к**ви по дефиниция, но може би им е по-лесно да станат, отколкото на другите момичета... :))

ziky
01-04-2006, 19:34
хахахаахахх OMG OMG

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ БЕЗ МАЙКА МИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ТЯ Е ЖЕНА !


ебаси майката!Една жена не е курва ако не иска да е курва!След като иска значи е!Но никоя жена не е стана курва насила!Ами ако нямаше жени кой щеше да готви да чисти да се грижи за бельото ни и да ни глади дрехите?Жената е едно божие творение което трябва да се уважава!Е да правилно има неща които са си мъжка работа (да караш кола) това най вече,не че искам да обидя жените шофьори но се пак тва си е мъжка работа!МЪжа някак си има усет за нещата когато е на шофьорското място!Е да не сички жени са ''опасност за движението'' има и такива които са изключения и си внимават ама са малко!Та една жена не би искала да е курва за това че е богата нали?Щото ако беше богата щеше да живее добре!Сички жени се препитават по някъв начин и явно курвите го правят по този да се предлагат себси за да могат да се прехранят!не познавам курва която да се гордее че е такава!Когато едно моиче е красиво ти веднага си мислиш алеле са па тая па с кой ли не излиза с кой ли какжо ли не прави и т.н а същото време тя е момиче като сички останали....и се пак секи си има мнение за нещата от живоата и тоя пич мисли че сички жени са курви че даже и майка си (намекна го)!Тва си е негово мнение и няма никой право да му го променя но моито е че не е курва нито една женя която не иска да е такава... :roll:

Death_F
01-04-2006, 19:46
Чесно да ти кажа момчетата по малко мислят момичетата за курви отколкото самите момичетата ...аз лично сматам много момичета за курви по постъпките им...момчетата по малко мислят за тези неща пък за тях една курва е една бройка повече така че...да а ти сигурна ли си че знаеш истинското значение на думата курва?

Matt
01-04-2006, 20:04
za6o pove4eto mom4etata smqtat 4e edno krasivo momi4e e k***a?
Незнам от къде си стигнала до това заключение.Може би обкръжението ти от момчета не е много добро.. в смисъл доста тапачета се срещат напоследък,които неосъзнават колко нежно и сладичко същество е момичето :wink: .За мен курви са само онези които можеш да ги видиш по магистралата т'ва е!

cannabinoid
01-04-2006, 20:07
хахахаахахх OMG OMG

ВСИЧКИ ЖЕНИ СА КУРВИ БЕЗ МАЙКА МИ, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ, ЧЕ И ТЯ Е ЖЕНА !


ебаси майката!Една жена не е курва ако не иска да е курва!След като иска значи е!Но никоя жена не е стана курва насила!Ами ако нямаше жени кой щеше да готви да чисти да се грижи за бельото ни и да ни глади дрехите?Жената е едно божие творение което трябва да се уважава!Е да правилно има неща които са си мъжка работа (да караш кола) това най вече,не че искам да обидя жените шофьори но се пак тва си е мъжка работа!МЪжа някак си има усет за нещата когато е на шофьорското място!Е да не сички жени са ''опасност за движението'' има и такива които са изключения и си внимават ама са малко!Та една жена не би искала да е курва за това че е богата нали?Щото ако беше богата щеше да живее добре!Сички жени се препитават по някъв начин и явно курвите го правят по този да се предлагат себси за да могат да се прехранят!не познавам курва която да се гордее че е такава!Когато едно моиче е красиво ти веднага си мислиш алеле са па тая па с кой ли не излиза с кой ли какжо ли не прави и т.н а същото време тя е момиче като сички останали....и се пак секи си има мнение за нещата от живоата и тоя пич мисли че сички жени са курви че даже и майка си (намекна го)!Тва си е негово мнение и няма никой право да му го променя но моито е че не е курва нито една женя която не иска да е такава... :roll:
Само мога да ти кажа, че нямаш чувство за хумор...

HeDa
01-04-2006, 20:16
Тва изказване не сме го измислили момчетата ами тъпите и грозни момичета които се изгарят от здлоба като гледат някои млади и стегнати дупенца с чифт цицки да се забавляват с готините момчета и те като видни завистливи говедца решават че това тукотака не може да мине без тяхно участие. И идва въпроса са кво кво... ква мизерия да ими змислим на тия кифлички - А! Сетих се ще им изкараме име на курви :twisted: :lol: , обаче виж ли тех зело ги че ги заболел куро от тва. Ако аз трябва ад изкажа мнение ще е че колкото по курвенски изглежда едно момиче и колкото повече злобеят другите при видя и толково по ми харесва и повече я желая (от тук и злобата на тия дето не смеят да бъдат такива)
To4no taka mislq i az... :twisted: