PDA

View Full Version : bogati ili...........



gostenkaaaaaaaaaa~
01-04-2006, 15:06
moje temata da vi se stori tapa, ama mi e intereso:
vie kak se opredelqte katobogati, sredno ili bedni?
mojete li da si pozvolqvate skapi ne6ta ili

Eleonora
01-04-2006, 15:08
Ami az li4no se opredeliam kato sredno :wink:

chupacabra:)
01-04-2006, 15:09
когато почвам сама да си изкарвам парите, тогава ще започна да се определям като богата или бедна :shock: съветвам ви да направите същото, а не да се фръцкате с кинтаците на мама и тати :shock:

Swinkenhoffer
01-04-2006, 15:10
аз съм Рокфелер, маа ви. :idea:

NaSkO_
01-04-2006, 15:12
Az li4no sum mnogo beden! :(
Neam edna stinka u joba ama prijivqvam nqkaksi. :lol:

Oyama
01-04-2006, 15:13
Ми изкарвам мизерни парици с които си плащам бинзина и дюнерите :lol: и тук таме някой гъзария си зема. Ако не е тати никъде нямаше да съм ама и той не е милионер.

01-04-2006, 15:14
ф момента няям пари да се усмихна :lol:

anonymous464110
01-04-2006, 15:18
az sum bezobrazno beden sega e podhodq6t moment da vi ostavq edin telefon na koito da pra6tate smsi za da moga da si platq vtoriq semestur taq godina :lol:

Eleonora
01-04-2006, 15:25
Ми изкарвам мизерни парици с които си плащам бинзина и дюнерите :lol: и тук таме някой гъзария си зема. Ако не е тати никъде нямаше да съм ама и той не е милионер.Ooo i ti li pohapva6 duner4ata super...na4i 6te papkame zaedno :D
Ама големи ли обичаш да папаш :D ?Da,dnes iadoh edin goliam,1 4as go iadoh,be6e tolkova BIG :D :D

Oyama
01-04-2006, 15:31
Ейй супер, ще папаме некой дена значи. Аз па оня ден си хапнах един среден, един пилешки бургер с яйце и едно Суджу, ама нещо ми беше много вкусно за тва с педин приятел си викаме да си земеме още един голям и да си го делиме и почнах да го ям ама много ми се услади и си го изядох целия :lol: .

Shogi
01-04-2006, 16:10
когато почвам сама да си изкарвам парите, тогава ще започна да се определям като богата или бедна :shock: съветвам ви да направите същото, а не да се фръцкате с кинтаците на мама и тати :shock:
И аз мисля така..то си е много правилно м/у другото. Иначе се бих определил като добре живеещ с парите на мама и тате..Несъм ощетен...

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 16:25
когато почвам сама да си изкарвам парите, тогава ще започна да се определям като богата или бедна :shock: съветвам ви да направите същото, а не да се фръцкате с кинтаците на мама и тати :shock:

И аз смятам така! Родителите ми изкарват много добри пари, но, честно казано, аз в целия ми живот съм изкарала наистина само 33 лева. И беше с много усилия - 15 часа съм стояла на токчета и съм раздавала брушури. Тогава оцених нещата, които родителите ми правят за парите, които харча...

Black_Orchid
01-04-2006, 17:40
еми....аз още не идкарвам сама парите си. Не мога да се оплача, защото наще имат пари. Общо взето доста добре финансово. Незнам какво ще стане като почна да си изкарвам парите сема, но има много време до тогава.

Sugar_metalka
01-04-2006, 21:16
когато почвам сама да си изкарвам парите, тогава ще започна да се определям като богата или бедна :shock: съветвам ви да направите същото, а не да се фръцкате с кинтаците на мама и тати :shock: I az taka :wink:

`Death`Whore`
01-05-2006, 00:41
Тати праща пари...не са много, стигат за ядене и джобни.

MaPuXyaHa
01-05-2006, 00:50
Тате носи мама меси!!! :D

hamilcar
01-05-2006, 05:24
Средно положение.

korn___
01-05-2006, 06:10
emi kakvo da kaja ... sa ve4e ne sum osobeno bogat kat si nakupih edna kup4ina ne6ta :) a i ve4e ne hodq na rabota :cry: no skoro nadqvam se pak da si namerq nqkva rabota :) trebat pari nqma na4in wiskito ne e besplatno se o6te ... :P

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 07:26
Ami i na6ti ne sa 06teteni 0t b0ga ... Pyk i sa razvedeni i p0lu4avam 2n0 :P
Ina4e vsqk0 lqt0 ba4kam ne6t0! I si iskarvam pari :)

Mandy2
01-05-2006, 07:53
Emi sredno polojenie!Vav smisal sama si izkarvam parite ama jiveq sas na6te,te ni6to ne mi davat de,osven pokriv nad glavata,voda i tok za kompa :twisted:

rosskata
01-05-2006, 08:53
az sum bezobrazno beden sega e podhodq6t moment da vi ostavq edin telefon na koito da pra6tate smsi za da moga da si platq vtoriq semestur taq godina :lol:

При мен е абсолютно същата история... :? Нямам пари задника да си обърша дето се вика, за семестъра да не говорим... :x

Иначе лятото си е кеф отвсякъде- тогава бачкам и има пари... Ама сега като свърши сесията, трябва да се бачка вече щото ГЛАД :wink:

machoka
01-05-2006, 08:58
Важното е духовната насита.. :wink:

Оставете ги тези дребни плътски желания - секс, храна. :? 8)

ЕдиТ:
А тъй, слушайте експлойтед :D

rosskata
01-05-2006, 09:22
Важното е духовната насита.. :wink:

Оставете ги тези дребни плътски желания - секс, храна. :? 8)

Не че нещо ама... Секса е без пари, а как по Да "оставя това дребно плътско желание ХРАНА"
Нали ще се превърна в духовно извисен ТРУП :shock:

machoka
01-05-2006, 09:35
Роска, сексът все по-рядко не е свързан с пари, а за храната се пошегувах.

И все пак всичко, което е повик на тялото е нисше чувство, независичмо дали не можем без него /храната/ или можем /сексът/.

Предпочитам да гладувам и да съм удохотворен, от колкото да съм мутра с дебел врат и стомах, тъпчеща се с пържоли, но не знаещ що е това - духовна нищета.

air_wisp
01-05-2006, 09:44
ъ-ъ!мнооу сам зле финансово!

machoka
01-05-2006, 09:44
ъ-ъ!мнооу сам зле финансово!

И това повод ли е на притеснение?

Или викаш, не можеш да 'забиеш никоя мадама', поради този факт? :roll:

machoka
01-05-2006, 10:00
парите са средство- даси купиш храна и евентуално да си правиш кефа...

Проблемът е, че не са само това.

Ще дам пример със себе си.

Искат ми 25 000 долара /общо 50 000/ за година в една от най-елитните Консерватории в Ню Йорк.

Хайде, да речем че се преборя на конкурсния изпит с половината свят на моята възраст в тази сфера, който кандидатства там - половината от сумата е готова. Ами другите 25 хиледарки? Крава ги пасла тях.

Не, че по еди какъв си начин не биха могли родителите ми да ми ги осигурят, но трябва да търпят еди какви си лишения, нещо за което не исам аз да ставам причината и поради което отказах да летя до Ню Йорк дори и за изпита /което не гарантира, че ще ми дадат стипендия, която се дава на няколко човека от няколко хиляди/. И какво се получава.., не мога да получа еди какво си образование, заради пари

Тъй че, значението на парите не е никак еднозначно.. но в повечето случаи от ежедневието си ги вдигаме в прекален култ - скъпите коли, дискотеките и жадните за валута момичета.. а за жалост - за подобни случаи - тц.

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 10:17
парите са средство- даси купиш храна и евентуално да си правиш кефа...

Проблемът е, че не са само това.

Ще дам пример със себе си.

Искат ми 25 000 долара /общо 50 000/ за година в една от най-елитните Консерватории в Ню Йорк.

Хайде, да речем че се преборя на конкурсния изпит с половината свят на моята възраст в тази сфера, който кандидатства там - половината от сумата е готова. Ами другите 25 хиледарки? Крава ги пасла тях.

Не, че по еди какъв си начин не биха могли родителите ми да ми ги осигурят, но трябва да търпят еди какви си лишения, нещо за което не исам аз да ставам причината и поради което отказах да летя до Ню Йорк дори и за изпита /което не гарантира, че ще ми дадат стипендия, която се дава на няколко човека от няколко хиляди/. И какво се получава.., не мога да получа еди какво си образование, заради пари

Тъй че, значението на парите не е никак еднозначно.. но в повечето случаи от ежедневието си ги вдигаме в прекален култ - скъпите коли, дискотеките и жадните за валута момичета.. а за жалост - за подобни случаи - тц.
L060 :(

х
01-05-2006, 10:38
machoka,exploitedteen, ama vie na koi svqt jiveete? tova e problem na mnogo b1lgarski semeistva. vseki treti u4enik moje da vleze v prestijno u4. zavedenie nav1nka, no pove4eto dori ne se opitvat poradi tiq pri4ini. :? i na men mi se u4i moden dizain v milano... :oops:ama nikoga ne bih povdignala v1prosa. na men mi e trudno da se izd1rjam v bg dokato u4a sredno, a da se izd1rjam v milano dokato u4a vis6e neznam...

a po temata-GLAD! i cigari nqma ve4e...mnogo ba4 6e trqbva ... :?

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 10:53
machoka,exploitedteen, ama vie na koi svqt jiveete? tova e problem na mnogo b1lgarski semeistva. vseki treti u4enik moje da vleze v prestijno u4. zavedenie nav1nka, no pove4eto dori ne se opitvat poradi tiq pri4ini. :? i na men mi se u4i moden dizain v milano... :oops:ama nikoga ne bih povdignala v1prosa. na men mi e trudno da se izd1rjam v bg dokato u4a sredno, a da se izd1rjam v milano dokato u4a vis6e neznam...

a po temata-GLAD! i cigari nqma ve4e...mnogo ba4 6e trqbva ... :?
0hhh p0ne d0bre ,4e cigarite uveli4iha ... sq p0i4e h0ra 6te gi sprat!

sherry
01-05-2006, 11:09
Ne moga da kaja,4e sme bedni,sled kato imame pari za hrana i sled kato uma komputar u doma.Ne sme i bogati.Sredno polojenie,ne se oplakvam

rosskata
01-05-2006, 11:21
Ae Maчок, тук не си говорим за образование, а аз БЕДНОСТ- бедност начи не да нямаш пари за маркови кецове, а да нямаш пари за КАКВИТО и да е кецове... :roll: КОгато човек изпадне в подобно положение, не се интересува от образование, а само откъде да намери пари да купи сирене... Моето семейство от години се мъчи да свърже двата края, и на наште хич не им е до това дали да отидат на театър и да удовлетворят духовните си нужди- а въобще не са нискоинтелигентни или нискокултурни хора- когато човек има семейство и деца, нещата с парите изглеждат по съвсем друг начин...
Експлоитед, наистина си проличава дали имаш приятели когато си безпаричен- 100%съм съгласна с теб :P

п.с Е сега наистина се почувствах като паразит... Утре отивам да си търся работа :oops:

`Death`Whore`
01-05-2006, 11:24
Ние преди години ядяхме хляб и сирене.

rosskata
01-05-2006, 11:30
Ние преди години ядяхме хляб и сирене.

8) Ние пък благодарение на баба и дядо сега сме пълни със суджуцииии :P

`Death`Whore`
01-05-2006, 11:31
На рд-то на една приятелка омаах луканката. :)

air_J
01-05-2006, 13:01
Притежавам десетки левове! :twisted:

SEXtreme
01-05-2006, 15:01
Притежавам десетки левове! :twisted:
ако не верваш, ела ме ритни. :P

SEXtreme
01-05-2006, 15:07
сега ще ти отговоря- живеем в шибан свят, в който парите определят какъв човек си...
защото не те оценяват по способностите, а по това колко пари имаш...
и ако си се родил в неправилното семейство, с неправилен цвят на кожата или в грешна държава го духаш мощно...


хората, които ме познават знаят и за моя проблем с коляното ми... и как има дни в които едвам ходя... ако бях в нормална държава щях да съм опериран вече... или да имам парите да се излекувам някъде другаде...

Много кофти за крака ти. Но...това е. Това което е, ние сме си го направили. Парите не са просто средство - те са начин на живот. Без пари не се живее просто. Имам късмета да съм си добре в това отношение, но за това аз нямам никакви заслуги, тъй като на 15 малко трудно 6те направя богатство :roll: - наще са си се уредили. Аз лично знам кви пари ми траат на месец да речем и знам че не са малко. Просто, според мен, ако си некой клушар дет нема и покрив над главата си, нема смисал да живееш - аз лично без $$ не мога.

Rokanten
01-05-2006, 15:17
сега ще ти отговоря- живеем в шибан свят, в който парите определят какъв човек си...
защото не те оценяват по способностите, а по това колко пари имаш...
и ако си се родил в неправилното семейство, с неправилен цвят на кожата или в грешна държава го духаш мощно...


хората, които ме познават знаят и за моя проблем с коляното ми... и как има дни в които едвам ходя... ако бях в нормална държава щях да съм опериран вече... или да имам парите да се излекувам някъде другаде...

Откровено ти съчувствам за коляното, но просто ми е интересно да науча какво разбира един анархист под "нормална държава".

Бях споменал вече нещо по подобен въпрос в една друга тема, а за да небъда премахнат от тук ще се изразя така:

"Аз съм плебей по рождение и всички дрипльовци..."

air_wisp
01-05-2006, 23:02
ъ-ъ!мнооу сам зле финансово!

И това повод ли е на притеснение?

Или викаш, не можеш да 'забиеш никоя мадама', поради този факт? :roll:

Никой не е говорил за забиване на мадами!Защото парите,приятелю не са само за мотори,телефони,леки жени,БМВта,купони.И виждам че ти го разбираш.Радвам се!И не,не викам, че не мога да забия някаква мадама,поради това че баща ми не е петролен шейх.Оставям ги за богаташките хлапета.Аз лично не се интересувам от момичеата с такива метериални интереси!!!

De_mikke
01-05-2006, 23:52
Ne moga da opredelq zashtoto ne razbiram...beden da nqmam pari za glezotiiki ili edva da svyrzvam dvata kraq...otnositelno e
Az ne se oplakvam.Vinagi ima kakvo da qm,vinagi kogato trqbva da se kupuvat drehi se kupuvat...ogrqvali sa me i nqkoi markovi neshta,no pokrai rojdeni dni ili praznici ili kogato i az si pomogna...nqmam sobstven komp,kakto mi se iska i delq toq s tati.imam djobni,rqdko ne mi stigat,no tova e mai zashtoto nashte ne vklu4vat fakta 4e pusha ;] i taka vie precenete kak sym
spored men sym sredna rabota

cannabinoid
01-06-2006, 00:04
Средно положение
Все още татенцето дава парички, но гледам да не им искам по-много, иначе лятото ше си бачкам и ще има яко пара :arrow: много газария :twisted: