PDA

View Full Version : Nekadyrnite greshki na moderatorite ni.



SyLZaTa
01-04-2006, 15:12
puskaite tuk zlobnite moderatorski greshki v pravopisa :twisted:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=26346&start=15
mnenie - posleno ... Модератор "По малко от всичко" ...
nick Tiffany
citat :
11 тачка от правилника!
moje da ne e dovolna za vas temata (govorq za moderatorite i adminite) ama shte q pusna - dori da q iztriete i da si opravite greshkite tova vse pak e kritika kym vas :)

01-04-2006, 15:12
тачка ххххххххх :lol: :lol: :lol:

01-04-2006, 15:13
пък на мен като ти цъкна линка ми пише че съм изгонена от форума ххххххх :lol: :lol: :lol:
пък си пиша :shock:
ибах маа му

SyLZaTa
01-04-2006, 15:17
пък на мен като ти цъкна линка ми пише че съм изгонена от форума ххххххх :lol: :lol: :lol:
пък си пиша :shock:
ибах маа му
moje da sum hapnal nqkoi drug bann/kick a-kick ip-bann ili t.n. za tova che obicham da vdigam foruma na bunt ama da si priznaq - haresva mi zashtoto vse pak tova trqbva da stane forum ne boza ot gosti.
Shte pomolq moderatorite da mahat tupite mneniq ot tuk - temata iskam da e seriozna ...
pi6ete po temata plz

SyLZaTa
01-04-2006, 15:22
Oshteeeee :twisted:


Tema :
Сложете своята снимка ТУК
Stranica :132
Mnenie - 1-vo
Moderator
Nick - machoka
Citat :


на никой не съм казала плъх :shock:

Този красив епитет го лепна Корни на мадамата :roll:

След малко ще изтрия и тези постове. Да не би само при мен да се появява едно бутонче, дето пише на него ЛС? :roll:
Ne bi li trqbvalo da pishe " залепи " ? za moderator dosta selski laf ...

Oyama
01-04-2006, 15:24
Безобразие, и това пред малки деца :shock: !?

miloto_girl_4e
01-04-2006, 15:32
SyLZaTa,поне да беше безгрешен и да имаше правилен правопис,та да пускаш тази тема :!:
Аз примерно отскоро пиша на БГ и често като си прочета поста си откривам грешки :arrow: какво да правя.. айде може да ме линчувате по този случай :!:
Само мога да ти кажа,че в тази тема, в първия ти пост има изпусната запетая(ако не греша е една,но няма да се учудя,ако са повечко... :roll: )
Много ми стана смешно,че пускаш такава тема(яко безсмислена и супер тъпа),а имаш подобна грешка :lol: :lol:



mnenie - posleno ... Модератор "По малко от всичко" ...


Кажи ми,не те ли е срам,че си изпуснал цяла една буква?!
:?: :shock: :lol: :lol:

До къде стига човешката злоба .. нямате ли си други по-смислени неща за вършете!?
Тедо,а те мислех за пич... :roll:

SyLZaTa
01-04-2006, 15:45
Rali da te svetna dushice ... sled kato super mnogo hora me qdosaha mislq da si im go vyrna ... vse pak tova e forum - Vie ste moderatori ... NIE trqbva da se uchim ot vas ... v smisal che Vie popravqte NASHITE greshki ... Nemoga da ti kaja dali sa edna ili dve greshki no eto ti oshte malko :arrow:



Tema : kak da si sloja pic v podpisa
Stranica : 1
Mnenie - posledno
Moderator "По малко от всичко"
Nick - Tiffany
Citat :
Има още много такива теми.Само трябва да потърсеш малко.




Tema : Най-важна тема"и"Най-голям флуудър"?
Stranica :6
Mnenie - 11
Moderator "По малко от всичко"
Nick - Tiffany
Citat :
Смятал,че предложенията са доста интересни и нека да ги караме по ред


hem 4e ne se znae koi kakvo e "Смятал" a i 4e ne slaga raztoqnie m/u zapetaika i duma
Смятал,че



moga da potursq oshte no ne mi se zanimava ... prosto tova e KRITIKA ...a razdelyt ne sluchaino se kazva
[b]Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни[b]Nemoje li da pisha po temite ? sega kakvo nemoga da Vi kritikuvam li ? E to tova kato cheli e golqm forum ... prosto kritikuvam za da vidite greshkite si ...
kato 4eli trqbva da pisha samo po fluudyrskite temi i tozi razdel da si ostane prazen - posle kakvo ? gotiniq forum - dryjki shte e gotin dokato ne se opravi vsi4ko ...
a i za tova za IP adres-a koito beshe kazala che si vidqla ... izvinqvai no si ima PRAVILA NA FORUMA ... chel sym gi za razlika ot povecheto potrebiteli a tam pishe :
II.Задължения на потребителите
3.Да не се месят в работата и решенията на модераторите, освен при
основателна причина(нарушения на модераторските задължения), при което са длъжни да уведомят администраторите.
e togava kazah na Coki ... vse pak tova sa pravila - nali UJ trqbva da se spazvat ... :roll:
sega ako mi kaje nqkoi che ne sym prav ... shte zahapq klaviaturata ot smqh :roll:

SyLZaTa
01-04-2006, 15:50
Кажи ми,не те ли е срам,че си изпуснал цяла една буква?!

До къде стига човешката злоба .. нямате ли си други по-смислени неща за вършете!?
Тедо,а те мислех за пич... :roll:
i teb te spipah ... v temata za greshkite napravi 5 ... ocvetil sym ti gi.
zna4i sled zapetaika se ostavq mqsto ...
drugo ... "До къде" ne e li edna duma ? ili se byrkam ? :roll:

machoka
01-04-2006, 15:55
Ти нямаш ли си друга работа?

Ей, злобно човече.. Гледай си в своята паница, стига надничал в другите..

Хайде сега ми направи забелАжка за точките :?

EdiT:

Вдигал той форума на бунт.. :lol: Я се осъзнай малко кой си и от къде си и стига си се правил сам за смях. :lol:
Има кой да те направи 8)

air_J
01-04-2006, 15:55
Автора на темата е пълен смях (и това "пълен смях" е силно меко казано). :twisted:

SyLZaTa
01-04-2006, 16:13
тедо...
смешно е това...


има разлика м/у техническа грешка и неграмотност...

поне да пишеше перфектно ти... на кирилица... :roll:
мога да пиша на кирилица с удоволствие но когато влизам във форума не влизам от нас - в нас си нямам РС ... а тук в залата когато едно РС е заето (на което има кирилизация) ... а седна на такова което няма ... какво да правя? немога да си направя езика защото админите не са го направили ...
а и да им кажа - немогат да го оправят защото тъпия шеф не разрешава на всички РС-та да има кирилица ...
с удоволствие бих писал на кирлица ама като няма кажи ми какво да правя ... да влизам в и-мейл-ът ми и да си превеждам писмата там ли? е сори ама няма да го правя - давам си парите да седна и да се почовъркам в нет-а а и имам супер много друга работа ... и нямам време да превеждам писма от латиница на кирлица.
Това си е вид критика - към правописа във сайт-а на модераторите ... ама като не му пука на никой ... :roll:

machoka
01-04-2006, 16:13
ama shte si sedq tuk che mi e mnogo veselo ...

С подобно отношение само ще си мечтаеш да седиш тук и да въртиш жалките си интриги, на които вече много малко хора се връзват :)
И в бгтийн ще те разберат що за стока си -> вълкът козината си мени, ала нрава не.
Ето пак гледаш не където трябва -> аз квот' съм, това съм.. теб не те засяга.

Какво общо имат правилата с нискокачествената ти настояща тема? Нищо. Може да ти се вижда хубава манджата ти, ама горчи.. не струва. С кофи продукти си я забъркал, за жалост още не знаеш как да си я сготвиш.

На тези 80%, които не ги знаят правилата, ще им ги обясня най-любезно. Ти не подбираш.

Смей ни се, смей се.. ако продължаваш в този дух, няма да е за дълго.
Усмирявай се, 'щото да не го правя аз, няма да ти хареса.

И умната.

SyLZaTa
01-04-2006, 16:16
добре ... трий темата и т'ва е повече няма да се занимавам нито ще критикувам нито нищо ... оправяйте се Вие ... ще флуудя като останалите - така форума няма да прилича на нищо ... мачок ... навярно не си бил тук - преди ... когато форумът беше супер готин - без такива безсмислени мнения,постове и теми ... преди 2 години това беше супер готин форум ... имаше с кой за какво да си полафиш а сега - само флууд се вижда ...
Наистина ти съчувствам - като гледам колко работа има за модераторите ...
Пийз :roll:

miloto_girl_4e
01-04-2006, 16:16
SyLZaTa,не знам как си ме хванал :lol: :lol:
Ако искам ще оставям място :!: :D
Аз поне слагам запетайките .. казвам ти,вземи се научи да пишеш като хората,пък тогава ходи да правиш забележки на другите :!:
Просто съм повече от 100% сигурна,че ако дадем лист и химикал на теб,и на Tiffany,и някой ви продиктува по-сложен текст,пълен с трудни думи и с много запетайки, просто ще ти се *** майката отвсякъде.. в листа ти ще има грешка до грешка за разлика от листа на Tiffany :!:
А и смешното е,че ти не даваш примери някой да прави правописни грешки,а даваш примери,където е повече от ясно,че просто е натиснат грешен клавиш :!:
Така и така си тръгнал да се правиш на грамотен :lol: поне уважавай българската азбука и пиши на кирилица,а не на латиница :!:
Чудя се да ми е смешно ли сега .. да ми е тъжно ли .. :roll:

SyLZaTa
01-04-2006, 16:53
SyLZaTa,не знам как си ме хванал :lol: :lol:
Ако искам ще оставям място :!: :D
Аз поне слагам запетайките .. казвам ти,вземи се научи да пишеш като хората,пък тогава ходи да правиш забележки на другите :!:
Просто съм повече от 100% сигурна,че ако дадем лист и химикал на теб,и на Tiffany,и някой ви продиктува по-сложен текст,пълен с трудни думи и с много запетайки, просто ще ти се *** майката отвсякъде.. в листа ти ще има грешка до грешка за разлика от листа на Tiffany :!:
А и смешното е,че ти не даваш примери някой да прави правописни грешки,а даваш примери,където е повече от ясно,че просто е натиснат грешен клавиш :!:
Така и така си тръгнал да се правиш на грамотен :lol: поне уважавай българската азбука и пиши на кирилица,а не на латиница :!:
Чудя се да ми е смешно ли сега .. да ми е тъжно ли .. :roll:
А ТИ вземи прочети горният пост.
КАТИНАРААААА! :x

Coki
01-04-2006, 17:01
добре ... трий темата и т'ва е повече няма да се занимавам нито ще критикувам нито нищо ... оправяйте се Вие ... ще флуудя като останалите - така форума няма да прилича на нищо ... мачок ... навярно не си бил тук - преди ... когато форумът беше супер готин - без такива безсмислени мнения,постове и теми ... преди 2 години това беше супер готин форум ... имаше с кой за какво да си полафиш а сега - само флууд се вижда ...
Наистина ти съчувствам - като гледам колко работа има за модераторите ...
Пийз :roll:

Благодаря за съчувствието, считам темата за приключена!