PDA

View Full Version : za mom4etata(kakvi momi4eta predpo4itate....?)



playful_baby
01-04-2006, 15:15
kakvi momi4eta predpo4itate sramejlivi ili nahakani?(anketa)

Shogi
01-04-2006, 15:20
Малейй..теми такива колкото ще човек.
Ми предпочитанията са различни...всмисал всеки човек притежава определени качества ...някои в повече,други в по-малко количество и те се конпесират едно друго. Иначе аз специално нямам некфи особени предпочитания. Бих искал някфо високо (170см) русо(естествено по възможност) синеоко с готина фигура,хубава усмивка,добричко,да ми вярва... амалеее каде се отблеях..то такова животно нема.. хаха..а иначе сегашната ми приятелка представлява всичко по-горе изкл. височината (165 е ) И се разровете малко из тоя форум бе хора. Я се опиши!

Crazy^Biker
01-04-2006, 18:48
az pa iskam mnogo debela negyrka rusi nasekade ima i ne sa interesni .......axaxxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxxa

Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!:

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 18:55
Срамежливите но красиви

rowzz
01-04-2006, 19:04
Красиви и лъчезарни.. и нахакани..

ziky
01-04-2006, 19:53
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:

NaSkO_
01-04-2006, 19:54
Po-otvorenite momi4eta me privli4at pove4e.
Mrazq sduhanite momi4eta :x

Death_F
01-04-2006, 19:58
непукисти

forrzi
01-04-2006, 20:14
аз също ще се изкажа,нищо че съм момиче
предпочитам някоя интересна личност,леко нахакана мацка ,но не и да се натрапва
когато трябва да е добра-да е добра
когато трябва да е лоша-много лоша
за инфо аз съм и от двата лагера така че мнението ми се зачита :D

___Kaka Eli___
01-05-2006, 19:24
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
Brao be pi4,i az si padam po takiva...
ai da se vzemem :lol: :lol: :lol:
shegufkam se :D estestveno :D
mnogo iskreno mi se stori izkazvaneto ti.

rowzz
01-05-2006, 23:18
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
.. евала..

ziky
01-05-2006, 23:22
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
Brao be pi4,i az si padam po takiva...
ai da se vzemem :lol: :lol: :lol:
shegufkam se :D estestveno :D
mnogo iskreno mi se stori izkazvaneto ti.


Просто трябва да съм коректен към това което е поставено като въпрос и да разгледам проблема и да се опитам да помогна с каквото мога....не искам да съм наопаки с останалите мнения и да се права на интересен...се пак това е такъв форум и сайт за да може да си помагаме заино и ако има желание сичко се постига :wink:

rowzz
01-06-2006, 00:34
маика ти стара уреди са .. .:)

Oyama
01-06-2006, 00:43
Сдуханите момичета са голема скръб, направо са мишена за тормоз :lol: най обичам да убедя някоя че съм влюбен в нея ама ме е супер срам да я заговоря и да видета онаа как веднага почва неки опити да завърже разговор :lol: .

rowzz
01-06-2006, 01:16
Сдуханите момичета са голема скръб, направо са мишена за тормоз :lol: най обичам да убедя някоя че съм влюбен в нея ама ме е супер срам да я заговоря и да видета онаа как веднага почва неки опити да завърже разговор :lol: .
ахаха брутален си обаче.. ахахахахахах

Freelander
01-06-2006, 07:04
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
Pi4 az sy6to kato tebe iskam momi4e koeto naistina da me opbi4a i vs dr ne6ta, koito ti izbroi,NO vse pak mislq 4e ne bix hodil s nqkfo syper grozno, pap4ivo i t.n. momi4e 6toto smqtam 4e 4owek trqbva da ima tarpenie i da do4aka pravilnoto momi4e, koeto 6te pritejava nujnite ka4estva za6toto ina4e kolkoto i da ne te interesuva mnenieto na drugite za koeto te pozdravqvam rano ili kysno 6te se po4uvstva6 syper zle kogato primerno skysate s tfa gadje 6toto tfa rano ili kysno se slu4va i ti 6te otide6 pri drugite, na nikoi ne mu xaresva da e sam vse pak oba4e za pove4eto 6te si "toq deto hode6e s debelanata" ili ne6to podobno...
Spored men trqbva 4oweka do teb da si ima ot vs po malko, a i ne smqtam 4e na 14 trqbva da si takyv maksimalist!(az sy6to sym na 14!)


:arrow: Po temata-men me kefat po otvorenite momi4eta!

01-06-2006, 08:23
Сдуханите момичета са голема скръб, направо са мишена за тормоз :lol: най обичам да убедя някоя че съм влюбен в нея ама ме е супер срам да я заговоря и да видета онаа как веднага почва неки опити да завърже разговор :lol: .

Много гот.Няма що.Направо голямо геройство.Абе пич ти на колко години си.Как си с комплексчетата.Дано някоя така да те преебе тебе и ти пожелавам обаче да я харесаш и да ти стане"много гот".Помни:ВСЕКИ СИ НАМИРА МАЙСТОРА няма значение кога и това време ще дойде.

ziky
01-06-2006, 08:32
f0r3v3r]
Сдуханите момичета са голема скръб, направо са мишена за тормоз :lol: най обичам да убедя някоя че съм влюбен в нея ама ме е супер срам да я заговоря и да видета онаа как веднага почва неки опити да завърже разговор :lol: .
ахаха брутален си обаче.. ахахахахахах

ПО някой път точно ''сдуханите'' момичета се оказват по надеждни от другите!Не говоря за тези дето и здрасти не ти казват и накрая след два часа те късат!Те са прекалено лигли!И аз мразя такива ама не и ттея примерно дето първия път не са расположени примерно да се целуваме.....тва няма значение след като знам че ше ме обича поне за мене няма проблем да съм с нея...Даже да ви кажа предпочитам малко по "сдухана" от колкото няква вижте ме и да се фука на лево на десно че ходиме и т.н.!Е не че има кво да се фукаш с мене де ама се пак да си кажа мнението!!Трябва сичко да си подходи м-у вас-характер и сичко и да се опознаете и едно такова "сдухано момиче" само ще ти докаже че те обича и може да обича...поне така аз мисля :roll: (попринцип мразя да мисля :twisted: )

ziky
01-06-2006, 08:42
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
Pi4 az sy6to kato tebe iskam momi4e koeto naistina da me opbi4a i vs dr ne6ta, koito ti izbroi,NO vse pak mislq 4e ne bix hodil s nqkfo syper grozno, pap4ivo i t.n. momi4e 6toto smqtam 4e 4owek trqbva da ima tarpenie i da do4aka pravilnoto momi4e, koeto 6te pritejava nujnite ka4estva za6toto ina4e kolkoto i da ne te interesuva mnenieto na drugite za koeto te pozdravqvam rano ili kysno 6te se po4uvstva6 syper zle kogato primerno skysate s tfa gadje 6toto tfa rano ili kysno se slu4va i ti 6te otide6 pri drugite, na nikoi ne mu xaresva da e sam vse pak oba4e za pove4eto 6te si "toq deto hode6e s debelanata" ili ne6to podobno...
Spored men trqbva 4oweka do teb da si ima ot vs po malko, a i ne smqtam 4e na 14 trqbva da si takyv maksimalist!(az sy6to sym na 14!)



:arrow: Po temata-men me kefat po otvorenite momi4eta!


Виш са ок няма да си с грозна или пъпчива ок ама я си избери тя пъпчивата като ти казва че те обича и че много ама мнохо иска да е с тебе и ти се фърля и иска да правите много неща а оная дето е ангелчето и е с русата косица нафуканата бащина путчица смао кинти знае да смуче!Хубавото не винаги е достъпно!Прав си от сичко трябва да има по малко и най вече да се обичте и да си съвпаднете...а до колкото за мен мани ме аз съм трагичен случай :roll: Психиката ми не е устроена някак си де да знам !Понеже съм постоянно в компании на възрастни и постоянно им слушам проблемите и започвам да мисля като човек....започвам да се замислям за напред как ще живея...ввярно е че не трябва да се правят прогнози за напред де ама аз просто съм такъв!Ето защо избягвам компаниите на моите връстници щото предочитам от възрастните да науча нещо повече и нещо по важно от колкото да слушам как се уригват пърдят и още кво ли не!Сега вижеем точно ама таман в царството на простотията!Мисля вече за по сериозни неща защото това което ме очаква за нашред е бая тежичко като гледам наще....вярно е че нищо незнаеш кво щи се случи и както се вика дали след 5 минути ше си жив и да да кроиш планове щото сичко по едно време рухва....просто съм такъв тип човек и за това трудно ми се намра такова момиче....научен съм да ценя и най малкото да обичам и сам да избирам това което е за мен....това съм аз и моят най главен девиз е БЪДИ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ и ако наистина ако човека коййто обичаш иска да си такъв какъвто си няма да имате проблеми.....вярно е на тая възраст момичета купони ала бала да разбирам за момичетата ок !Ама за купоните само по малко и обичам сам да си правя купона!Е нали знаете-с къв се събереш такъв ставаш... :wink:

rowzz
01-06-2006, 08:45
стига разсъждава бе малък

ziky
01-06-2006, 08:53
f0r3v3r]стига разсъждава бе малък


Бах та мааа земи и ти порасъждавай малко де...и на мене ми се ебе ама нема...!Е виш поне мога да расъждавам и да говоря.....ако не друго поне това :?

rowzz
01-06-2006, 09:03
f0r3v3r]стига разсъждава бе малък


Бах та мааа земи и ти порасъждавай малко де...и на мене ми се ебе ама нема...!Е виш поне мога да расъждавам и да говоря.....ако не друго поне това :?
ахах предлагам ти да станеш игумен в някой манастир.. поне ще ти е топличко :)(те май нямат право да се ебат)::)

forrzi
01-06-2006, 09:08
Не съм нахален и не искам много от едно момиче!Нямам претенции за външния вид !(дебела грозна пъпчива )!АЗ не гледам това не ме интересува!Гледам това дали наистина ще мога да съм с нея и дали като ми казва обичам те ще го казва с чуства и ще знае какво казва и най важното ЩЕ ГО КАЗВА!!!!Моите претенции са момичето да ме хареса такъв какъвто съм!Да приеме любовта ми в количествата които мога да и предложа!НО НЕ ПО МАЛКО!Искам да не я е срам да ми казва че ме обича и да ме целува да не я е срам или гнус или да и е ПОД ДОСТОЙНСТВОТО ДА ГО ПРАВИ (да ме целува)!Най голямото нещо което искам от едно момиче е товва да ме обича такъв какъвто съм!Не ме интересува външния вид! :roll:
Pi4 az sy6to kato tebe iskam momi4e koeto naistina da me opbi4a i vs dr ne6ta, koito ti izbroi,NO vse pak mislq 4e ne bix hodil s nqkfo syper grozno, pap4ivo i t.n. momi4e 6toto smqtam 4e 4owek trqbva da ima tarpenie i da do4aka pravilnoto momi4e, koeto 6te pritejava nujnite ka4estva za6toto ina4e kolkoto i da ne te interesuva mnenieto na drugite za koeto te pozdravqvam rano ili kysno 6te se po4uvstva6 syper zle kogato primerno skysate s tfa gadje 6toto tfa rano ili kysno se slu4va i ti 6te otide6 pri drugite, na nikoi ne mu xaresva da e sam vse pak oba4e za pove4eto 6te si "toq deto hode6e s debelanata" ili ne6to podobno...
Spored men trqbva 4oweka do teb da si ima ot vs po malko, a i ne smqtam 4e na 14 trqbva da si takyv maksimalist!(az sy6to sym na 14!)



:arrow: Po temata-men me kefat po otvorenite momi4eta!


Виш са ок няма да си с грозна или пъпчива ок ама я си избери тя пъпчивата като ти казва че те обича и че много ама мнохо иска да е с тебе и ти се фърля и иска да правите много неща а оная дето е ангелчето и е с русата косица нафуканата бащина путчица смао кинти знае да смуче!Хубавото не винаги е достъпно!Прав си от сичко трябва да има по малко и най вече да се обичте и да си съвпаднете...а до колкото за мен мани ме аз съм трагичен случай :roll: Психиката ми не е устроена някак си де да знам !Понеже съм постоянно в компании на възрастни и постоянно им слушам проблемите и започвам да мисля като човек....започвам да се замислям за напред как ще живея...ввярно е че не трябва да се правят прогнози за напред де ама аз просто съм такъв!Ето защо избягвам компаниите на моите връстници щото предочитам от възрастните да науча нещо повече и нещо по важно от колкото да слушам как се уригват пърдят и още кво ли не!Сега вижеем точно ама таман в царството на простотията!Мисля вече за по сериозни неща защото това което ме очаква за нашред е бая тежичко като гледам наще....вярно е че нищо незнаеш кво щи се случи и както се вика дали след 5 минути ше си жив и да да кроиш планове щото сичко по едно време рухва....просто съм такъв тип човек и за това трудно ми се намра такова момиче....научен съм да ценя и най малкото да обичам и сам да избирам това което е за мен....това съм аз и моят най главен девиз е БЪДИ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ и ако наистина ако човека коййто обичаш иска да си такъв какъвто си няма да имате проблеми.....вярно е на тая възраст момичета купони ала бала да разбирам за момичетата ок !Ама за купоните само по малко и обичам сам да си правя купона!Е нали знаете-с къв се събереш такъв ставаш... :wink:голяма си боза,бате...
ми мислиш за бъдещето-и аз мисля
искаш да си обичан-ми и аз искам
и к`во от тва?
айде моля ти се престани да се правиш на нещо по-визсше от нас
и виж се пише с "ж" , а не с "ш" :D