PDA

View Full Version : ПРОТИВ ИЗВРАЩЕНИЯТА С ЖИВОТНИ



HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 17:56
ПИСНА МИ ВЕЧЕ!!! ТОКУ ЩО ГЛЕДАХ ПО КАЛЕНДАР ЗА НАЙ-ГОЛЯМАТА ТЪПАНАРЩИНА - НЯКАКЪВ Ш*БАН КИТАЕЦ ИЗМИСЛИЛ ТОВА ЗАБАВЛЕНИЕ ДА ПОСТАВЯ КОТКИ В СТЪКЛЕНИ ПРЕДМЕТИ, КЪДЕТО ТЕ ДА ЖИВЕЯТ ЦЯЛ ЖИВОТ, КАТО ЯДАТ ПРЕЗ НЯКАКВА ТРЪБИЧКА! МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА ШИБАНИ ТЪПАНАРИ? Е ЗАТВА МРАЗЯ ХОРАТА - ЗАЩОТО СА ГОВЕДА!!! ТЪПАНАРИ! ПО-СКОРО БИХ СПАСИЛА ЕДНО ЖИВОТНО, ОТКОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕК!

П.П. Към админите и модераторите - ако смятате темата ми за нехуманна, я изтриите!

WorthlessMyrzel
01-04-2006, 18:01
KFOO? Q PAK?
deba, tiq nared li sa s glavite? kak moe da sa tolkowa prosti we. a py toq shto sam ne se zatfori f styklen predmet kato e tolkova umen? smyrt za takiva goveda
a ako modovete reshat che temata e nehumanna trqq da sa mnou zle...
basi kak moe da izma4vat taka gorkite jivotinki :evil:


sry za latinicata ma me myrzi 2 kop4eta da natisna :oops:

01-04-2006, 18:04
ne 4e neshto ama ima nqkoi hora koito sa dosta po zagrigeni ot nekfi takia gadosti koito se pravqt sus givotnite ot kolkoto za gadosti koito se pravqt egednevno s horata

Exilia
01-04-2006, 18:08
Невероятно е докъде може да стигне човешкото извращение... :evil:

Hybrid_Theory_F
01-04-2006, 18:09
Никой няма право да смята темата за нехуманна, защото това са наистина отвратителни идиотщини към които шибаните хора са равнодушни
Някой нарко-бос умрял, убили го....БЕДНИЧКИЯТ- та той беше добър
Някой се забавлява като малтретира котки- НА КОЙ МУ ПУКА весело е- Е, мислите ли, че е честно!?!?!
Работата е там, че никой не мисли така и накъдето и да се обърна виждам хора, които малтретират котки
Крайно време е някой да го каже и ти успя, браво, но ще видиш как всички ще кажат "горките животни :( "но нищо няма да се промени- когато излязат на улицата пак ще ритат кучетата, без да се замислят, просто защото го смятат за нормално
Напълно подкрепям мнението ти и съжалявам, че всеки ден ставаме свидетели на все по-големи ГАДОСТИ

teenkopele
01-04-2006, 18:09
Това е супер гадно и извратено!!! :twisted:
Незнам как такива хора въобще съществуват?! :evil:
Защо те не се затворят в някакви такива неща, да видим как ще живеят и дали ще им е забавно? :evil:

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 18:11
ne 4e neshto ama ima nqkoi hora koito sa dosta po zagrigeni ot nekfi takia gadosti koito se pravqt sus givotnite ot kolkoto za gadosti koito se pravqt egednevno s horata

ООО, да, но ТЪПИТЕ хора си го заслужават. Секи от нас го заслужава. Няма добри хора! Вярвам в съществуването на омразата, не на любовта! Щото ми писна от разни ей такива!

SyLZaTa
01-04-2006, 18:12
ne 4e neshto ama ima nqkoi hora koito sa dosta po zagrigeni ot nekfi takia gadosti koito se pravqt sus givotnite ot kolkoto za gadosti koito se pravqt egednevno s horata

ООО, да, но ТЪПИТЕ хора си го заслужават. Секи от нас го заслужава. Няма добри хора! Вярвам в съществуването на омразата, не на любовта! Щото ми писна от разни ей такива!
не забравяй че и ти си човек ... :? :roll:

korn___
01-04-2006, 18:15
Никой няма право да смята темата за нехуманна, защото това са наистина отвратителни идиотщини към които шибаните хора са равнодушни
Някой нарко-бос умрял, убили го....БЕДНИЧКИЯТ- та той беше добър
Някой се забавлява като малтретира котки- НА КОЙ МУ ПУКА весело е- Е, мислите ли, че е честно!?!?!
Работата е там, че никой не мисли така и накъдето и да се обърна виждам хора, които малтретират котки
Крайно време е някой да го каже и ти успя, браво, но ще видиш как всички ще кажат "горките животни :( "но нищо няма да се промени- когато излязат на улицата пак ще ритат кучетата, без да се замислят, просто защото го смятат за нормално
Напълно подкрепям мнението ти и съжалявам, че всеки ден ставаме свидетели на все по-големи ГАДОСТИ

kakvo pove4e moje da se kaje osven tova 4e za takiva hora trqbva da ima sud i zatvor :!:

Worthless
01-04-2006, 18:15
сълзата, ИМЕННО. точно защото е ЧОВЕК, а не ЖИВОТНО като тоя :evil:
БДУ
http://www.bonsaikitten.com/bnw.html
:cry: баси, как ги тъпчат... СМЪРТ :cry:

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 18:19
ne 4e neshto ama ima nqkoi hora koito sa dosta po zagrigeni ot nekfi takia gadosti koito se pravqt sus givotnite ot kolkoto za gadosti koito se pravqt egednevno s horata

ООО, да, но ТЪПИТЕ хора си го заслужават. Секи от нас го заслужава. Няма добри хора! Вярвам в съществуването на омразата, не на любовта! Щото ми писна от разни ей такива!
не забравяй че и ти си човек ... :? :roll:

Нищо лично, но забележи думичката "нас"! Винаги съм си мислила, че това е местоимение от множенствено число, второ лице... :evil:

Eleonora
01-04-2006, 18:19
PODKREPIAM :!: I jivotnite sa sa6testva i te triabva da jiveiat

machoka
01-04-2006, 18:22
Лошо е..

Помислете, това не е от днес, не е и единствен случай. Колко хиляди животни се използват за различни химични и друг вид научни опити. Подобни животни страдат много.

В подобни случаи не можем да направим нищо - в името на науката и прогреса на човешката цивилизация, т.е. нас, е нужно да се жертват животни.

Но по този садистичен и безмислен начин - за съд за тези хора :?

IdontGiveaFuck
01-04-2006, 18:22
Ха...нищо не си видяла .Я погледни това.
Изчакай да ти зареди и погледай малко :?

За почитателите на кожените палта (18+)
НЕ е за хора със слаби сърца,предупреждавам! (http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/)

kaua
01-04-2006, 18:29
Girl]Невероятно е докъде може да стигне човешкото извращение... :evil:

Bleika
01-04-2006, 18:34
Знам за тва с котките и е мн гадно,забранени са секви такива ама все още има хора които се занимават с боеве на кучета,мъчение на котки,боеве с петли и секви такива
знам още много такива
например в китай се ловят черни мечки и се затварят от малки в малки клетки за да не мърдат,и се забива близо до ануса им тръба от която се извлича ценна жлъчка и така цял живот мечките седят в клетките със тръба и е супер болезнено за тях
след време ги убиват като не вършат вече работа..
Има и много други ама ми е мн гадно да ги казвам..има си специални хора дето разследват такива неща и за тва се отива право зад решетките
Повечето видове животни които са застрашени, като например морската костенурка стават обект най-често на такива дейности от които извличат страшно много пари :cry:

sherry
01-04-2006, 18:40
И аз наистина много мразя тези,които причиняват болка на животните.Ужасно е...Все се чудя как може да има толкова жестоки и безжалостни хора.Миналата година някой беше пуснал във форума някакъв link към филм,който показва как се правят палтата от естествена ко}|{а.Линка сега го е дала Фъки.Вижте го!Ужасно е!Има толкова други начини,по които животно може да бъде омъртвено,защо трябва да е толкова болезнено?!Но нали знаете...Всичко се връща и хората,които причиняват това,ще изпитат нещастия на гърба си.

hot_sexy_lady
01-04-2006, 18:53
AZ MN OBI4AM JIVOTNITE I TOVA KOETO PRO4ETOH ZA TOZI IZVRATEN KITAEC NAPRAVO ME OTVRATI!!!MOJE LI TAKA DA MA4AT JIVOTNITE!!!AZ SMATAM 4E VSEKI JIV ORGAVIZAM TRQBVA DA IMA SVOBODA NEZAVISIMO DALI 6E JIVEE 10 ILI 1000 GODINI!MOJE LI NQKOI DA JIVEE V STAKLEN PREDMET?!?!!??

RoyTheReaper
01-04-2006, 18:57
mislq 4e tuk e momenta da otbeleja 4e az sam kategori4no protiv izpolzvaneto na estestvena koja za napravata na drehi :!: tova trqbva da se zabrani sas zakon. kak moje da se ubivat jivotni zaradi pri6tqvkata na nqkoq kokona da nosi est koja 6oto vidi6 li estestvena koja :arrow: guzar :x :evil: . verno nqkoi tvurdqt 4e est koja e po-ka4estvena...ama suvremennata himiq e tolkova naprednala i moje da sintezira vsqkakvi molekuli verigi polimeri i t.n, 4e sas sigurnost moje da se izmisli nqkakav sinteti4en zamestitel

Death_F
01-04-2006, 19:02
Mога да кажа само едно:http://tinypic.com/jq1bpi.gif

xDON CORLEONEx
01-04-2006, 19:08
ЪЪЪ като представител на SXE искам само да попитам:
Какво общо има стрейт еджа с животните?
То верно че повечето еджъри са вегани/вегетарианци, но това не значи че стрейт еджа е за закрила на животните и т.н.
За останалото винете Earth Crisis.

lady_p
01-04-2006, 19:09
Girl]Невероятно е докъде може да стигне човешкото извращение... :evil:

01-04-2006, 19:16
Mога да кажа само едно:http://tinypic.com/jq1bpi.gif
дам...тъпичка си си..кфо да се прави...
кво общо има сХе с котенцата в буркани?

по темата моа да кажа само, че тфа са
абсолютно болни и извратени хора...

beB_
01-04-2006, 19:20
ujasno e :( mnogo obi4am jivotni i mi stava jal dori kogato vida nqkoi kon ili nqkoe magare vpregnato na karuca :~( kamoli za dojivoten tormoz na edni kotence

xDON CORLEONEx
01-04-2006, 19:25
Ама вие много сте обичали животните бе, мале!
100% повечето от вас ядат месо!
100% сте носили някога (дори и сега) дрехи от естествена кожа.
100% се пръскате с парфюми (е познайте върху кого се използват химическите компоненти на тези парфюми)
100% повечето от вас пушат (случайно да знаете върху кого се изпробва цигарения дим?)

Не ми се правете на големите любители на животни.
Моето мнение е просто - НЕ МИ ПУКА.

01-04-2006, 19:47
^ едно е да ядеш месо(макар че аз не ям)
друго е да си сложиш котката в буркан и да я
държиш там 1 месец за да стане квадратна

01-04-2006, 19:47
това ме навежда на мисълта..
къф е тоя болен мозък дето ще иска
квадратна котка О.о

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 19:51
това ме навежда на мисълта..
къф е тоя болен мозък дето ще иска
квадратна котка О.о

Щом има кой да я направи - ще се намери и кой да я земе. Честно казано, аз бих си зела таскова животно, за да го освободя, не за друго. Аз не мога да ударя леко котката си! Тва животно само блаженства е виждало, за което не съжелявам. А тея животинки им дават някакво лекарство, от което мускулите им позволяват тази гавра... :cry: :cry: :cry: Не ми се говори... И трябвало да са били мънички, за да им се огъвали костител. Даже са рева, ако искате ми вярвайте...

chupacabra:)
01-04-2006, 19:56
това ме навежда на мисълта..
къф е тоя болен мозък дето ще иска
квадратна котка О.о
:lol: :lol: :lol:
по темата....
такъв като него ако го фана ше му отрежа оная работа с резачка и ше го накарам да си я изяде алангле.. ше го стъпча, ше го ритам и накрая ше се изхрача върху него. и го натъпча в буркан.

chupacabra:)
01-04-2006, 19:58
http://www.bonsaikitten.com/babyseat.jpg
ето това са хората. боклуци.
как искрено се е усмихнало това изчадийце дрисливо, седящо върху котка в буркан. веселяче.

`Death`Whore`
01-04-2006, 19:59
Ако си добър с едно животно, то винаги ще е добро с теб. Има и изключения, но при тях няма злоба. Затова обичам животните. И МРАЗЯ ХОРА, КОИТО ПРИЧИНЯВАТ ЗЛО НА ЖИВОТНИ! Да ги ядат, окей, това е нормално, но много момчета ги ритат, замерят с камъни, убиват гълъби и улични кучета или котки...

chupacabra:)
01-04-2006, 20:03
котките, колкото и да са ми противни, никога не бих им направила нищо.
но виж гълъбите са ужасни твари. отвратителни са..
и въпреки всичко никога не бих ги тормозила. най-много 1 шут отзад с кубинката.. и гледаш как се засииилват напред... сори.. смешно е :lol:

`Death`Whore`
01-04-2006, 20:03
Не искам да ги виждам!

sherry
01-04-2006, 20:06
explitedteen,kakvo se slu4va v bg?dal si link,no ne iskam da go gledam,imam 4uvstvoto,4e 6te e ne6to gadno :? svetni me za kakvo stava duma pls

01-04-2006, 20:07
am ne be tfa za bg ne e mn gadno
f smi nqma nqkfi snimki i takia rauti..
no fse pak e ujasno...
o6te vednuj dokazva 4e horata sme
ujasni i gnusni sy6testva...

chupacabra:)
01-04-2006, 20:07
explitedteen,kakvo se slu4va v bg?dal si link,no ne iskam da go gledam,imam 4uvstvoto,4e 6te e ne6to gadno :? svetni me za kakvo stava duma pls
тва го четох доста отдавна.
незаконен пазар за животни. и как се държат с тях.

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 20:07
explitedteen,kakvo se slu4va v bg?dal si link,no ne iskam da go gledam,imam 4uvstvoto,4e 6te e ne6to gadno :? svetni me za kakvo stava duma pls

Пазар за живи животни. Гадно е, даже противно, но май нямаше снимки...

chupacabra:)
01-04-2006, 20:49
мдааа, много съм слушала за тоя приют...и дано никога не ми се налага да го посетя..
защото не съм сигурна, че ще успея да си сдържа нервичките и ше направя някоя простотия... :x

01-04-2006, 20:50
къф е приюта?

Devilsplaymate
01-04-2006, 20:56
Горките котета ... Майната им на такива извратени типове ! Ако тях ги затворят в такова нещо , мн ще им е приятно ... деба и малоумници деба ! На сапун , такива идиоти ! :evil: :evil:

sherry
01-04-2006, 21:00
Сега си спомних,че по нова телевизия и по-скоро "Господари на ефира"излъчваха репортажи за някакви приюти за бездомни кучета и колко зле се отнасят с тях!Имаше някакви записи на това как "служителите" хвърляха кучетата от камионите в клетките,така все едно са парцали...беше ужасно!Или пък имаше един друг репортаж за някакъв май,които отглеждаше кози в двора си.Държал ги е гладни,даваха кадри от двора,нямаше никаква храна и водата беше цялата пълна с бурени...имаше кости в двора,кости на умряла от глад коза...в записа си личеше няква друга слаба коза,която едва си държеше очите отворени и на нея и оставаше малко да живее.Затвориха мажа в затвор за няколко дни и беше длъжен да плати глоба за това немарливо отношение.След 2 седмици отидоха пак в двора ,за да проверят дали е поправил отношението си.Двора беше чист,имаше достатъчно храна и прясна вода...Тези смотаняци трябва да се помъчат малко,за да им дойде акъла в главата
[/i]

HereTodayGoneToHell
01-04-2006, 21:17
Сега си спомних,че по нова телевизия и по-скоро "Господари на ефира"излъчваха репортажи за някакви приюти за бездомни кучета и колко зле се отнасят с тях!Имаше някакви записи на това как "служителите" хвърляха кучетата от камионите в клетките,така все едно са парцали...беше ужасно!Или пък имаше един друг репортаж за някакъв май,които отглеждаше кози в двора си.Държал ги е гладни,даваха кадри от двора,нямаше никаква храна и водата беше цялата пълна с бурени...имаше кости в двора,кости на умряла от глад коза...в записа си личеше няква друга слаба коза,която едва си държеше очите отворени и на нея и оставаше малко да живее.Затвориха мажа в затвор за няколко дни и беше длъжен да плати глоба за това немарливо отношение.След 2 седмици отидоха пак в двора ,за да проверят дали е поправил отношението си.Двора беше чист,имаше достатъчно храна и прясна вода...Тези смотаняци трябва да се помъчат малко,за да им дойде акъла в главата
[/i]

Първия съм го гледала и наистина беше ужасяващ. Втория май също ми е познат, но не си спомням точно. И двата случая са отвратителни. Но аз се сетих и за един още по-гаден, пак репортаж на "Господари на Ефира" - за един ш*бан български обичай на някакъв ден да се вързват кучета за гушите към дърво, което е опънато до корена. И това става над вода. И се пуска дървото и кучетата едва оживяват от това притискане на гърлото! Това е жестоко! И било за здраве!!! Какво ти здраве - да мрат всички! Съжелявам, че ми се налага да кълна, но нека всички тези хора да не се събудят повече!!!

sherry
01-04-2006, 21:29
Сега си спомних,че по нова телевизия и по-скоро "Господари на ефира"излъчваха репортажи за някакви приюти за бездомни кучета и колко зле се отнасят с тях!Имаше някакви записи на това как "служителите" хвърляха кучетата от камионите в клетките,така все едно са парцали...беше ужасно!Или пък имаше един друг репортаж за някакъв май,които отглеждаше кози в двора си.Държал ги е гладни,даваха кадри от двора,нямаше никаква храна и водата беше цялата пълна с бурени...имаше кости в двора,кости на умряла от глад коза...в записа си личеше няква друга слаба коза,която едва си държеше очите отворени и на нея и оставаше малко да живее.Затвориха мажа в затвор за няколко дни и беше длъжен да плати глоба за това немарливо отношение.След 2 седмици отидоха пак в двора ,за да проверят дали е поправил отношението си.Двора беше чист,имаше достатъчно храна и прясна вода...Тези смотаняци трябва да се помъчат малко,за да им дойде акъла в главата
[/i]

Първия съм го гледала и наистина беше ужасяващ. Втория май също ми е познат, но не си спомням точно. И двата случая са отвратителни. Но аз се сетих и за един още по-гаден, пак репортаж на "Господари на Ефира" - за един ш*бан български обичай на някакъв ден да се вързват кучета за гушите към дърво, което е опънато до корена. И това става над вода. И се пуска дървото и кучетата едва оживяват от това притискане на гърлото! Това е жестоко! И било за здраве!!! Какво ти здраве - да мрат всички! Съжелявам, че ми се налага да кълна, но нека всички тези хора да не се събудят повече!!! :shock: Ne bqh 4uvala za toq obi4ai.Ujas...be nie hora li sme ili varvari?! :evil:

Twista
01-04-2006, 21:50
Бе тоя жълт капут дето го е измислил т`ва нещо не е добре с акъла си! И аз като чух за това много се впечатлих и не можех да повярвам на ушите си, но след като видях и снимки... Нямам думи колко е ужасно! Преди време четох и за деца, които са отглеждани по този начин, но във някакви стъклени делви. Ама това е било в миналото преди векове. А и това за някакво забавление ли го имат?! Баси нещастните олигофренските изроди!!!

Simply.Lethal
01-05-2006, 00:56
Мда и аз бях чувал за тва. Слага ги в такива буркани, за да се деформират и после ги показва незнам си къде "като котки с странна форма". Преди време са правели подобно нещо с хора - от малки ги стягат с некви обрачи и аз незнам точно, но в последствие се превръщат в изроди и те ги ползвали да ги показват по цирковете.


Кретени много ... тва е положението. А иначе аз много се паля на тема животни. Видя ли един клошар и едно бездомно куче сериозно ми става по-жал за животното, т.к. ония има някакъв шанс да се измъкне от тинята, а кучето няма. Живеем в такава държава просто, че отношението към животните по десетобалната система може би ще се оцени с 1. Имах възможност да видя например как се отнасят с кучетата в Швейцария. От малки ходят на училище, дресирани, обучени, но в същото време в обучението им никой не им посяга. За бой не може и да става на въпрос. Има си далеч по-добри методи - убедих се в това. Кучето на човек, който не се грижи добре за него веднага се отнема. Страшни глоби и.т.н.

И при нас ще е така ... в следващия век :wink:

Bleika
01-05-2006, 10:19
да бе назапад обикалят Зоополицаи и следят за ред..гледах по animal planet за некъв дето заврял котката си във фурната и тя се опекла жива..и за тва отиде в затвора + глоба..има некви доста гадни и потресаващи случаи,представям си тук където няма такъв ред в България какво става..
а за Китай не се учудвам тва не са хора..мн са ми били противни винаги :x :evil:

^NuGy_NuGy^
01-05-2006, 11:04
http://bulgaria.indymedia.org/newswire/display/6680/index.php
Е,аз живея точно на 3 преки от тоя пазар,мн често минавам от там...ужасно е да гледаш в няква клетка дето и мини пудел не може да се събере...да се бутат 20-30 кокошки,или около 50 заека...по едно време продаваха кучета..отиваш,гледаш някво малко,черно,не си личи къде му е устата,къде му е гъза...и питаш "Абе тва кво е?" и ти се отговаря "Куче",и ти пак "Абе тва ми е ясно,питам ква порода е." и съответния отговор "Болонка...за 200 лева ще ти го дам...евтино...ти не го гледай,че е такова черно,то като порасне ще избелее" :evil: ей тва може да срещнете там...сякви ги има :x

А иначе тоя ши*ан китаец да земе да си навре децата в буркани,па да си ги гледа...
плехар :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 11:27
Da be bahti ... i az gledah p0 bTV v4era i mi stana ujastn0 gadn0 6t0t0 v sy6t0t0 vreme bqh s k0tkata si :( Predstavih si kf0 m0je da i se slu4i .. aaa ujyst!

hamilcar
01-05-2006, 12:36
То не е лесно и да си тъп,а хората все повече се стараят.

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 14:05
1. Беше по Нова.
2. Писна ми от тея хора. Често си мечтая за края на света, да дойде Страшният съд и секи да си заплати. Това са си мечти, но пък аз съм достатъчно религиозна, за да вярвам в такива неща.
3. Глупаво е да малтретираш нещо по-слабо. И после идва проблема - "но кучето ме нападна, аз затва го пребих". Ми как няма да те нападне, след като това куче е било малтретирано и преди. Никое животно не се ражда с мисълта да наранява. Камо ли кучетата. Просто в тоя свят, в който един ден изхвърляш домашния си любимец, защото е пораснал и вече не е симпатичен, а на другия ден пребиваш животно, което те е захапало, защото също е било малтретирано и изхвърлено, просто не може да се живее и да продължава така. Да не говорим за изчезващите видове...

SweetBunny
01-05-2006, 16:40
1. Беше по Нова.
2. Писна ми от тея хора. Често си мечтая за края на света, да дойде Страшният съд и секи да си заплати. Това са си мечти, но пък аз съм достатъчно религиозна, за да вярвам в такива неща.
3. Глупаво е да малтретираш нещо по-слабо. И после идва проблема - "но кучето ме нападна, аз затва го пребих". Ми как няма да те нападне, след като това куче е било малтретирано и преди. Никое животно не се ражда с мисълта да наранява. Камо ли кучетата. Просто в тоя свят, в който един ден изхвърляш домашния си любимец, защото е пораснал и вече не е симпатичен, а на другия ден пребиваш животно, което те е захапало, защото също е било малтретирано и изхвърлено, просто не може да се живее и да продължава така. Да не говорим за изчезващите видове...
Mnogo si prava, az naprao moga da se razpla4a samo kato 4uq kfo praqt nqkoi hora s jivotnite :cry: :roll: :roll: I estestveno, sum absoluitno protif tui 6ibano nasilie...

Da be bahti ... i az gledah p0 bTV v4era i mi stana ujastn0 gadn0 6t0t0 v sy6t0t0 vreme bqh s k0tkata si :( Predstavih si kf0 m0je da i se slu4i .. aaa ujyst!
Razbiram te, kotenceto ti e ujasno sladky...i az iskam takofaaaa puhkavo

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 16:51
1. Беше по Нова.
2. Писна ми от тея хора. Често си мечтая за края на света, да дойде Страшният съд и секи да си заплати. Това са си мечти, но пък аз съм достатъчно религиозна, за да вярвам в такива неща.
3. Глупаво е да малтретираш нещо по-слабо. И после идва проблема - "но кучето ме нападна, аз затва го пребих". Ми как няма да те нападне, след като това куче е било малтретирано и преди. Никое животно не се ражда с мисълта да наранява. Камо ли кучетата. Просто в тоя свят, в който един ден изхвърляш домашния си любимец, защото е пораснал и вече не е симпатичен, а на другия ден пребиваш животно, което те е захапало, защото също е било малтретирано и изхвърлено, просто не може да се живее и да продължава така. Да не говорим за изчезващите видове...
Mnogo si prava, az naprao moga da se razpla4a samo kato 4uq kfo praqt nqkoi hora s jivotnite :cry: :roll: :roll: I estestveno, sum absoluitno protif tui 6ibano nasilie...

Da be bahti ... i az gledah p0 bTV v4era i mi stana ujastn0 gadn0 6t0t0 v sy6t0t0 vreme bqh s k0tkata si :( Predstavih si kf0 m0je da i se slu4i .. aaa ujyst!
Razbiram te, kotenceto ti e ujasno sladky...i az iskam takofaaaa puhkavo
Mi slatk0 slatk0 ama neska znai6 li kak se razb0lq i p0vry6ta :( Ujyst!

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 17:07
1. Беше по Нова.
2. Писна ми от тея хора. Често си мечтая за края на света, да дойде Страшният съд и секи да си заплати. Това са си мечти, но пък аз съм достатъчно религиозна, за да вярвам в такива неща.
3. Глупаво е да малтретираш нещо по-слабо. И после идва проблема - "но кучето ме нападна, аз затва го пребих". Ми как няма да те нападне, след като това куче е било малтретирано и преди. Никое животно не се ражда с мисълта да наранява. Камо ли кучетата. Просто в тоя свят, в който един ден изхвърляш домашния си любимец, защото е пораснал и вече не е симпатичен, а на другия ден пребиваш животно, което те е захапало, защото също е било малтретирано и изхвърлено, просто не може да се живее и да продължава така. Да не говорим за изчезващите видове...
Mnogo si prava, az naprao moga da se razpla4a samo kato 4uq kfo praqt nqkoi hora s jivotnite :cry: :roll: :roll: I estestveno, sum absoluitno protif tui 6ibano nasilie...

Da be bahti ... i az gledah p0 bTV v4era i mi stana ujastn0 gadn0 6t0t0 v sy6t0t0 vreme bqh s k0tkata si :( Predstavih si kf0 m0je da i se slu4i .. aaa ujyst!
Razbiram te, kotenceto ti e ujasno sladky...i az iskam takofaaaa puhkavo
Mi slatk0 slatk0 ama neska znai6 li kak se razb0lq i p0vry6ta :( Ujyst!

Съвсем нормално е да повръща. Тва е заради космите, които гълта. И яде растения, за да ги изповръща :wink:

Worthless
01-05-2006, 18:12
а хммм... вас хапало ли ви е куче??
защото може и да обичам животните ама едно си остави захапката на крака ми... :evil:



а бтв какво сте направили за някое животно???
имам предвид тука толкова възмущение и т.н., ама все пак направили ли сте нещо за някое животинче??хъх нз дали тфа се брои, ама...
имаше едно такова дребно котенце... ма много дребно... нямащо сили да измяука... супер кльощаво, живееше в един ВХОД... та тва котенце... вече четвърта година живее вкъщи :))) да не ви разправям как съм убедила баба ми да го приберем... хъх, щото нали апартамента е неин :) (котенце ли? аз вече сериозно се опасявам дали тфа не е куче, скрито в кожата на котка :lol: )

Death_F
01-05-2006, 18:31
Mога да кажа само едно:http://tinypic.com/jq1bpi.gif
дам...тъпичка си си..кфо да се прави...
кво общо има сХе с котенцата в буркани?

по темата моа да кажа само, че тфа са
абсолютно болни и извратени хора......ми ти ако беше по умничка щеше да знаеш за какво се борят повечето стрейт ейдж групи а именно сват без алкохол и наркотици и свят без изварщение със животни и като цяло живи твари ...да вземем за пример earth crisis не искам да се обиждаме защото в момента това е напълно излишно никога не съм претендирала за това че съм "умничка" но все пак...не се мъчи да ме обиждаш плс...

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 18:41
1. Беше по Нова.
2. Писна ми от тея хора. Често си мечтая за края на света, да дойде Страшният съд и секи да си заплати. Това са си мечти, но пък аз съм достатъчно религиозна, за да вярвам в такива неща.
3. Глупаво е да малтретираш нещо по-слабо. И после идва проблема - "но кучето ме нападна, аз затва го пребих". Ми как няма да те нападне, след като това куче е било малтретирано и преди. Никое животно не се ражда с мисълта да наранява. Камо ли кучетата. Просто в тоя свят, в който един ден изхвърляш домашния си любимец, защото е пораснал и вече не е симпатичен, а на другия ден пребиваш животно, което те е захапало, защото също е било малтретирано и изхвърлено, просто не може да се живее и да продължава така. Да не говорим за изчезващите видове...
Mnogo si prava, az naprao moga da se razpla4a samo kato 4uq kfo praqt nqkoi hora s jivotnite :cry: :roll: :roll: I estestveno, sum absoluitno protif tui 6ibano nasilie...

Da be bahti ... i az gledah p0 bTV v4era i mi stana ujastn0 gadn0 6t0t0 v sy6t0t0 vreme bqh s k0tkata si :( Predstavih si kf0 m0je da i se slu4i .. aaa ujyst!
Razbiram te, kotenceto ti e ujasno sladky...i az iskam takofaaaa puhkavo
Mi slatk0 slatk0 ama neska znai6 li kak se razb0lq i p0vry6ta :( Ujyst!

Съвсем нормално е да повръща. Тва е заради космите, които гълта. И яде растения, за да ги изповръща :wink:
Da de ama az mn0g0 se 0pla6ih 6t0t0 p0sle i nqkfa pqna izliza6e 0t ustata i :( Ama i d0kt0rkata kaza ,4e e 0t k0smite :)

Death_F
01-05-2006, 18:44
и все пак идеята на еджърите е чист начин на живот, а само част от тях са вегани и прочие...
свят без алкохол... много хардлайнерски ми звучи... като ония дето те пребиват, ако те видят с бира...Има много секти основани на тази основа "чистия начин на живот" тея не вземат никакви лекарства не правят секс освен когато вече трябва да се продължи рода да не говорим за алкохол и цигари...не съм върла привърженичка на стрейт еиджа ама трябва да се отбележи че са прави в много отновения и знаят как да си правят купона тея хора!

dаtawоrm
01-05-2006, 19:01
И кфо!Животинките са на сигурно! :wink:

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 19:38
И кфо!Животинките са на сигурно! :wink:

Странно е какво разбираш от сигурност. Но както е казал поетъа - "Всичко се връща..."

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 21:01
http://www.crai-ky.com/staff/outdoors/2005/boar-hunt/images/Pitbull%20after%20Fight%20with%20Russian%20Boar_jp g.jpg

rowzz
01-05-2006, 22:37
ПИСНА МИ ВЕЧЕ!!! ТОКУ ЩО ГЛЕДАХ ПО КАЛЕНДАР ЗА НАЙ-ГОЛЯМАТА ТЪПАНАРЩИНА - НЯКАКЪВ Ш*БАН КИТАЕЦ ИЗМИСЛИЛ ТОВА ЗАБАВЛЕНИЕ ДА ПОСТАВЯ КОТКИ В СТЪКЛЕНИ ПРЕДМЕТИ, КЪДЕТО ТЕ ДА ЖИВЕЯТ ЦЯЛ ЖИВОТ, КАТО ЯДАТ ПРЕЗ НЯКАКВА ТРЪБИЧКА! МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА ШИБАНИ ТЪПАНАРИ? Е ЗАТВА МРАЗЯ ХОРАТА - ЗАЩОТО СА ГОВЕДА!!! ТЪПАНАРИ! ПО-СКОРО БИХ СПАСИЛА ЕДНО ЖИВОТНО, ОТКОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕК!

П.П. Към админите и модераторите - ако смятате темата ми за нехуманна, я изтриите!
Добра идея :lol: .. ама въпроса ми е друг щом неможеш да търпиш тея извращения защи си си купила календар с това.. струва ми се малко мазухистко(или както са вика там)

Worthless
01-05-2006, 22:40
f0r3v3r]
ПИСНА МИ ВЕЧЕ!!! ТОКУ ЩО ГЛЕДАХ ПО КАЛЕНДАР ЗА НАЙ-ГОЛЯМАТА ТЪПАНАРЩИНА - НЯКАКЪВ Ш*БАН КИТАЕЦ ИЗМИСЛИЛ ТОВА ЗАБАВЛЕНИЕ ДА ПОСТАВЯ КОТКИ В СТЪКЛЕНИ ПРЕДМЕТИ, КЪДЕТО ТЕ ДА ЖИВЕЯТ ЦЯЛ ЖИВОТ, КАТО ЯДАТ ПРЕЗ НЯКАКВА ТРЪБИЧКА! МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА ШИБАНИ ТЪПАНАРИ? Е ЗАТВА МРАЗЯ ХОРАТА - ЗАЩОТО СА ГОВЕДА!!! ТЪПАНАРИ! ПО-СКОРО БИХ СПАСИЛА ЕДНО ЖИВОТНО, ОТКОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕК!

П.П. Към админите и модераторите - ако смятате темата ми за нехуманна, я изтриите!
Добра идея :lol: .. ама въпроса ми е друг щом неможеш да търпиш тея извращения защи си си купила календар с това.. струва ми се малко мазухистко(или както са вика там)хахахаха
календар=тфа по нова тв дето дават новините

BeAsT
01-05-2006, 22:46
Опа, а така. Насекаде се дигна шум за тва. Обаче нека сека да ви успокоя - това е шега, да точно така, целия сайт е шега. И при това, явно доста е сполучлива, щом като насекаде се заговори. Иначе който не вярва да попрегледа малко сайтове по темата - http://www.google.com/search?hl=bg&q=bonsai+kitten+hoax&lr=

Worthless
01-05-2006, 22:55
ох... успокои ме :D
а дано да е шега де... ДАНО

BeAsT
01-05-2006, 23:02
да ве шегица си е, но лошото е че някой верно може да пробва. но какво да се прави :? иначе тва за кожените палта как се правят, верно си адски гадно. колко ли енота са си заминали за да може неква фръцла да се кефи на палтото си :evil:

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2006, 11:06
И кфо!Животинките са на сигурно! :wink:


ми дай тогава и теб да те обезопасим... :evil:
Da e dai i tebe da te 0bez0pasim i da ti pyhnem 1 myrku4e da sybirame 0tr0fnite ti isprajneniq i tem p0d0bni ... 666 da va iba v izvatenqcite!

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2006, 11:08
мен ли..?? :shock:
haha ne!

HereTodayGoneToHell
01-06-2006, 12:01
Абе шега, шега, супер, много се кефя... Но темата си остава - продължава избиването на животни и тяхното малтретиране. Толкова неща съм гледала по Енимал Планет за гепарди, панди и супер много други изчезващи видове... Тва никога няма да спре, докато има хора...

e4o
01-06-2006, 12:23
eeee ne tva e ebasi gadnoto :shock: ujas :shock:

MaD_CaT*
01-06-2006, 20:21
Време е и аз да се намеся... :roll:
Гледах,когато даваха репортажа за котките в саксии..ли буркани..ли нз в кви идиотщини...Те така поднесоха новината като че ли някакво ново страхотно изобретение,сякаш подканвайки хората да влязат и да разгледат...току виж им хареса...нз малко беше поднесено като реклама на WC(xax)Teleshop ...застанах пред тивито да чуя за какво става дума... и ОМГ :shock: ...почнах да цивря пред телевизора :cry: УЖАС !!! КАк може да съществуват толкова извратени хора,които да ги купуват..не говоря за прозиводителя,защото..прос о нямам думи да го опиша него...но както каза още някой по-горе...за да продължава да ги прави тея..тея...садистични работи...значи все пак се търсят "творенията му",с които явно се гордее :evil: Ами,кой нормален човек би си взел такова животинче...да гледа как то с всяка измината секунда се мъче...привидно-не..но душевно..Привидно-не,защото тАпанара слагал нещо си там против схванщане на мускулатурата на животното...просто нямам думи да опиша това нещо...но вече от абсолютно нищо не се учудвам... :roll:
Такива...същества... не могат да носят името - ЧОВЕК :!: :evil: Пиша го с голямо съжаление... :cry: но просто това не е единичен случай...светът върви все към по-зле и по-зле...и всичко това си го правим сами -ние хората...Ние един-друг се трепим..а кво остава посегателството и към животните... :cry:
Няма.как да се оправи положението...малко хора мислят като нас...и никой от нас не е в състояние, за съжаление, да направи нещо :?

Excuse_me
01-06-2006, 20:27
mi.......ni6to ne go zabranqva tova... prosto tova e otvratitelno i naprao ne moga da ponasqm teq hora 6tot koito e sposoben da narani nqkakvo takova sladko jivotin4e spored mene zna4i e sposoben i da go naprai i s 4ovek!

Elektra_x
01-08-2006, 16:47
ПИСНА МИ ВЕЧЕ!!! ТОКУ ЩО ГЛЕДАХ ПО КАЛЕНДАР ЗА НАЙ-ГОЛЯМАТА ТЪПАНАРЩИНА - НЯКАКЪВ Ш*БАН КИТАЕЦ ИЗМИСЛИЛ ТОВА ЗАБАВЛЕНИЕ ДА ПОСТАВЯ КОТКИ В СТЪКЛЕНИ ПРЕДМЕТИ, КЪДЕТО ТЕ ДА ЖИВЕЯТ ЦЯЛ ЖИВОТ, КАТО ЯДАТ ПРЕЗ НЯКАКВА ТРЪБИЧКА! МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ, ЧЕ ИМА ТАКИВА ШИБАНИ ТЪПАНАРИ? Е ЗАТВА МРАЗЯ ХОРАТА - ЗАЩОТО СА ГОВЕДА!!! ТЪПАНАРИ! ПО-СКОРО БИХ СПАСИЛА ЕДНО ЖИВОТНО, ОТКОЛКОТО ЕДИН ЧОВЕК!

П.П. Към админите и модераторите - ако смятате темата ми за нехуманна, я изтриите!
Хах колкото и брутално да прозву4и евала на тоя китаец :twisted:
е все пак дава на котката безсмъртност кво толкоз се възму6тавате?!

VseznaiKo
01-09-2006, 15:13
sega6no vreme vseki se 4udi kakvo da izmisli.ve4e vsi4ko moje da se o4akva.trqbva da po4va6 da vqrva6 na nqkoi ne6a

sherry
01-09-2006, 15:44
sega6no vreme vseki se 4udi kakvo da izmisli.ve4e vsi4ko moje da se o4akva.trqbva da po4va6 da vqrva6 na nqkoi ne6aKato se 4udqt kvo da izmislqt,6to ne si navrat burkanite v gaza i da izmislqt nai-setne lekarstva za tejkite bolesti,koito dosega nqmat lek,ami 6te mi ragat kotkite v burkani????? :evil:

Tedka-Medka
01-09-2006, 16:05
Girl]Невероятно е докъде може да стигне човешкото извращение... :evil:

:shock: :shock: :shock:
ебах..туй пък..
ше го затворим негоо
нях нях нях

IKisseDAGirL
01-10-2006, 09:51
Никой няма право да смята темата за нехуманна, защото това са наистина отвратителни идиотщини към които шибаните хора са равнодушни
Някой нарко-бос умрял, убили го....БЕДНИЧКИЯТ- та той беше добър
Някой се забавлява като малтретира котки- НА КОЙ МУ ПУКА весело е- Е, мислите ли, че е честно!?!?!
Работата е там, че никой не мисли така и накъдето и да се обърна виждам хора, които малтретират котки
Крайно време е някой да го каже и ти успя, браво, но ще видиш как всички ще кажат "горките животни :( "но нищо няма да се промени- когато излязат на улицата пак ще ритат кучетата, без да се замислят, просто защото го смятат за нормално
Напълно подкрепям мнението ти и съжалявам, че всеки ден ставаме свидетели на все по-големи ГАДОСТИ
napalno podkrepqm :wink: tva neshto e ujasno...
basi samo kato si go predstavq i se otvrashtavam
gorkichkoto kotence :cry: :(

zElEnA^mAsLiNkA
01-10-2006, 09:56
The Bonsai Kitten web site is a joke, not an actual promotion for the making of bonsai kittens. Investigations by law enforcement agencies, including the FBI, have already determined no real cats were harmed in the creation of the pictures used on the Bonsai Kitten web site. Signing a petition to shut down the Bonsai Kitten web site will not prevent any kittens from being harmed, because no kittens were harmed in the first place.

Suck it ... Mn0u sa typi!

MaD_CaT*
01-10-2006, 15:13
The Bonsai Kitten web site is a joke, not an actual promotion for the making of bonsai kittens. Investigations by law enforcement agencies, including the ', have already determined no real cats were harmed in the creation of the pictures used on the Bonsai Kitten web site. Signing a petition to shut down the Bonsai Kitten web site will not prevent any kittens from being harmed, because no kittens were harmed in the first place.

Suck it ... Mn0u sa typi!
:? ъ...
от тва излиза,че всичко е само постанивка...и всъщност котките не са били използване за...това,което показаха по новините и в саайта.. :shock: :shock: бтв тва от къде го взе ?! :roll:

^NuGy_NuGy^
01-10-2006, 15:36
:? ъ...
от тва излиза,че всичко е само постанивка...и всъщност котките не са били използване за...това,което показаха по новините и в саайта.. :shock: :shock: бтв тва от къде го взе ?! :roll:
Ей ТУКА :) (http://www.snopes.com/critters/crusader/bonsai.asp) го има

Не ми се вярва да е шега,щом и по новините го казаха :roll: ...е,дано не съм права...