PDA

View Full Version : Проблем с космите по тялото



SaD_Funlooking
01-04-2006, 19:07
Значи искам да попитам как мога да отстраня проблема с космите първо по краката.Много съм притеснен.На 14 години съм ( 14 без 3 дни ) и вече са около по 1.5 см.Майка ми ми казва да не ги бръсна, а да ги махам с депелатуар ( така май се казваше не съм сигурен ) и така и направих . Махах ги няколко пъти и сега нали е зима и ходя само дълго облечен не ги махам.Дайте ми съвет с какво да ги махам, защото разбрах, че махането с депелатуар=бръсненето.А всички мой връстници и набори ( с изключения ) нямат почти никакви !!!Много ми е гадно.Особено като вървя с къси гащи и те някакси "стърчат".Давайте сериозни мнения, моля Ви ! :roll:

sidney
01-04-2006, 19:16
козметик?

SaD_Funlooking
01-04-2006, 19:19
Да поискам помощ от козметик ? Мисля с кола маска, защото са ми казвали, че е най-дълготрайно и може би уредявали.Вярно ли е ?

final_fantasy_fan
01-04-2006, 19:21
Ако питаш мен изобщо не си махай космите на крака,смисъл смятам ,че не е нужно,но ако така ти харесва-избора си е твой

lady_p
01-04-2006, 19:24
Да поискам помощ от козметик ? Мисля с кола маска, защото са ми казвали, че е най-дълготрайно и може би уредявали.Вярно ли е ?

Ami da moje da se kaje 4e e vqrno.... Probvai s kola maska kakto si re6il!

miloto_girl_4e
01-04-2006, 20:42
първо :arrow: казва се депилатор
второ :arrow: да,вярно е,че е като бръсненето,само дето си губиш повече време и повече пари :roll:
трето :arrow: ти защо искаш да се обезкосмяваш?! Заради себе си или защото другите нямат косми?! :shock: Ако е второто е много глупаво :!: Ако е първото .. според мен си е най-добре да се бръснеш .. с кола маска ще стане .. прекалено гладко .. повече от нужното :roll:

Poulet
01-04-2006, 21:28
Абе ти си момче,не си ги махай по краката-гадно е!Виж на подмишниците и...*** е друго нещо,ама на краката е ужасно!

SaD_Funlooking
01-04-2006, 22:12
Не знам как е по-вашите населени места, т.нар.градове и села , но в нашия почти всички повече харесват да са така-с гладки крака.И аз се харесвам много повече.Въпрос на лично мнение все пак. :!:

NSрi4
01-04-2006, 22:14
Дядо МРаз !

Sugar_metalka
01-04-2006, 22:32
Az puk haresvam mom4eto da ne e runtavo i mislia 4e trqbva da se brusne6 :wink: , no kolo maskata e yjasno boleznena (probvala sum-mn boli)!

Епилираният
01-05-2006, 07:34
Значи искам да попитам как мога да отстраня проблема с космите първо по краката.Много съм притеснен.На 14 години съм ( 14 без 3 дни ) и вече са около по 1.5 см.Майка ми ми казва да не ги бръсна, а да ги махам с депелатуар ( така май се казваше не съм сигурен ) и така и направих . Махах ги няколко пъти и сега нали е зима и ходя само дълго облечен не ги махам.Дайте ми съвет с какво да ги махам, защото разбрах, че махането с депелатуар=бръсненето.А всички мой връстници и набори ( с изключения ) нямат почти никакви !!!Много ми е гадно.Особено като вървя с къси гащи и те някакси "стърчат".Давайте сериозни мнения, моля Ви ! :roll:

Махни ги с епилатор,но ще ти трябва много силна воля.

strange__
01-05-2006, 11:26
Ти момче ли си?!Е за кво ше си ги махаш точно по краката :?: :!: Ноо ако си твърдо решен :arrow: епилатор!!!Кви са тея бръсначки...глупости се пак едва ли ше искаш секи ден да се занимаваш с тва :D Пробвай с епилатора,а пък ако решиш че мн те боли давай с бръсначката,но имай предвид,че при бръсненето ще се сгъстят още повече...същото е с депилатоар :roll:

Sa3ana3a
01-05-2006, 11:31
Голямата стъпка :lol: :lol: :lol:

the_beautiful_smile
01-17-2009, 21:09
Мии незнам немога да ти помогна с махането вече изброиха всички методи но моето лично мнение е ,че не трябва да ги махаш прекалено е гейско верно не трябва да си кат някоя горила ама не е хубаво и да си гол като охлюв.Пробвай просто да ги подкъсиш [-( :D

Overpowered
01-17-2009, 21:46
^Мислиш ли,че за 3 години още не се е решил?!

the_beautiful_smile
01-17-2009, 22:16
Леле :D не видях годината :D :D Ужас много съм проста :D

galu6a
01-18-2009, 09:13
еми може с епилатор макар че боли или кола маска ако не ти се дават пари за козметик :)

sweetsunshine
01-18-2009, 09:16
ехооо темата е от преди 3 години :-D

HipHopBlond
01-18-2009, 20:12
Как може да си обезкосмяваш краката бе :smt104 Братле ти нормален ли си? + т'ва си едва на 14, ако продължаваш така още 2 години, зимата ше си имаш 2-ори постоянен чифт панталонки (освен твоите :?). Какво като са ти 1.5 см??? Мойте сигурно са 2, но мога да ти кажа, че тва ми е най-малкия проблем 8) Не трябва да си бръснеш краката, защото не само ше те взимат за по-"нежен" от другите, но и ше ти стават все по-големи, а тва вече е наистина гадно :x. Ако толко искаш да се обръснеш някъде по-добре пробвай в: подмишниците, к**а, мустаците и брадата (ако има такава) ако не, не се дери :?

m3talmania
01-18-2009, 20:15
Как може да си обезкосмяваш краката бе :smt104 Братле ти нормален ли си? + т'ва си едва на 14, ако продължаваш така още 2 години, зимата ше си имаш 2-ори постоянен чифт панталонки (освен твоите :?). Какво като са ти 1.5 см??? Мойте сигурно са 2, но мога да ти кажа, че тва ми е най-малкия проблем 8) Не трябва да си бръснеш краката, защото не само ше те взимат за по-"нежен" от другите, но и ше ти стават все по-големи, а тва вече е наистина гадно :x. Ако толко искаш да се обръснеш някъде по-добре пробвай в: подмишниците, к**а, мустаците и брадата (ако има такава) ако не, не се дери :?
Темата е от толкова отдавна, че той вече е на 17 години. :-P