PDA

View Full Version : BoX vs KIcK BoX



SaD_Funlooking
01-04-2006, 20:05
Значи мисля да почвам да спортувам, защото нещо не ме свърта на едно мясти и няма къде да си изразходвам енергията-футбол в момента не играя, защото не обичам да се изпотя и после...Та спрял съм се на тези два почти еднакви спортове.Който има опит да каже кой би било по-добре да практикувам и плюсовете и минусите им.Благодаря предварително! 8)

cannabinoid
01-04-2006, 20:15
а по темата: пич според мен е по-хубаво да тренираш кик бокс. Ами просто е краката са по-силни от ръцете и ще се научиш да ги използваш
П.П. на колко си ?

kaua
01-04-2006, 20:16
Az li sam tap ili si spomenal samo edin sport???

Prydlioto
01-04-2006, 20:18
ami barto da ti kaja az trenirah 2 meseca kik box ma sprqh po zdravoslovni pri4ini 4e da tio kaja tozi sport si e dosta tejyk ne ti go prepory4vam za poteneto futbola rqpa da qde kik boxa kato te pusnat sparing 3 runda- na pyrviq kraq si zdal bagaja zatova se zalovi s ne6to po leko prepory4vam ti go :))

SaD_Funlooking
01-04-2006, 20:38
Az li sam tap ili si spomenal samo edin sport???

В заглавието си пише,бе умньо ! Та @Prydlioto мене не ме мисли дали ще издържам или няма . 8) През лятото помагам на бабите си по селата, така че съм кален ( с ударение на "е" ). 8) @dark soul на 14 съм.Искам да попитам от каде мога да си взема спортни атрибути на прилични цени.Не както днес отивам в един магазин в нашия град, който се казва "Моника спорт" и там гледам некакви ракавици,които можеш да намериш на тройно по-ефтина цена 130 лева...тцтц.Водят всички стоки за оригинални ама 1/100 са. :wink: :D :D :D

hamilcar
01-04-2006, 20:44
Kick Box

SaD_Funlooking
01-04-2006, 20:57
това, че помагаш на село не те прави стрийтфайтър... :wink:


принципно кикбокса е по- добър защото ще развиеш повече мускули, а и бокса е по- тежък и опасен...

Е,пич,като прочетох първия ти коментар паднах от стола :D :D :D . Как ги мислите, бе ! :D .Ето такива хора обичам-съчетават полезното с приятното.Та значи...хммм...аз няма да се запиша с единствена цел да разтоварвам-ако беше това щях да ходя всеки ден до село ( близко е ) на баира да го катеря по един път на ден и това ше е :) .Искам и да се "ушлайфам" малко.Но най-важното е ,че искам да ходя по състезания :D . Това ми е любимата част.А въпроса с цените на ръкавиците как стоят цените там ?А каската ? А ще трябва ли да си взимам и ботушки ( тези специалните ) 8) 8) 8)

SaD_Funlooking
01-04-2006, 21:08
Това за екипировката го зная, защото колкото лесно се паля по нещо, токова и лесно губя интерес.Но този спорт съм си го набелязал от доста време и преди това пробвах други, ама този най ми допада.Какво ще рече протекрори ? Каската ли ? Извинявам се за стила на говорене ( за екипировката, а и за основния, ако съм сгрешил ) , но съм начинаещ. 8)

NaSkO_
01-04-2006, 21:12
Az treniram boks ot nqkolko meseca i ti go preporu4vam pred kick boksa!

SaD_Funlooking
01-04-2006, 21:16
Аха благодаря ти, че ме светна за това-онова. :) Значи бокс или кик бокс е проблема :) .Да ви питам в кой от двата спорта тялото заяква повече ?

Boiler
01-04-2006, 21:22
Pi4 spored men kick boxa e stopati po dobria variant. Az sam treniral godina i polovina boini iskyvstva i moga da ti kaja 4e za tozi period sam otkril sposobnosti za koito dori i nesam podoziral 4e pretijavam.Taka 4e spored men e po-dobre da se zahvani6 s KICK BOX (Shoto Kan bi bilo po dobre) :)
P.S.
Da znae6 4e se iska postoianstvo i otdadenost.

01-04-2006, 21:27
Pi4,az sum treniral box i li4noto mi mnenie e po-dobre 1vo da nau4i6 tehnikite s ruce puk posle krakata 6toto 6ti e po-trudno taka v na4aloto.Demek box 1vo :)

SaD_Funlooking
01-04-2006, 21:28
аз само да спомена, че пред винкела всички са равни...
не си мислете, че малко бойни изкуства ще ви направят велики нинджи... да пребиеш цала кръчма го има само на кино :wink:

Или стрийтфайтъри :D .Това го зная много добре и никога не съм го и мечтал...Кажи сега от кой спорт може да станеш по-така.Дори и да изглеждаш по-добре.Повечето момичета ( да не казвам всички ) обичат приятелите им да са набити до известна степен,нали ?

Awazate Ippon
01-04-2006, 21:30
Киокушин Карате е истината

SaD_Funlooking
01-04-2006, 21:43
Плуване съм тренирал от 6 годишен до преди 1 година, но досега нито едно състезание не съм печелил :) :) :) :) :) :) .Както и да е.М/у другото мога да заявя, че не съм отпуснат или хърбав и мисля, че това се дължи на спорта ( плуването ) и голямото количество хране, което приемам.Но дотук с плуването.Не ми се тренира повече.Искам да тренирам един от двата спорта, но съм по-склонен към бокс.Само последно питам с течение на времето и постояннство в тренировките може ли да се постигне успех в състезания и турнири ? И също така подобрява ли се телосложението ? ( дали се оформят мускулите и тн)

01-04-2006, 23:47
Плуване съм тренирал от 6 годишен до преди 1 година, но досега нито едно състезание не съм печелил :) :) :) :) :) :) .Както и да е.М/у другото мога да заявя, че не съм отпуснат или хърбав и мисля, че това се дължи на спорта ( плуването ) и голямото количество хране, което приемам.Но дотук с плуването.Не ми се тренира повече.Искам да тренирам един от двата спорта, но съм по-склонен към бокс.Само последно питам с течение на времето и постояннство в тренировките може ли да се постигне успех в състезания и турнири ? И също така подобрява ли се телосложението ? ( дали се оформят мускулите и тн)
Mi uspehi mogat da se postignat i po sustezaniq,no tva da maje6 po sustezaniq kak da se izkaja,trea si malko "po-luda glava",smisul da ne se pritesnqva6 ot travmi i t.n,az bqh na sustezanie i padnah ma se izkurtihme s toq moq :) Ina4e ot boxa ili kick-boxa 6e stopi6 si4ko izli6no po teb ako ima,mnoo energiq otiva v toq sport :P Az pak ti preporu4vam da zapo4ne6 s box samo,posle ako si seriozen i krakata 6e nau4i6:P Az samo 4akam da mi svalqt pironite ot rukata i pak po4vam(ooops malko se pootnesoh) :)

MaPuXyaHa
01-04-2006, 23:56
Kick Box падам си по Full contact нали разбираш!!! :D Мога да те подлепя отляво отдясно 8)

Oyama
01-05-2006, 00:03
аз само да спомена, че пред винкела всички са равни...
не си мислете, че малко бойни изкуства ще ви направят велики нинджи... да пребиеш цала кръчма го има само на кино :wink:
Скиновете сте мноо лоши като сте с винкели, и естествено като сте група. Като сте сами обаче насирате като пишки и винкела не действа така на боеца както на умрелия от глад мангал . :twisted:

Oyama
01-05-2006, 00:07
Нема тоя вид оня вид, истински видове скинове в България няма.