PDA

View Full Version : oburkana situaciq



S-KlAsA_15
01-04-2006, 20:08
zdr na vs.Naistina imam nujda ot suvet.Stava duma za edno momche.Znachi...s nego se poznavame ot malko poveche ot godina.Predi da se zapoznaem vaobshte ne mi haresvashe na vunchen vid a da ne govorim za harakter zashtoto dori ne znaeh shto za 4ovek e.NO ot blizo godina kakto kazah moje i poveche da e..sme priqteli.I toi vse poveche i pove4e mi haresva na vunchen vid.Dobur e i se durji milo s men.NO rabotata e che mai veche imam dosta po-silni 4uvstva kum nego i neznam kakvo da pravq.Na nova god prez cqlata vecher me pregrushtashe i t.n. no sigurno e bilo za6toto beshe pil.Sega pochti ne me zakacha.Samo si govorim.MIslq 4e ako imashe 4uvstva shteshe da deisttva neshto nz.
pls daite mi syvet dali da mu priznaq vs i kak da postupq.Kolebaq se zashtoto sme ot edno uchilishte, hodim zaedno na urozi po ..ezik i trenirame v edno i sushto mqsto ednakuv sport ... i da ne mi e kofti na men posle kato go vijdam
pls kajete kak da mu kaja ako smqtate che e pravilno da mu kazvam de
:) mersi za vnimanieto

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 20:14
Трябвало е да действаш на НГ но по-добре му разкажи всичко за да знаеш какво да очакваш от него, а не да си в неведение и само да се измъчваш

ziky
01-04-2006, 20:22
Напълно те разбирам и мисля че или той не е готов да е с тебе или просто си мисли че твоите чуства не са за гадже!За това му създай условия да ти покаже дали наистина те хресва!Остави нова година секи знае че като се напие незнае кво говори и прави!Разбери че след като ти искаш да си с него трябва да му дадеш някъкъв знак!Трябва да му покажеш че имаш големи чуства към него и си готова да си с него...а пък и ако той те харесва и е готов да сподели любовта си с теб ще стане така както е речено!Бъди по конкретна в това което правиш с него и бъди сигурна в избора си но мисля че след като една година се харесвате няма да има проблеми..има неща които по някой път незнаеш че ги можеш и просто тези неща са си вътре в теб и са вградени така да се каже!Тряабва хубаво да обмислиш дали искаш да си с него и какво ще спечелиш и какво ще загубиш...помисли колко прекрасни моменти ще имате заедно....ще ходите заедно на училище на тренировки ще сте заедно по празници и изведнъж без да се усетиш любовта ще се превърне в нещо много по силно и няма да можеш и да си помислиш какво ще е раздялата ти с него!Се пак аз се страхувам да се влюбя отново защото наскоро се разделих с момичето което до сега никоя не бях обичал така както нея...и ме е страх да не се повтори защото нямаш си напредстава как го изживях!Бях готов вените да си срежа!НО се пак живота продължава нали така :)!Радвам се че ти предстои моменти на щастие...моите вече са само спомени.... :cry:

LP_girl_14
01-04-2006, 20:42
Нова Година може да е била чудесна възможност,за да му признаеш чувствата си,но от друга страна добре че не си предприела нищо,защото след цялото количестево алкохол,което е изпил едва ли ще помни нещо случило се между вас на другата сутрин.Не може да се преструваш че го смяташ само за приятел,след като чувствата ти към него са прераснали във нещо много по-силно и красиво.Сама може да решиш дали да поговориш с него за това или да оставиш поведението ти да говори за това,което изпитваш.Препоръчвам ти втория вариант,защото ми се струва че ти не си сигурна във чувствата му към теб.Възможно той дори да не подозира за това,което изпитваш и да се изплаши по някакъв начин,че отношенията между вас вече няма да са същите.Съветвам те започнеш постепенно да флиртувас с него,да се опиташ да прекарате повече време заедно,да пускаш некви бъзици,провокиращи погледчета,усмивчици,може изненадващо да го прегърнеш или пък да му хванеш ръката ако момента да кажем е такъв.Абе с една дума остави действията да говорят сами по себе си.Ако той не е безразличен към теб и чувствата му надхвърлят приятелските отношения,бъди сигурна че ще се включи в играта ти :wink:

rowzz
01-04-2006, 21:36
Опиши му чувствата си.. Мисля че това много ще помогне..

CuNki pO MuCuNki
01-05-2006, 09:36
S-KlAsA_15 kaji mu kakvo 4uvstva6.....ako ne opita6 nqma da razbere6 dali e mojelo da stane ne6to..osven ako toi ve4e ne e razbral.....a tova deto kazaha da si deistvala na NG ...mne ne sym syglasna ..6tom e bil pil moje bi nqma da e mislil trezvo i moje6e da te narani.... :arrow: "obi4am te!za6to da kriq?za6to syrceto da myl4i?tq lubovta ne moje da se skrie!tq daje v pogleda li4i":)))deistvai i uspeh:)