PDA

View Full Version : koito iska da kaje:)



pikli444ka
01-04-2006, 21:54
vyprosa mi e dali pyrviq vi pyt be6e s 4ovek ,koito ste obi4ali..are..4akam:) :D :D :D

NSрi4
01-04-2006, 21:59
Не дори не и помня името, колкото и нереално да звучи !

I^VaMpIre
01-04-2006, 22:03
nikoga nqma da zabravq 1 mi put-beshe sus 4oveka,koito nai-mnogo sum obi4ala prez jivota si,i koito s vseki den obi4am vse pove4e i pove4e. aistina izjivqvaneto beshe vurhovno.pojelavam go na vseki!

Tedka-Medka
01-04-2006, 22:10
това е за раздел секс!

Atika
01-04-2006, 22:20
Mi detska rabota , detska liubov .. no neka otgovora e da ..

rowzz
01-04-2006, 22:22
Да с най добра приятелка - тя ме научи да се целувам и да правя сех ... :)

ziky
01-04-2006, 22:36
АЗ имам няколко главни и големи мечти една от която е да го направя!Винаги ми се е разминавало на косъм...няма човек с който да го направя смисъл не съм го срещнал...и не е имало такъв...наистина мн искам да видя какво е!Вярно е малък съм (14) но възрастта ми има нужди (хормонитеми) и супер много искам да разбера какво е да го направиш с някой...е да предпочитам да е с човек който обичам или поне ппознавам...

hot_sexy_lady
01-04-2006, 23:21
Ами първия път наистина беше незабравим.Много хора казват, че възрастта ми е била доста крехка, но въпреки това бях и психически и физически готова за това!С мажа, с който го направих действителлно се харесвахме!Аз все още го помня.Запознахме се когато бях на 11 и половина и почти половин година бяхме заедно,е с него направих сефтето с удоволствие и не съжалявам изобщо!
na kolko si bila kogato si go napravila :shock:

RoSsY88
01-05-2006, 05:14
Не...беше силно превързване само...

rowzz
01-05-2006, 07:03
АЗ имам няколко главни и големи мечти една от която е да го направя!Винаги ми се е разминавало на косъм...няма човек с който да го направя смисъл не съм го срещнал...и не е имало такъв...наистина мн искам да видя какво е!Вярно е малък съм (14) но възрастта ми има нужди (хормонитеми) и супер много искам да разбера какво е да го направиш с някой...е да предпочитам да е с човек който обичам или поне ппознавам...ей пичко земай една аверка и давай.. ти си момче се пак.. нали така ако имаш добро аверче(момиче) просто я помоли..

beB_
01-05-2006, 07:39
opredeleno be6e 4ovek koito obi4am i o6te obi4am i nemoga bez nego :oops: be6e mnogo hubavo

ziky
01-05-2006, 08:13
f0r3v3r]
АЗ имам няколко главни и големи мечти една от която е да го направя!Винаги ми се е разминавало на косъм...няма човек с който да го направя смисъл не съм го срещнал...и не е имало такъв...наистина мн искам да видя какво е!Вярно е малък съм (14) но възрастта ми има нужди (хормонитеми) и супер много искам да разбера какво е да го направиш с някой...е да предпочитам да е с човек който обичам или поне ппознавам...ей пичко земай една аверка и давай.. ти си момче се пак.. нали така ако имаш добро аверче(момиче) просто я помоли..


Да момче съм,вярно е искам да видя какво е ама нямам приятелка даже гадже което да ми помогне!Нали знаеш...приятели колкото искаш ама такива с лопата и със снегорин да ги ринеш братче... :(

mariella_17
01-05-2006, 08:16
da naistina obi4ah 4oveka , s kogoto bqh, zatova prejivqvaneto be6e nezabravimo

Br0kEn^HeaRt
01-05-2006, 08:26
dam tove e parviqt istinski maj v jivota mi koito bezumno obi4ah obi4am i 6te obi4am makar ve4e da ne e do men...be6e mnogo qko sled vsi4kite gadjeta ne moga da si predstavq po podhodq6t 4ovek s koito da go napravq za parvi pat...

Dlord
01-05-2006, 08:34
Purviqt mi put kogato go napravih momi4eto s koeto prespah nqmahme nikakvi 4yvstva... togava tukmo ve4e po4vah da se otrakvam i na edin ot purvite mi kyponi stana nalazvaneto...

He3HauKa
01-05-2006, 14:17
Beshe s momche koeto adski mn obichah imah mu doverie i si4ko beshe tok :lol:

01-05-2006, 14:21
kak gledam momichetata 90%pomnqt tozi moment,a myjete NE,mnogo malko sa tezi,koito pomnqt;)-romanticite;P

ZAZZZI
01-05-2006, 14:28
kak gledam momichetata 90%pomnqt tozi moment,a myjete NE,mnogo malko sa tezi,koito pomnqt;)-romanticite;P
po moite nabliudeniq mom4etata gledat samo kade da si go napahat /kakto sa kazva - kuco, sakato dypka ima li e zlato/ i za tva izob6to ne se y4ydvam

01-05-2006, 14:32
Dam i stana to4no kakto si go predstavqh(mujko sum da poqsna :wink: )

01-05-2006, 14:35
kak gledam momichetata 90%pomnqt tozi moment,a myjete NE,mnogo malko sa tezi,koito pomnqt;)-romanticite;P
po moite nabliudeniq mom4etata gledat samo kade da si go napahat /kakto sa kazva - kuco, sakato dypka ima li e zlato/ i za tva izob6to ne se y4ydvam


съгласна с тебе :) те гледат да си направят Кефа,а па на момичето дали му е харесало-нейн проблем.. :x

rowzz
01-05-2006, 15:05
f0r3v3r]
АЗ имам няколко главни и големи мечти една от която е да го направя!Винаги ми се е разминавало на косъм...няма човек с който да го направя смисъл не съм го срещнал...и не е имало такъв...наистина мн искам да видя какво е!Вярно е малък съм (14) но възрастта ми има нужди (хормонитеми) и супер много искам да разбера какво е да го направиш с някой...е да предпочитам да е с човек който обичам или поне ппознавам...ей пичко земай една аверка и давай.. ти си момче се пак.. нали така ако имаш добро аверче(момиче) просто я помоли..
..няма оправия твойта..


Да момче съм,вярно е искам да видя какво е ама нямам приятелка даже гадже което да ми помогне!Нали знаеш...приятели колкото искаш ама такива с лопата и със снегорин да ги ринеш братче... :(