PDA

View Full Version : копелета



Tedka-Medka
01-04-2006, 21:56
за кфо поечето момчета сте такива тапаци..
не говоря за вас(които четете)
ами по принцип.Писна ми от някфи
"женчовци" уж..
правят се на такива..тръгват с момичета,
които не им харесват,и ги зарязват само
за да се праят на баровци,а не мислят
дали нараняват човек..за кфо го праят..
ходят с няколко момичета,лъжат ги мамят..
и с кфа цел за бога?!?!??! :shock:

Soldier_OF_Fortune
01-04-2006, 21:57
Боклуци!

NSрi4
01-04-2006, 22:00
ПУТЬОВЦИ !!!

NaSkO_
01-04-2006, 22:13
за кфо поечето момчета сте такива тапаци..
не говоря за вас(които четете)
ами по принцип.Писна ми от някфи
"женчовци" уж..
правят се на такива..тръгват с момичета,
които не им харесват,и ги зарязват само
за да се праят на баровци,а не мислят
дали нараняват човек..за кфо го праят..
ходят с няколко момичета,лъжат ги мамят..
и с кфа цел за бога?!?!??! :shock:
Ti li si naranenata v slu4iq?

Atika
01-04-2006, 22:18
за кфо поечето момчета сте такива тапаци..
не говоря за вас(които четете)
ами по принцип.Писна ми от някфи
"женчовци" уж..
правят се на такива..тръгват с момичета,
които не им харесват,и ги зарязват само
за да се праят на баровци,а не мислят
дали нараняват човек..за кфо го праят..
ходят с няколко момичета,лъжат ги мамят..
и с кфа цел за бога?!?!??! :shock:
Ti li si naranenata v slu4iq?

mi ochevidno DA

rowzz
01-04-2006, 22:21
тедка_медка мога да ти кажа само едно.. момчето никога не отказва.. тоест даже момичето да не му е по сърце пак ще приеме от добродушие.. а другото си е вече гъзария.. ние не сме като вас
вервай ми ..

ziky
01-04-2006, 22:28
Aз искам да вмъкна че не съм от тези момчета и за мен външния вид няма значение (дебела грозна пъпчива)!След като съм сигурен че може да ме обича и когато казва обичам те значи аз мога да съм с нея!Никога не съм исползвал момиче!Искам и да кажа нещо!Гррозни момичета няма!МОМИЧЕТА не жени!Момичетата се различават от другите момичета с нещо!Характер или външен вид!МОмичетата са една много обширна тема и тази тема е пълна с различия...момчета момичетата са нещо свято...не се подигравайте с чуствата им и не ги наранявайте.....обичайте ги.....

Tedka-Medka
01-04-2006, 22:30
за кфо поечето момчета сте такива тапаци..
не говоря за вас(които четете)
ами по принцип.Писна ми от някфи
"женчовци" уж..
правят се на такива..тръгват с момичета,
които не им харесват,и ги зарязват само
за да се праят на баровци,а не мислят
дали нараняват човек..за кфо го праят..
ходят с няколко момичета,лъжат ги мамят..
и с кфа цел за бога?!?!??! :shock:
Ti li si naranenata v slu4iq?

mi ochevidno DA

не не не..просто има няколко такива тук
и много ме е яд на тях..
адски много

ziky
01-04-2006, 22:46
Има една приказка:''Не се ядосвай и не плачи за тези които не плачат и не се ядосват заради теб'' и мен ме е яд на много неща ама се понасят!И аз не искам да има неща които да са лоши за някой!Исползването на едномомиче е много лошо !А също и обратното!АКо момиичето не обича мочето и го испозва заради връските му с някой си и заради парите му това е любов по принуда....същото важи и за едно момче!Ако исползва едно момиче за да му ''пусне'' и я насилва да му пусне и недоволства че не му е пуснала за това време за което са тва си е чиста любов по принуда...

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:01
не пич,въпроса е там
че едно момче се беше подиграло мноо яко
с мен преди и аз му го върнах де отделен въпрос
ама то се гаври и с приятелките ми,а
аз не моа им набия ф кухите тикви,че
го прави..просто..и не е само той де..много са
просто е адски тъпо разбираш ли..кофти ми е
то тва момче ли е,егати :shock:

IdontGiveaFuck
01-04-2006, 23:11
К'во толкова се коркате ?
Заебаваш го и готово. :D

hot_sexy_lady
01-04-2006, 23:16
Има една приказка:''Не се ядосвай и не плачи за тези които не плачат и не се ядосват заради теб'' и мен ме е яд на много неща ама се понасят!И аз не искам да има неща които да са лоши за някой!Исползването на едномомиче е много лошо !А също и обратното!АКо момиичето не обича мочето и го испозва заради връските му с някой си и заради парите му това е любов по принуда....същото важи и за едно момче!Ако исползва едно момиче за да му ''пусне'' и я насилва да му пусне и недоволства че не му е пуснала за това време за което са тва си е чиста любов по принуда...
saglasna sam s tova mnenie

01-04-2006, 23:17
ziky бате като ти видя подписа, ми стаа ясно къв си... така че не са праи щото се вижда че си пубер който не знае кво иска...

ziky
01-04-2006, 23:23
не пич,въпроса е там
че едно момче се беше подиграло мноо яко
с мен преди и аз му го върнах де отделен въпрос
ама то се гаври и с приятелките ми,а
аз не моа им набия ф кухите тикви,че
го прави..просто..и не е само той де..много са
просто е адски тъпо разбираш ли..кофти ми е
то тва момче ли е,егати :shock:


Че момче момче е по природа си е моомче но явно не е наясно с нещата от живота!+ това когато приятелката ти го харесва ти квото и да и говорииш тя си мисли че той и сваля звезди...и я обича и ше са щастливи..са той къвто е такъв е но е момче се пак :? Тя сама ше си разбере че някога ти си я предопреждавала и тя сама не те е послушала....ппросто това е природен закон...

Oyama
01-04-2006, 23:30
Тедке, момчетата не сме виновни че вие сте наивни кат офци и рядко тъпи :lol: .

01-04-2006, 23:30
Моомент малко,момчетата били такива момчетата били онакива...не защитавам такива комплексари дето използват момичетата само за едини секс или за бройка и после "айде бегай,не та познавам",обаче тва е характерно и за момичетата.Много добре знам а и вие какъв номера на повечето момичета,тръгват с някое момче то хлътва,а момичето го зарязва зарад някой който познават от 15 минути обаче "бил много сладък".Знам го от личен опит щото скоро бях зарязан точно по тоя начин,аз бях луд по нея ,правех всичко а накрая ма отряза заради някъв,с който са запознала преди 2 дена.Както вие момичета казвате на тези момчета "копелета",така и женският и еквивалент е "курва",не случайно приятелите ми с право казват "всички жени са курви,въпрос на време е да го покажат".Тъй че айде моля без повече изсепки какви били момчетата,защото и вие момичетата сте единствено безсърдечни използвачки.

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:45
Госте я по полека го раздавай..
не го приемай като лична обида!!
успокой се..дишай не прави от мухата слон!
аз лично съм състрадателно същество и
никога не се гавря с чуствата на някого,
щот веднага се поставям на мястото на даден човек..
а тва,че поечето момчета сте бройкаджии и големите
ебачи не моеж го отречеш

ziky
01-04-2006, 23:45
Моомент малко,момчетата били такива момчетата били онакива...не защитавам такива комплексари дето използват момичетата само за едини секс или за бройка и после "айде бегай,не та познавам",обаче тва е характерно и за момичетата.Много добре знам а и вие какъв номера на повечето момичета,тръгват с някое момче то хлътва,а момичето го зарязва зарад някой който познават от 15 минути обаче "бил много сладък".Знам го от личен опит щото скоро бях зарязан точно по тоя начин,аз бях луд по нея ,правех всичко а накрая ма отряза заради някъв,с който са запознала преди 2 дена.Както вие момичета казвате на тези момчета "копелета",така и женският и еквивалент е "курва",не случайно приятелите ми с право казват "всички жени са курви,въпрос на време е да го покажат".Тъй че айде моля без повече изсепки какви били момчетата,защото и вие момичетата сте единствено безсърдечни използвачки.


И се пак думта копеле има малко по....гаден смисъл но явно се е превърнала в думата ''мъшка курва'' (курвар/женкар)и мисля че не е подходящата да се опише един такъв човек..

`Death`Whore`
01-04-2006, 23:50
Между мъжка курва и курвар има разлика.

ziky
01-04-2006, 23:51
има да,ама копеле не е точната думата да кажеш на едно момче че исползва момичетата и е само с тях за да се въсползва само за лични облаги!!!Най-точната дума е женкар или исползвач поне според мене де...е то думата копеле се превърна и като обращение в месния ни живот!Секи втори гожори на копеле или на бате!Ние от софия от край време говориме на копеле и бате такаче копеле вече явно може да има мн смисали!!!

`Death`Whore`
01-04-2006, 23:53
Не "лични" е думата. Всяка облага е лична. :)

ziky
01-04-2006, 23:56
e da no moje da se pogriji6 za oblagite na drug po nqkoi put :roll:

`Death`Whore`
01-04-2006, 23:57
Да, но както и да го увъртаме, няма истински алтруисти.

ziky
01-04-2006, 23:59
Тук си права и съм съгласен исцяо с тееб :?

Opeth
01-05-2006, 00:05
Аз бях гостът извинявам са че не са логнах.Не знам как казвате на момчетата използвачи и не ма интересува особенно.'Death'Whore'никой не може да ме убеди че момичетата сте много състрадатени,не наранявате момчетата,а винаги вие сте изоставените,страдащите и използваните.Всички момичета използват момчетата с дадена цел,дали за пари,гъзария или да докажат на някой нещо.Писна ми да бъде използван и после изоставен заради някой друг.Мислиш ли че и други момчета не са чувстат пре*бани,наранени и т.н,мислиш ли че не им е писнало да бъдат играчки в ръцете на момичетата,които само търсят да извлекат дадена полза.Сега ще кажете че и момчетата така прецакват момичетата,а замисляли ли сте са каква е причаната.Не мислите ли че им е писнало да бъдат наранявани и за това предпочитат краткотрайните връзки,след които няма да се чувстват като изхвърлени боклуци.Не съм почитател на краткотрайните връзки (явно съм прост или задрътстен не знам,не ма и интересува) обаче доста вече са замислям дали не е това единствения начин да бъдеш щастлив поне за малко и да не се чувстваш използван.Стана дълго,оплюите ме ако искате ,обаче аз така мисля.

`Death`Whore`
01-05-2006, 00:11
Аз изобщо не съм казала, че не наранявам хората. Даже исках да кажа, че зад всяко нещо стои егоизмът, заложен у човека.
Аз използвам мъжете, защото имам нужда от любов. Пак аз :)
Но ще ти кажа едно: не лъжа хората за чувствата си относно тях.

Opeth
01-05-2006, 00:19
`Death`Whore` извинявай че та споменах обаче все пак е 3 през нощта :).Спирам да пиша ,че само още глупости ще изтърся обаче ако вие сте наранили някой,недейте очаква и с вас да постъпят по различен начин,нали имаше някаква поговорка ли какво беше..."каквото почукало ,такова се обадило".

`Death`Whore`
01-05-2006, 00:21
Всеки наранява. Неминуемо е. :)

Адриано
01-05-2006, 02:12
ziky бате като ти видя подписа, ми стаа ясно къв си... така че не са праи щото се вижда че си пубер който не знае кво иска...


Хахахахааха-Те тук си абсолютно прав......УАУ--Секси :D
"Много ЯК" Пубер!

rowzz
01-05-2006, 07:06
ziky бате като ти видя подписа, ми стаа ясно къв си... така че не са праи щото се вижда че си пубер който не знае кво иска...


Хахахахааха-Те тук си абсолютно прав......УАУ--Секси :D
"Много ЯК" Пубер!
за кво не са логнеш ами ми са прайш тука на катил да нареждаш ?.. бахти злетата..

SweetBunny
01-05-2006, 07:23
Tedke, teq jenkari gi e imalo i nqma se mahnat :D
Prosto gi zaebi, az pone se nau4ih ot dale4 da gi razpoznavam - bqgam ot tqh i ne im se davam :P :lol: Dobre, 4e gajeto mi ne e takuv...
Pove4eto ot mom4etata, s koito se sabiram, sa jenkari i za tqh momi4eto sluji edinstveno za ednoto e*bane ili puk ako tq e nqkoq vseizvestna macka - teq muje obi4at da se hvalqt nalqvo i nadqsno, a tui e super tupo :lol: :lol: :lol:

ziky
01-05-2006, 07:55
f0r3v3r]

ziky бате като ти видя подписа, ми стаа ясно къв си... така че не са праи щото се вижда че си пубер който не знае кво иска...


Хахахахааха-Те тук си абсолютно прав......УАУ--Секси :D
"Много ЯК" Пубер!
за кво не са логнеш ами ми са прайш тука на катил да нареждаш ?.. бахти злетата..

Напълно съм съгласен :evil:

sherry
01-05-2006, 08:47
Тедке,изобщо не се учудвай на тези акъли...Има толкова много момчета,които са наранявали умишлено и ще продължават да го правят и занапред,нищо не можем да променим.Единственото,коет о можем да направим,е да стоим далече от тях,да не позволяваме да ни наранят,да ни замажат главите и после да страдаме.Нали знаеш"Поуката пристига с първата рана" и при теб е станало така.Разбрала си що за стока е въпросното момче,но твоите приятелки не ти вярват и не те слушат.Е,ще им дойде акъла в главата,когато изпитат на главата си болката,която ти вече си изживяла.Гадни момчета ще има винаги,трява да се научим да ги разпознаваме и да не се оплитаме в мрежите им.По-важното е,че все още са останали свестни момчета,вярвай ,че ще намериш своето!

mil4eto_
01-05-2006, 16:24
еми дамз всякфи боклуци ги има.... :x
просто не се хващай с такива и не ми се връзвай на глупостите!има и много свястни момета-не си струва да си губиш времето с тъпи копелета.

PLAMENKO
01-05-2006, 16:44
защото са смешни .. избиват некви комплекси .. а ти не ми говори че само момчетата сме такива шото ... :evil: :evil: :evil:

мн добре знаете че сички ЖЕНКИ СТЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ :P :P :P :P :P

Tedka-Medka
01-05-2006, 21:22
[b]аве не съм казала,че не нараняваме
ама вие прекалявате(пак не говоря за вас а по принцип) :shock:
невероятно големи шматки има! :x

ziky
01-05-2006, 21:27
Може и да има ама аз па съм на мнение че сички имат вина....

rowzz
01-05-2006, 23:36
Може и да има ама аз па съм на мнение че сички имат вина....
- мене :)

rowzz
01-05-2006, 23:38
защото са смешни .. избиват некви комплекси .. а ти не ми говори че само момчетата сме такива шото ... :evil: :evil: :evil:

мн добре знаете че сички ЖЕНКИ СТЕ ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ :P :P :P :P :P
верно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ziky
01-05-2006, 23:56
[b]аве не съм казала,че не нараняваме
ама вие прекалявате(пак не говоря за вас а по принцип) :shock:
невероятно големи шматки има! :x

секи си има мнение и мисля че секи има право да си мисли каквото си пожелае...мойто мнение е че сички имат вина до степен че да са виновни и се пак незбравяйте....бъдете такива каквито сте :wink:

rowzz
01-06-2006, 00:30
ахахахахха// :)

neMec`
01-06-2006, 01:01
toz e nqkav palen jumel tui e super tapo da tragva6 s nqkoi momi4e za da q otreje6 da sa prai6 na katil
super tapo e tui !!! :evil:

Tedka-Medka
01-06-2006, 17:39
axa.. :oops: