PDA

View Full Version : пак за съседите..



chupacabra:)
01-04-2006, 22:05
ами не знам откъде да започна. като че ли проблема не е свързано конкретно с моите съседи, ами насилието като цяло ..
легнах си аз в топличкото легло след поредния ден в който съм се счупила от учене.. и отгоре се чуват ужасни крясъци на психично болния ми (вече наистина се опасявам, че е такъв) съсед.. то не бяха обиди, псувни отправени към жена му, даже и посегна... и въпреки че дори не съм близка с тях адски ми кипна. да проблема е там, че аз не мога да направя нищо, едно девойче от входа ми разказваше как му направила забележка и той и забил шамар и т.н. просто наистина не мога да направя нищо, и това направо ме побърква. едно от нещата които най-много мразя, е човек да посегне на по-беззащитен от него :evil: такива хора са пълни боклуци в очите ми, точно такива БОКЛУЦИ, няма по-точна дума, с която да се опишат. кретени, страхливци... каквито и обиди да кажа за тях, пак няма да са достатъчни за да опиша колко адски противни и гнусни са ми. тва е комплексарщина в ПЪЛНИЯ смисъл на думата. да посегнеш на по-слаб, на такъв, който няма как да се отбрани..
и сега идва отново проблема със съседите? мога ли аз да направя нещо, при положение, че съм сама? при положение, че останалите са прекалено страхливи, за да предприемат нещо срещу тоя ПОМИЯР..? защо ли усещам, че ушевите пак ще си затворят очите и ще направят едно голямо НИЩО? :( :evil:

chupacabra:)
01-04-2006, 22:11
гхъ!
и да я чувам как пищи докато той я смачква от бой?
яко.. :?

BroozY
01-04-2006, 22:15
Абе звънни на куките аз така си решавам проблема с мойте съседи които не само се чупят от бой но и цепят дърва в тях :wink:

chupacabra:)
01-04-2006, 22:20
пускай си силно музика или отиди и го набий ти...
легален начин да се справиш с него няма, а и честно да ти кажа... тя щом не се оплаква...
хъхъ, на тоя му стигам до кура .. бих могла да го сритам, но после кфо ше стане с мен не е много ясно :wink: ако продължи така, ше мисля кво да предприема както казах не понасям такива хора...
и друго - искам да спя. тряя ставам рано да уча, ся ме разсъниха :evil: :P

01-04-2006, 22:58
пускай си силно музика или отиди и го набий ти...
легален начин да се справиш с него няма, а и честно да ти кажа... тя щом не се оплаква...
хъхъ, на тоя му стигам до кура .. бих могла да го сритам, но после кфо ше стане с мен не е много ясно :wink: ако продължи така, ше мисля кво да предприема както казах не понасям такива хора...
и друго - искам да спя. тряя ставам рано да уча, ся ме разсъниха :evil: :P
Абе а ти родители имаш ли.Сподели с тех.

Tedka-Medka
01-04-2006, 23:17
докато жена му не се оплаче, или посегне на някой от вас нищо...

мда за жалост е така :shock:

hamilcar
01-05-2006, 05:30
докато жена му не се оплаче, или посегне на някой от вас нищо...

Така си е,но все пак можеш един път да викнеш полицаите е така профилактично.

Mandy2
01-05-2006, 08:26
Абе звънни на куките аз така си решавам проблема с мойте съседи които не само се чупят от бой но и цепят дърва в тях :wink:
E tvoite sasedi sa unikalni prosto! :mrgreen:

rosskata
01-05-2006, 08:47
:? Честно казано и аз имам такива съседи, само 4е отдолу... Звъняла съм на полицията, единственото, което правят е да им направят забележка да с по-тихи... И на следващия ден всичко се повтаря...

Може да го издразниш някой път и да се опита да ти посегне, чак тогава могат куките да направят нещо, и пак не е сигурно... http://smilies.sofrayt.com/%5E/v/scared.gif

И мен много ме дразнят такива изродиhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/grr.gif, но за съжаление системата е такава, че ако не направят нещо жените или децата им, ние нищо не можем да направим...

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 10:44
Ami gadn0 ... M0q sysed pyk gleda p0rn0 .. kf0 da napravQ ...

01-05-2006, 12:30
имах преди едни съседи с малко дете...
ся се изнесоха...ама детето по някой път
превърташе и почваше да скача като стадо
слонове :shock: и пееше някфа песничка
"тупа лупа тупа лупа отивай на боклука"
:shock: :shock: :shock: :shock:

01-05-2006, 12:37
лекарството е да ги е страх от теб...


в моя вход незнайно защо никой не ми прави забележка, а и почнаха да си правят гадните партита по- тихо...
мдам така е...
ама (тцтц експлойтедтийн как се казваш бе)
ти все пак си имаш някъф...как
да го кажа...ми заплашителен вид :lol:
а петя е малко невинно момиченце... :(

chupacabra:)
01-05-2006, 12:38
така е,аз съм малка и миловидна :shock: :? :wink:

chupacabra:)
01-05-2006, 12:47
то и момиченцето от the Ring изглеждаше миловидно...



а бтв можете да ми викате и Драг (не се казвам драго, ама ми викат така заради друг ник... или пънко, ама си има друг Пънко... пънки ми викаха едно време...)

не.. пънки викат на punk_izrodka :wink:

01-05-2006, 12:49
а пънко е тъпанара от канал пънкснотдед...
дето иска да чука лола бъни :cry: