PDA

View Full Version : С кого бихте искали да се запознаете от форума?



SyLZaTa
01-05-2006, 07:25
Една малка темичка по идея на korn___ и реализация на SyLZaTa
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
2. Защо точно с него?
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?


Ще помоля модераторите да гледат темата за тъпи пост-ове ...

zElEnA^mAsLiNkA
01-05-2006, 07:31
1. Iskam da se zap0znaq s vsi4ki :)
2. Za6t0t0 vsi4ki sa razli4ni i vseki ima p0 1-2-3 hubavi strani :p
3. Kazah ve4i :P D0br0 (a nqk0i i l060)
4. Da ,p0znavam! Tiq ,k0it0 sa 0t STZ - BSG, DeSsi, A3_CЪМ_БЪЛГАРЧЕ (niznam dali tyi se pi6e) , pInK_BaBy, BaNNED (d0kat0 be6e tuka ) i Calif0rnia :)

Mandy2
01-05-2006, 07:38
Една малка темичка по идея на korn___ и реализация на SyLZaTa
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?Sas vseki edin(sas malki izklu4eniq),no nai ve4e sas korn___i drebosa4ko!Abe sas vseki koito ima moite interesi2. Защо точно с него?Neznam za6toto me kefi!
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?-----
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?DA!Poznavam BroozY.Biv6e gadje mi e!

*DeaTHri-BacK*
01-05-2006, 08:19
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
хм....с мечтател...с напушен-бухал,с нз как му се пише ника;Р едно момче от варна:Р
2. Защо точно с него? щото ме кефят
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?добри впечатление са ми оставили
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?ми бая познавам....била съм на няколко срещи в София,и една в Бургас...ама ше кажа само тея дет им помна никовете...
алекс,мърдърдол(лола бъни),ноекс,милото-гърлче,врачка,уан а дуу,линкинчето,мед кет,диизел-гърлчето,ъбнормал бейби,аврил лавин,акаша,Ая,ай донт гив а фък,дарт реван,кели бънди,просто-аз-ф,Олас(май беше ника..),дет хоор,анти дот(отдавна не влиза)...и още хора знам

korn___
01-05-2006, 08:42
Една малка темичка по идея на korn___ и реализация на SyLZaTa
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
2. Защо точно с него?
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?


Ще помоля модераторите да гледат темата за тъпи пост-ове ...

1-sus dosta hora ...MaT*Cat,Lola Bunny,SyLZaTa,Jamalska,Silent Goddess,Tedka-Medka,e_l_i_z_a,GLeZoRanA,Death_F,Lake_bodom,по :)
2-za6to to4no s tqh li ... mi se dobro vpe4atlenie sum pridobil :)
3-se dobri vpe4atleniq :)
4-hmmm e te tuka stana slojno ... 6toto horata s koito sum se vijdal moje puk da ne iskat drugite da znaqt samo 6te spomenq cifra ... poznavam li4no 4 4oveka ot foruma :mrgreen:

rusalkata_
01-05-2006, 09:05
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума-The Night Rider,ХеРоиН,LP_girl_14,^^kotenceto^^(сам о за тези се сещам в момента)
2. Защо точно с тях-ами LP_girl_14 и ^^kotenceto^^ дават много добри съвети а The Night Rider и ХеРоиН ми се виждат много забавни...
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете-добро!
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той-Да познавам lp_krasi и crazy_butterfly...От моя клас са!

:wink:

sherry
01-05-2006, 09:23
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
mormordre,^I don't give a fuck^,BABY_SEXY_GIRL,rosskata,fire_of_satan,Tedka_ medka,machoka,devil4e,LP_girl_14,kotenceto,Murderd oll,explitedteen
2. Защо точно с него?Vsi4ki tezi hora,koito izbroih do sega sa stra6no razli4ni edin ot drug!No vav vseki ot tqh ima ne6to,koeto mi e interesno.Zatova kazah tqh.
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?Edni ot tqh sa mnogo mili,zabavni,seriozni,drugi sa po-divi,jiveqt za miga,kakto kazah vseki mi haresva zaradi razli4ni ka4estva
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?
Ne se se6tam sega

cannabinoid
01-05-2006, 09:38
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
Tedka-Medka, priti_kiti, PY_MACKA, npocTo^a3^f и други
2. Защо точно с него?
Защото ме кефят :wink:
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете? добро
4. Познавате ли някой от потребителите?
от Варна.. [CSKA]f0r3v3r

miloto_girl_4e
01-05-2006, 10:20
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума? :arrow: аммм с Тедо,с LunaTrick(откакто влизам тук ми е направил страшно добро впечатление),rosskata,fire_of_satan,dev il4e(ама т, нещо.. все се крие :roll: ),DieSel_Girl4eto,I don`t who I am
2. Защо точно с тях? :arrow: не знам .. може би,защото по един или друг начин са ми направили някакво впечатление и са ми интересни :D
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете? :arrow: ами ... повечето са ми направили добро впечатление .. другите също,но като,че ли тяхното впечатление е по-скоро странно,отколкото добро :lol:
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той? :arrow: и питаш?! :D alex,Murderdoll,NoEx,vra4ka,Aia,I don`t give a fuck,
DarthRevan,Kelly Bundy,npocTo`a3`F,coki,ceco,PY_MACKA,wan`a`doo,
Mr_MeThTiCaL(преди влизаше),De_mikke,Momchenceto, Traffic,Tedka-Medka
100% съм пропуснала някого.. :roll:

anonymous464110
01-05-2006, 13:25
haaaaa broozy i az go poznavam taka se okaza,i exploitedteen su6to
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ama sum vruzkar a :mrgreen:

Devilsplaymate
01-05-2006, 13:41
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума? SyLZaTa , korn_ , ^I_dont_give_a_fuck^ , MaD_CaT` , amy lee , Tedka_Medka , priti_kiti , Murderdoll , mary_jane_666 , TheNightRider и още мнооого !
2. Защо точно с него? Де да знам ... харесват ми постовете им , и ми се струват страшно стабилни :)
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете? С добро впечатление съм останала разбира се :)
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?
хм ... само с -=Denito=- :cry: :D

SEXtreme
01-05-2006, 14:58
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
със Foxi_v6
2. Защо точно с него?
защото от известно време си чатим и е пич, а и е много сладък.
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?
хм...добро :)
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?
познавам fulldelight.

BroozY
01-05-2006, 15:01
haaaaa broozy i az go poznavam taka se okaza,i exploitedteen su6to
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ama sum vruzkar a :mrgreen:


Хахаха виж как винаги има връзка :lol:

e_l_i_z_a
01-05-2006, 15:18
1.Ама много хора са! :D Айде-хващам първия эа ушите и иэреждам всички :D ----
SyLzaTa,MaD*CaT,BlinD^BoY,korn___,АЭ СЪМ БЪЛГАРЧЕ,XePouH,Josefinne,BABY_SEXY_GIRL,
Murderdoll,fire_of_satan,kellybundy,Traffic,amy lee,ashlee,fucky,NG3^Replay,monka,Momchenceto,x,Li z^,sherry,пор
2.Щот ме кефят
3.вж отговор на въпрос №2
4.да
didka-pitka

DeSiTo0o
01-05-2006, 17:33
Ami...mai nqma to4no opredeleni hora ot foruma s koito da iskam da se zapoznaq-bih iskala po4ti vsi4ki da gi poznavam,s isklu4eniq razbira se :wink:

Twista
01-05-2006, 17:42
Бих искала да се запозная с цялата рода, с
която сме си по-близки и exploitedteen, защото винаги съм му се възхищавала на постовете.
Иначе се познавам с хора, които вече не пишат тук. Даже не им помня nick-овете... :roll:

fti4ka
01-05-2006, 17:53
iskam da se zapoznaq s machoka nz 6to kefi me :D
ina4e se zapoznah s Broozy xaxo_xixo justinsfhc exploitedteen i 1 momi4e ma ne i pomna nicka..da gi poznavam e silno kazano 6toto samo sme 4atili..

х
01-05-2006, 19:17
1.s exploitedteen, californiq i korn
2. za6toto sa mi napravili silno vpe4etlenie.
3. -----
4.poznavam sestra si-rosskata :D
i gal :D

HereTodayGoneToHell
01-05-2006, 19:24
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
2. Защо точно с него?
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?

1. Worthless 'n' аВер4еТо
2. И двете са сладурани 8) (А аз съм лезбийка :lol: )
3. ...
4. бонбон4ето-12, но тя отдавна не влиза :roll:

aBnOrMaL_BaBy
01-05-2006, 20:32
Ауу всички ме забраиха мене вече тц тц ...

1. С кого бихте искали да се запознаете от форума? - 100% ще изпусна някой да не се сърди - Murderdoll(И ЩЕ СЕ ЗАПОЗНАЯ!), Devilkin, UnItEd_CoLoRs, Momchence, aBeP4eTo, LunaTriCk, miloto_girl-4e, amy lee, chupacabra:), Breakaway``, Gingi..и като се сетя още някой ще го допълня :wink: (най-старите юзери няма да ги пиша защото едва ли някой ги знае)
2. Защо точно с него? - щото всички са ми създали много добро впечатление, а най-вече първите шест защото много пъти съм разговаряла с тях и макар само виртуално да ги познавам ги имам за супер близки и добри приятели. А Murderdoll ми е женската слабост :lol:
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете? Казах вече 8)
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?
Ох и тука ще изпусна някой .. значии ^AvRiL^LaViGnE^, Utopia, Грахче, Тед:), AnTo, *DeaThRi-BaCk*(сорка ама не помня точно как беше ника), LiNkiN4eTo, alex, Ignis, StrangerGirl(Ollas), MaD_CaT*, Malko_Momi4e, DiEsEl_GiRl4eTo, NoEx, bestbg, Cyberdyne_....(забраих го как беше)...

Elektra_x
01-08-2006, 19:41
Една малка темичка по идея на korn___ и реализация на SyLZaTa
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?-мии можеби с теб :)
2. Защо точно с него?-ох ми незнам кефи6
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?...странен 4овек...и тва ми харесва в него
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?-не за жалост :(


Ще помоля модераторите да гледат темата за тъпи пост-ове ...

123456789
01-08-2006, 19:49
Според мен повечето хора тук наистина са пичове/пички. Бих желал да се запозная с абсолюно всички. Всеки типаж ми е интересен! Може в крайна сметка да направим една форумна среща и да се видим... :wink:

PLAMENKO
01-08-2006, 19:50
8)

scorpiass
01-08-2006, 21:18
За мене никой не се сети :cry: :cry: :cry: :cry:
иначе искам да познавам почти всички

Познавах само susan_15 щото ми беше гадже ама вече не пише тука,и по-добре

PLAMENKO
01-09-2006, 17:29
С HereTodayGoneToHell :oops: :)

teenkopele
01-09-2006, 17:37
За мене никой не се сети :cry: :cry: :cry: :cry:
иначе искам да познавам почти всички


Двама сме. :wink:

Познавам: Adi4ka,forrzi,TheNightRider,Vra4ka,priti_kiti,Glez oranA,Golden_girl,hot_sexy_lady.

SweetBunny
01-09-2006, 18:38
Mmmm, bih iskala da se zapoznaq s machoka (i da go razceluvam :oops: :D :D ), su6to taka s p4elata_brumze (golqm sladur :D )...s sherry (neveroqten harakter, mnogo me kefi :) ), s Loveza Neo :lol: (ne6to mnogo mi dopada :oops: ), s slim_shady_lady (golqma sladurana e, i e mnogo dobri4ka), s SEXtreme (naprao se vuzhi6tavam na nqkoi 4erti v haraktera i, koito az ne pritejavam, a imenno, 4e vinagi ako nqkoi q obidi - tq moje da go postavi na mqstoto, brao, macko :D ), s Tedka-Medka (mnogo e qka), s dark_soul i s Az Sum Bulgar4e (adski me kefi - i e super 4aroven, i e mn dobri4uk) i s o6ti mnogo hora iskam da se zapoznaq ama sq ne se se6tam :D

pinK_Baby
01-09-2006, 19:00
Искам да се запозная с Rosskata(щото изглежда много лудичка и в същото време не е някаква лигла и дава супер свестни мнения),Sherry,Аверчето,Geryto(ам тя не влиза вече) И Алекс може би....С Мачока...Той беше казал,че ще намине край Стара Загора ама... :) Има и доста други хора,които са ми направили впечатление,но не мога да се сетя сега...
Познавам се със старозагорци :lol: Аз Съм Българче,BABY_SEXY_GIRL,zelena^maslinka,De Ssi,California,Baned,Sunny_stz,Ri4i^(ама тя не влиза);Некасача,Напушен бухал...Тва е май :) Всичките са си супер хорица...Най-много си обичам Калифорнийката и Алексчу

hamilcar
01-09-2006, 19:56
За момента няма такъв човек.

Tina{}nem oje da se regne
01-09-2006, 21:01
az iskam da se zapoznaq s miloto_girl-4e(edin pat ima6e vazmojnost 6toto q vidqh v terranova...)aBeP4eTo(mn golqma sladurana),s korn_ (pi4) i mai tedo(i nego sam vijdala po centara... drugi ne se se6tam sega! ina4e li4no niakoi ne poznavam!

01-10-2006, 15:07
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?- s KUKLI4KATA,sineoki4kata de/tia si znae koia e/i oste niakolko sladki sazdania....
2. Защо точно с него?-ami otgovaria na moite harakteristiki
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?- ima intelekt i e sexy
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?-DA,Vira Sladkata i AZ sme dosta blizki))))

S8K
01-10-2006, 15:41
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?
2. Защо точно с него? :arrow: Sylzata,ThEClown justinsfhc...
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете? :arrow: ми щото са мнооо яки хорица,поне така мисля :D
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той?
:arrow: ми да...BroozY,GoHarder(marusha)

Death_F
01-10-2006, 15:56
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума?Ми с Тедо със Кис Оф Да сън, тедка-медка, ДъНайтРайдър оф и още много тикви от форума хаха...
2. Защо точно с него? Ми щот ми се струват яки и печени хора!
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?Ми че са тикви (хаха в добрия смисъл на думата)
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той? ДА!!!Жена ми ^^kotenceto^^!!!

ProstoAz
01-11-2006, 14:45
1. С кого бихте искали да се запознаете от форума? - Много искам да се запозная с rosskata, machoka, BABY_SEXY_GIRL, California, aBeP4eTo, LunaTriCk, Tiffany, Utopia, Ollas, KRALICATA, LunnaSvetlina, Night_Wish...ох, много са...
2. Защо точно с него? Защото всеки от тях с едно или друго нещо ми е направил добро впечатление.
3. Какво впечатление ви е направил човекът с когото бихте искали да се запознаете?
4. Познавате ли някой от потребителите?Кой/коя е той? Ми...познавам BAD_GIRL_, ^Faint^f^, Blu, Traffic, Devilkin, Dance_Princess, Alex, ceco, coki, Aia, Ignis, miloto_girl-4e, NoEx, Momchence, ^I^don`t^give^a^fuck, vra4ka, Kill Zone, De_mikke, DarthRevan, Jamalska, Kelly Bundy, final_fantasy_fan, letti_cherry, Dharma, MeThiCal...пропуснах сигурно някой. :lol: