PDA

View Full Version : Доверието!?!



АничКа
01-05-2006, 11:30
Имам си приятел от почти 2 години ;)това е добре ,нали?Но от пролетта незнам защо започнах да му губя доверие-тогава се запозна с една дебелана,с отвратителна външност,омазнена коса и неква тъпа мутренска физиономия(ама е богаташка-но това мисля няма значение за него .. ) той тогава работеше на зала и оттам са се запознали :x и когато не сме заедно той е с нея ,под оправдание да я утеши,щото е скъсала сгаджето си ,от другата край на БГ ,как така става всеки път,когато с него не се виждаме,примерно имам нещо работа,той е с нея ,много добри приятели са и нищо повече(а тя е мн добра пр и с неговата брачедка,която му е като сестра )Той е много по чаровен от нея,висок,със сини очи,добър ,с чувство за хумор ,любвеобилен,не пуши и т.н.. а за нея е гордост да излиза с такова момче(не го хваля,само че ми е гадже..просто си е така) Когато се видят,особено лятото тя му даваше сладулед в устата,гушкаше го ,канеше го на срещи-уж да й помогне за нещо..дори веднъж с него не се бяхме виждали 3-4 дни ,и отидох на работата му,щото тогава работеше в две смени и нямаше време да идва да се виждаме,засекох я как му се натискаше,все до него ,аз отидох (бях с моята приятелка) казах Здр ,и нещо колана му бе откопчан и аз да го закопча заяде,тя дойде и започна да го оправя ,като ми каза че само тя може такива неща,мен ме бутна на страни , е това бе върха(адски е нахална)тръгнах си ядосана,приятеля се опита да ме спре,ама един път не ме защити,дори не ме прегърна при нея беше,после като се видяхме той каза,че й помагал за някаква дипломна работа..извини се по мн мил начин и му простих,но пък преди 2-3 месеца,на Санд ходи на работа и там на няколко пъти се е виждал с 40 годишна лелка..само на по тортичка... вече му нямам това доверие както преди.Не искам да се разделяме,но незнамкакво да правя спрямо тази ...посъветвайте ме как да реагирам!!!

HopeLesss
01-05-2006, 11:39
Говори с него и му обясни как се чувстваш. Той най-вероятно ще те разбере и ще опита да промени нещата. Наистина ситуацията е доста гадна и изнервяща. Аз ако бях едва ли щях да го изтърпя. А на тая нахалница може също да и обясниш, че той е твой и че няма начин да му бъде нещо повече от просто приятелка...

dori
01-05-2006, 11:45
И аз мисля че трябва да поговориш с него и му обясни всичкото тва което тука си споменала но според мене надали ти изневерява щом ходите вече две години и не е трагнал с някоя друга значи има сериозни намерения с тебе,но най-добре ще направиш ако му кажеш че не ти е приятно той да прекарва толкова време с това момиче

Sa3ana3a
01-05-2006, 12:09
Бе мнооо сте от мъглата начи, кво ше си говорят то се вижда че тоя е женкар :?

dori
01-05-2006, 12:17
e може би е женкар ама зависи ако поговорят и той каже че ще се постарае да не излиза толкова често с тва момиче значи наистина обича гаджето си,ако каже че тва е глупаво и тъпо за обсаждане начи не му дреме на канчето кво мисли гаджето му и т.н.

sherry
01-05-2006, 12:23
Tva s bratov4edkata mu mi prili4a na "Moq sladka Valentina" :twisted:
Ami nqma kakvo drugo da napravi6,osven da pogovori6 seriozno s gadjeto si.Ne6tata ne varvqt na dobre sled kato si zagubila vqrata v nego i sled kato ne se 4uvstva6 dobre i sigurna zaradi vaprosnoto momi4e.Kaji mu kak to4no se 4uvstva6,kaji mu,4e te boli i 4e ne iska6 da razvalite vrazkata si zaradi neq.Ako mnogo te obi4a,6te namali sre6tite si s neq i 6te promeni otno6enieto si kam neq,uspeh

DeSiTo0o
01-05-2006, 12:43
Spored men trqbva purvo da pogovori6 s priqtelq si i posle da se razpravq6 s onaq pa4a. :evil:

Sa3ana3a
01-05-2006, 12:48
pa4a
:lol: :lol: :lol:

RoSsY88
01-05-2006, 13:01
Както всички казаха-ТРЯБВА ДА ГОВОРИШ С НЕГО.Пък оная щом е отвратителна,но нали знаеш живота е немислим без пари.Покажи на гаджето ти,че ако те обича да престане даже да си общува с тая!!!Виждам,че си го обичкаш ама едва ли искаш да го делиш!?Кажи му да избира нея или теб.Колкото и да обичам гаджето си,никога не бих дала на друг да ми закопчава колана,да ме храни с лажичка и още колко неща си там...тва си е изневяра...Баси се пак с 2 години заедно...!!!

He3HauKa
01-05-2006, 13:51
Pogovori s nego ... a posle i s neq :twisted:

ziky
01-05-2006, 14:23
Доверието е нещо много голямо и се извуюва супер трудно!МОже да го има у човека който обичаш!Ако се обичате ще си имате доверие един у друг!Някога с моята приятелка си имахме доверие и се разбирахме прекрасно че даже повече от прекрасно и сичко вървеше перфектно!НИКОГА не трябва да лъжеш човека когато му казваш че го обичаш!И най малко да го цялуваш...защото целувката е едно от нещата които доказват любовта и е нейн главен компонент....сичко друго си идва с времето.... :cry:

01-05-2006, 14:33
кажи му,че не ти е приятно да е с нея толкова често и така тя да му се лигави-тя или Ти си му гадже???

rowzz
01-05-2006, 14:51
твойто приятелче само кинтите го касаят тфа е..

ziky
01-05-2006, 15:13
f0r3v3r]твойто приятелче само кинтите го касаят тфа е..

даммм...колкото и да не ти се вярва е така :?

Dlord
01-06-2006, 12:21
Zna4i ako produljava tova v su6tiq dyh opredeleno ti 6te si strada6 nai-mnogo. Tai4 nai-dobre 6te e prosto da my kaje6 4e se razdelqte i ni6to pove4e, ve4e toi sam 6te si napravi nqkakvi izvodi...

teenkopele
01-06-2006, 16:55
Говори с него и му обясни как се чувстваш. Той най-вероятно ще те разбере и ще опита да промени нещата. Наистина ситуацията е доста гадна и изнервяща.

:)

LiLeNcEtOoO
01-06-2006, 20:12
Zna4i ako produljava tova v su6tiq dyh opredeleno ti 6te si strada6 nai-mnogo. Tai4 nai-dobre 6te e prosto da my kaje6 4e se razdelqte i ni6to pove4e, ve4e toi sam 6te si napravi nqkakvi izvodi...

NE VIJAD6 LI TOI DOTI I NE ZA6TITAVA ZNAE6 LI KAJI A WE TOQ NE ME ZASLUJAVA I GORE GLAVATA MACKATA AZ KATO TE GLEDAM PO TVA KOEOT PI6E6 I KAK SI MU PROSTILA TOVA S CIPA SI DOBRA DU6A I NE TREBVA DA STRADA6 ZARADI NEGO ZZAREJI GO I 6E VIDI6 KAK 6E BUDE KATO PARCALZADETO SE EPODIGRAL S TEB VIJDAM 4E GO OBI4A6 NO VSE PAK UTREPKATA SI OSTAVA TOI STISKMA PALCI MACKADA S EOPRAI TE 8) 8) 8) 8)