PDA

View Full Version : Срещу черни точки ?



01-05-2006, 14:19
Видях, че има такава тема малко преди аз да пусна своята, но там потребителят изисква нещо под вида на маска,а не мисля, че маска би помогнала кой знае колко срещу черна точка...черните точни са на 'малко' специфично място и за това изстискването им е трудно :oops: затова бих желал да ви попитам дали с пилинг маска бих премахнал цялата черна точка или ще премахна само част от нея и тя след време отново ще 'порасте'

Благодаря ви за отговорите!

lady_M
01-05-2006, 15:45
ima sigurno 1000 takiva temi...s piling maska nqma da ti se mahnat 4ernite to4ki

mil4eto_
01-05-2006, 16:04
еми по принцип е много важно редовно да си почистваш лицето!
а иначе пробвай да си направиш парна баня и след тфа си сложи едни лентички на "нивеа"против черни точки.

miloto_girl_4e
01-05-2006, 16:30
нищо не може да премахне черните точки завинаги :roll:
всъщност черните точки са разширени пори,които се пълнят с мръсотия,и когато бъдат изчистени(от мръсотията),разширените пори естествено си остават и след време всичко се повтаря отново :?
затова редовна почистване му е майката :!: :wink:

IdontGiveaFuck
01-05-2006, 19:07
Пробвай със Garnier.Има едно за пъпки:
Stylo Anti-Spot
Anti-Blemish Pen.
Във една синя тубичка и обикновенно премахва черните точки,една приятелка е много доволна.
Обаче струва 8-9 лева
Също така трябва редовно да си чистиш лицето :)

chupacabra:)
01-05-2006, 19:41
иоооо, аз пък си махам черните точки самичка, и мога да кажа, че се справям перфектно, без да ми стане цялото лице червено и подуто.
правя си запарка от лайка, сипвам в един леген.
надвесвам си лицето над легена и отгоре се покривам с кърпа (абе цялата процедура е като при инхалация). естествено без да се допира лицето във врялата вода с лайка...
и отвреме навреме се показвам, за да си поема въздух. и така се разширяват порите и се чистят по-лесно. след тфа с една карфичка, предварително изчистена със спирт, боццццвам по точката и стискам.
цялата философия е да захванеш правилно 'точката', така че да се почисти изцяло, а не да се разскъса мръсното, защото тогава може да загнои и да направи проблем...
и после правя една бърза пилинг маска и готово :D и цялата тая процедура най-много един път в месеца и кожата е чудна :wink:

01-06-2006, 10:55
a az imam piling maskata na teen clean tq dali 6e mi var6i rabota?

01-06-2006, 11:02
na men v edna apteka mi kazaha za skinoren i na vishi ne6to ama nz dali sa ka4estveni.vie kakvo mislite?

lady_M
01-06-2006, 11:33
skinoren e dobro,ama po-skoro za pupki,a ne za 4erni to4ki,a na vichy zelenata seriq e mn hubava i moje da pomogne

honey91
01-06-2006, 12:10
Az izpolzvam clearscin na Avon za 4erni to4ki i sam mn dovolna

sidney
01-06-2006, 16:03
^^^ И на мен майка ми ми беше взела продукти от същата серия преди 2 години, ама се оказа, че има нещо в продукта и цялата почнах да се лющя

shanty9
08-18-2008, 19:48
^I don't give a fuck.^ Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 11:07 pm Заглавие:

Пробвай със Garnier.Има едно за пъпки:
Stylo Anti-Spot
Anti-Blemish Pen.
Във една синя тубичка и обикновенно премахва черните точки,една приятелка е много доволна.
Обаче струва 8-9 лева
Също така трябва редовно да си чистиш лицето


е сеa аз лично бих дала и 15 лв ... т.е ак наистина помага ... ше ги дам ;п тенкs и на мен ми тряаще (слънцее)

nejnaDROGA
08-18-2008, 20:09
^I don't give a fuck.^ Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 11:07 pm Заглавие:

Пробвай със Garnier.Има едно за пъпки:
Stylo Anti-Spot
Anti-Blemish Pen.
Във една синя тубичка и обикновенно премахва черните точки,една приятелка е много доволна.
Обаче струва 8-9 лева
Също така трябва редовно да си чистиш лицето


е сеa аз лично бих дала и 15 лв ... т.е ак наистина помага ... ше ги дам ;п тенкs и на мен ми тряаще (слънцее)
Оффф айде стига сте обновявали теми от преди 2 години ... :-x А и има 1000 такива теми след тази ... Поне да беше някоя по-нова с по-актуална информация :-x

mysterious93
08-18-2008, 20:17
абе наистина ква е тая новата мода :-o няма достатъчно нови теми че се ровите из старите ли?

zuzitooo
05-03-2011, 12:49
Ох .. какво ли не съм опитвала вече направо ми омръзна .. почиствам си лицето всеки ден.. толкова добре .. а черните точки продължават ли продължават.Купувала съм сумати пилинги,скрабове,маски съм си правила.Нямам все пак много,около носа и малко на челото.Кажете нещо,което наистина ви е помогнало!

kalpazanka
05-06-2011, 09:36
zuzitooo, има предостатъчно теми по проблема.