PDA

View Full Version : az i moiat nai dobur priatel



NIcole
01-05-2006, 14:29
takaa....moiat problem si e malko tup a i sama sum si vinovna za nego....predi vreme nai dobriat mi praitel mi kaza 4e izpoitva mnogo silni 4uvstva kum men i niakolko puti mi predloji da trugnem....az super mnogo se drazneh na povedenieto mu, otkazvah mu, daje go otbiagvah...toi izpadna v ne6to kato depresia, ne se usmihva6e, zatvori se v sebe si ....edin den oba4e na niakakuv kupon se zabi s niakakva ( vsi4ki mi kazvat 4e ne ia obi4a i go pravi za da me zabravi)....kakto i da e sega toi hodi s neia a na men ne znam za6to mi e super gadno...ne znam dali zapo4vam da go obi4am ili prosto ne moga da se primiria 4e e s druga...neprekusnato si mislia za nego i mi se iska si4ko da e kakto predi....4uda se dali me obi4a o6te...i dali da ne mu kaja kakvo izpitvam ....kakvo 6te me posuvetvate? :?

rowzz
01-05-2006, 14:54
да пораснеш :?: :!: ..

HopeLesss
01-05-2006, 14:57
Не знаеш какво имаш, докато не го изгубиш... :roll:

ziky
01-05-2006, 15:11
f0r3v3r]да пораснеш :?: :!: ..

И да разбереш най сетне сама по себе си кво искаш...дали пе си с него или няма да си с него...щото хем не искаш да е с тебе хем не искаш да е с друга...живота продължава и тва е братче няма да те чака винаги....ако че ти е приятел и няма значение от колко години... :!:

Freelander
01-05-2006, 15:56
f0r3v3r]да пораснеш :?: :!: ..

И да разбереш най сетне сама по себе си кво искаш...дали пе си с него или няма да си с него...щото хем не искаш да е с тебе хем не искаш да е с друга...живота продължава и тва е братче няма да те чака винаги....ако че ти е приятел и няма значение от колко години... :!:

hmm az sym mom4e i mi se slu4i sa6toto minalata god - haresvax mn dobra frendka, predlagax i nqkolko pati a, a tq vse me otrqzva6e pod predtext 4e si xaresva dr mom4e i ne iska da si razvalqme priqtelstvoto. Az ne sym se sduxval kato tvoq priqtel, a naprao se zabix s momi4e po - golqmo ot mene pri koeto tq zapo4na da me revnuva...
Pomisli kakvo to4no iska6 za6toto moje da go zagubi6 i kato frend! :evil:

mil4eto_
01-05-2006, 16:08
наистина е вярно,че "Не знаеш какво имаш, докато не го изгубиш",така че може и да си осъзнала,че го обичаш.
но може и праосто да ти е гадно,защото до преди няколко дни е харесвал теб и сега е с друга.
по-добре помисли добре и си изясни чувствата преди да предприемеш кащвото и да било. :!:

SweetBunny
01-05-2006, 16:08
"obi4", "lubov", "obi4am" - sa mnogo silni dumi :!: Edno e da haresva6 nqkogo, drugo e da si fluben, suvsem razli4no e da obi4a6!!!
Purvo budi sigorna, 4e naistina izpitva6 nqkakvi 4uvstva i ako si sigorna, 4e tova e taka - govori s vuprosnoto mom4e i mu kaji, 4e vsi4ko se e promenilo i si vlubena :roll: ako e taka de :wink: No ne vqrvam toi da "obi4a" taq ot kupona;

MaPuXyaHa
01-05-2006, 16:18
Егоистка-без да се обиждаш!Мислиш само за себе си...как на теб да ти е добре...нека бъде щастливо момчето.....,ако всичко е както преди...момчето ще страда още веднъж!Мисля ,че трябва да осъзнаеш какво искаш...и тогава да предприемеш каквото и да е решение!!!!

LP_girl_14
01-05-2006, 16:46
Ако си мислиш,че нещата между вас може да надвърлят обикновените приятелски,поговори с него за това,което чувстваш,но недей да разваляш връзката му,само заради каприз и ревност.Първо се убеди в сериозността на чувствата си към него и тогава действай.Да не стане така,че когато той пак ти предлага любовта си,ти да започнеш да го отбягваш.Не си играй с чувствата на хората.Щом се изясниш със себе си и се окаже че изпитваш нещо много силно към него,не му позволявай да е с момиче,което не обича.Според мен целта му е била да те накара да ревнуваш и май наистина я е постигнал.Една силна любов(каквато казваш че той е изпитвал към теб),не може да бъде изтръгната от сърцето за ден-два или пък за седмица :!:

PLAMENKO
01-05-2006, 16:49
още едно доказателство , че не знаете какво искате... :roll:

nicole
01-05-2006, 17:19
tupoto e 4e ve4e mislia 4e znam kakvo iskam oba4e me strah da ne me othvurli toi tozi put za da si vurne.....vupreki 4e edna 4ast ot men e sigurna 4e o6te me obi4a....

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 17:39
eeeee ti me razbi ti na kolko si w emomi4e i naistina nz kvo iska6 hne 4e az sum mn golqma nali ama vse pka znam vinagi kvo iskam i misla 4e dobur suvet e da mi vidi6 podpisa malko po dolu misla 4e e tvoq slu4ai a ti ???????

01-05-2006, 17:42
mi da ti kaja slu4va se nqkoe mom4e da te haresva i postoqnno da te uhajva i kogato spre s tezi raboti da se 4ustva6 samotna i da revnuva6 ... no ponqkoga moje bi kakto e pri teb no nz ti nai dobre si znae6 ponqkoga moje bi osaznava6 4e i ti ima6 4ustva kam tozi 4ovek ...no i na men mi se e slu4valo i mislq 4e e prosto za6toto si sviknala s tova ... ti preceni ..

01-05-2006, 17:44
aaaaa puk i kakto e deviza na tova momi4e lilencetooooo .. tq e stra6no prava ... pomisli si nz

rowzz
01-05-2006, 17:45
f0r3v3r]да пораснеш :?: :!: ..

И да разбереш най сетне сама по себе си кво искаш...дали пе си с него или няма да си с него...щото хем не искаш да е с тебе хем не искаш да е с друга...живота продължава и тва е братче няма да те чака винаги....ако че ти е приятел и няма значение от колко години... :!:

hmm az sym mom4e i mi se slu4i sa6toto minalata god - haresvax mn dobra frendka, predlagax i nqkolko pati a, a tq vse me otrqzva6e pod predtext 4e si xaresva dr mom4e i ne iska da si razvalqme priqtelstvoto. Az ne sym se sduxval kato tvoq priqtel, a naprao se zabix s momi4e po - golqmo ot mene pri koeto tq zapo4na da me revnuva...
Pomisli kakvo to4no iska6 za6toto moje da go zagubi6 i kato frend! :evil:
хмм миналата година 2ри а сега 3ти клас.. браво растеш..
мисла че тфа е тъпо "айде да станем гаджета.." или само аз така мисла :roll:

ziky
01-05-2006, 17:57
eeeee ti me razbi ti na kolko si w emomi4e i naistina nz kvo iska6 hne 4e az sum mn golqma nali ama vse pka znam vinagi kvo iskam i misla 4e dobur suvet e da mi vidi6 podpisa malko po dolu misla 4e e tvoq slu4ai a ti ???????


napulno podkrepqm tva mnennie i ovajavam avtora na podpisa (lilencetooooo) :oops:

ziky
01-05-2006, 18:00
f0r3v3r]


f0r3v3r]да пораснеш :?: :!: ..

И да разбереш най сетне сама по себе си кво искаш...дали пе си с него или няма да си с него...щото хем не искаш да е с тебе хем не искаш да е с друга...живота продължава и тва е братче няма да те чака винаги....ако че ти е приятел и няма значение от колко години... :!:

hmm az sym mom4e i mi se slu4i sa6toto minalata god - haresvax mn dobra frendka, predlagax i nqkolko pati a, a tq vse me otrqzva6e pod predtext 4e si xaresva dr mom4e i ne iska da si razvalqme priqtelstvoto. Az ne sym se sduxval kato tvoq priqtel, a naprao se zabix s momi4e po - golqmo ot mene pri koeto tq zapo4na da me revnuva...
Pomisli kakvo to4no iska6 za6toto moje da go zagubi6 i kato frend! :evil:
хмм миналата година 2ри а сега 3ти клас.. браво растеш..
мисла че тфа е тъпо "айде да станем гаджета.." или само аз така мисла :roll:


Може да е била децка градина и сега да е първи клас бе!!!Те децата в децката градина са сладки и невинни и не са аучени още да оценяват :roll:

dаtawоrm
01-05-2006, 18:02
f0r3v3r]да пораснеш :?: :!: .. :wink:

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 18:09
eeeee ti me razbi ti na kolko si w emomi4e i naistina nz kvo iska6 hne 4e az sum mn golqma nali ama vse pka znam vinagi kvo iskam i misla 4e dobur suvet e da mi vidi6 podpisa malko po dolu misla 4e e tvoq slu4ai a ti ???????


napulno podkrepqm tva mnennie i ovajavam avtora na podpisa (lilencetooooo) :oops:


nadqvam se ne samo via da me razbirate a i avtora na temata :(

ziky
01-05-2006, 18:12
eeeee ti me razbi ti na kolko si w emomi4e i naistina nz kvo iska6 hne 4e az sum mn golqma nali ama vse pka znam vinagi kvo iskam i misla 4e dobur suvet e da mi vidi6 podpisa malko po dolu misla 4e e tvoq slu4ai a ti ???????


napulno podkrepqm tva mnennie i ovajavam avtora na podpisa (lilencetooooo) :oops:


nadqvam se ne samo via da me razbirate a i avtora na temata :(


Явно че незнае какво иска и неразбира мани го!Аз те разбирам и подкрепям :wink: :oops:

Lady_Black
01-05-2006, 18:13
Опитай се все пак да установиш какво чувстваш. Има ли изобщо смисъл да си с това момче? Наистина ли го искаш или просто ревнуваш, че е предпочел някоя друга. Опитай се да запазиш приятелството ви. Ако не успееш, значи никога не е имало такова :wink:

DeVoi4eTo
01-06-2006, 12:49
Не знаеш какво имаш, докато не го изгубиш... :roll:

to4no taka e za jalost :( ama 6tom pyk 4ak tolkova ste se u4ujdili ne ste bili 4ak"nai-dobri" priqteli ;)
6toto i moq nai-dobyr pr mi e kazval hilqda pyti 4e acki silni 4uvstva ispitva-kazah mu nqma da stane ni6to i tva-vqrno rpie go gadno no vse pak naistina sme BEST FRIEND i tva ne povliq na otno6eniqta kato priqteli :) za koeto mn se radvam