PDA

View Full Version : vuzmojna li e ne6to pove4e



agilera
01-05-2006, 16:32
Zdraveite sladury:)iskam da vi pitam ne6to.4atq s edno mo4e koeto me pokani da izlezem,no az neotidax i sega sujalqvam.Kogato si razmenixme pic4eta i dvamata mnoo se xaresaxme :oops: no toi trugna s edno momi4e :( i vse pak neprestava da me kani da izlezem,az mu priznax 4e mnoo go xaresvam.Nemoga da go razbera.Xaresva li me naistina i dali da se borq za nego?

mil4eto_
01-05-2006, 16:33
незнам дали те харесва и надали някой от фрума може да ти каже. :lol: но излезте и се вижте-няма какво да губиш-може само да спчелиш!

PLAMENKO
01-05-2006, 16:34
RoxeTTe - ListEn To Your Heart :!: :!: :!:

agilera
01-05-2006, 16:38
PLAMENKO tva e pesenta ama su6to me kefi i Roxette-Spending My Time(aide da ne se otklonqvame)

PLAMENKO
01-05-2006, 16:40
PLAMENKO tva e pesenta ama su6to me kefi i Roxette-Spending My Time(aide da ne se otklonqvame)

ама аз не се отклонявам просто ти казвам какво да направиш ... !!!

VAMP_GIRL
01-05-2006, 16:42
1-vo neka ti kaja-nikoi ne e tova za,koeto se predstavq v 4ata!(ne kazvam tova na 100%)

LP_girl_14
01-05-2006, 17:39
Никой не може да ти каже със сигурност,защото във форума няма дипломирани ясновидки.Нистина нещата в чата и извън него стоят по съвсем различен начин и доста хора чрез IRC избиват яко комплекси и са със съвсем различно поведение,когато се срещнете.Ако искаш излезте веднъж,запознайте се и тогава вече му мисли.НО ако нещата между вас се задълбочат гледай да не приемаш да свириш 2-арат цигулка,да хлътнеш мноу по него и после той да си игтае с теб и да ти разправя че мноу те харесва,ама не може да остави приятелката си.По-добре бъди предпазлива,отколкото безразсъна и накрая наранена.Искрено ти желая успех :wink:

rowzz
01-05-2006, 19:05
е ко па толко.. най много после да цъкнеш на темата на стреет-а "колкото и да ме е срам да го призная съм изнасилвана".. за тфа по добре земи някой приятелка с тебе шото не са знай дали ше е момчето от снимката.. нали се сещаш хич не е сигурно.. :)

ziky
01-05-2006, 19:14
Zdraveite sladury:)iskam da vi pitam ne6to.4atq s edno mo4e koeto me pokani da izlezem,no az neotidax i sega sujalqvam.Kogato si razmenixme pic4eta i dvamata mnoo se xaresaxme :oops: no toi trugna s edno momi4e :( i vse pak neprestava da me kani da izlezem,az mu priznax 4e mnoo go xaresvam.Nemoga da go razbera.Xaresva li me naistina i dali da se borq za nego?


След като има гадже мисля че и той е от ония женкари "курвари" дето мислят как да им е добре!В случая на тоя му е много добре с две...никога не се доверявай на човек който непознаваш и не си виждала защото може да са фатални последиците за самата теб...

strange__
01-05-2006, 20:06
RoxeTTe - ListEn To Your Heart :!: :!: :!:
И аз така мисля...ти си знаеш най-добре какво чувстваш :wink:
П.С. Пламенко с тебе да не се познаваме от някъде :lol: :wink:

Soldier_OF_Fortune
01-05-2006, 20:12
RoxeTTe - ListEn To Your Heart :!: :!: :!:
Точно това щях да напиша