PDA

View Full Version : daite savet ili prosto mnenie ...



01-05-2006, 17:39
zdraveite taaaa moq vapros ... zna4i kak 6te postapite ako se polu4i taka 4e ste vliubeni v mom4e koeto sa6to e ludo vliubeno vav vas be izbo6to edva li ne ste edin za dryg no problema e 4e va6te sa mn protiv tva i sa stavali stra6no mn skandali zaradi nego ... mn kofti nali??? :roll: obarkva6to e ... daite nqkav savet ili prosto nqkakvo mnenie :) blagodarq predvaritelno .. a o6te ne6to .. mom4eto eeeeee s dosta godini po golqmo no ... kakto kazah liubovta e nalice i e dokazana dosta pati za da ima samneniq svarzani s godinite ... i taka . ako se seta o6te ne6to 6te pi6a pi6ete i vie :))

LP_girl_14
01-05-2006, 17:54
Досега не ми се е случвало нещо подобно,но все пак ако някой ден стане ,предпочитам да седна и да поговоря с родителите си,да изслушам доводите им ,да помисля дали те нямат право и ако се окаже че не са прави ще се опитам да ги убедя по вскякъв начин че грешат,ще им докажа че съм направила правилния избор и че би трябвало да се щастливи,щом и аз съм щастлива.

п.п.Нормално е вашите да се притесняват за теб,щом разликата в годините е доста голяма,защото те като всички родители се притесняват тяхното"малко" момиченце да не бъде наранено.И все пак колко години ви е разликата :?:

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 17:56
mi spored e men redno da pokeje6 mom4eta ot dobrata mu strana i da i obqsni6 4e tova 4e toi e po golqm ne zna4i absoliutno ni6to prosto gledai da im go ubesni6 vsqko dete znae kak da obedi roditelite postrais e aid emila uspeh :!:

lp_krasi
01-05-2006, 18:08
амиии...тва е мн гадно щото вие си се обичате а ваще са против тва... :? тва наистина е гадно...но можеш да седнеш и да поговориш с тях и да видиш как мислят те и да се опиташ също да им обясниш как стои положението при теб и момчето...

Alex4enceto
01-05-2006, 18:43
S kolko dosta godini e po-golqmo?

ziky
01-05-2006, 18:55
Поредния случай в който на мацката и се правят лицеви упори на легло с някой от доло..и той е с много по голям...еми за тва ваще не ти дават сиурно щото си прекалила с възрастта!След като ваще са преценили че не става и е прекалено голем за тебе няма да си с него!Ясно е че се обичате ама се пак....съобразяваш се докато не ти писне и един ден не направиш ''съботаж'' с ваще и не им се опреш... :roll:

rowzz
01-05-2006, 18:59
Поредния случай в който на мацката и се правят лицеви упори на легло с някой от доло..и той е с много по голям...еми за тва ваще не ти дават сиурно щото си прекалила с възрастта!След като ваще са преценили че не става и е прекалено голем за тебе няма да си с него!Ясно е че се обичате ама се пак....съобразяваш се докато не ти писне и един ден не направиш ''съботаж'' с ваще и не им се опреш... :roll:
\/прав си .. и то доста

ziky
01-05-2006, 19:05
f0r3v3r]
Поредния случай в който на мацката и се правят лицеви упори на легло с някой от доло..и той е с много по голям...еми за тва ваще не ти дават сиурно щото си прекалила с възрастта!След като ваще са преценили че не става и е прекалено голем за тебе няма да си с него!Ясно е че се обичате ама се пак....съобразяваш се докато не ти писне и един ден не направиш ''съботаж'' с ваще и не им се опреш... :roll:
\/прав си .. и то доста


не че се права на голям ама съм имал такъв случай....и най интересното беше че казах на майка ми кво мися по въпроса и тя ме ислуша и така...но секи си има различни родители с различно мнение за нещата и секи иска наи доброто за детето си...

CuNki pO MuCuNki
01-06-2006, 15:05
mila az postoqnno sym skarana s mama i tatko zaradi biv6oto mi gadje,za6toto te znaqt 4e o6te go obi4am,no tova na men ne mi pre4i ...ve4e zavisi kva vi e razlikata..no tova e lubov mamka mu i kakto kaza nqkoi predi men ..govori s tqh..moje i da te razberat i te sa bili na tvoita vyzrast:) :lol: :wink: ySspeH :!:

svetla_88
01-06-2006, 17:01
и аз имам долу горе подобен проблем :cry: наще са мн против него но въпреки това хадим вече 6мес. с мн скандали и рев и убиди. :cry: направо не ги понасям. той нямал пари разведени са биле ей такива а той е готов на всички зареди мен като казвам всичко говоря за каквото се сетите..дори и самоубииство. а не е манияк разбире се... :lol: еми кофти е даже мн но и аз не знам как да се справя с говорене не става... :roll:

He3HauKa
01-06-2006, 20:45
Mi ako naistina go obichash zaebi gi vashte... Zadaljitelno li e te da razbirat za nego?Lichno az nqmashe da se saobrazq s tqh no vse pak ti si reshavash :wink:

The Biker
01-06-2006, 21:05
Поредния случай в който на мацката и се правят лицеви упори на легло с някой от доло..и той е с много по голям...еми за тва ваще не ти дават сиурно щото си прекалила с възрастта!След като ваще са преценили че не става и е прекалено голем за тебе няма да си с него!Ясно е че се обичате ама се пак....съобразяваш се докато не ти писне и един ден не направиш ''съботаж'' с ваще и не им се опреш... :roll:
Eto ti go logi4noto obqsnenie!!!Pove4e nqma kvo da se kaje...

01-06-2006, 22:33
Запали им косата с газ. Действа, определено!

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 22:36
Не ми пука наще какво казват важмото е аз да искам да съм с момичето, което обичам, не се предавай момиче бори се за любовта си.

ziky
01-06-2006, 22:36
Запали им косата с газ. Действа, определено!

Тва ме съсипа... :lol: :lol: :lol: :lol: ама ако наистина палиш го пали с нафта или нещо с по голямо октановво число например бензин шел ви пауар :wink:

rowzz
01-06-2006, 23:17
Запали им косата с газ. Действа, определено!

Тва ме съсипа... :lol: :lol: :lol: :lol: ама ако наистина палиш го пали с нафта или нещо с по голямо октановво число например бензин шел ви пауар :wink:
аз мисла че в OMV са по добрите бензини..

SummeRLove08
01-07-2006, 00:06
Ми..то някакси ще трябва да се прикрива връзката.А и възрастта е от значение според мен.А и то родителите ти няма да са ей така "против".Трябва да имаш основателна причина.
Мое мнение. :wink:

Soldier_OF_Fortune
01-07-2006, 00:14
Те могат да имат причина, която смятат за основателна, а всъщност да не е такава.
Те родителите в днешно време имат изчанчено мислене

01-09-2006, 11:58
nali nqkoi me pita6e za vazrastta ni? mi az sam po4ti na 17 a toi e na 28 .. ne mislite li 4e 17 godini si e seriozna vazrast v smisal sama moga da re6avam??? ama na6te ... be ako iskate pi6ete o6te mneniq i saveti :)) blagodarq vi predvaritelno

teenkopele
01-09-2006, 12:54
Според мен едно от първите нещя,които трябва да направиш е да говориш с родителите ти и да се опиташ да им обясниш как стоят нещата. Няма да е лошо ако ги излслушаш и тях- причините им да са на това мнение.
Щом я има любовта, възрастта няма значение и дори в края на краищата родителите ти да не си променят мнението- 'за любовта няма прегради' :wink: .
Успех. :)

П.С. Скоро ще навършиш пълнолетие и според мен ще имаш по-голяма свобода.

The Goodbye Girl...
01-10-2006, 09:21
Сядаш и им казваш, че дори това да е най-голямата грешка в живота ти, то по-добре е да я направиш, отколкото да съжаляваш после с години, че си я пропуснал. А човек се учи от грешките си. Обещаваш да се грижиш за себе си и им заявяваш, че вярваш, че ще се справиш.

01-10-2006, 16:46
leleeeeeee the goobye girl 4esno ti kazvam dade mi mn kuraj ;)) naistina ti blagodarq mnogo.. vse nqkoga 6te sabera smelost za poreden pat da im kaja naistina 4e ima liubov kato liubov .. te ne iskat da me 4uqt weee :)) o6te vednaj blagodarq abe na si4ki blagodarq :)) i na p4elata_brumze blagodarq ;))