PDA

View Full Version : Какво да направя, за да не ми дойде?!



Гостенка
01-05-2006, 18:28
Така, след два дни трябва да ми дойде, но аз искам този месец, така да се каже, да пропусна това събитие...или поне да го отложа с няколко дни.
Да знаете нещо за пиене или изобщо нещо, с което да мога да си помогна. Знам витамин С, че служи, за да се поспре малко, но дали ще помогне и при този случай...
Благодаря предварително!

dsssfasdgsd
01-05-2006, 18:53
от една позната знам,че когато се съмняваше дали е бременна една нейна приятелка и каза да изпие три-четири чаши с уиски ...и на нея и дойде...незнам ..(така знам,така ти казвам) ...пробвай..успех :wink:

lady_M
01-05-2006, 18:58
от една позната знам,че когато се съмняваше дали е бременна една нейна приятелка и каза да изпие три-четири чаши с уиски ...и на нея и дойде...незнам ..(така знам,така ти казвам) ...пробвай..успех :wink:
az dokolkoto razbrah tq iska da NE i doide,a ne da i doide.

01-05-2006, 19:00
Така, след два дни трябва да ми дойде, но аз искам този месец, така да се каже, да пропусна това събитие...или поне да го отложа с няколко дни.
Да знаете нещо за пиене или изобщо нещо, с което да мога да си помогна. Знам витамин С, че служи, за да се поспре малко, но дали ще помогне и при този случай...
Благодаря предварително!
ми късно си се сетила мила..

pipi`e`golqma
01-05-2006, 19:28
Витамин С знам че забавя :roll: пробвай за друго незнам

DeVoi4eTo
01-06-2006, 14:47
mi...az znam ne6to ama to ne e lekarstvo ili ne6to takova :roll: prosto trqbva da smeni6 klimata dori i za edin den ;) tva 6te stane opredeleno pri nqkoi ima obratniq efekt-ko ne im e idvalo dosta vreme smenqt li klimata i im idva taka 4e probvai :) naprimer na selo pri baba za 2-3 dena i 6te stane ;)

01-06-2006, 16:53
Proveri v nqkoq apteka dali ima losioni ili tem podobni! :wink: Uspeh!

pussycat
01-06-2006, 21:36
az po princip znam edni hap4eta koito sam pila mn 4esto to4no zaradi tova kazvat se "orgametril" potarsi gi v aptekite tam gi ima. ama pro4eti si parvo kvo pi6e za da razbere6 po kolko trqbva da pie6 6toto e razli4no. :D

Roxy
01-06-2006, 23:52
хахаха ама вие как си ги мислите тея неща...да не ти дойде тоя месец?!?приеми че вече си жена така да се каже,менструация ше имаш няма как да я избегнеш...само гледай да не си докараш някви проблеми с тея хапчета,според мен изобщо не ги пий.виж витамин С е безвреден ама дргуго...