PDA

View Full Version : kak da go privleka



01-05-2006, 18:31
takaaa.utre sum na kupon i tam 6te bude mom4eto,s koeto moje bi 6te stane ne6to.zna4i toi mi e kazval,4e mi se kefi, i vuprosa e kvo da nparavq i kak se durja,za da go plenq.smisul nqkvi po-specialni dokosvaniq,galene,povedenie ili ne6to takova,izdaite nqkoi trik :wink: 6te se radvam da nau4a ne6to interesno,koeto da mu vzeme uma
tnx ;}

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 18:38
axaxaxxaxaaxax mi ako ti samo neznae6 i si nqma6 tvoi koz misla 4e na drugite dami ot foruma opita edvali 6e ti v polaza i 6ti kaja za6to ZA6TOTO pone spored men ako ti izpitva6 ne6to kum tozi 4ovek prosto budi sebe si ini6to drugo ne e nujna da bude6 izkustvena i posle ako stane ne6to mejdu vas kvo toi 6e haresva ne teb a tova na koeto se pravi6 BUDU SEBE SI DO KRAI

lp_krasi
01-05-2006, 18:41
ми аз си се държа нормално...в смисъл не правя нищо по специално или нещо такова аз съм си аз...и е по-добре така...тва е моето мнение- дръж се естествено...:)

ziky
01-05-2006, 18:45
takaaa.utre sum na kupon i tam 6te bude mom4eto,s koeto moje bi 6te stane ne6to.zna4i toi mi e kazval,4e mi se kefi, i vuprosa e kvo da nparavq i kak se durja,za da go plenq.smisul nqkvi po-specialni dokosvaniq,galene,povedenie ili ne6to takova,izdaite nqkoi trik :wink: 6te se radvam da nau4a ne6to interesno,koeto da mu vzeme uma
tnx ;}


Мн голям кеф е някой да ти бръкне под тениската и да седне в скута ти поне съм момче и знам кво е :oops: ама се пак не те познавам и незнам кво можеш ти си знаеш!Ае със здраве и умната.... :wink:

01-05-2006, 18:59
tnx ziky.
ina4e mai dr 2ma ne me razbrahte,ne govorq za izkustveno ne6to ili prestruvane, a jest ili ne6to ot toq rod,koeto da go vludi
znam 4e zahapvane na ustnite e qko;}galene po kra4eto
dr kvo?
ili ne6to da mu kaja?

rowzz
01-05-2006, 19:02
takaaa.utre sum na kupon i tam 6te bude mom4eto,s koeto moje bi 6te stane ne6to.zna4i toi mi e kazval,4e mi se kefi, i vuprosa e kvo da nparavq i kak se durja,za da go plenq.smisul nqkvi po-specialni dokosvaniq,galene,povedenie ili ne6to takova,izdaite nqkoi trik :wink: 6te se radvam da nau4a ne6to interesno,koeto da mu vzeme uma
tnx ;}
1.Врътни се на купона
2.Връткай се около него
3.Врътни му една свирка
.. чесно помага.. въпреки че съм момче..
ама виж ся зависи какво искаш ти.. аз щи кажа само малко по така се дръж.. и той ще усети(се пак не сме толко тъпи.. или не :?: :!: )нзз.. не ме питай мене..

forrzi
01-05-2006, 19:03
жест?
искаш да е естествено?
направи следното:ИЗВАДИ МУ КУРА И ЛАПАЙ
определено ще го впечатлиш,а е и непресторено

ziky
01-05-2006, 19:22
МОмчетата често обичат да ни хапят по ушетата и да ни смучат пръстите(не палците...) също много обичаме да сядат в нас с лице кум нас и да ни се свалят повече(поне аз)Е да мже и да обичаме момиче на четири крака гола с гръб към нас....е тва последното беше шега :wink: но се пак тва аз мисля щото тва на мене поне най мн ми харесва и ми доставя удоволствие за първо време па натам квото ще да става(квото е писано ше стане)...айде със здраве..

ziky
01-05-2006, 19:24
жест?
искаш да е естествено?
направи следното:ИЗВАДИ МУ КУРА И ЛАПАЙ
определено ще го впечатлиш,а е и непресторено


Тва попринзип е малко прекалено но ако ти си способна да го направиш и на него му харесва и го желае давай смело ама не пред сички а в някоя стаичка или къшенце(самотно)...това е съвсем естествено и е възбуждащо :oops:

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 19:41
tnx ziky.
ina4e mai dr 2ma ne me razbrahte,ne govorq za izkustveno ne6to ili prestruvane, a jest ili ne6to ot toq rod,koeto da go vludi
znam 4e zahapvane na ustnite e qko;}galene po kra4eto
dr kvo?
ili ne6to da mu kaja?

nenenenen ti stava6 banalna i kvo a daite mu suvet kak da go svalq 4e az neznam leelle kolko mnogo se izlaga6 taka samo mogat da ti se podigravat na maloumieti koeto ima6 a i to tva s felacioto za koeto ti otgovarqt na temata govori mnogo se6ta6 li se neznam na mene uma ne mi go pobira kak 6e pusna tema v koata da pitam ama az kak da go privleka e na tva az mu vikam kompleksarska rabota tolkovali mom4eta sa te rezali 4e samo ne moje6b da preceni6 napravo mi ejal za teb znae6 VSEKI 4OVEK SI IMA 4AR mi prosti izpolzvai svoq i vinagi budi sebe si a ne tursi jesive ili dumi

The Biker
01-05-2006, 19:44
Emi 4estno da ti kaja i az sum na takova mnenie kato ziky znam kakvo e mnogo e qko nqkoi da sedne v teb(pod nqkoi razbirai momi4e :D ) abe absolutno si4ko koeto kaza ziky a ako ti stiska (kakto i na nego ako stane ne6to) poslu6ai fena :P

The Biker
01-05-2006, 19:48
LiLeNcEtOoO se pak sme tuk za da pomagame a ne da se smeem na horata koito iskat pomo6t.Da moje da e banalno , no vse pak za tva sa go krustili TeenPROBLEM

DeSiTo0o
01-05-2006, 19:51
Emi...sega mislq 4e ti ako sama ni6ti4ko ne znae6 mai nqma kak nie da ti pomognem...no vse pak...
Zna4i da ne vzeme6 da se sduha6 i da sedi6 na edno mqsto i da go gleda6! :shock: Taka...kato zapo4nete da tancuvate ti otidi pri nego i zapo4nete da tancuvate.Kato po4ne nekoq bavna pesen dokato tancuvate zaedno ti ne 4akai da te pokani na tanc,za6toto moje da pokani druga,a go gu6ni i...dano ne6to stane.
Nz kvo da ti kaja...abe to vsi4ko si idva ot samosebe si. :wink: Po4ti vsi4ko :roll:

LiLeNcEtOoO
01-05-2006, 20:09
LiLeNcEtOoO se pak sme tuk za da pomagame a ne da se smeem na horata koito iskat pomo6t.Da moje da e banalno , no vse pak za tva sa go krustili TeenPROBLEM

da we ok suglasna sum 4e sme tuka za da si pomagame ama q sa mi kaji ti kak e taka edno momi4e ne moje da znae kak da svali mom4eto koeto haresva i iska suveti i jestove mi ok ama ako prai taka kvo tq nqma da bude sebe si kato sedne v nego i t.n. i posle kvo vuprosnoto mom4e 6e si q haresa 6e trugnat oba4e toi nqma da hsrewsva neq i na tovo kum koeto tq 6e stremi da bide i nakraq tq 6e naprai ne6to koeto pravila kato bude sebe si toi 6e q useti i kvo si4ko otiva na vqtura a i pone pove4eto mom4eta koito az poznavam i si imat dostoinstvo (tuka ne ubijdam nikoi) ako nekoq e taka im sedne v teh 6e ima qko reza4i i vse pak tva si emoito mnenie i misla 4e e glupavo da me razobejdava6

01-06-2006, 10:19
ami druj se predizvikatelno :wink:

KOTKATA_17
01-06-2006, 10:23
Receptata za uspeha e tova:Leki zapivki,lubovni zabivki i mnogo usmivki :P :)Ami gledai go nqkak sexy pogledat ti da govori ;) te otivai pri nego toi sa 6te doide druj se priqtelski i v su6toto vreme ne se otpuskai :)