PDA

View Full Version : mom4eta,koe nai-mn vi e vpe4atlilo



01-05-2006, 19:06
ta vuprosa mi e koe nai mn vie e izkefilo v edno momi4e?s kakvo ste q zapomnili>govorq za ne6to,koeto tq vi e napravila i vi e nakarala da se 4uvstavte mn gotini
men li4no nikoga nqma da zabravq kato bqhme vednuj zaedno i me gale6e po gurba be6e neveroqtno :wink:
kajete tehnikata,koqto vi prilaga6e mackata :D

rowzz
01-05-2006, 19:10
Изчурка ме.. 8)

01-05-2006, 19:20
mn si prost.
toi ne govori za tva, a za ne6to stoinostno
ami men me kefi kato me gali po korem4eto :roll:

PLAMENKO
01-06-2006, 07:02
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

RoSsY88
01-06-2006, 07:09
Ами не мога да забравя как ми казваше сладур,как ме целуваше...как ме прегръщаше...как страдаше като се скрахме...мали колко мн още обичам бившият си...

ziky
01-06-2006, 08:23
Това беше бившето ми гадже :cry: значи представете си за да ме накара да не спя да си срежа вените(за малко)да не спя по цели нощи и т.н. като се скарахме значи прекалено мн съм я обичал!Впечатли ме с това че може да обича има чуство за самосъхранение беше много добра и честна умееше да ме разсмива и да се веселим заедно.....това беше най прекрасната ми коледа и нова година която съм карал защото само мисълта че сме заедно ме правеше горд че я познавам и че сме заедно....толкова много я обичах и исках буквално да не се разделяме и другото с което ме впечатли беше красотата и!Очите и бяха като сини бездънни океани с блясък...когато се загледаш в тях просто нямаше начин как да не и кажа обичам те право в очите...целуваше се прекрасно и умееше ама наистина да обича...може сега да не сме заедно но аз може да се каже (направо го казвам) че още я обичам!Никога не съм обичал друга така по този начин никоя не ми е говорила толкова мили думи никоя не ме е обичала така както нея и само тя знае как да го направи...никога янам да я забравя...тяя промени живота ми и ме направи щастлив със сички работи и прекрасни моменти които сме имали заедно-като се започне от най хубавото-първата ни целувка :cry: и се свърши до последната ни целувка която НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ....толкова много я обичах.....незнае колко много....а е едва на 13.... :cry:

rowzz
01-06-2006, 08:51
Това беше бившето ми гадже :cry: значи представете си за да ме накара да не спя да си срежа вените(за малко)да не спя по цели нощи и т.н. като се скарахме значи прекалено мн съм я обичал!Впечатли ме с това че може да обича има чуство за самосъхранение беше много добра и честна умееше да ме разсмива и да се веселим заедно.....това беше най прекрасната ми коледа и нова година която съм карал защото само мисълта че сме заедно ме правеше горд че я познавам и че сме заедно....толкова много я обичах и исках буквално да не се разделяме и другото с което ме впечатли беше красотата и!Очите и бяха като сини бездънни океани с блясък...когато се загледаш в тях просто нямаше начин как да не и кажа обичам те право в очите...целуваше се прекрасно и умееше ама наистина да обича...може сега да не сме заедно но аз може да се каже (направо го казвам) че още я обичам!Никога не съм обичал друга така по този начин никоя не ми е говорила толкова мили думи никоя не ме е обичала така както нея и само тя знае как да го направи...никога янам да я забравя...тяя промени живота ми и ме направи щастлив със сички работи и прекрасни моменти които сме имали заедно-като се започне от най хубавото-първата ни целувка :cry: и се свърши до последната ни целувка която НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ....толкова много я обичах.....незнае колко много....а е едва на 13.... :cry:
е па ти ма разрева брато.. се едно че гледам и слушам миро..
и само едно пич.. тфа ти е била ПЪРВАТА ЛЮБОВ колкото и кратка да е била.. постарай се да я продължиш..

ziky
01-06-2006, 09:20
f0r3v3r]
Това беше бившето ми гадже :cry: значи представете си за да ме накара да не спя да си срежа вените(за малко)да не спя по цели нощи и т.н. като се скарахме значи прекалено мн съм я обичал!Впечатли ме с това че може да обича има чуство за самосъхранение беше много добра и честна умееше да ме разсмива и да се веселим заедно.....това беше най прекрасната ми коледа и нова година която съм карал защото само мисълта че сме заедно ме правеше горд че я познавам и че сме заедно....толкова много я обичах и исках буквално да не се разделяме и другото с което ме впечатли беше красотата и!Очите и бяха като сини бездънни океани с блясък...когато се загледаш в тях просто нямаше начин как да не и кажа обичам те право в очите...целуваше се прекрасно и умееше ама наистина да обича...може сега да не сме заедно но аз може да се каже (направо го казвам) че още я обичам!Никога не съм обичал друга така по този начин никоя не ми е говорила толкова мили думи никоя не ме е обичала така както нея и само тя знае как да го направи...никога янам да я забравя...тяя промени живота ми и ме направи щастлив със сички работи и прекрасни моменти които сме имали заедно-като се започне от най хубавото-първата ни целувка :cry: и се свърши до последната ни целувка която НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВЯ....толкова много я обичах.....незнае колко много....а е едва на 13.... :cry:
е па ти ма разрева брато.. се едно че гледам и слушам миро..
и само едно пич.. тфа ти е била ПЪРВАТА ЛЮБОВ колкото и кратка да е била.. постарай се да я продължиш..

Светльо,братле със най най най голямо удоволствие искам тя да продължи.....но е невъсможно..... :cry: Повече от всичко искам да продължи но....и наистина си прав това беше първата ми и единствена истинска любов....никога няма да я забравя... :cry:

lina15
01-06-2006, 09:55
ima mnogo ne6ta koito nqma da zabravq v biv6oto si gadje...Ot vseki si pazq o6te malki no skupi za men spomeni

Dlord
01-06-2006, 11:42
Ami ako vzema da gi izrejdam opredeleno trqbva da si kypq nova klaviatyra sled tova. Zna4i tq vinagi misli za men kakto i az za neq. Vinagi se starae da mi e hybavi i priqtno. Yspokoqvame kogato sum imal tejki momenti. Gy6kala me e kogato vidi 4e ne sum ne6to na kef.Izob6to moite jelaniq ot koito sum imal nyjda ne6tata koito sum iskal da stanat vinagi sa stavli ne jelaniq a realnost. Tq znae vuv vseki edin moment kak da procedira za da mi e dobre.

rowzz
01-06-2006, 23:19
ima mnogo ne6ta koito nqma da zabravq v biv6oto si gadje...Ot vseki si pazq o6te malki no skupi za men spomeni
на дребно не гърбиш баче а ?..

ziky
01-06-2006, 23:22
f0r3v3r]
ima mnogo ne6ta koito nqma da zabravq v biv6oto si gadje...Ot vseki si pazq o6te malki no skupi za men spomeni
на дребно не гърбиш обаче а ?..

Скромна мацка с големи заложби и чуство за сахранние и почит :wink: Прекрасно!!!!