PDA

View Full Version : Moderated: Ако мъж е едиствено с теб само по купони, когато



denica****
01-05-2006, 19:15
Iskashe mi se da pusna temata kato anketa, no neshto ne se sprawih... ta pitaneto mi e slednoto...
Ako muj e edinstweno s teb samo po kuponi kogato se zase4ete ina4e kato se vidite goworite si no prez ostanaloto wreme toi ne ti se obajda to e zaradi:
1)zastoto e pritesnitelen
2)zastoto e kompleksar
3)zastoto e tup
4)zastoto e s teb edinstweno zaradi sexa
5)zaradi alkohola
6)zastoto e zauhav
7)raz4ita da naprawish purwata kra4ka

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

ziky
01-05-2006, 19:17
Iskashe mi se da pusna temata kato anketa, no neshto ne se sprawih... ta pitaneto mi e slednoto...
Ako muj e edinstweno s teb samo po kuponi kogato se zase4ete ina4e kato se vidite goworite si no prez ostanaloto wreme toi ne ti se obajda to e zaradi:
1)zastoto e pritesnitelen
2)zastoto e kompleksar
3)zastoto e tup
4)zastoto e s teb edinstweno zaradi sexa
5)zaradi alkohola
6)zastoto e zauhav
7)raz4ita da naprawish purwata kra4ka


Пак ми напомня за ония исползвачи дето само гледат как да те исползват и как да пребият времето си с теб...или можеби да те источат(изебат) докрай(може и да ти се источат...се е в гъс и се не в моя както се казва.... :wink: )

rusalkata_
01-05-2006, 19:19
амиии...всичко наведнъж!!! :lol:

pussycat
01-05-2006, 20:34
za6toto e tap spored men ili zaradi sexa i zabavlenieto.

rowzz
01-05-2006, 20:39
Iskashe mi se da pusna temata kato anketa, no neshto ne se sprawih... ta pitaneto mi e slednoto...
Ako muj e edinstweno s teb samo po kuponi kogato se zase4ete ina4e kato se vidite goworite si no prez ostanaloto wreme toi ne ti se obajda to e zaradi:
1)zastoto e pritesnitelen
2)zastoto e kompleksar
3)zastoto e tup
4)zastoto e s teb edinstweno zaradi sexa
5)zaradi alkohola
6)zastoto e zauhav
7)raz4ita da naprawish purwata kra4ka
Нещо не разбирам :idea: :?: :!:

`Death`Whore`
01-05-2006, 20:39
Защото не те харесва, а на купон е пиян или ти му се натискаш.

air_J
01-05-2006, 21:15
Конкретно в моя случай го правя, защото просто не съм сигурен дали искам да имам нещо сериозно с момичето. Обяснил съм й ситуацията, и й казах в прав текст, че засега за мен тя не е нищо повече от сексуален обект, но само от нея зависи, дали ще успее да ме заинтригува и за нещо повече. Как да ме заинтригува, ли? Самия аз също не знам, но поне й давам шанс да импровизира и твори. :wink:

Soldier_OF_Fortune
01-05-2006, 21:21
4 Заради Секса RullZ

01-06-2006, 08:44
Зависи от характера на чоека.
При мен например при такава ситуация е 1

sLaDuLaNkaTa
01-06-2006, 08:52
mi moito mnenie go nqma v predpolojeniqta koito sa po-gore...spored men e s teb samo za da zapalva vremeto si i ne mu puka za teb