PDA

View Full Version : Мнението Ви за пластичната хирургия



geri__________
01-05-2006, 20:10
zdraveite
neznam dali ima takava tema no iskam da znam mnenieto vi po vaprosa.
Kakvo mislite za plati4nata hirurgiq i nqkoi ot vas pribqgval li e kam neq?
Moje li da mi kajete nqkoi dobar hirurg za koito znaete li4no ili ot nqkoi priqtel koito naistina e dobar i dali imate saitove na nqkoi kliniki.
Blagodarq vi predvaritelno :))

Нарушена точка 7
moderated by oth_fenka

х
01-05-2006, 20:28
az s1m za, stiga da ima seriozen problem za korigirane, nqma ni6to lo6o. no s doktori i klinniki nemoga da ti pomogna. sorri :roll:

chupacabra:)
01-05-2006, 20:28
е против съм, но на някой хора наистина им се налага, раждат се с някакъв дефект и той им действа пагубно на самочувствието, или след някоя катастрофа или нещо такова. тогава съм за.
но сичко останало са разни глупави прищявки - цици, устни, носове ..
хвърляне на време и пари на вятъра според мен

`Death`Whore`
01-05-2006, 20:35
И аз съм "за", ако става въпрос за дефекти или катастрофа. И съм "за", ако човек е адски комплексиран и след това се почувства като ЧОВЕК! Но не мисля, че една операция би разрешила проблемите на човек.

black_heart
01-05-2006, 21:27
az sam tvardo "za".Moje da sam idealna(a az ne sam:)) ),no 6tom imam parite jelanieto i vazmojnn\ostta-za6to ne!

`Death`Whore`
01-05-2006, 21:33
Гледах "Пълна промяна" преди време. Имаше един компютърен гений, който почти нямаше гуша. Оправиха го, подстригаха му дългата къдрава коса...и му сложиха костюм. И точно когато той се показа пред близките и съпругата си, той каза нещо от рода на "Пак съм същия задръдстеняк, сега просто съм шикозен задръстеняк."

kaua
01-05-2006, 21:36
Гледах "Пълна промяна" преди време. Имаше един компютърен гений, който почти нямаше гуша. Оправиха го, подстригаха му дългата къдрава коса...и му сложиха костюм. И точно когато той се показа пред близките и съпругата си, той каза нещо от рода на "Пак съм същия задръдстеняк, сега просто съм шикозен задръстеняк."


:D

Roxy
01-05-2006, 23:30
И аз съм "за", ако става въпрос за дефекти или катастрофа. И съм "за", ако човек е адски комплексиран и след това се почувства като ЧОВЕК! Но не мисля, че една операция би разрешила проблемите на човек.

ами помага защото вече имат самочувстие а тва е най- важното.аз съм за пластичната хирургия,но лично на себе си не бих направила някви драстични корекции.не искам да си увеличавам бюста:)

amaliq
01-06-2006, 07:00
Razbira se 4e DA!Tvardo.6tom taka edin maj ili edna jena 6te se 4uvstvat po palnocenno vav kojata si zna4i vsi4ko e nared.strannoto e 4e ima takava razlika vav cenite.edin ot nai dobrite e D-r Georgiev raboti vav 4asten kabinet ob6to vzeto ama edni ot nai izvestnite sa pri nego.na violeta zdravkova busta i e izleznal 2300 euro.i nai dobrite implantanti sa na EVROSILIKON.drugq dosta izvesten hirurg e D-r Boqdjiev koito e operiral Tedy Velinova i SNesjina Valkova.klinikata e TRIVIQ.i im e izleznalo 3000 evro.im ai o6te edin koito oba4e ne e 4astnik.i razlikata vav cenata e ogromna prosto.na 6efkata na oxette.KLINIKATA E PO PLASTI4NA I REKONSTRUKTIVNA HIRURGIQ.operaciqta i e izleznala 380 lv,otdelno za protezi(a te s anai skapite)i z aprestoi po 23 lv na den,dokato 4astnicite po barzo ispisvat.pipala stra6no mnogo jeni sas silikonov bust i voob6te ne etaka kakto kazvat.naistina ima razlika ne sa 4ak tolkova meki,no ne sa i kato nekvo darvo.idealni sa si.bih si napravila i 6te go napravq mnogo skoro.bolkata e ne6to stra6no.vsqka edna ot tqh kazva 4e sled kato q e pusnala upokikata ako nqkoi i zadade vaprosa dali biha si napravili bust otgovorat 6tql da bade NIKOGA!kogato spi6 implantanta se mesi.napalno normalno.opravq6 si go.edna godina sled operaciqta pod gardata ima lek beleg koito ne se vijda i sas vremeto is4ezva.nosqt se 2 meseca sprcqlni sutieni i bez sutien 4ak sled 2 godini.

FlowerinesS
01-06-2006, 10:53
i nai dobrite implantanti sa na EVROSILIKON..Не съм съгласна с това,поне съм чела,че най-добрите имплантанти са МакГан(имат доживотна гаранция и са малко по-скъпи).
Иначе по темата:ЗА пластичната хирургия съм,независимо дали е наложително да те оперират или го правиш просто така-за свое удоволствие.

shanty9
08-18-2008, 19:44
и аз съм за ,,, са който не си харесва прим .... нос уста и т.н що да не се напрай такъв че да се харесва .... нали знаете най красив си когат се чувстваш добре ... ;Д :P

sladkish_14
08-18-2008, 19:57
chupacabra:) , не мисля , че носа може да е прищявка :? ... Аз също съм "За" !!! Живеем твърде кратко , за да си позволим да изхабим времето си в комплекси , всеки трябва да се чувства красив във кожата си .. Вече има и по - лесни продцедури от операций , за съжаление не се прилагат в България .. Хирург не мога да ти кажа , въпреки , че съм се интересувала ... А защо всъщност питаш ? :)

6emet4e
08-18-2008, 21:06
и аз съм за!вярно-няма по хубаво от естествената красота,но когато естествената ти красота не ти стига така да се каже и не се чувстваш добре в кожата си,щом имаш възможноста защо да не се промениш така че да се харесаш?!
и много пъти съм го казвала и пак ще го кажа-по хубаво силиконена (примерно) отколкото комплексирана :)

mistake
08-19-2008, 09:43
Аз съм трърдо против , освен при нещо наистина наложително.

Zahal4ity
08-19-2008, 10:52
аз също съм твърдо "да" за пластичната хирургия. Аз догодина лятото (2009) ще си правя. На 13 съм в момента, но имам прекалено големи и стърчащи уши, много ми се подиграват и ме обиждат и .....нямам думи! това мн ме комплексираше, но вече почти не им обращам внимание и все пак е адски гадно! :( и с наште решихме че догодина ще си направя, но нз къде, понеже съм от Б-с! И ако става въпрос за такива неща (прибиране на ушите, оправяне на някакъв друг дефект) съм твърдо "да", ама тея дето искат да имат големи гарди и по хубави устни, за това съм "не"

LovelyGirl
08-19-2008, 12:14
Определено съм Против пластичната хирургия.
А да не говорим,че може да се възникнат някакви проблеми и усложнения след операцията.
Никой път не бих се подложила на такава "разкрасителна" операция :?

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-19-2008, 12:20
Li4no az bih si napravila vsi4ko - ot ustni do cici... ne me e strah ot ni6to osven ot operaciq na nosa, za6toto s1g gledala kak go 4upqt ii malko nastr1hnah ... i ako imam v1zmojnost 6te si napravq, za6toto samu4uvstfieto e drugo i izob6to za sebe si se 4uvstfa6 razli4no :)

elena_k
08-19-2008, 12:23
http://www.plasticsurgery-bg.com/

mhmhmhmhm
08-19-2008, 13:41
]аз също съм твърдо "да" за пластичната хирургия. Аз догодина лятото (2009) ще си правя. На 13 съм в момента, но имам прекалено големи и стърчащи уши, много ми се подиграват и ме обиждат и .....нямам думи! това мн ме комплексираше, но вече почти не им обращам внимание и все пак е адски гадно! :( и с наште решихме че догодина ще си направя, но нз къде, понеже съм от Б-с! И ако става въпрос за такива неща (прибиране на ушите, оправяне на някакъв друг дефект) съм твърдо "да", ама тея дето искат да имат големи гарди и по хубави устни, за това съм "не"
щоо?
ама понеже ти имаш големи уши и тва може,ама другото не може хаха

rachel_billson
08-19-2008, 21:07
za ako naistina e nalojitelno,no inache ne :)

Melosa
08-19-2008, 21:22
Ако се появи някакъв дефект с възрастта бих го коригирала,особено ако става въпрос за бръчки.