PDA

View Full Version : az i tiah dvamata



01-05-2006, 20:27
znachi problema mi e che hodia s edno momche ot drygiq klas kazva se ginin i az trugnah s nego predi vakanciata no osaznah che haresvam edno drugo momche /da go narechem angel/ pak ot negovia klas obache ne znam kak da my go kaja i izobshto da mu kazvam li (na ginin)?????? iskam da skasam s nego i da se hvana s angel ama 1 ne sam sigyrna che angel me haresva i 2 shte izleze che sam izpolzvala ginin :cry: nai gadnoto shte e ako ginin skusa s men predi az s nego i toi pochne da se fali 4e nali...a pak az haresvam angel i iskam da znae kak stoiat neshtata

rowzz
01-05-2006, 20:32
Земи са логни и ще ти отговоря..

Moderated by miloto
т.10 от Правилника :!:
Като нямаш желание да отговаряш,просто не пиши :!: :roll:

pussycat
01-05-2006, 20:39
lele mai si mn obarkana spored men trqbva da si pomisli6 dobre s koi iska6 da si, 6toto taka izglejda 4e nz kakvo iska6. ama pravo tova koeto iska6 - 6tom iska6 d asi s dr zna4i go napravi i ne sajalqvai. :)

HeDa
01-05-2006, 20:46
A zashto si s tozi , s koito si sega?Ima6 li nqkakvi 4uvstva kym nego..Nai-dobre kaji na Angel , 4e go haresva6 i t.n.t i ako toi te haresva 6te e super ..A puk na drugiq 6te mu kaje6 kak stoqt ne6tata , nadqvam se pone da razbere ... Taka ili ina4e ti nqma da si s tozi ve4no i vse nqkoga 6te skysate dali 6te e sega ili po kysno vse edno i ako skysa6 s nego da ne se cupi mnogo :wink:

LP_girl_14
01-05-2006, 20:47
До тук добре,ама не ми е ясно закво си се хванала с момче,което смяташ,че ще се хвали после че е ходил с тебе :shock: Ако наистина той изпитва нещо много силно и истинско към теб,той би трябвало да е наранен,но въпреки всичко да желае да си щастлива,а не да търси начин да се хвали че е ходил с теб и че те е зарязал.Щом вече не изпитваш нищо към приятеля си,тогава скъсай с него,дори нещата между теб и Ангел да не се получат.Няма смисъл да си с човек,който не обичаш,само защото незнаеш какво ще излезе от връзката ти с Ангел и дали изобщо ще има връзка.Раздели се с приятеля си и тогава говори с Ангел и му кажи за чувствата ,които са се породили в теб.Няма от кво да се страхуваш или притесняваш.Не е срамно да харесваш някого и да се бориш за щастието си :!:

IdontGiveaFuck
01-05-2006, 20:52
Явно за теб по-важно е да не те скъсат?
Като гледам написаното от теб съдя,че изобщо не харесваш сегашното си гадже и си с него просто за 'спорта' :?
Наистина хубаво си помисли кой харесваш.
И преди да предприемеш някакви мерки бъди сигурна какво искаш.

lp_krasi
01-05-2006, 20:55
ами аз на твое място бих скъсала с гинин или там както му е името...защото щом не го харесваш няма смисъл да се залъгвате...това само ще усложни нещата...и му обясни какво е положението с ангел...и тва че не си сигурна дали ангел те харесва не може да е причина да продължиш връзката с този, който аз разбрах че не харесваш...:)

ziky
01-05-2006, 21:15
Послушай сърцето си и избери този който повече обичаш и с който си сигурна че ще се щастлива...кажи на другия и разрешете проблема...

Elle
01-06-2006, 08:41
ufff pomisli si dobre kakvo iska6 egati utre moje da haresa6 pe6o drugi den da osuznae6 4e haresva6 go6o pak i ne moga ti hvana misalta neiska6 da hodi6 s gadjeto si noo neiska6 toi da te kusa ?? ti na kolko si?
sorri noo prosto az taka mislq

ziky
01-06-2006, 08:46
Като казваш аз и тях двамата на някой ше му се стори че харесваш и двамата и искаш да си с тях или по точно си с тях....се пак и такива ги има и ше те почнат курваааа незнам си кво си и така!За това ако искаш да няма неприятности както вече казах послушай сърцето си и си избери кой от двамата би те обичал и с кой от тях би била по щастлива....

rowzz
01-06-2006, 08:52
f0r3v3r]Земи са логни и ще ти отговоря..

Moderated by miloto
т.10 от Правилника :!:
Като нямаш желание да отговаряш,просто не пиши :!: :roll:
аз имам но така не мога да отговоря.. :)

Dlord
01-06-2006, 11:48
Spodelq6 na "Angel" tova koeto 4ysvta6 kum nego kato kaje6 razbira se 4e tova si go osuznala edva sled kato ste trugnali s "Ginin" Prosto budi iskrenna i my kaji 4e naistina go haresva6. No po-dobre 6te e predi da provede6 tozi razgovor da ponay4i6 ne6to za nego, dali si ima priqtelka ili dali ne6to 4ystva kum teb ... ei takiva ne6ta...

DeVoi4eTo
01-06-2006, 13:03
ne si misli koi kvo 6e si pomisli i kak 6te se po4ustva!v toq jivot seki gleda sebe si i se stremi na nego da mu e dobre ;) probvai s angel ko ne te haresva i toi kaji mu "mainata ti" i da se spasqvat i dvamata ;)