PDA

View Full Version : obarkvaciq



pussycat
01-05-2006, 20:58
mn sam obarkana i vaob6te nz kakvo da prava. imam si pr s koito hodim ot 4 meseca. toi postoqnno mi kazva kolko mn me obi4a az sa6to no tam e problema 4e za nego az sam na 1 mqsto, a za men ne e taka. 4esto se slu4va da predpo4eta priqtelite si vmesto nego i tova go naranqva adski mn. ponqkoga sam si mislila da se razdelq s nego znam 4e taka nqma da mi e po lesno no i seg asam mn obarkana. prosto mi daite savet. :(

IdontGiveaFuck
01-05-2006, 21:01
Въпроса е дали ти изпитваш чувства към него?
Макар и не толкова големи колкото той към теб ? :roll:
Само недей да ходиш с него защото ти е жал да го скъсаш или нещо такова.
Старай се да намираш достатъчно време и за приятелите ти и за него...съчетавай нещата
Не можеш ли да ги приобщиш в една обща компания например? :roll:

ziky
01-05-2006, 21:02
Най добрия съвет който мога да ти дам е да послушаш сърцето си...приятелството е като здравето преди всичко,но....вие се ОБИЧАТЕ и ти казвам да послушаш сърцето си....не е нужно да се разделяте и да не си с него.просто си поговорете за това че понякога ти се налага да си с приятели и ако те обича ще те разбере!Се пак 4 месеца не са малко... :roll:

air_J
01-05-2006, 21:07
Ако продължаваш да ги предпочиташ пред него, ако е момче на място, ще те зареже. :twisted:

Dlord
01-06-2006, 11:58
Razdelai i vladei!!!

The Biker
01-06-2006, 12:40
Gadna rabota... Nai dobre si pogovorete hubavo(ne da go kusa6 a da izqsnite problemite i tn) i ako te razbere (toi te obi4a nqma na4in da ne te razbere) 6te te ostavi da si svobodna !

rowzz
01-06-2006, 12:58
него.. приятелите няма да избягат..

DeVoi4eTo
01-06-2006, 13:06
mn sam obarkana i vaob6te nz kakvo da prava. imam si pr s koito hodim ot 4 meseca. toi postoqnno mi kazva kolko mn me obi4a az sa6to no tam e problema 4e za nego az sam na 1 mqsto, a za men ne e taka. 4esto se slu4va da predpo4eta priqtelite si vmesto nego i tova go naranqva adski mn. ponqkoga sam si mislila da se razdelq s nego znam 4e taka nqma da mi e po lesno no i seg asam mn obarkana. prosto mi daite savet. :(
hmm...spored men v tva nqma ni6to lo6o ot vreme na vreme da izliza6 s priqtelite si ;) ama 6tom na nego mu stava prekaleno kofti...nz :( a toi pr nqma li si i toi da si izliza s tqh ili moje ti da go zapoznae6 s tvoite i da si izlizate si4ki ;) ama samo ne go zarqzvai tva ne e dobre nito za teb nito za nego :( mili4kiq mnogo 6te strada 6tom za nego si na pyrvo mqsto-NE PRAVI TAZI GRE6KA :!: :!: :!:

iboorgork
01-07-2006, 00:24
Moderated by machoka,
т. 2 от правилата!

Abuse_4_fun
01-07-2006, 00:25
Moderated by machoka,
т. 2 от правилата!

belluci
01-07-2006, 04:53
Prosto si razpredelqi vremeto.Priqtelite ti ne bi trqbvalo da iskat ili da o4akvat da si vinagi s tqh,su6toto vaji i za nego.I v takuv slu4ai moje6 da si kombinira6 ne6tata.Ako oba4e te ili toi o4akvat to4no tova izcqlo otdavane na svobodnoto ti vreme,pogovori s tqh ili suotvetno s nego!
Ako ti e priqtno da si s priqtelite si vmesto s nego,vuprosut koito trqbva da si zadade6 spored men e:"Za6to?" i sled kato nameri6 otgovora sama za sebe si,6te razre6i6 problema.

LP_girl_14
01-07-2006, 08:50
А защо въобще трябва да предпочиташ приятелите си вместо него?!Не можеш ли да балансираш нещата и да не се налага да правиш такъв избор между приятелите и гаджето си.Сигурна съм,че няма да ти е много приятно да се разделиш с който и да е от тях.Ако изпитваш нещо към сегашния ти приятел-поговори с него и му обясни че приятелите са много важни за теб,но ще намираш време и за тях и за него.Пък ако вече нямаш чувства към него,остави го да е някое друго момиче...

He3HauKa
01-07-2006, 09:04
Prosto mu kazvash ,,Nemoga da bada postoqnno s teb iskam da se vijdam i s priqtelite mi'' i tva e !Ako te obicha shte te razbere vapreki che malko ili mn shte mu stane gadno.Ako pak predpochitash da si s nego vmesto s pr.si te shte te razberat shtoto sa ti priqteli... Kofti e shtoto vremeto ne e dostata4no za da mojesh da obarnesh vnimanie na si4ki Az predi bqh v podobna situaciq i izbrah priqtelq si i ne sajalqvah :lol: