PDA

View Full Version : iskam nqkoi da mi kaje dali i na nego mu se e slu4valo tova



lady_dance
01-05-2006, 21:14
Chestita Nova godina na vsi4ki tyk!mnogo zdrave,6tastie i kusmet!i razbira se mnogo,mnogo lubov! :D
Iskam da popitam vsi4ki momi4eta,dali im se slu4valo da se vlubqt tolkova mnogo,4e ve4e 3 godini da ne moga da spra da mislq za nego!Vupreki,4e imaxme vruzka toi ne iska da bude s men,otri4a da ima nqkakvi 4yvstva kum men!no az vijdam,4e ne e taka!
Ne moga da razbera,za6to vinagi ima vruzki s momi4eta,koito se durjat lo6o kum nego i s ni6to ne my dokazvat,4e go obi4at!
Az se opitax po xilqdi na4ini da go zabravq,no zasujalenie ne stava!za6to?
Az ne sum 4ovek,koito spodelq po tozi na4in,no tova e posledniq mi opit da napravq ne6to,za da se opitam da go zabravq!
molq vi,nqkoi ako e prejivql su6toto da mi pi6e!

ziky
01-05-2006, 21:25
НЕ беше точно същото...беше за три месеца и на мене ми се сториха като цяла вечност...и все пак ако една любов е прекалено силна тя никога неможе да се забрави и да се заличат нейните следи....винаги ще има последствия след раздялата(сълзи болка самота)Може да го обичаш още но след като той не иска да е с тебе просто го забрави и недей да го караш да си мисли че винаги може да те има...тва го кара да се чуства високомерен и някак си....да има чуства над сички и да си знае едно на ум че винаги може да расчита на теб ако си няма гадже...но все пак посушай сърцето си много ама много внимателно...то никога не лъже.... :?

rowzz
01-05-2006, 22:44
не.. толкова дълго не..

Dr. Kazimbutt
01-05-2006, 22:47
Аз все още имам някакви чувства към бившата ми. И аз си се чувствам самотен.

ziky
01-06-2006, 00:05
Аз все още имам някакви чувства към бившата ми. И аз си се чувствам самотен.

Старата любов ръжда не хваща...а пък и ако сте се обичали прекалено истински мн ясно че ще е така и е напълно нормално :wink: Аз също повече от сичко на света искам да съм с бившата си любов която за мене не е бивша щото още я лове(обичкам) ама както и да е....

rowzz
01-06-2006, 00:22
Аз все още имам някакви чувства към бившата ми. И аз си се чувствам самотен.

Старата любов ръжда не хваща...а пък и ако сте се обичали прекалено истински мн ясно че ще е така и е напълно нормално :wink: Аз също повече от сичко на света искам да съм с бившата си любов която за мене не е бивша щото още я лове(обичкам) ама както и да е....
фаща тя фаща..

EsCaPeR
01-06-2006, 05:56
При мен е нещо подобно ...
Когато съм с човека,когото обичам
имам чувството че се влюбвам за 1-ви път
в нея... и със всеки изминал ден я обиквам
повече и повече.Заедно сме вече близо година
и когато се видим имам чувството че се влюбваме
отново един в дръг и всеки път по-силно и по-силно
и точно за това мисля че за мен това е истинската любов...

if_cho
01-06-2006, 05:59
Chestita Nova godina na vsi4ki tyk!mnogo zdrave,6tastie i kusmet!i razbira se mnogo,mnogo lubov! :D
Iskam da popitam vsi4ki momi4eta,dali im se slu4valo da se vlubqt tolkova mnogo,4e ve4e 3 godini da ne moga da spra da mislq za nego!Vupreki,4e imaxme vruzka toi ne iska da bude s men,otri4a da ima nqkakvi 4yvstva kum men!no az vijdam,4e ne e taka!
Ne moga da razbera,za6to vinagi ima vruzki s momi4eta,koito se durjat lo6o kum nego i s ni6to ne my dokazvat,4e go obi4at!
Az se opitax po xilqdi na4ini da go zabravq,no zasujalenie ne stava!za6to?
Az ne sum 4ovek,koito spodelq po tozi na4in,no tova e posledniq mi opit da napravq ne6to,za da se opitam da go zabravq!
molq vi,nqkoi ako e prejivql su6toto da mi pi6e!

хахах :) и аз мислех,че няма да забравя бившото си гадже ама я забрвих доста бързо :) опитай просто да излизаш повече с хора и да не оставаш самичка.Останеш ли сама 10000% почваш да мислиш за него.И най-важното е да не го виждаш!Ако го виждаш ще ти става все по тежко...

EsCaPeR
01-06-2006, 06:00
f0r3v3r]
фаща тя фаща..

Тука грешиш пич ... ако ти наистина си имал доста силни чувства към този човек,ако любовта ви е била споделена и си я усещал със сърцето си - никога няма да напишеш подобна глупост

mariella_17
01-06-2006, 06:10
dobre do6la v kluba.Ina4e moito ne be6e 4ak tolkova dalgo ,no pak be6e po4ti sa6toto

RoSsY88
01-06-2006, 06:11
Ами най-мн 8 месеца съм искала едно момче...след тва си казах край и то взе,че се върна и ся е влюбен в мен ама да беше се върнал когато го исках...При мен винаги така става...искам някой доста време до едн а година...после си казва карй и не го искам повече и той винаги се връща...Ся страдам вече 5 месец за бившият си скоро ще намеря нова любов,но и той ще се върне след години при мен...Просто не си намерила път да си го върнеш,няма невазможни неща!

beB_
01-06-2006, 08:06
oo da ama ne tolkova mnogo vreme za sega 1god. max she vidime po natatuka

LoRinSeR
01-06-2006, 08:11
Мисля, че най силна е първата любов и по-скоро тя не би хванала ръжда :wink: А иначе напълно възможно е ...

ziky
01-06-2006, 08:12
f0r3v3r]

Аз все още имам някакви чувства към бившата ми. И аз си се чувствам самотен.

Старата любов ръжда не хваща...а пък и ако сте се обичали прекалено истински мн ясно че ще е така и е напълно нормално :wink: Аз също повече от сичко на света искам да съм с бившата си любов която за мене не е бивша щото още я лове(обичкам) ама както и да е....
фаща тя фаща..

Ми като фаща се зима едно нещо такова за клеасали гайки!ПО някой път и малко грес върши работа! :roll:
е ама ако е прекалено раждясала не я мърдай много много щот може да са шчупи... :wink: айде успех със смазването...

Elle
01-06-2006, 08:33
bila sum v su6toto polojenie oba4e 2 godini az go haresvah toi men otri4a6e posle trugnahme ii se razdelihme mn burzo pri koeto sled tazi razdqla me bolq neveroqtno mnogo :( za6toto az ve4e se bqh vlubila v nego ii s kolko i mom4eta da izlizah sled nego nemojah da go zabravq no moita istoriq ima happy end qvno mom4eto po porasna ii si pogovorihme dosta na tazi tema i sega sme zaedno ve4e 5 meseca :) dano i pri teb se slu4i taka

sherry
01-06-2006, 08:53
I az obi4am edno mom4e ot pove4e ot 3 godini,no razlikata e,4e sme zaedno.Kasali sme se,pak sme se sdobrqvali,no az ne sam spirala da go obi4am...stranno e,4e tolkova rano zaobi4ah mom4e tolkova silno.Znam kolko golqma e bolkata,kogato ne6tata ne se razvivat taka,kakto ti se iska,razbiram te!Navqrno mnogo silno jelae6 da badete zaedno,da s imate doverie,da se gu6kate i obi4ate...Kakva e pri4inata toi da te ohvarlq sega?Da ne ste se skarali zaradi ne6to??
Kazva6,4e toi predpo4ita momi4eta,na koito ne im dreme za nego,4uvala sam dumite"Narani edin maj i 6te stane6 jenata na jivota mu".Ujasno e,no ponqkoga e to4no taka.Qvno vijda,4e darji6 na nego,4e bi napravila vsi4ko za lubovta vi i te priema za dadenost,ne te ocenqva i tarsi druga...Neznam kakvo da se posavetvam,kakvo e stanalo mejdu vas,4e te otblaskva?Fakti4eski imali li ste vrazka?Za6to ste se razdelili?

rowzz
01-06-2006, 08:56
f0r3v3r]
фаща тя фаща..

Тука грешиш пич ... ако ти наистина си имал доста силни чувства към този човек,ако любовта ви е била споделена и си я усещал със сърцето си - никога няма да напишеш подобна глупост
хммм секи по различен начин мисли.. или аз бъркам..

DeVoi4eTo
01-06-2006, 10:57
mi az li4no NE ama spored men 6tom tolkova vreme ne ti e pokazal 4e moje ne6to naistina seriozno za da si pokaje6 v nai-golqma stepen lubovta si samo se izmy4va6 :( nqma smisal da strada6 tolkova mn vreme za mom4e koeto ne razbira kakvo 4uvstva6 :(

ziky
01-06-2006, 12:29
f0r3v3r]

f0r3v3r]
фаща тя фаща..

Тука грешиш пич ... ако ти наистина си имал доста силни чувства към този човек,ако любовта ви е била споделена и си я усещал със сърцето си - никога няма да напишеш подобна глупост
хммм секи по различен начин мисли.. или аз бъркам..


Ама изобщо не бъркаш!Секи си има мнение и никой няма прав да му го променя!!!