PDA

View Full Version : Дискусия:Истинско приятелство между две жени!?



01-05-2006, 23:15
Чудех се дали може да съществува истинско приятелство между две жени?Как мислите?Или всичко е въпрос на време и интереси?Питам защото обикновенно нежния пол е доста злобен един към друг,крадат си гаджета..неща,които много малко мъже биха направили на най-добия си приятел.
Моля,не ме нападайте за темата.
Благодаря на отговорилите

De_mikke
01-05-2006, 23:28
Ami da ti kaja vzemam da se zamislqm naskoro i az.Ne stava vypros za kradene na gadjeto,a prosto kato dr si imat gadjeta i zaebavat malko ili mn drugata.V slu4aq nie sme tri i v momenta dr dve si imat priqteli,a az ne i malko kofti se polu4ava na momenti i az se qdosvam ne za drugo ami 4e v moite o4i v momenta na tqh mai ne im puka mn mn kak se chuvstvam.nqkakvi malki neshta sa,ama mi se e ponasybralo,a ne sym syglasna 4e za da e vsi4ko ok trqbva i az da trugna s nqkoi,shtot togava sig i nqma da se vijdame ve4e.nz...

Roxy
01-05-2006, 23:47
що да не :)

rosskata
01-06-2006, 06:25
8) Има. Убедена съм в това... Аз имам две много близки приятелки -жени... И един добър приятел, и не виждам особена разлика в отношенията ми с тях и с него... А сме близки от повече от 6 години, така че за "Временен съюз" не може да става дума...

white_chik
01-06-2006, 06:29
megdu jenite naistina e po-razli4no!Nz az si mislq 4e imam istinska priqtelka no mnoo puti sum se ubejdavala 4e tq e golqm egoistka.Nikoga ne sme se karali za mom4eta (prosto sme s prekaleno razli4en vkus) no se e slu4valo da ima nekva revnost!A we tq ne e idealna no i az ne sum!I mislq 4e moje da ima istinsko priqtelstvo mejdu jeni prosto trq da se pravqt kompromisi

SyLZaTa
01-06-2006, 06:45
Позьори това е дискусия на предаването "сблъсък" бре :)
а според мен - не може ... все едната ще прецака другата :roll:

мечтател
01-06-2006, 07:46
според мен не може. даже и привидно да са милички, добронамерени, учтиви, отзивчиви винаги ще има говорене зад гърба, разни дручи наглед дребни неща... веднъж ми се случи да си приказвам с едни хора на спирката - момче и момиче. не ги познавах, но се оказа, че най-добрите им приятели се оказаха мои познати. нямам много добро мнение за тях и го споделих. момчето, с което говорех взе да ме разубеждава, да ми казва колко добър приятел бил... а момичето се съгласи с мен. а се води най-добрата и приятелка. дребен пример, но съгласете се, не е единичен. често се случва, не мислите ли?

zElEnA^mAsLiNkA
01-06-2006, 07:52
Ami i nie sme 3 ... makar ,4e az mn0u mn0u ne uvajavam 3tata 6t0t0 az si znam 6t0! I te 2te kyt sa zaedn0 na mene mi e super shit ... pyk taq det ne q uvajavam kyt ima pr i ni zaebava i tugaa sme si 2te s DeSsi :)

korn___
01-06-2006, 07:55
spored men ima no mnogo si zavisi ot horata de :) vijdql sum takiva priqtelki 4e ne e istina .... gledam samo kak da si pre4at i tva mi bili priqtelki :shock: a ima i takiva det sa to4no obratnoto :) si4ko na toq svqt e opredeleno otnositelno ...

sherry
01-06-2006, 08:15
Prosto ne mojete da si predstavite na kakvi mrasotii sam se naslu6ala,nagledala i bila jertva ili svidetel ot strana na razni "priqtelki".
Tolkova govorene zad garba,tolkova licemerie,luji,zloba.Vijdala sam kak edna priqtelka vzema gadjeto na druga,kak izkarva neq vinovna,pri vse ,4e tq nosi vinata,kak q laje za ne6to i drugata vqrva,ujasno e.Tolkova dolnosti...Gledam da nqmam 100% doverie na priqtelkite si,ve4e si imam edno naum,za6toto sam bila oparena ot izmamnoto priqtelstvo na drugi momi4eta.Pone se nau4ih na razni ne6ta,a imenno,4e ne trqbva da bada tolkova otkrita s nikogo,ne vednaj sa razkrivali taini,koito sam spodelqla na hora,koito misleh za priqtelki.Ne vednaj sa mi zabivali noj v garba.Mi da,ujasno be6e,no pone se nau4ih da bada po-vnimatelna i da raz4itam samo na sebe si.Vseki gleda toi da e dobre,zatova kogato stane nape4ena rabotata,vseki darpa 4ergata kam sebe si...Tova,koeto nai-mnogo mrazq e,kogato se skara6 s nqkoq priqtelka,tq zapo4va momentali4eski da govori zad garba ti,da izdava vsi4ko,koeto si i spodelila.Ne uvajava priqtelstvoto vi.I az sam se karala s priqtelki,no kolkoto i da sam im bila qdosana,sam uvajavala tova,4e sa mi spodelili i nikoga ne sam izdavala na drugite kvo sa mi kazali i kvo ne.4e basi!Priqtelstvoto moje i da se svar6ilo,no neka pone nekvo uvajenie da se zapazi!Palno e s licemerki i egoistki...adski trudno moje6 da se doveri6 na nqkogo,pove4eto priqtelstva sa izmamni,no vse pak tvardq,4e MOJE da ima priqtelstvo mejdu momi4eta,stiga i dvete da sa dobri,4estni i otkrovenni!

chupacabra:)
01-06-2006, 08:31
тъпа тема. 'приятелство между мъж и жена не може да съществува'
'приятелство между жена и жена не може да съществува....'......
айде стига бе! да се замислим направо над въпроса дали въобше съществува приятелството ...?
всичко зависи до отделния индивид според мен.
аз имам 1-2 приятелки, но тва е щото имам горе-долу някфи еднакви възгледи ... но ...момчетата определено са по-добри приятели, винаги може да им се има доверие, може би и по простата причина, че играем различни 'роли', искаме различни неща от живота. следователно не правят всичко възможно за да ме прецакат. и не са такива клюкари... сега много хора ще кажат 'ама не забравяй, че и ти си женско..'
ми не се въприемам като жена. възприемам се като човек.
човек толкова, колкото всички останали. не ги деля на мъже и жени. пак казвам всичко си зависи от отделната личност, но досегашния ми 'опит', ако мога така да го нарека, е че мъжете определено са по-добри приятели, но това по никакъв начин не значи, че не може да съществува истинско приятелство между женки.

sladurana_s
01-06-2006, 08:36
Ami da vazmojno e da ima istinsko priqtelstvo!Ne se sre6ta osobeno 4esto,no vse pak ima!I az sam se skarvala mn pati s moi priqtelki,no...vse o6te si imame istinsko priqtelstvo!Trqq ima mn kompromisi i xorata ot dvete strani da sa dobri i da ne sa zlopametni,6oto ako sa vinagi 6e pomnqt lo6oto i 6e iskat da si otmastqt!Taka 4e mn zavisi i ot xorata,no vajnoto e 4e moje da ima istinsko priqtelstvo! :)

miloto_girl_4e
01-06-2006, 08:39
Чудех се дали може да съществува истинско приятелство между две жени? :arrow: според мен е адски невъзможно ... за жалост :roll: Жените са такива лицемерки,винаги завиждат(било то,че си имаш гадже и сте щастливи, или понеже момчетата те харесват :roll: ),говорят зад гърба ти при всеки удобен случай,злословят,вместо да те защитат са готови да те оплуят :roll: абе жалка работа.. :roll:
затова приятелството с момче рулЗЗЗ :!: :wink:

lina15
01-06-2006, 08:54
Estestveno az nemoga da si predstavq da nqmam nqkoi hoha...Imam dve naistina istinski priqtelki koito nikoga nqma da me predadut...I sum blagodarna na gospod 4e gi imam!!!

beB_
01-06-2006, 08:58
Prosto ne mojete da si predstavite na kakvi mrasotii sam se naslu6ala,nagledala i bila jertva ili svidetel ot strana na razni "priqtelki".
Tolkova govorene zad garba,tolkova licemerie,luji,zloba.Vijdala sam kak edna priqtelka vzema gadjeto na druga,kak izkarva neq vinovna,pri vse ,4e tq nosi vinata,kak q laje za ne6to i drugata vqrva,ujasno e.Tolkova dolnosti...Gledam da nqmam 100% doverie na priqtelkite si,ve4e si imam edno naum,za6toto sam bila oparena ot izmamnoto priqtelstvo na drugi momi4eta.Pone se nau4ih na razni ne6ta,a imenno,4e ne trqbva da bada tolkova otkrita s nikogo,ne vednaj sa razkrivali taini,koito sam spodelqla na hora,koito misleh za priqtelki.Ne vednaj sa mi zabivali noj v garba.Mi da,ujasno be6e,no pone se nau4ih da bada po-vnimatelna i da raz4itam samo na sebe si.Vseki gleda toi da e dobre,zatova kogato stane nape4ena rabotata,vseki darpa 4ergata kam sebe si...Tova,koeto nai-mnogo mrazq e,kogato se skara6 s nqkoq priqtelka,tq zapo4va momentali4eski da govori zad garba ti,da izdava vsi4ko,koeto si i spodelila.Ne uvajava priqtelstvoto vi.I az sam se karala s priqtelki,no kolkoto i da sam im bila qdosana,sam uvajavala tova,4e sa mi spodelili i nikoga ne sam izdavala na drugite kvo sa mi kazali i kvo ne.4e basi!Priqtelstvoto moje i da se svar6ilo,no neka pone nekvo uvajenie da se zapazi!Palno e s licemerki i egoistki...adski trudno moje6 da se doveri6 na nqkogo,pove4eto priqtelstva sa izmamni,no vse pak tvardq,4e MOJE da ima priqtelstvo mejdu momi4eta,stiga i dvete da sa dobri,4estni i otkrovenni!



mnogo poznati sa mi tiq ne6ta koito
izbroi...i az mnogo puti
sum bila precakvana ot "priqtelki"
no su6to sum suglasna 4e ako dvete sa dobri i 4estni mogat da sa mn dobri fr

Excuse_me
01-06-2006, 09:06
ami iskam i az da si izkaja mnenieto......vse edno da imash vrazka i da ne napraish kompromis i kakvo sledva---->skusvate.. su6toto e taka da se kaje s priqtelstvoto mejdu momi4eta... za6toto pove4eto momi4eta sa sviknali da im obrashtat vnimanie mom4etata da im izpalnqvat vsi4ki jelaniq i taka.. i izvednaj priqtelkata im ne moje da go naprai tova... za6toto vse pak i tq iska su6toto i kakvo stava edin Sblusuk v koito ednata trqqq da otstupi oba4e nikoi ne otstapva spored mene zatova kazvat 4e nqma priqtelstvo mejdu momi4eta IMA prosto trqqq da se praqt kompromisi koeto e mnogo trudno... no vse pak spored mene si ima priqtelstvo mejdu momi4etata

IdontGiveaFuck
01-06-2006, 10:14
М/у другото аз пуснах темата ма нетчету ми се наеба :D

И все пак...защо да няма?
Вярно,че е доста трудно щото сме злобарки,но това не значи,че е невъзможно!Аз имам 100000% доверие на най-добрата ми приятелка и досега винаги ми е помагала ,подкрепяла,никога Но както казахте по-нагоре-момчетата наистина са по-добри приятели. :roll:

Swinkenhoffer
01-06-2006, 10:42
може, може ... за пример няма да давам себе си, а майка ми, която все още е ужасно близка с приятелките си от 1 клас (правете сметка!) :shock: и винаги гледат да си помогнат с нещо, дрън - дрън.
колкото до мене - определено предпочитам момчета за приятели и chupacabra:) направо го каза :)
честно казано, винаги ще се доверям повече на момче, отколкото на момиче :roll: почти убедена съм в това ...

CrazY^^MousE^^F
01-06-2006, 16:16
ima mi:)6to pyk da nqma?!?!?aeeee to si4ko si zavisi ot 4oveka i ot drugiq 4ovek:), ama ina4e ima:)

SEXtreme
01-06-2006, 17:28
Приятелство може да има между ВСЕКИ.

xandria
01-06-2006, 17:40
mi az sum jivo dokazatelstvo 4e priqtelstvo su6testvyva.I kolkoto i da se govori 4e momi4etata si pravqt mrusno.. Ako ne sa dobri priqtelki moje,no az li4no si imam priqtelka ot godini i tq ne e sposobna na ni6to protiv men,nito puk i az protiv neq

teenkopele
01-06-2006, 20:09
Може да има. :)

ycMuBkaTa
01-06-2006, 20:12
Може и да съществува, но от моя опит се е оказало мисията невъзможна, но все пак може аз да съм причината, може да не попадам на приятелки, а може просто да не вирея в такива отношения, но пък приятелствата с мъже винаги се получават :roll:

мечтател
01-08-2006, 14:18
Приятелство може да има между ВСЕКИ.
колко си далеч от истината! чак смешно ми стана

xDON CORLEONEx
01-08-2006, 14:20
Абе кво се прайте?
Много добре знаете, че приятелство и жени не са съвместими в едно изречение. Само 5 минути са нужни да се разделят и почват да си говорят зад гърбовете. Ебаси злето.

Boot
01-08-2006, 15:06
Priqtelstvo mejdu dve jeni moje da ima. Stiga da nqma kude da se konkurirat.
Az li4no imam edna priqtelka ot 10-11 godini ve4e, susedka mi e i otkakto porasnahme malko ne sme se karali (a kato muni4ki - samo za gluposti). No tova e zashtoto az poznavam ostanalite i blizki priqteli, no na men ne sa mi blizki, tq sushto poznava nqkoi ot moite. V otnosheniqta ni nikoga ne se e namesvalo mom4e. I kolkoto i da mi se iska da ne e taka - bila sym zamesvana v razni smeshni skandali i karanici s druga priqtelka za mom4e, koeto na vsi4ko ot gore mi beshe prosto priqtel. Taka 4e, nqma li mujko nablizo nqma i surditi.
Edinstvenoto, koeto ni svurzva za 3te etaja razlika mejdu apartamentite ni i mnogoto godini, prekarani zaedno. A konkurenciq tam nqma kak da ima.
Pove4eto mi priqtelki sa me razo4arovali.

pinK_Baby
01-08-2006, 15:29
Аз мисля,че съществува приятелство между момичета (Ееххх мечтателка :lol: :lol: ) Ние сме една групичка от 4 момичета и се държим здраво една за друга...Винаги ще си помогнем...Имало е моменти,в които сме се карали адски много,но важното е да се правят компромиси наистина...Например с едната,ако се сдърпаме нещо винаги едната си замълчава...И сме избегнали доста конфликти така...Абе не знам,може бии при нас е различно,аама много си ги обичам...Дано нищо не попречи на приятелството ни дори и след години...

rosskata
01-09-2006, 10:08
Приятелство може да има между ВСЕКИ.
колко си далеч от истината! чак смешно ми стана

А на мен ми стана смешно колко ТИ си далеч от истината... И колко са убедени всички... Хора разберете- ПРИЯТЕЛСТВОТО се среща рядко и при мъжете, и при жените... Няма истинско и неистинско приятелство, двете жени, които се обединяват срещу трете, или които говорят с часове по телефона, не са приятелки и го знаят...

Приятелството е нещо повече от това да си по цял ден с някой и да ходите на кафе. Не се състои само в това да се довериш... Приятелят е този, който те познава по-добре отколкото ти се познаваш, който знае какво си мислиш и как ще реагираш, който е готов винаги да ти прости, който ще зареже всичко , когато си в беда, за да дойде и да ти помогне...

Може да е банално определение. Може да е изтъркано. Но е вярно.
за това няма мъже и жени, няма възрасти или раси. Всеки човек е различен, и всеки може да бъде приятел.
За тези, които не вярват в приятелството между жени- това значи че не вярват в приятелството изобщо, защото там няма място за полово или расово или незнам си какво разделение... И ви пожелавам на всички да намерите такива приятели и приятелки, каквито имам аз, и ще го разберете...

Eleonora
01-09-2006, 10:24
2 sa priatelstvo,3 sa katastrofa otnosno jenite!
A spored men po dobre priateli biha izleznali momi4e i mom4e :roll:

machoka
01-09-2006, 10:29
Приятелство може да има между ВСЕКИ.
колко си далеч от истината! чак смешно ми стана

Всъщност не е далеч, а е най-умното нещо, което прочетох в темата, заедно с последния пост на 2а страница на Роската :wink:

Това е самата истина. Познавам приятелки, имащи се за 'най-добри', които са се хващали за коси за момчета и други глупости. Имам и познати възрастни жени, приятелки от ученически години, вече деситилетия се подкрепят и т.н.

Познавам и момчета / мъже с аналогични 'сценарии'. Приятелство може да има м/у абсолютно всеки 2 човешки индивида и то пълноценно, независимо какви интерес имат!

rosskata
01-09-2006, 12:55
според мен при мъжете приятелството е издигнато на по- високо ниво...



:evil: Сексист такъв... :x
Приятелството в основата си е еднакво при всички...
А за да се карат и злобеят една срещу друга- тва не са приятелки... Казах вече в предния пост- да кажеш че между жени няма приятелство е все едно да кажеш, че мъжете никога не се влюбват- предразсъдък на другия пол... :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
01-10-2006, 08:50
според мен при мъжете приятелството е издигнато на по- високо ниво...



:evil: Сексист такъв... :x
Приятелството в основата си е еднакво при всички...
А за да се карат и злобеят една срещу друга- тва не са приятелки... Казах вече в предния пост- да кажеш че между жени няма приятелство е все едно да кажеш, че мъжете никога не се влюбват- предразсъдък на другия пол... :wink:
hahah da e myjete sa p0-d0bri priqteli ... i za kf0 g0v0rite t0lk0z ... futbul , pi6ki , seks ... i nie sme sy6tite sam0,4e g0v0rim za ... kozmetika , m0m4eta i ... yyyy niznam! (az 6t0t0 ne sym 0t nai-jenstvenite) I taka ... p0 kf0 vika6 ste p0-d0bri ?

zElEnA^mAsLiNkA
01-10-2006, 08:52
просто казвам, че мъжете повече ценят приятелството...
и в повечето случаи сме по- склонни на компромис с приятел при сблъсък на лични интереси, отколкото жените.. :roll:

и не се одумват, клюкарят и т.н.
а моите приятели значт, че винаги могат да разчитат на мен... дали за изпиване на ракия, дали за помощ някаква, или да ходим някъде да разцъкваме футбол още махмурлии... 8)
I lek0 se biete kyt se skarate ... Nali znam ... nai-d0bri priqteli i sq da vidqt k0i e p0 myj i dai da se nabiqt p0mejdusi :)

PY_MACKA
01-10-2006, 08:58
Позьори това е дискусия на предаването "сблъсък" бре :)
а според мен - не може ... все едната ще прецака другата :roll:

ne sum na tva mnenie
ako ti e istinska priatelka ili pone dobur 4ovek to nema ni6to da ti napravi

machoka
01-10-2006, 09:20
просто казвам, че мъжете повече ценят приятелството...
и в повечето случаи сме по- склонни на компромис с приятел при сблъсък на лични интереси, отколкото жените.. :roll:

и не се одумват, клюкарят и т.н.
а моите приятели значт, че винаги могат да разчитат на мен... дали за изпиване на ракия, дали за помощ някаква, или да ходим някъде да разцъкваме футбол още махмурлии... 8)
I lek0 se biete kyt se skarate ... Nali znam ... nai-d0bri priqteli i sq da vidqt k0i e p0 myj i dai da se nabiqt p0mejdusi :)

Това е ритуал, не го бъркай 8) Заложено е от природата :D И животните се бият помежду си, но не се разделя прайда :wink:

The Goodbye Girl...
01-10-2006, 09:35
Е защо пък да няма?! Винаги съм вярвала в приятелството между жени(момичета). И по емпиричен път съм си го доказала. Имам приятелки. И освен това аз никога не бих изиграла мръсен номер, не бих ги оплюла или пък обидила, само и само за да ми се вдигне на мен рейтингът. И определено не им завиждам, че са по-красиви или по-харесвани. За мен хората са различни и съответно са харесвани от различни хора.

NeBrEjNo
01-21-2006, 22:01
absolutno sigyurna sam 4e ima tyi kato ve4e 11ta godina imam nai dobra priqtelka koqto stra6no mnogo si obi4kam i sam izjivqla super mngoo ne6ta s neq i na6eto priqtelstvo e provereno prez godinite i prosto moga da i imam doverie na 100% :D

missss16
01-21-2006, 23:25
Ami az sam na mnenie,4e priqtelstvo m/u momi4eta moje da ima,no vaprosat e kolko dalgo to 6te izdarji-verno e,4e nie sme licemerki,i ne vinagi mislim za posledstviqta-az sam se karala s nai-dobra priatelka samo zaradi 1 neina gre6ka i pove4e ne se poglednahme..no po princip ne postapvam taka-togava se slu4i,6toto i bqh adski qdosana..gre6ka ot moq strana:( no minalo! Vse ednata 6te zavidi za ne6to na drugata ili ne6to drugo 6te se slu4i..ima,ima priqtelstvo,no e vse po-rqdko sre6tano. Prosto trqbva horata da si prili4at dostata4no i da se poznavat dobre,za da si vqrvat i ne se predavat. Tova mislq az.

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 23:33
Не мисля, че приятелството между две жени може да бъде толкова силно, колкото това, между двама мъже. Така предполагам, защото жените по природа са си по-склонни към интриги и тем подобни мизерии.

Стеснителната
01-21-2006, 23:37
Аз за мене си знам че жена за приятелка никога няма да си взимам. Просто ги усещам как само се опитват да ме преебът, всичките ми приятели са мъже, и имам познати момичета с които само дружа без да им възлагам голяма отговорност като приятелство, на един мъж може да се разчита значително повече.

priti_kiti
01-22-2006, 09:10
predi si mislex 4e dve jeni(momi4eta) mogat da sa si nai dobri priqtelki no s vremeto razbrah 4e tva e po4ti nevazmojno...vinagi ima pone malko zavist i tn :? a puk tezi koito se pi6at za "nai dobri priqtelki" nqma ni6to podobno,prosto vijdat konkurenciq i zaplaha v drugata i iskat da q durjat pod oko...spored men mom4etata sa dale4 po dobri priqteli ot momi4etata nai malkoto koeto nqma da gledat da ti napravat mrusno ili da ti zemat gajeto!

egrgergetge
01-22-2006, 10:04
ИМА!!!за всички момичета,които твърдят обратното ще кажа,че просто те нямат истински приятелки...а за момчетата,които твърдят това-вие просто не сте жени..не може реално да знаете отношенията ни.вярно е,че лицемерието и завистта са често срещани в женските "приятелства"..но какво дасе прави..те са кучки!истинското приятелство между жени е по-рядко срещано,но го има!за някои от приятелките ми не мога да твърдя дали ми са истински за жалост :roll: но има една,с която ми е свързан целия живот!!познаваме се от пеленачета както се казва :) знаем си и кътните зъби и съм готова да заложа главата си за нея!!както съм сигурна,че и тя ще направи същото за мен!!!просто се обичаме адски много и между нас не съществува злоба,лицемерие и завист!!!който иска да вярва,но аз вярвам в истинското приятелство между жени!!!

ProstoAz
01-22-2006, 10:22
За пореден път съм напълно съгласна с rosskata!
Не само, че може да има приятелство между жени, то го има!
Аз имам една наистина много добра приятелка. С нея се познаваме от пеленачета. Преди 3-4 години обаче се сприятелихме до така степен, че...сега мога да кажа, че бих дала и живота си за нея и тя за мен. Много добре се разбираме, и двете понякога правиме компромиси, помагаме си, подкрепяме се, обичаме се, всеки ден се виждаме и...до сега през тези години НИКОГА не сме се карали. Имаме толкова общи интереси, възгледи за живота, различни вкусове за мъже и...до сега просто не е имало причина да се скараме! Разбираме се само с поглед, четем си мислите, познаваме се отлично и...само мога да пожелая на всички, които не вярват в приятелството между две жени, някой ден да срещнат такава приятелка и да променят мнението си, защото съм сигурна, че всеки малко или много се нуждае в един момент от добър приятел. А за тези, които вече са открили "половинката си" да не я изпуснат. :wink:

IKisseDAGirL
01-22-2006, 10:35
ИМА!!!за всички момичета,които твърдят обратното ще кажа,че просто те нямат истински приятелки...а за момчетата,които твърдят това-вие просто не сте жени..не може реално да знаете отношенията ни.вярно е,че лицемерието и завистта са често срещани в женските "приятелства"..но какво дасе прави..те са кучки!истинското приятелство между жени е по-рядко срещано,но го има!за някои от приятелките ми не мога да твърдя дали ми са истински за жалост :roll: но има една,с която ми е свързан целия живот!!познаваме се от пеленачета както се казва :) знаем си и кътните зъби и съм готова да заложа главата си за нея!!както съм сигурна,че и тя ще направи същото за мен!!!просто се обичаме адски много и между нас не съществува злоба,лицемерие и завист!!!който иска да вярва,но аз вярвам в истинското приятелство между жени!!!
дамм мн изчерпателен отговор :wink: аз съм на същото мнение :wink: имам мн приятелки, обаче за една мога да кажа, че ми е истинска щото ми го е показвала милиони пъти по хиляди различни начини и никога не ме е предавала... въпреки че веднъж аз я нараних по мн гаден начин и цял живот ще съжалявам и ще се самообвинявам за това :cry: обаче фактът, че тя ми прости, показва колко е силна връзката м/у нас :wink: а що се отнася до мен...аз никога няма да повторя грешката си, защото наранявайки приятелката си аз всъщност нараних самата себе си като я виждах колко страда :(
P.S. и няма нищо общо с момче, както мн от вас сигурно ще си помислят..никога не бих я пренебрегнала щото примерно харесвам момчето, в което тя е влюбена или нещо подобно :roll:

DeSiTo0o
01-24-2006, 13:59
Spored men si zavisi i ot horata.Ami da,vuzmojno e,no dosta e rqdko tva ne6to...

XePouH
01-24-2006, 14:08
ми според мен няма,щот се някоя ще гепи гаджето на другия,ша са карат коя е била по-красива,по-умна.Аз мога да дам за пример много момичета :roll:

egrgergetge
01-24-2006, 15:13
ми според мен няма,щот се някоя ще гепи гаджето на другия,ша са карат коя е била по-красива,по-умна.Аз мога да дам за пример много момичета :roll:


не можеш да поставяш всички под един знаменател!