PDA

View Full Version : какво става с мен



RoSsY88
01-06-2006, 07:18
Не мога да започна нова връзка...Търся нещо перфекно,харесвам си някой...и като го сваля не го искам вече,осъзнавам,че той не може да ме направи щастлива както бившият ми.Не знам какво да направя,искам да сам с някой,който да ме обича и аз да обичам него и да сме щастливи заедно.Вчера отказах на поредното момче и май го нараних,бях си го хареса много,но се замислих че не като Росен,и се отдръпнах от него и повече не го потърсих...Много съм объркана.Искам да имам гадже,ама за ся май смао бившият ми е в глава,а минаха цели 5 месеца от както ме заряза...Май ми е писано да съм нещастна и да страдам без любов...Всичко ми върви,всичко е перфекно без любовта...мамка му страшно мн обичам и съм влюбена в бившият си :cry:

ziky
01-06-2006, 08:10
Има няколко неща!Първо както ти самата казваш не знаеш ко искаш!Второ перфектна връзка малко трудно може да имаш!Трето ясно е че харесваш даже обичаш бившия си щото се пак ако не си имала такава връска с никой каквато си имала с него е умесно а пък и старата любов ръжда на хваща :wink: за това се стегни мисля че съм ти виждал снимка и мосля че по коментарите които си исчела си свесно и обичливо момиче и мисля че трябва това да не те притеснява!Това са най хубавите моменти от живота ти и ти ги изживяваш като страдаш!За напред ако така страдаш по секи кво ше стане теби ва?Я се стегни и се постарай да намериш идеалния!Поне можеш и знаеш как и знаеш какво да му дадеш и знаеш от какво имаш нужда(надявам се) и ти пожелавам да срещнеш истинската си любов...бъди щастлива :wink:

LoRinSeR
01-06-2006, 08:13
При една раздяла винаги има болка. Но спокойно, за всеки влак си има пътници !

He3HauKa
01-06-2006, 08:16
Milichka i az bqh taka s predniq mi priqtel.. Misleh samo za nego tyrseh negovoto lice vav vsi4ki drugi samo razgiravah drugite momcheta i se nadqvah toi da mi se obadi ...i taka mina po4ti 1 godina :cry: Dori i sega ponqkoga mislq za nego zashtoto prosto mnogo go obichah ama izchakai da mine vreme zashtoto shte doide i drug koito da obichash..Razbiram kak se chustvash v momenta no se ogledai zashtoto v tyga po tova koeto si izgubila shte propusnesh mnogo novi i hubavi neshta ...Opitai s 1-viq ,2-riq,3-tiq i nakraq shte namerish tozi koito naistina te zaslujava :wink:

rowzz
01-06-2006, 08:58
и при мене е било така но нямаше нищо страшно.. просто се стегни.. опитай се с всички сили да го забравиш доколкото е възможно и после.. действай..уфф нз..

sherry
01-06-2006, 09:10
Do kolkoto razbrah s tvoq nqma 6ans pak da ste zaedno,zatova spri da misli6 za nego.Znam,4e mnogo go obi4a6,no vse pak trqbva da prodalji6 napred.Sama kazva6,4e drugite mom4eta te kefqt,no gi sravnqva6 s Rosen...Ami nedei...spri!Nedei da gi sravnqva6 s nego,opitai se da opoznae6 tqh samite i da spre6 da misli6 za nego,dali toi e po-dobar ot tqh i t.n.Vse pak ne trqbva da spira6 da jivee6 zaradi tova,koeto ve4e si zagubila,moje bi propilqva6 6ansa si da bade6 pak 6tastliva,roveiki se v minaloto,v spomenite.Badi po-silna i za4erkni tova,koeto e bilo,misli za bade6teto si i preotkrii pak 6tastieto si.Moje6 pak da bade6 obi4ana i 6tastliva,no samo ako sama se prigotvi6 za tova![/i]

Alex4enceto
01-06-2006, 09:19
Ami kakto kazaha i predi men i az sym na mnenieto che trqbva da zabravish Rosen.No nqma da go zabravish kato tyrsish v momchetata tova koeto pritejava toi kato kachestva.Trqbva da napravish tochno obratnoto.Nameri nqkoi korenno razlichen ot nego.I she ti kaja oshte neshto.Nqma da go zabravish kato postoqnno si mislish che nqma po dobyr ot nego i kato vsichko ti napomnq za nego.Na pyrvo vreme mojesh da si smenish podpisa.Izhvyrli vsichko koeto ti napomnq za nego,vsichko koeto ti e dal.I moga da ti kaja kogato napravish tova shte si napravila nai-golqma krachko ot pytq koito trqbva da izvyrvish za da go zabravish.Kysmet :?

LP_girl_14
01-06-2006, 09:30
В твоя случай за този момент не започвай нова връзка,защото както каза,ти само ще нараниш въпросния човек.Една истинска любов,много трудно се заличава от спомените,от съзнанието и от сърцето.Невъзможное тя да бъде преодоляна от теб със мимолетни връзки.Първо трябва напълно да забравиш Росен и тогава чак да се пренасочиш към нещо ново.Казвала съм го много пъти и пак ще се повторя:Не винаги поговорката "Клин клин избива" важи.Понякога втория клин забива първия още по-навътре в сърцето ти.Не заблуждавай и момчетата и себе си,че си щастлива,пък всъщност не е така.Продължавай да излизаш,забавлявай се,не се затваряй в себе си и недей да търсиш перфектния,защото идеални хора няма.Просто когато разбереш че едно момче те харесва му кажи да прояви търпение спрямо теб и да очаква от теб да забвавиш една голяма и силна любов за няколко дни.Искрено ти желая успех и дано бъдеш щастлива :wink:

santRi
01-06-2006, 09:54
taka :) kato za na4alo si mahmi podpisa Obi4am rosen i tam celuvkata :) ne tarsi kopie na rosen. potarsi negovata protivopolojnost. Nqma da e zle da si namerish nqkoi koito nqma da iska da spish s nego pone da ne barza. taka 3 4 meseca pone da si mu kukli4ka. samo da se gu6kate da se celuvate i da si prikazvate. taka 6te se privarje6 emocionalno a tova e nai trudnoto v edna vryzka. sled tova shte se se6ta6 za rosen i za hubavite momenti s nego vse po rqdko... stegni se vse pak si ^^kotenceto^^ :) gore glavata. samo ne stavai mujemela4ka shtoto ... shte si navle4e6 mnogo nepriqtnosti {} aidi uspeh mili4ka

santRi
01-06-2006, 09:56
vah Alex4enceto obe6tavam sledvashtiq pat da 4eta mneniqta predi moeto za d ane gi povtarqm kakto stana sega s tvoeto :)

ziky
01-06-2006, 09:57
taka :) kato za na4alo si mahmi podpisa Obi4am rosen i tam celuvkata :) ne tarsi kopie na rosen. potarsi negovata protivopolojnost. Nqma da e zle da si namerish nqkoi koito nqma da iska da spish s nego pone da ne barza. taka 3 4 meseca pone da si mu kukli4ka. samo da se gu6kate da se celuvate i da si prikazvate. taka 6te se privarje6 emocionalno a tova e nai trudnoto v edna vryzka. sled tova shte se se6ta6 za rosen i za hubavite momenti s nego vse po rqdko... stegni se vse pak si ^^kotenceto^^ :) gore glavata. samo ne stavai mujemela4ka shtoto ... shte si navle4e6 mnogo nepriqtnosti {} aidi uspeh mili4ka

Напълно подкрепям тва мнение :wink: Евала....

RoSsY88
01-06-2006, 10:25
Едва ли ще забравя Росен,защото ми е първа любов...а първата любов никога не се забравя...Изтрила съм всичко свързано с него.Останахме си мн добри приятели макар да сме от различни градове и от както ме заряза да не съм го виждала на живо.От два месеца не говоря за него,даже оспях да заблудя най-добрите си приятелки,че съм го забравила.Малко се затворих в себе си...но мисля,че най-добре да не се занимавам с гадета вече,докато не срещна нова любов...поне 2-3 мсеца никакви връзки.Просто не мога да накарам сърцето си да е с друг,опитах ама момчета осъзна,че не искам да съм с него,а с друг и се разделихме.Знам само едно,че след време всичко,ще претъпи и ще намеря друг,след време Росен ще ме посиак пак,познавам си го,но даже ся ако ме поиска ще се замисля мн добре,защоото не искам пак да страдам заради него.Обичам го наистина мн и иситински ама си останах само със страхотните спомени с него.До ся не съм срещала момче,което да не ме хареса или ако не се постарая да не е мой... не сам нито грозна нито тъпа ще има още мн.Просто имах нужда да споделя с някой как съм...винаги ми помагате и ми давате сили да продалжа напред.С Роско си обещахме след 3-4 години да се видим пак и да видим кой как е постигнал целите си,точно заради тези цели се разделихме....ся се скапвам от учене ама ще си постигна целите...

ziky
01-06-2006, 10:30
Едва ли ще забравя Росен,защото ми е първа любов...а първата любов никога не се забравя...Изтрила съм всичко свързано с него.Останахме си мн добри приятели макар да сме от различни градове и от както ме заряза да не съм го виждала на живо.От два месеца не говоря за него,даже оспях да заблудя най-добрите си приятелки,че съм го забравила.Малко се затворих в себе си...но мисля,че най-добре да не се занимавам с гадета вече,докато не срещна нова любов...поне 2-3 мсеца никакви връзки.Просто не мога да накарам сърцето си да е с друг,опитах ама момчета осъзна,че не искам да съм с него,а с друг и се разделихме.Знам само едно,че след време всичко,ще претъпи и ще намеря друг,след време Росен ще ме посиак пак,познавам си го,но даже ся ако ме поиска ще се замисля мн добре,защоото не искам пак да страдам заради него.Обичам го наистина мн и иситински ама си останах само със страхотните спомени с него.До ся не съм срещала момче,което да не ме хареса или ако не се постарая да не е мой... не сам нито грозна нито тъпа ще има още мн.Просто имах нужда да споделя с някой как съм...винаги ми помагате и ми давате сили да продалжа напред.С Роско си обещахме след 3-4 години да се видим пак и да видим кой как е постигнал целите си,точно заради тези цели се разделихме....ся се скапвам от учене ама ще си постигна целите...

Напълно съм съгласен че неможе да се забрави първата любов и неможе да се забрави сичко свързано с нея...трудно може да кажеш че няма да се занимаваш повече защото те боли и не искаш да имаш нищо общо!на мен също ми е гадно за мойта....също плача постоянно и си спомням сички хубави моменти с нея...но се пак си права няма да може да се забрави първата любов и напълно те подкрепям :cry: и аз като теб все още обичкам много ма многоооо бившата си и никога няма да я забравя....това беше първата ми любов макар и малко по кратко(3 месеца).... :cry:

Dlord
01-06-2006, 11:31
Nikoga ne moje6 da bude6 sigyrna kakvo 6te te spoleti. Vse pak ne celta e na momi4etata da svalqt mom4eta i t.n. e ima i takiva slu4ai. No vse pak ti trqbva opredeleno vreme, trqbva da se zapoznae6 s 4ovek, da go opoznae6 izvestno vreme i da si spodelite 4ystvata ako ti izpitva6 ne6to kum nego i toi kum teb. No vupreki tova pak ne e garanciq na tova koeto iska6. Ne moje6 da nameri6 nikoga idealniq 4ovek. Samo nqkakvo blizko kopie do nego s koeto trqbva da bude6 dovolna 4e go ima6.

CuNki pO MuCuNki
01-06-2006, 13:41
^^kotenceto^^ v momenta i az sym taka....s razlikata 4e az dori ne se vijdam s drugi mom4eta i nqmam jelanie...vsi4ko 6te se opravi ili toi 6te se vyrne pri teb ili....6te doide nqkoi mnog mnogo po-dobyr ot nego:))spoks ne e svyr6il sveta :wink:

RoSsY88
01-06-2006, 15:29
^^kotenceto^^ v momenta i az sym taka....s razlikata 4e az dori ne se vijdam s drugi mom4eta i nqmam jelanie...vsi4ko 6te se opravi ili toi 6te se vyrne pri teb ili....6te doide nqkoi mnog mnogo po-dobyr ot nego:))spoks ne e svyr6il sveta :wink:мила как мислиш дали аз искам да излизам с други,две седмици не излизах у нас...бях се побъркала...но 5 месеца минаха и надежда изчезна изтри си напълно...Знам,че ще се върне при мен но ще е прекалено мн късно...Насила излизам с други да покажя,че и аз мога да обичам друг...цял месец бях с момче към което нищо не изпитвах само ме кефише,че има мн як външен вид...той осъзна,че не може така и каза край точно на Бъдни вечер.При тази раздяла нищо не изпитах,бях мн щастлива даже,че не съм с него вече.Доста силен човек по характер съм и ще оспея и тва да преодолея!

CuNki pO MuCuNki
01-06-2006, 16:02
^^kotenceto^^ pffff kvo da ti kaja ...Mom4eta.. :lol: :wink: samo gledai napred:)))

KOTKATA_17
01-06-2006, 18:41
Milata i az sam taka
:( samo deto sam s nqkolko ednovremenno i pak samo naranqvam dai si malka po4ivka vij kak 6te si izvestno vreme.Pomisli i v su6toto vreme izlizai s priqtelki taka 6te sre6ta6 se pove4e hora i moje da se vlubi6 poslu6ai me :) uspeh

little_pink
01-06-2006, 18:51
moqt suvet e da zabravish bivshiq si i da produljish napret ne 4e shte ti bude lesno no opitai

01-06-2006, 22:31
Умираш, копиле! Това става с теб! Рак на гърдата казано с други думи.

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 22:34
Не мога да започна нова връзка...Търся нещо перфекно,харесвам си някой...и като го сваля не го искам вече,осъзнавам,че той не може да ме направи щастлива както бившият ми.Не знам какво да направя,искам да сам с някой,който да ме обича и аз да обичам него и да сме щастливи заедно.Вчера отказах на поредното момче и май го нараних,бях си го хареса много,но се замислих че не като Росен,и се отдръпнах от него и повече не го потърсих...Много съм объркана.Искам да имам гадже,ама за ся май смао бившият ми е в глава,а минаха цели 5 месеца от както ме заряза...Май ми е писано да съм нещастна и да страдам без любов...Всичко ми върви,всичко е перфекно без любовта...мамка му страшно мн обичам и съм влюбена в бившият си :cry:
Една позната беше скъсала с бившия си след около 1г. връзка и след още 8месеца по-късно пак се събраха и мога да ти кажа са безкрайно щастливи, така че моя съвет е поговори с него може да се съберете пак

RoSsY88
01-07-2006, 05:24
Soldier_OF_Fortune ами знам,че няма невазможни неща...давам живота си да се влюби пак в мен.За ся само в чата сме си говорили,даже като започна тая тема той веднага,казва че не му се говори за тва и сменя темата и аз като се ядосам и като му кажя как се чуствам какво е той смао се натажава...Не иска да излизаме,от различни градове сме и от 5 месеца не съм го виждала...има някакъв минимален шанс,че ако говоря с него на живо да ми даде един шанс ама мн одавна загубих сили да опитвам и да се бора за любовта си,надежда ми изчезна мн одавна.Той е мн затворен човек,с никой не споделя нищо ама най-вече чуствата си...Няма как просто да разбера какво изпитва кам мен...беще ми казал,че огъня огасва като не ме виждал и не бил до мен,според него всичко и минало и е минало доста време и трябвало да съм го забравила...според мен един път щом ме е обикнал може и пак макар,че ся се отнася с мен с доста добра приятелка и споделя с мен проблемите си,за да му олекне...Мисля на пролет да го помоля за кафе...Не знам не вярвам пак да се съберем,но знам че след време той пак ще ме иска ама ще е твърде късно...

KOTKATA_17
01-07-2006, 06:28
Vij sega ako za momenta toi ne iska da e s teb po dobre ti produlji napred zabravi go znam 4e 6te ti e mnogo trudno i az sam bila taka dori sega se nalaga da zabravq mom4eto koeto haresvam :( skoro vsi4ko 6te otmine i 6te go zabravi6 v jivota ti 6te ima mnogo razdqli ako gi priema6 po tozi na4in do kade 6te stigne6 ne trqbva taka zatova se stqgai :)

сиси
01-07-2006, 07:17
значи и аз бях в твойто положение даже мисля че пак ще бъда
преди ходих с едно момче но той ме заряза но след около 6месеца пак тръгнахме сега се води че още сме заедно но не сме се виждали от около две седмици и си мисля че пак ще ме зареже и ми е много гадно
преди да тръгнем втория път и аз бях в твоето положение беше ми толкова гадно нищо неможеше да ме зарадва бях в депресия постояно мислих за него неможех да правя нищо в училище едвам се справях тъй като не ми излизаше от ума и неможех да уча
каквото и да правих нищо не помагаше да го забравя така че незнам какво да те посъветвам тъй като едвали ще ти помогне
напълно те разбирам и искрено се надявам да се оправиш и повече да не страдаш и най-добре би било да го забравиш макар и да е невъзможно поне за сега
има един спомен който на мен много ми харесва и понякога ми е помагал когато ми е било гадно сигурно го знаеш но ще ти го напиша

Опитвам се да не мисля
но твоята целувка дяволски ми липсвал
Обичам те!Това боли.
Обичам те,всичко е сълзи,
но знай че последната сълза
ще капне от твоите очи,
защото без да знаеш обичаш ме и ти!

SweetBunny
01-07-2006, 07:45
Napulno podrepqm sherry i LP_girl_14 i te razbiram napulno, mili4ka,
no sq 6te ti dam edin suvet, koito 6e ti se stori tup, vsu6nost i az sum v tova gadno polojenie i toi moje bi be6e nai-golqma mi lubov dosega i mislq, 4e nqma da moga pak da obi4am...NO I DVETE 6TE SE OPRAVIM :wink:
Vseki den v produljenie na okolo 40dena, sutrin i ve4er, si povtarqi okolo 10min "Mrazq go, ne go obi4am, mrazq go, ne go obi4am...az si vuobrazqvah, 4e go obi4am"... ZA6TOTO E TAKA!!!
Znam, 4e ti se struva tupo, no vqrvai mi - deistva! Tui bqh go 4ela predi vreme v edna kniga, a i edna priqtelka mi go kaza! Naistina probvai :) I 6E GO ZABRAI6 I BEZ NIKAKVI NADEJDI da se suberete pak, nali?
I uspeh :wink:

RoSsY88
01-07-2006, 12:14
Не знам...но най-щастливият човек на света ще съм аз ако съм с него пак...Не е перхектен,има хиляди недостаци,не някаф супер готин,но си го обичкам страшно мн...Карам си живота напред...поставих си цели за всеки месец от 2006 година.Хванах се здравата да уча и искам да вляза във Варна.Прекарвам секи един момнт максимално най-яко...Забавлявам се до крайна сметка.Радвам се на малките неща,на приятелките си,но се пак сам мн нещастна,често плача и псотоянно приятеля ми е в главата.По погледа ми личи,че съм супер тъжна но се опитам да не карам хората около мен да ми помагат.Ако ми е писано да съм с бившият си ще съм...мисля,че съм малко добър човек и заслужавам и аз да съм щастлива :cry:

Death_F
01-07-2006, 12:21
Роси, казах ти - ТИ СИ ФАНАТИЧКА! :twisted: {}

RoSsY88
01-07-2006, 12:53
Роси, казах ти - ТИ СИ ФАНАТИЧКА! :twisted: {}а ти си Психопатка! :twisted: {P}

Death_F
01-07-2006, 12:54
Роси, казах ти - ТИ СИ ФАНАТИЧКА! :twisted: {}а ти си Психопатка! :twisted: {P}Мерси...звънни ми на скайп плс

LoVe_RuSlAn
01-08-2006, 14:02
Ami ili se opitai da se vyrne6 pri bif6iq si ili si poityrsi nov,ane moje6 da iska6 da imz6 sy6tiq kato nego zashtoto ztova sme napraveni razli4ni i po harakter i po vyn6en vid.Zarova se otpusni i si gi izbii ot glavata.