PDA

View Full Version : zarqzana...



santRi
01-06-2006, 07:20
от 5 6 дни излизам с едно момче. срещите ни минаваха много хубаво, целувахме се гушкахме се... беше си романтично и всичко вървеше добре. вчера той цял ден не ми се обади... вечерта му писах смс да ми пише като се прибере. той се прибра към 12 и нещо и ми писа че повече не искал да ме вижда.

Сега нз какво да правя. приятелите му са му наговорили куп неща за мен... повечето от които са неверни. за обич не мога и да говоря, но го харесвам и вярвах че той не е предубеден към мен. Явно или само ме е използвал да си запълни ваканцията, или се е вслушал в приказките на хората...

искам да говоря с него но нз какво да му кажа, как да го обедя че съм се променила

ziky
01-06-2006, 08:01
Варянтите са няколко!Единия е както казваш ти да те е исползвал за да запълни времето си с теб!Другия е-след като казваш че приятелите му са му наговорили куб неща за тебе,кой знае какво прозвище си си извоювала за да е така.Те си мислят или че си курва или че исползваш и момччето ако не е знаело ето тези 5-6 дни той те е опознал и малко му е трябвало(тва малко е дадено от приятелите му)Значи най уместното което може да направиш е по някъв начин да му докажеш(ако наистина не си такава за каквато те мислят)че не си такава за каквато те имат независимо как ще стане това!Не те познавам незнам какво можеш ти си знаеш и сама може да си прецениш какво да направиш a и ти го познаваш и се пак макар и малко за тези няколко дни си разбрала какво харесва в теб или изобщо в момичетата! :wink:

LoRinSeR
01-06-2006, 08:16
Опитай се да го откриеш и да говориш с него, разбира се ако държиш на него и не ти е все едно. Обясни му всичко, бъди себе си, бъди искрена. С това ще успееш да го върнеш ако не е късно.

Успех ! ! !

LiLeNcEtOoO
01-06-2006, 08:33
mi nz spored men kaji mu da slu6a pesenta na IVANA-KUSNO E i mu kaji da se vslu6a v teksta i posle sam da precenqva jelqati mnogo uspeh

rowzz
01-06-2006, 08:47
Варянтите са няколко!Единия е както казваш ти да те е исползвал за да запълни времето си с теб!Другия е-след като казваш че приятелите му са му наговорили куб неща за тебе,кой знае какво прозвище си си извоювала за да е така.Те си мислят или че си курва или че исползваш и момччето ако не е знаело ето тези 5-6 дни той те е опознал и малко му е трябвало(тва малко е дадено от приятелите му)Значи най уместното което може да направиш е по някъв начин да му докажеш(ако наистина не си такава за каквато те мислят)че не си такава за каквато те имат независимо как ще стане това!Не те познавам незнам какво можеш ти си знаеш и сама може да си прецениш какво да направиш a и ти го познаваш и се пак макар и малко за тези няколко дни си разбрала какво харесва в теб или изобщо в момичетата! :wink:
е тоя път обърка..

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

LP_girl_14
01-06-2006, 09:19
Мен ако питаш,не мисля,че би трябвало да го обвиняваш толкова,защото е нормално той да повярва повече на приятелите си,които познава от години,отколкото на момичето,с което излиза от 5 дни.Тук не става въпрос,че се е вслушал в приказките на хората.Той се е вслушал в думите на хора,които би трябвало да значат много за него.Не ми се вярва да те е използвал.По скоро се е подвел по нещата,които са му казали неговите приятели и вероятно в този момент си мисли че ти си тази,която си го прецакала и използвала.Намери начин да говориш с него,ама не в чата или с смс-и,а на живо,на 4 очи.Обясни му как стоят нещата,кажи му какво чувстваш и да се надяваме че този път той няма да послуша разума,а сърцето си :wink:

Dr. Kazimbutt
01-06-2006, 09:21
от 5 6 дни излизам с едно момче. срещите ни минаваха много хубаво, целувахме се гушкахме се... беше си романтично и всичко вървеше добре. вчера той цял ден не ми се обади... вечерта му писах смс да ми пише като се прибере. той се прибра към 12 и нещо и ми писа че повече не искал да ме вижда.

Сега нз какво да правя. приятелите му са му наговорили куп неща за мен... повечето от които са неверни. за обич не мога и да говоря, но го харесвам и вярвах че той не е предубеден към мен. Явно или само ме е използвал да си запълни ваканцията, или се е вслушал в приказките на хората...

искам да говоря с него но нз какво да му кажа, как да го обедя че съм се променила
Щом толкова се връва на хорските приказки - няма смисъл да се занимаваш с него.

Alex4enceto
01-06-2006, 09:31
Of chakaite trugnahte v napravilnata posoka.Momicheto kaza che MOJE BI priqtelite mu sa mu napulnili glavata s gluposti.Tva MOJE BI ne znachi che sa te...Pyrvo trqbva da pogovorish s nego.Ne ti da mu se obesnqvash, a toi na teb.Toi trqbva da ti kaje kakvo go e nakaralo da reshi che ne trqbva poveche da te vijda.Trqbva pyrvo da razberesh kakvo e stanalo,pyk posle shte mislim kak da si go vyrnesh.Pogovorete.Poiskai mu obesnenie.Nqma pravo da postypva po tozi nachin i da te ostavi ei taka bez nikakvo obesnenie.Tova sa deistviq na edin strahlivec.Aide kysmet i posle da razkajesh ako razberesh zashto e reshil da ne te vijda poveche.

KOTKATA_17
01-06-2006, 09:34
Zna4i trqbva da govori6 s nego na vsqka cena kaji mu nali 4e durji6 na nego popitai go kakuv e problema i t.n ako iska tva da e kraq primiri se se pak ne e posledniqt muj na zemqta :( i az sam bila v takova polojenie gadni4ko e ama ko da se pravi muje

santRi
01-06-2006, 09:45
преди малко говорих с него... и той ми каза че никой нищо не му е казал. просто не искал сериозна връзка. защо тогава ме накара да му повярвам че ме харесва. а и постоянно повтаряше че му е хубаво с мен...
говорих и с двама от приятелите му. те ми казаха че в компанията му нищо не са приказвали за мен... може би най-после са разбрали че съм се променила
относно това което бях направила... вече е в миналото и хората колкото и да са лоши понякога вече ми простиха. Някой беше споменал че аз го използвам. Не беше така. аз се приварзах кум него. може би защото и преди да излизаме заедно много си бяхме писали... не знам.
сигурно така е най-добре

ziky
01-06-2006, 09:47
преди малко говорих с него... и той ми каза че никой нищо не му е казал. просто не искал сериозна връзка. защо тогава ме накара да му повярвам че ме харесва. а и постоянно повтаряше че му е хубаво с мен...
говорих и с двама от приятелите му. те ми казаха че в компанията му нищо не са приказвали за мен... може би най-после са разбрали че съм се променила
относно това което бях направила... вече е в миналото и хората колкото и да са лоши понякога вече ми простиха. Някой беше споменал че аз го използвам. Не беше така. аз се приварзах кум него. може би защото и преди да излизаме заедно много си бяхме писали... не знам.
сигурно така е най-добре

Е вече при тоя вариант тряабва да го забравиш колкото и да ти е тежко :roll:

Alex4enceto
01-06-2006, 09:51
Ooo bati grycmula."ne iskam seriozna vryzka".apf...edvam se sdyrjam da ne metna nekoq psuvnq.Ama mila momchetata sa takiva.Pylni t*shaci.Nqma da se otchaivash.Shte zema da spretna edin lesbiiski klub :lol: .... Smelo na pred.Kolko oshte shte idvat i shte si zaminavat.
A btw podpisa ti e mnogo qk.Az znam drugo na Mecho Puh: "Kolkoto poveche,tolkova poveche" :lol: :P

santRi
01-06-2006, 10:00
Alex4enceto мечо Пух rlzz :) а за тва момче :) ще си го върна както бяхте казали в една тема момчетата рано или късно се връщат. Просто не сам свикнала да ме зарязват, но ше свикна не е чак толкова лошо пък и имам приятелки с които мога да се посмея на себе си :). той ще се върне ама дано да е по скоро докато още го искам

ziky
01-06-2006, 10:03
Alex4enceto мечо Пух rlzz :) а за тва момче :) ще си го върна както бяхте казали в една тема момчетата рано или късно се връщат. Просто не сам свикнала да ме зарязват, но ше свикна не е чак толкова лошо пък и имам приятелки с които мога да се посмея на себе си :). той ще се върне ама дано да е по скоро докато още го искам


Радвам се че го проумя и започна да мислиш трезво за нещата :wink:

santRi
01-06-2006, 10:07
е, на всеки се случва... все пак трябва да мине време за да се поусетиш след като те зарежат. Пък и какво друго ми остава да направя

Dlord
01-06-2006, 11:35
Ami veroqtno ako se opita6 da se svurje6 s nego toi 6te ti otkaje. No moje6 da my pi6e6 ne6to za da go popita6 za kakvo stava dyma i dali predpolagaemite dymi ot priqtelite my sa verni i imat suotvetno nqkakvo dokazatelstvo. Moje6 i da popita6 4ovek koit ne e sred vinovnite priqteli no moje da znae kakva e pri4inata.
Drygoto koeto moje bi go pravi naro4no i celenaso4eno za da moje6 ti da go goni6 edin vid i togava se poqvqva 4yvstvo v koeto momi4etata stavat mnogo slabi i nqkak si sa pod4ineni na mom4etata.

muhatacece
08-29-2013, 22:15
Момиче, недей му лази в краката .. Толкова ли сте жалки, че толкова искате да задържите някакъв красавец до себе си .. Без да се обиждате, ама ... Викни го, поговорете, или му тегли една майна :)