PDA

View Full Version : "Кафяво" течение



pritesnenata
01-06-2006, 09:59
от 3-4 дни от малката ми приятелка тече някаква кафява течност и много се притеснявам. някой може ли да ми каже какво може да е защото не искам да ходя на гинеколог :?

SweetBunny
01-06-2006, 10:15
6tom momi4eto e malko, zna4i cikalut i ne se e reguliral i tova kafqvo te4enie moje da pokazva, 4e skoro 6te i doide cikala...
:arrow: az (puk i mnogo momi4eta) imat kafqvo te4enie (za 1-2dena) kum kraq na menzisa :roll:
No ako tova te4enie produljava :arrow: trqbva da otide na ginekolog :!:

miloto_girl_4e
01-06-2006, 10:39
sineoka_kukla,малката и приятелка всъщност е нейната ***** :lol: :lol: :lol: а не някое момиче.. :D
по темата :arrow: да,това ,което каза sineoka_kukla,че в края на менструацията тече по-кафеникаво е вярно :!:
Да те питам на теб изобщо до сега идвало ли ти е ?!
На колко си години!?

pritesnenata
01-06-2006, 10:42
да идвало ми е много пъти на 15 съм.този месец още не е и се надявам това да е просто началото на цикъла :?

SweetBunny
01-06-2006, 11:08
sineoka_kukla,малката и приятелка всъщност е нейната ***** :lol: :lol: :lol: а не някое момиче.. :D
по темата :arrow: да,това ,което каза sineoka_kukla,че в края на менструацията тече по-кафеникаво е вярно :!:
Да те питам на теб изобщо до сега идвало ли ти е ?!
На колко си години!?
yee :lol: :lol: :lol:
prosto sum unikalna :lol: :lol: :lol: az puk si pomislih, 4e tova e mom4e i govori za gajeto si i si vikam "e moje li toq da i gleda te4eniqta :lol: " tolkoz sum zle naposleduk :P :lol: xaxaa

P.P. mdaa i az mislq, 4e tova e na4aloto na cikala, no ako tova te4enie produljava, a nqma6 normalen cikal - govori s maika si i otidi na ginekolog :roll: !

01-06-2006, 12:06
sineoka_kukla,малката и приятелка всъщност е нейната ***** :lol: :lol: :lol: а не някое момиче.. :D
по темата :arrow: да,това ,което каза sineoka_kukla,че в края на менструацията тече по-кафеникаво е вярно :!:
Да те питам на теб изобщо до сега идвало ли ти е ?!
На колко си години!?
damm :)..

01-06-2006, 12:22
spokoino na men oshte ne mi e redoven cik1la i kato mi idva p1rvo imam 2-3-4 dni kafqvo techenie i posle cik1l i kato mi sv1rshva pak 1 2 dena 8)

01-06-2006, 12:37
о не се безпокой нормално е и на менми е било така!!!