PDA

View Full Version : Препоръчайте ми нещо за лице срещу пъпки :P



miloto_girl_4e
01-06-2006, 11:06
Значи да пусна и аз една темичка тук :D
Искам да ви помоля да ми препоръчате някакъв продукт за лице,който да е ефикасен срещу пъпки :wink:
Преди година някъде от една приятелка научих за Далацин,много ефикасно средство,купих си го,действаше ми добре,но гадното е,че кожата ми след известно време свиква с препарата и той престава да действа ..
Трябваше да си взема някякъв друг ефикасен продукт и врачка ми препоръча на Vichy - Norma Derm,не беше много скъп(около 21-22 лв.)и пак бях доволна,но ето,че настъпи момента,в който лицето ми свикна и с този продукт и трябва да си взема нещо ново и доооста ефикасно,но нека да е с приемлива цена(до 20-30 лв.) :D
Кажете ми кое е ефикасно,колко струва и дали има недостатък продукта и какъв е той :D 10х :wink:

SyLZaTa
01-06-2006, 11:10
Охх т'ва е мания ... и оправия почти няма - при всеки е различно ... примерно едно лекарство може да ми помогне на мен - но на теб не ... зависи какъв тип е кожата ти ...
лекарства не ползвам - обикновенно си правя маски за лице ... то пък и те едни странни такива - за мен най-ефикасното си оставя - пастата за зъбки :oops:
когато ми излезне такова нещо на лицето просто полудявам ... хващам пастата за зъби и слагам сутрин ... седя си така 3-4 4ас-а ... след това се измивам - крем за лице ... седя ... следобяд пак така ... и вечерта преди да си легна - пастаааа :)
за 2-3 дни изчезва :roll: :oops:

IdontGiveaFuck
01-06-2006, 11:10
Както напоследък препоръчвам на Garnier.
В синя тубичка -Pure-Anti blemish pen.
Доколкото ми обясниха 'изсушава' пъпките.Аз съм много доволна от него :D
Или бабиния трик- с паста за зъби :D

пп:струва 8-9 лева.

SyLZaTa
01-06-2006, 11:17
Или бабиния трик- с паста за зъби :D

Е вярно е че ще ставам на 18 ама бая ме състари :oops:

Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

honey91
01-06-2006, 12:15
Na Avon clearskin Overnight Blemish Treatment

vra4ka
01-07-2006, 10:16
http://www.beautytarget.com/boutique_us/images_produits/LRP2214.jpg
La Roche Posay -Effaclar Ето тази серия не е лоша! :wink: :wink:

01-07-2006, 21:21
ami sega 6te ti kaja ombinaciqta koqto na men mi pomogna... i kato teb izpolzvah vichy i biah mn dovolna no sprq da deistva..poqviha mi se dosta papki i vzeh na edna priqtelka receptata ot kejn lekar spec za akne i si vzen EXCIPIAL Creme + Zineryt!!!! krem4eto ti omekotqva kojata i se slaga ve4er predi laigane sled kato si po4isti6 liceto a zinerita se slaga varhu papkite-za 2 sedmici mi se izgladi kojata i ve4e niamam papki!!! drug variant koito sa mi kazvla e da si mie6 liveto s pasta za zubi ili krem karo no ne sam go probvala!

niki_borisov
01-08-2006, 10:15
ami sega 6te ti kaja ombinaciqta koqto na men mi pomogna... i kato teb izpolzvah vichy i biah mn dovolna no sprq da deistva..poqviha mi se dosta papki i vzeh na edna priqtelka receptata ot kejn lekar spec za akne i si vzen EXCIPIAL Creme + Zineryt!!!! krem4eto ti omekotqva kojata i se slaga ve4er predi laigane sled kato si po4isti6 liceto a zinerita se slaga varhu papkite-za 2 sedmici mi se izgladi kojata i ve4e niamam papki!!! drug variant koito sa mi kazvla e da si mie6 liveto s pasta za zubi ili krem karo no ne sam go probvala!
Аз пък един път само си сложих Zineryt(преди половин година още) и дейстивието му беше рязяждащо :!: Все едно е киселина,много силно щипене,което преодолях,но после 1седмицама се махаше образувалата се тънка коричка където съм го слагал,според мен не е начина за премахването на пъпки с разяждането им.. :!: най-малкото вреди на кожата повече отколкото на тях,дори и да се слага допълнителен крем. Някоий ако е използвал Avon Clearscin Overnight Blemish Treatment да сподели малко опит. Иначе аз съм се насочил към Garnier Pure Anti Blemish pen,което постоянно препоръчва ^I don't give a fuck.^. И така,споделяйте опит :P

miloto_girl_4e
01-08-2006, 10:53
май ще си взема Pure-Anti blemish pen,дано има добро действие върху кожата ми :D
ако имате други идейки,плс казвайте де :D

lp_krasi
01-08-2006, 10:54
ами продуктите на VICHI...те помагат много... :wink:

niki_borisov
01-08-2006, 17:07
май ще си взема Pure-Anti blemish pen,дано има добро действие върху кожата ми :D
ако имате други идейки,плс казвайте де :D
Да,и аз ще направя като теб,дано действа и премахне мъничкото ми останали пъпчици. По-нататък ще споделя малко опит с продукта какво е,що е,как действа :twisted:

CrazY^^MousE^^F
01-08-2006, 18:47
Серията на ACNE ACTIV OUT е мноо яка и от нея наистина има ефект.Аз съм си взела някакъв тоник(7,22) и крем, който не помня точно колко струваше, но не беше поече от 4-5 кинта.Ползвам само тоника.Той си е супер, гадното е, че мноо се изсушава кожата и почва да се бели и тряа да се ползват разни кремчета...иначе сичко друго си е ОК :)

ton1
01-08-2006, 19:05
mi na mene ot ACNE ACTIVE OUT , po4na da mi vliqe vurhi rucete i mn mi se izsushixa i posle pojultqxa 100% sym siguren 4e e ot tva :) nz

biker_b-boy
01-11-2006, 16:04
ei pi4 i na mentaka mi stana na racete i ve4e sled kato go ispolzvam si gi mia.

WILD__BOY
01-11-2006, 16:08
Мацко виж на кожата ти какво как ще действа, щото не може нещо което на мен ми по мога да поогне и на теб ако сме с различни кожи. Едно само е сигурно - само с постоянство ще ги машнеш ;)

dafi86
01-11-2006, 17:54
според мен най-добре да отидеш на лекар, за да ти изпише точното лекарство за твоята кожа... ако пък не, можеш да пробваш измиващия гел на Garnier, да почистваш лицето си с лосион Acne Out Active и вечер да се мажеш със Zinerit. Аз съм доволна от него, но след като го спреш и май пак се появяват пъпки.. да ти кажа какво ли не съм ползвала и аз като тебе в началото ми помага и после вече не...

Jylia
01-19-2006, 11:02
Ами TEENCLEAN :)

kissorankata
01-23-2006, 07:25
Ами TEENCLEAN :)
И аз използвам такива продукти много добре ми почистват лицето и пъпките се махат...поне на мойто лице.Не са много скъпи около 3-4 лв.За Zinerit и другите нямам мнение защото не съм ги ползвала!

e_l_i_z_a
01-23-2006, 08:50
От два дни насам си мия лицето с катранен сапун(има го в аптеките-попитай).Помага! :wink:

stel4eto__
01-23-2006, 12:37
kolko poznato samo...po4ti do bolka. :shock: Az izpolzvam Skinoren ot malko pove4e ot 2 sedmici i ve4e po4ti nqmam papki,o6te parvite nqkolko dni zapo4naha da iz4ezvat.Struva kam 17 lv.No to mi pomaga pove4e za papkite a na men po golemq problem sa mi 4ernite to4ki,vapreki 4e i te namalqha dosta,no pak sa si problem...Ta iskam da popitam vichy-zelenata seriq pomaga li za 4ernite to4ki?I koe to4no da si zema.
Poneje vidqh 4e po-nagore sa pisali za TEENCLEAN iskam da kaja 4e i az polzvah po4ti cqlata seriq(da sam nqmala 1-2 nai mnogo)i ne mi pomognaha osobeno mnogo.Tova ot koeto sam nai dovolna ot TEENCLEAN e izmiva6tiq gel-naistina izmiva mnogo dobre,za drugite mnenieto mi e pove4e ot otricatelno,no vse pak to si zavisi i ot tipa koja... :roll:

Sapphir
01-23-2006, 17:13
pupkite sa poluchavat shtoto kojata ti e mazna .. mii si liceto seki den.. s krem karo i nqmash problemi .. tva krem karo e onva krem za brusnene

Li4iCe
01-23-2006, 19:26
Ако имаш наистина много пъпки, иди на лекар да ти изпише лекарство и изобщо не си давай парите за кремчета и лосиони - те премахват пъпките само локално и не ти решават проблема. Но ако нямаш чак толкова много(сега ти си преценяваш), поддържането на отлична хигиена(миене с гел 2 пъти дневно, хидратиращ крем за твоя тип кожа и лосион + редовно ходене на парна баня) ти стигат;Скиноренът също е добър, аз го ползвам в момента и имам някво подобрение.

02-06-2007, 15:38
аз съм използвала много неща и почти нищо не ми помогна!използвах:Ache Out,Ache Derm,Vichy,Bioderma,Skinoren,Teen Clean-cqlata kolekciq,на Avon веднъж си поръчах една маска но нищо не излезе,само когато използвах Pure na Aroma ми помогна малко,сега използвам Zineryt но ми изгори лицето и не мога да се погледна в огледалото затова няма да си слагам повече!ако някой има идея как да махна това акне да пише!ходих и на козметик но нищо :smt013 !вече 3та година съм с пъпки и ми писна вече!какви ли не маски съм правила дори един път бях и на диета но нямаше кой знае какъв ефект!

sexa_na_kompleksa
02-06-2007, 15:53
Ами аз използвам няколко неща-акне гел,той е куче марка :) , един лосион и той ку4е марка :) ,на офифлейм ползвам един коректор, и паста за зъби си слагам :) И напоследък лицето ми се е поизчистило \:D/

02-06-2007, 17:22
az ti preporu4va da otide6 na dermatolog, a ne da se lekuva6 s kakvoto nameri6 :) az taka se lekuvah 2 godini i sega kato otidoh trqbva6e da kupq kup ne6ta za liceto ... zatova varvi navreme :)

ProstoAz
02-06-2007, 18:40
Темата е стара!