PDA

View Full Version : Iskam da pitam...



He3HauKa
01-06-2006, 12:17
Nqkoi znae li v kryvnite testove koi narkotici izlizat,do kolko vreme ot kogato sa vzeti i moga da li da napraq taka che da ne izlqzat si4kite neshta ... :oops: pls koito znae da pishe che mie speshnu :idea:

RoyTheReaper
01-06-2006, 14:37
ima razli4ni metodi na izsledvane za narkotici, ne znam koi to4no 6te ti prilojat. ako ti vzemat kruvna proba e nai bezobidno - narkoticite se razseivat ot kruvta do 48 4asa. ot urinata iz4ezvat do 1 sedmica v nai lo6iq slu4ai. no nai gadno e da ti izsledvat nqkakuv kosam (i az se u4udih ) i tam sledite ot narkotici mogat da se zapazqt do 90 dni! ne znam dali 6te ti napravqt takuf test, ama... vnimavai

patilan420
01-06-2006, 16:33
1. Cannabinoids (marijuana, hash)
2. Cocaine (cocaine, crack, benzoylecognine)
3. Amphetamines (amphetamines, methamphetamines, speed)
4. Opiates (heroin, opium, codeine, morphine)
5. Phencyclidine (PCP)

Expanded Tests
Most drug testing companies also offer an expanded test which includes a few additional drugs in the testing process. Most do not add all of these in their expanded test, but choose a different combination of 3 or 4 to add :

1. Barbiturates (Phenobarbital, Secobarbitol, Butalbital)
2. Hydrocodone (Lortab, Vicodin)
3. Methaqualone (Qualuudes)
4. Benzodiazepines (Valium, Xanax, Librium, Serax, Rohypnol)
5. Methadone
6. Propoxyphene (Darvon compounds)
7. Ethanol (Alcohol)
8. MDMA (Ecstasy)

надявам се разбираш английския.

Ако се интересуваш ето тука
www.erowid.org
има тонове информация за вси4ки възможни вещества, ефектите им, законите свързани с тях и за тестовете също.

01-06-2006, 18:02
Да ти го набабаня отзаде! :P

01-06-2006, 19:11
ееми една треава да кажем може да се разбере и след след 6 месеца 8)

01-07-2006, 08:36
една трева не може да се разбере след 6 месеца.
Ако цяла година пофтиш по 10 джоинта на ден ще може да се разбере и след месец-месец и половина максимум.

А само от една цигарка максимум след 6 дена.
;)

а защо ви е страх от тестове, защо просто не кажете на ваще "мамо, тате, пафкам си трева, 4е е по-евтина от цигарите, други гадости не пипам, не си хабете парите за тестове, и може ли да си засея на балкона?"

He3HauKa
01-07-2006, 09:40
а защо ви е страх от тестове, защо просто не кажете на ваще "мамо, тате, пафкам си трева, 4е е по-евтина от цигарите, други гадости не пипам, не си хабете парите за тестове, и може ли да си засея на балкона?"
Mi shtoto ne sam pafkala samo treva ... :?

patilan420
01-07-2006, 10:03
no nai gadno e da ti izsledvat nqkakuv kosam (i az se u4udih ) i tam sledite ot narkotici mogat da se zapazqt do 90 dni!

Да това за косата е вярно, но за щастие тоя вид тестове са над 50 пъти по-скъпи от обикновените.

Освен това ако се обръснеш навсякъде никакъв шанс няма да те спипат.. то Слави Трифонов защо си бръсне главата, ако не за да не може да го спипа Рупърт Мърдок?

най-дълго в тялото остава тревата, защото е мастноразтворима, а не водоразтворима като другите дроги.
Стандартните тестове ловят до 5 вида дроги(трева, херца, амфети, кока и РСР или МДМА в зависимост от слу4ая.

псилоцибин, мескалин и ЛСД се ловят само при специялни и адски скъпи лабораторни изследвания,
а за ДМТ все-още не е измислен тест и надали е възможно да бъде измислен.

01-07-2006, 14:07
ъм...в кръвта не се ли задържа
по-дълго отколкото в урината?
+, ваште най-вероятно ще ти вземат
някфо тестче от аптеката..на опаковката
на дамските превръзки пише за тези :shock:
и едва ли ще ти праят от тия скъпите
така че дишай

01-07-2006, 14:08
а ся видях че пише за кръвни тестове...
тфа предполагам е по-гадния вариант..
кво можеш да направиш...О.о
май нищо
освен ако не се сещаш за ефективен начин
да промениш съдържанието на кръвта си...
можеш да подкупиш докторите на не казват
на ваште кво излиза на теста :idea:

05-18-2006, 17:58
alll na kvi prevraski ko pi6e ne mojax da razbera 4esno a i az se interesuvam mn :smt013

'wan`a`doo'
05-18-2006, 21:38
Имаше некъв начин кат се изпикаеш да капнеш 1-2капки белина и нищо не излиза,ама тва не съм го пробвала и не съм сигурна. Иначе витамин В чисти,а по принцип на мен са ми казвали и С да пия и лимонена киселина...ама най-сигурното е да вземеш от някой друг урина и тва е.