PDA

View Full Version : kak da postapq..?



anonimna__
01-06-2006, 12:10
Zdraveite..moje bi vi e pisnalo ot takiva kato men..i za tova se izvinqvam.Haresvam edno mom4e(vliubvam se ako ve4e ne sam vliubena)i toi me...haresva.No lo6oto e 4e toi e ..otvoren..v smisal imal i mn momi4eta..az do sega ne sam hodila s nikoi..ne sam se celyvala(na 15 sam :oops: )a toi neznae tezi podrobnosti.I ne smeia da tragna s nego za6toto 6te se izloja..da riskyvam da se izloja ili da si stoia..sama kakto do sega???PLS posavetvaite me

The Biker
01-06-2006, 12:13
Emi tVa ti e 6ansa da se nau4i6!Ti ako misli6 da go kara6 taka do kraq na jivota si gre6i6 mnogo!Po dobre trugni s nego ne mu kazvai 4e ne si se celuvala vij kakvo e i i ti pravi su6toto!Pove4e celuvki,miluvki i obarvaniq daje mnogo 6te mu haresat!Puk ako ne ti stiska mu priznai kato trugnete edva li 6te te skusa budi sigurna-ako ne drugo pone 6te te nau4i!

rowzz
01-06-2006, 12:14
Ми то ако така се те е страх знайш до къде ше стигнеш.. щом и той те харесва - действай.. няма да ти се смее

Dlord
01-06-2006, 12:15
Ako e nqkoi svesten koito ymee da razbira problemite na horata opredeleno moje6 da probva6 s nego i da my spodeli6 nqkoi ot tezi podrobnosti. Puk i ne e koi znae 4ak takava filosofia.

ziky
01-06-2006, 12:17
Ако смяташ че е жизненоважно за него да можеш да се целуваш и че не си имала сериозни връски до сега значи мисля че изобщо ти нетребе да си с него...А ако толква много държиш да си с него и не те интересува че прекалено много иска от теб се научи да се целуваш,щото гледам че си на 15 :roll: и знчи така като те гледам си мисля че си от по срамежливите....мисля че това е най добрия начин да постъпиш....ти си решаваш...имал съм случай в който момичето ми неможеше да се целува и се срамуваше и аз и казах ок споко е са ше оправиме работата и я научих....от друга гледна гледна точка целуването си е скрита дарба(секи може да се целува) но тя е една от тези които сам трябва да откриеш в себе си...поне така беше при мене....и аз си мислех че е гнусно ама после заапочнах да искам само това :P и сега мн ама мн ме кефи да се целувам....успех.!


П.С.:не си досадна и на мене поне дед не ми е писнало от такива като тебе щото се пак за тва е тоя форум да си помагаме и да си даваме съвети :wink: айеде със здраве :wink:

LP_girl_14
01-06-2006, 12:20
Ей,няма от какво да се притесняваш!Щом си уверена в чувствата на тва момче,просто бъди с него.За всичко си има първи път.Все някога ще преживееш тази първа целувка и най-добре да е с човек,който наистина обичаш.За кво пък помисли,че ще се изложиш?!Стига да се целуваш с чувство и да кажем да не си завираш езика чак до сливиците му,всичко ще бъде наред.Има доста теми във форума за целувката,но едва ли някоя ще ти помогне,защото когато дойде този момент ти забравяш всичко,което си прочела,просто се отдаваш на момента.Няма наръчник за целуване и недей да изпускаш шанса да си с момчето,което харесваш,заради та глупост.Успех :wink:

ziky
01-06-2006, 12:27
f0r3v3r]Ми то ако така се те е страх знайш до къде ше стигнеш.. щом и той те харесва - действай.. няма да ти се смее


И това е вярно :wink:

anonimna__
01-06-2006, 12:35
mersi malko po spokoina sam ..mi toi prosto me haresva nqma 4yvstva kym men az imam kum nego.A kak mislite 4e e po-dobre da mu kaja..ili ne,a ako pita da mu kaja :( I ako sgafa rabotata...znam li i az kak ama ako ne6ty ne naprava kakto trqbva ..ko da mu kaja?

ziky
01-06-2006, 12:40
mersi malko po spokoina sam ..mi toi prosto me haresva nqma 4yvstva kym men az imam kum nego.A kak mislite 4e e po-dobre da mu kaja..ili ne,a ako pita da mu kaja :( I ako sgafa rabotata...znam li i az kak ama ako ne6ty ne naprava kakto trqbva ..ko da mu kaja?


e da ako te pita estestveno 4e 6e mu kaje6 ded :lol: to e qsno ama ina4e ako iska6 nedei nese znae kvo moje da stane!

priti_kiti
01-06-2006, 12:42
emi vij sa...hubavo ti go haresva6.toi te haresva ama ima 1 podrobnost:toi e otvoren.seki razbira razli4no tazi duma...ako te e strah 4e 6te se izloji6 i toi 6te kaje na priqtelite si 4e ne moje6 da se celuva6 i tn,parvo se potrenirai s nqkoi rug da ne se izloji6...ne za drugo ami 6te po4nat da ti se podigravat a e gadno :?

rusalkata_
01-06-2006, 12:48
по добре не му казвай че не може да се целуваш,че ще излезе една дълга и сложна...кой знае може пък да се справиш добре... :roll: Успех! :wink:

Shadow_Walker
01-06-2006, 12:59
Zdraveite..moje bi vi e pisnalo ot takiva kato men..i za tova se izvinqvam.Haresvam edno mom4e(vliubvam se ako ve4e ne sam vliubena)i toi me...haresva.No lo6oto e 4e toi e ..otvoren..v smisal imal i mn momi4eta..az do sega ne sam hodila s nikoi..ne sam se celyvala(na 15 sam :oops: )a toi neznae tezi podrobnosti.I ne smeia da tragna s nego za6toto 6te se izloja..da riskyvam da se izloja ili da si stoia..sama kakto do sega???PLS posavetvaite meЩе се изложа...ти това ще си го мислиш винаги и заради това никога няма да си хванеш някой и ще си останеш сама...така че мила върви го хвани тоя пич и да става работата!
Изобщо да не те притеснява, че не си имала гадже и не си се целувала-има много хора като теб, затова си повдигни малко самочувствието и действай :wink:

01-06-2006, 13:10
Изобщо не си давай антисамочувствие! Не си мисли "ще се изложа", мисли си: "сега отивам при него и ще му дам най-хубавата целувка, която е получавал"! Вярвай в себе си! Това че не си имала гадже и не си се целувала нищо не значи! Да не мислиш, че "опитните" и "отворените" са се родили научени??! И те са имали първи път за всяко едно нещо! А това за годините изобщо да не ти пука - познавам доста хора, които и на 17 не са имали гадже още! Извода от това, което написах е: СМЕЛО НАПРЕД! Ти го харесваш, той те харесва - всичко е точно! А по повод това дали да му кажеш че си неопитна - първо гледай да не започвате разговор на такава тема! Поне ти не запчвай разговор за бивши гаджета и т.н. А ако случайно той те пита за това дали си се целувала преди?! - кажи му истината! Няма да сбъркаш! Щом те харесва няма да се базика с теб или да ти се подиграва! Даже ще се зарадва, че си откровена! И всичко ще е ОК! ДАВАЙ, ОТИВАЙ ПРИ НЕГО И УСПЕХ С ВРЪЗКАТА ВИ!!!

01-06-2006, 13:11
Тоя пич на колко е години? Ти си на 15, а той на колко е?

sherry
01-06-2006, 13:17
Ami hubavo e,4e te haresva.Savetvam te da ne se pritesnqva6 tolkova mnogo,nikoi ne se rajda nau4en,vseki preminava prez nqkoi etapi,vseki se celuva nqkoga za parvi pat,tva e ne6to normalno i nqma kvo tolkova da mu misli6,ako ne se pritesnqva6,6te stane kakto trqbva,ako si otpusnata i siguna v sebe si,nqma da ima problemi,6te doide ot samosebe si.
Dali da kaje6 na mom4eto,4e go haresva6 ili ne...Znae6 li,moje bi 6e po-dobre da ne mu kazva6 kolko si luda po nego i t.n,neka prosto znae,4e mu se kefi6,4e ti e sladak.Ako razbere ,4e ot sega si luda po nego,moje da zagubi interes.Draj se dobre s nego,ne se naduvai,no i nedei da mu obra6ta6 tvarde mnogo vnimanie.I vse pak ako si se haresvate dvamata i ako doide momenta za celuvka,ne pozvolqvai na straha da te razkolebae,ako se otpusne6 6te stane qko,nqma da ima gafove,samo badi spokoina!!A za tova,4e e imal mn mom4i4eta,a ti ne si bila s dr mom4e-golqm praz i toi nqkoga se e pritesnqval to4no taka kakto i ti sega,spoko!!!!

01-06-2006, 13:26
А ти откъде знаеш, че той е имал много гаджета? Някой ти е казал или той самия ти е казал или просто ти си мислиш така? Сигурна ли си в това, че е имал много гаджета?

anonimna__
01-06-2006, 14:19
toi e na 16-17 ..znam 4e e imal mn gadjeta..vijdala sam go a i priateli sa mi kazvali.Stra6no mnogo vi blagodaria...moje bi malko,no vse pak sam po-nadahana ot predi..mn iskam vsi4ko da e perfektno...ammm edin vapros ezika ko da go prava :oops: da varta ili off ebasi 6to e tolko typo...s koi dryg da se celyvam se 6e e izlagacia mislia da kaja na edna 'priatelka' 4e ne sam i da se celyvam s neia ama...i tq moje vi 6e razkaje..pfy :cry:

01-06-2006, 14:34
toi e na 16-17 ..znam 4e e imal mn gadjeta..vijdala sam go a i priateli sa mi kazvali.Stra6no mnogo vi blagodaria...moje bi malko,no vse pak sam po-nadahana ot predi..mn iskam vsi4ko da e perfektno...ammm edin vapros ezika ko da go prava :oops: da varta ili off ebasi 6to e tolko typo...s koi dryg da se celyvam se 6e e izlagacia mislia da kaja na edna 'priatelka' 4e ne sam i da se celyvam s neia ama...i tq moje vi 6e razkaje..pfy :cry:

Изобщо не се притеснявай за целувката! Ама изобщо! каквото и да си намислиш да правиш преди това, когато дойде момента всичко ще забравиш! Всичко ще си дойде от самосебе си! Само имай вярата в себе си, че ще стане и найстина ще стане! Значи първата целувка гледай да е без език! Не бързай още от началото да пускаш език! После то само ще си дойде времето за езици! УСПЕХ! И ПОВЕЧЕ ВЯРА В СЕБЕ СИ!!!

n0mak
01-06-2006, 14:54
Zdraveite..moje bi vi e pisnalo ot takiva kato men..i za tova se izvinqvam.Haresvam edno mom4e(vliubvam se ako ve4e ne sam vliubena)i toi me...haresva.No lo6oto e 4e toi e ..otvoren..v smisal imal i mn momi4eta..az do sega ne sam hodila s nikoi..ne sam se celyvala(na 15 sam :oops: )a toi neznae tezi podrobnosti.I ne smeia da tragna s nego za6toto 6te se izloja..da riskyvam da se izloja ili da si stoia..sama kakto do sega???PLS posavetvaite me

toq trqbva da e nekuv tapunger ako ti se podigrae 4e si neopitna ne6to

little_pink
01-06-2006, 18:59
най добре тръгни с него след като тои знае че не си имала гадже до сега значи за него е ясно че не можеш много неща и изглежда това не го интересува не пропиляваи късмета си. Успех!!!

anonimna__
01-06-2006, 19:04
miii da vi se pohvalq...ni6ty ne stana..v ponedelnik 6e mu mislia..imame sre6ta.
little_pink eee to tam e problema toi neznae..offf vidqlo se e i 4e s toia ni6ty nqma da stane..pfy :cry: