PDA

View Full Version : Нейните приятелки имат нещо против мен!



01-06-2006, 15:15
Честита нова година! Искам и аз да споделя проблема си и ако може да ми дадете някакъв съвет! Става дума за момиче, в което съм лудо влюбен! Даже си мисля, че нещата потръгнаха! И тя има нещо към мен, но(винаги има едно НО) изглежда, че нейните приятелки не ме одобряват! Постоянно се дразнят с мен! Когато съм на близо до тях те се правят, че говорят тихо, но по такъв начин, че аз да ги чуя! Постоянно слушам обиди по мой адрес от тях! НО когато момичето, което харесвам е там те дори се правят на мили и се правят, че все едно не са ме убиждли преди малко! Имам чувството, че тия приятелки я навиват да не тръгва с мен! Имат нещо против мен и си мисля че могат да прецакат нещата между мен и това момиче! Моля ви дайте някакъв съвет какво да правя! МЕРСИ!

cannabinoid
01-06-2006, 15:22
Пич знам какво е. На бившата ми приятелка нейните съученички говореха против мен още 1-вия ден. Ама аз отидох и си поговорих с тях, попитах ги що си шепнат нещо и ме зяпат? Онез споекоха :lol: Можеш да направиш това, но бъди страшен :twisted: А ако ти кажат нещо се оплачи на аверката си.
Good Luck ! :wink:

ziky
01-06-2006, 15:28
Са начи за да те псуват значи са те намразили за нещо ама виш па че колкото и да и говорат на неяв се пще те харесва и така на татък.!Поговори с нея за това че ти е писало да понасяш критиките на приятелките и и я помоли да ги накара да престанат защото ти е убидно!Се пакк може и да има ефект :wink:

rowzz
01-06-2006, 16:26
Пич знам какво е. На бившата ми приятелка нейните съученички говореха против мен още 1-вия ден. Ама аз отидох и си поговорих с тях, попитах ги що си шепнат нещо и ме зяпат? Онез споекоха :lol: Можеш да направиш това, но бъди страшен :twisted: А ако ти кажат нещо се оплачи на аверката си.
Good Luck ! :wink:
много ли си страШен ве пишлеме 8) :lol: :P

Sexy_sexy_sexy
01-06-2006, 16:33
i v kraina smetka priqtelkite i kvo se byrkat vyv va6ite ne6ta?!?! :!: :?: :!: :?:

01-06-2006, 16:56
i v kraina smetka priqtelkite i kvo se byrkat vyv va6ite ne6ta?!?! :!: :?: :!: :?:
Еми лесно може да направят така, че тя да не иска да тръгне с мен, дори да ме харесва! Може да измислят нещо лошо за мен или откъде да знам какво да и кажат! Може просто да и кажат, че не ме харесват и не трябва да тръгваме!


Са начи за да те псуват значи са те намразили за нещо ама виш па че колкото и да и говорат на неяв се пще те харесва и така на татък.!Поговори с нея за това че ти е писало да понасяш критиките на приятелките и и я помоли да ги накара да престанат защото ти е убидно!Се пакк може и да има ефект

Не съм правил нищо за да ме мразят! Нито съм се дразнил с някоя от тях нито нищо! Даже не съм ги познавал преди да се запозная с нея! Ама съм сигурен, че не съм напрвил нищо лошо, за да не ме харесват!

А за това да и кажа на нея - не знам! Не знам как би го приела! Пред нея те се държат мило към мен и ще излезе, че аз не ги харесвам и искам да правя интриги! За това не мисля, че е добре да и кажа!

NaSkO_
01-06-2006, 17:52
Otivash pri priqtelkite i i im kazvash 4e nqma smisal da govorqt protiv teb zashtoto si sigoren 4e tvoqta priqtelka she izbere teb pred tqh i she vidish kak she se sduhat!

Sexy_sexy_sexy
01-06-2006, 18:09
e 4e 6te se zduhat 6te se zduhat no tako ni6to 6te nagovorqt prietelkata si protiv mom4eto i vse pak nie momi4etata ako trqbva da izbirame m/u priqtelki i mom4eto koeto hatesvame 6te izberem priqtelkite

He3HauKa
01-06-2006, 21:10
Ami zimash q i izlizate samo dvamata bez priqtelkite i..praish si4ko da e mn qko ... a u :lol: Shtoto i moite priqtelki chesto imat neshto protiv momchetata s koito sam ama az mn mn ne gi ebavam :roll: ....Se pak moish gi pitash tez kaf im e problema :lol:

The Biker
01-06-2006, 21:15
Ami zimash q i izlizate samo dvamata bez priqtelkite i..praish si4ko da e mn qko ... a u :lol: Shtoto i moite priqtelki chesto imat neshto protiv momchetata s koito sam ama az mn mn ne gi ebavam :roll: ....Se pak moish gi pitash tez kaf im e problema :lol:
To4no taka izlizate samo dvamata!Ako trq 6e q pomoli6 da izlezete samo vie , no samo vie!!!I si siguren 4e tozi den 6te se slu4i "4udoto" i sled tova ve4e si pogovori s neq za tqh i tq 6te te razbere napulno spoko :wink: