PDA

View Full Version : М/у 2 :/



Rare
01-06-2006, 16:12
Така ... Хи алл за много години...
Има 2 момичета които са много добри приателки.
и двете ме харесват. и на двете държа много,но по едната съм луд. ако тръгна с едната другата ще се разсърди на мене и на нея а никои не иска това да стане .... мои приатели ме посаветваха да не предприемам нищо. нито с едната нито с Другата а само да си останем Приатели но, интересно ми е какво ще ме посаветвате вие.



10х предварително

rowzz
01-06-2006, 16:15
ако са ти Приятелки ще те разберат..така че действай..не вярвам другата да е такава... затова не се притеснявай и направи това което искаш 8)

LP_girl_14
01-06-2006, 16:34
ще те посъветвам така-ако чувствата ти към момичето са много силни,избери нея и се опитай да обясниш да другото момиче,че дори да се сърди на приятелката си,тя няма никаква вина и по никакъв начин не може да промени това,което изпитваш.Но ако става въпрос само за привличане и знаеш че приятелството между двете няма да устои над това препятствие,не избирай нито една от двете :!:

teenkopele
01-06-2006, 16:36
ще те посъветвам така-ако чувствата ти към момичето са много силни,избери нея и се опитай да обясниш да другото момиче,че дори да се сърди на приятелката си,тя няма никаква вина и по никакъв начин не може да промени това,което изпитваш.Но ако става въпрос само за привличане и знаеш че приятелството между двете няма да устои над това препятствие,не избирай нито една от двете :!:

Щях да кажа същото. :)

Sexy_sexy_sexy
01-06-2006, 16:38
v kofti polojenie si .....moje bi trqbva ili da ne trygne6 nito ednata i da si sam ili da si stane6 s treto momi4e koeto nqma ni6to ob6to s pyrvite dve

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 17:12
Пич, и аз имах такъв проблем преди време и оставих нещата както са си и не съжалявам защото щом и двете те харесват ще се скарат за теб, а ти предполагам не искаш да разделиш две приятелки.
Но ти си преценявай

little_pink
01-06-2006, 19:03
И аз те съветвам не прави нищо

balu4ka
10-20-2011, 20:14
Абе,кви са тея теми от 2006-та дето се навъдиха ?

krem4et0
10-20-2011, 20:31
Ако спрете да пишете и вие в тях, може и по-лесно да се справим с проблема.