PDA

View Full Version : neznam kakvo da pravq :(



anincety
01-06-2006, 17:10
zdraveite!zna4i moq problem e 4e sam ot skoro s edno mom4e na koeto mn darja,no toi si ima pr ot 2 god.az dva pati se opitah da si tragna ot nego,no toi me razobejdava6e,kolkoto pati mu kaja 4e neiskam da go delq s nikoi i neiskam da sam vtorata ,toi mi otgovarq6e 4e za nego az ne sam vtora i 4e mn darji na men,no nemoji da ostavi i grugata.
plsssss kajete mi kakvo da pravq:((((?

honey91
01-06-2006, 18:14
Po-dobre mu kaji 4e ne jelae6 da ima drugo momi4e dokato e steb,za6toto se 4uvstva6 predadena!I mu postavi taka vaprosa 4e trqbva da izbira mejdu teb i drugatam,no dori da ne izbere teb ne se ot4aivai!Vse pak ne e edinstvenoto mom4e na sveta!Uspex

teenkopele
01-06-2006, 18:30
Po-dobre mu kaji 4e ne jelae6 da ima drugo momi4e dokato e steb,za6toto se 4uvstva6 predadena!I mu postavi taka vaprosa 4e trqbva da izbira mejdu teb i drugatam,no dori da ne izbere teb ne se ot4aivai!Vse pak ne e edinstvenoto mom4e na sveta!Uspex

И аз така мисля. :)

little_pink
01-06-2006, 18:52
ako naistina durji na teb kakto ti e kazal shte bude samo s teb

ziky
01-06-2006, 18:59
неможе две дини под една мишница....ако иска да е с теб да е с теб акло иска нея да е с нея.....тряабва да избере една защото както е с нея така утре ще излезне с теб уж да се видите и без да искате ще се целунете просто ей така зазщото в такива моменти мн трудно се мисли какво се прави и това ще нарани друготто момиче а аз невярвам ти да искаш и да мислиш лошото на другите нали?Еми занчи накарай го да си избере! :wink:

He3HauKa
01-06-2006, 21:06
Mila sorry ama toq mai samo te razgirava..Se pak hodi s momicheto ot 2 godini isigurno chustvata im sa dosta silni..spored men trqq mu kajesh ,,mainata ti''shototo dori i da e s teb ot kade moje da si sigurna che zad garba ti nqma da e s druga na koqto povtarq ,za men ne si vtorata'' i razni takiva :?:

*Poli*
01-06-2006, 21:09
Ostavi go za nyakakvo vreme. Sigurno 6te te tarsi, 6te ti se obajda i t.n., otg 4e ima6 sre6ta i sega ne moje6 da govori6, ne6to si izmisli...... Shte po4ne6 da mu lipsva6, ako naistina darji na tebe, i sam(a tova e mn vajno) 6te osaznae 4e ima nujda ot tebe. Togava shte govori6 s nego seriozno i 6te mu kaje6 4e iska6 da zareje onaya..... Ako 6te otgori "tryabva mi vreme", "ne znam milo, s neya sm ot 2 godini" ili ne6to ot toya sort- prosto go zareji, ne si zaslujava prosto

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 21:09
Постави му въпроса така, че да не може да избяга " Или нея или мен " и според зависи от отговора му ще решиш какво да прави.
Той казва, че ви иска и двете и аз може да искам 20 мацки да се въртят около мен ама не може.
Успех

mnogomili4kata-sf
01-06-2006, 21:31
Абе и все пак възможно е наистина да е объркан...Много против съм да се играе 2-ра роля,но като се замисля и от мен се е изисквало такова трудно решение...Наистина е трудно да оставиш един човек,след като си познавате и кътните зъби...все пак 2 г. не са малко време...свикваш с даден човк и после става сложно-не искаш да го оставиш,защото те е страх да не го нараниш и така нататък...Бих те посъветвала да поизчакаш известно време,след като си от скоро с него...дай му време,но и не изчаквай прекалено дълго...

rowzz
01-06-2006, 23:00
ако иска да е с теб да та открадни ма булка, ако иска да е с нея да я открадни нея..

ziky
01-06-2006, 23:04
f0r3v3r]ако иска да е с теб да та открадни ма булка, ако иска да е с нея да я открадни нея..


е да нека краде ама да не му става навик :wink: има и друго:зависи колко тежиш може човека да не е располоен физически да те "отмъкне" ако си прекалено тежича...се пак е неудобно дамата да си каже килцата :roll: Са на последък от правителството на гуцитата(прасетата) дочух че около нова година са намалели значително броя им и че броя на килата на жените значително се е покачил :wink: Тъй че хора внимавайте със свинското :wink:

The Biker
01-06-2006, 23:07
ili teb ili neq kak taka ima smelost da kaje 4e nemoje da ostavi i drugata ta tva e bezumie az ako sum na tvoe mqsto 6te izbuhna i 6te go napravq za 2 stinki i naistina napravi go taka 4e da izbira mejdu vas dvete!

rowzz
01-06-2006, 23:08
f0r3v3r]ако иска да е с теб да та открадни ма булка, ако иска да е с нея да я открадни нея..


е да нека краде ама да не му става навик :wink: има и друго:зависи колко тежиш може човека да не е располоен физически да те "отмъкне" ако си прекалено тежича...се пак е неудобно дамата да си каже килцата :roll: Са на последък от правителството на гуцитата(прасетата) дочух че около нова година са намалели значително броя им и че броя на килата на жените значително се е покачил :wink: Тъй че хора внимавайте със свинското :wink:

имаме си вече вътрешен в МнГ .. :lol:

anincety
01-09-2006, 08:50
ziky......49kg sam ne mislq 4e sam mn debela xaxaxaxa,no kakto i da e.
neznam no ve4e vzeh da se obejdavam v negovite 4uvstva kam men,za6toto v4era se skarahme mn jestoko i toi po4na da mi pra6ta adski mn sms-i(da mi kazva kolko mn darji na men i t.n.),sa6to mi zvane6e no az si izklu4ih tela,no sled 1 4as nqkade se opravihme :D .
re6ih si da sam si s nego,kakvoto i da stava,dori da e i s drugata.

*Poli*
01-09-2006, 14:53
re6ih si da sam si s nego,kakvoto i da stava,dori da e i s drugata.

Ama 4e si tapa.......... Ne osaznavash li v kakvo jalko polojenie si?? Te naglo te lajat, a ti..... nz de, tva koeto kaza beshe mega tapo. Da ne si padash po sado-mazo?? Ili prosto ti haresva rolyata na zhertva??

TheMaggie
01-09-2006, 15:12
Ako naistina e taka kakto govori bi triabvalo da zareje drugoto momiche i taka she ti dokaje che ne si "vtorata".