PDA

View Full Version : Moderated:Защо момичетата харесват тези по-слабите?



nick _666_
01-06-2006, 20:42
regnal sam se ama ne iskam da mi vijdate nick sega!!!
zna4i vuprisa mi e takuv
zashto momi4etata haresvat tea po slabite otkolkoto tea po golemite mujkari kade po 120kila i sapo 1.90
mno mi e 4udno!kvo podobreli nqkoi da ti e kadje kinta i 20 ili nqkoi 1.90 120 kila(mashina)koito nikoi nemoje da go spre!zashtooo taka stava!tea po gotinite macki gledat da e poslab!kato hoda nasam natam gi gledam nekvi bra4e nekvi salbi slabi s nekva aka putak az mislq 4e qkite putki trebva da imat edna mashina pod raka?????????????????
Bue KBo 6Te kajete????????????? :evil: :evil: :evil:

Moderated by Tiffany
по т.1 и 7 от правилника.

01-06-2006, 20:59
e to ima i mashini koito imat mnogo 4ustvo za Hupor i mogad da te razveselqt kogato iskat

01-06-2006, 21:09
mi i mene ne me kefi muj kato ma6ina ,da ima hubavo oformeno tqlo da ama da e nekva ma6ina absurt!

hamilcar
01-06-2006, 21:10
Хахахахаха я не се излагай бе,какво като е 120 килограма и 1,90 висок.Не е важно колко си як,а какво имаш в главата.И не е задължително някоя машина както се изрази да е много добър в боя ...

GreenLadyM
01-06-2006, 21:10
Hm ne mislq 4e qkite macki si haresvat samo slabi,no e normalno da si haresvat nqkakvi mom4eta s gotini tela,po slabi4ki...zashto da haresvat nqkakvo 120 kilogramovo jivotno,koeto ako gi stisne malko po-slino shte im izkara vuzduha...ne znam az li4no mislq 4e edna qka macka s edin pi4 s hubavo tqlo e perfektnata kombinaciq!

P.S i vse pak ako mackata e dostatu4no umna shte gleda gadjeto si po akul a ne po vunshen vid,nali?

kaua
01-06-2006, 21:14
Там им е проблема на "мъжкарите"...яките мацки с акъл в главата искат забавен,весел истински човек, а не 120 килограмова "машина"

Mnogo vqrno!!!!!

`Death`Whore`
01-06-2006, 22:21
Моят младеж е 100-тина кила и е почти 2 метра. Което не значи, че по-ниските и слаби не са мъжествени.

`Death`Whore`
01-06-2006, 22:36
Ще кажа, че авторът на темата е ограничен полу-умствено изостанал тип.

Има нещо такова...

black_heart
01-06-2006, 22:43
abe si4ko si e vapros na vkus,az primerno obi4am po-"gabaritnite" i edri,ama ne iskam slon do men,tova oba4e ne zna4i,4e ne bih si hvanala i nqkoi po slabi4ak.

Roxy
01-07-2006, 00:28
ами защото можеш да преглътнеш ако някое момче е свясно и леко закръглено,ама колкото и да е точен кат е няква свиня за гадже не става машино.хахах :roll:

angel4e_ot_ada
01-07-2006, 01:02
а защо си мислиш че тва е определящ фактор ? все едно да кажа аз не харесвам по "якички" момчета/мъже и никога няма да се влюбя в такъв или пък обратното....пълни глупости :twisted:

BroozY
01-07-2006, 02:16
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

SouL BuSTeR
01-07-2006, 02:37
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Ти май си много тъп! :evil:
Eй тва че някой ходи да "помпа" не значи че използва анаболи и че е малоумен. Мускулите които се праваят без анаболи имат естествен вид за разлика от подпомогнатите с нещо ненатурално.

hamilcar
01-07-2006, 06:35
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...

01-07-2006, 08:27
Може би защото ц4итрат 4е да си слаб и умен е по важно от това да си силен и глупав?
Може би защото не искат да са с някой, който е в състояние да ги сма4ка без да иска?
Може би защото не искат да живеят с някой дето целия му ден е ядене, щанги,пак ядене, сране и спане?

Може би защото намират слабите мъже за по-естети4ни и красиви,
от мом4етата с вратлета ,по-големи от главите?

п.с.

оня ден бях на сауна... имаше некаф тип, като трикрилен гардероб, огромен, космат, минимум 120 кила
направи ми впе4атление миниатюрната му 4урка :lol:
едвам се виждаше, мъни4ка, свита.. може би от стероидите

SEXtreme
01-07-2006, 08:36
Оф...аз не харесвам слабите, ама мразя и грамадните. Обичам атлетично тяло разбира се, ама има и едни нечовешки напрао - тея дет са толкова мускулести, че едвам минават през вратата - те са отврат и бих предпочела слабичък пред тях.... :roll: :roll:

sherry
01-07-2006, 09:06
Do 4oveka si e.Moje da se vlubq v gramadna gorila ili v nehiliten momak.Vajnoto e da me privli4a i da mi dopada kato harakter.Ne mislq,4e vsi4ki jeni se vartqt okolo slabi4kite.Razli4ni hora-razli4ni vkusove.Ako nqkoi haresvat zdravi4ki mom4eta,drugi moje da si padat po slabi-nqma lo6o.Vajnoto e da se razbirat dobre i da se 4uvstvat ok s tqh.Teloslojenieto ne e opredelq6to[/i]

01-07-2006, 09:49
regnal sam se ama ne iskam da mi vijdate nick sega!!!
zna4i vuprisa mi e takuv
zashto momi4etata haresvat tea po slabite otkolkoto tea po golemite mujkari kade po 120kila i sapo 1.90
mno mi e 4udno!kvo podobreli nqkoi da ti e kadje kinta i 20 ili nqkoi 1.90 120 kila(mashina)koito nikoi nemoje da go spre!zashtooo taka stava!tea po gotinite macki gledat da e poslab!kato hoda nasam natam gi gledam nekvi bra4e nekvi salbi slabi s nekva aka putak az mislq 4e qkite putki trebva da imat edna mashina pod raka?????????????????
Bue KBo 6Te kajete????????????? :evil: :evil: :evil:


mi ti 6to si tursish "slabi putki" a kaji de ...?
i iskash qkite slabite momi4eta da te haresvat ama ni6to ne praish za sebe si otidi na fitnes oformi si tqloto i taka.... ama e mnogo trudno nali ... sigurno kato vidish nqkoq debelanka i kazvash she q i speklata da si oprai tqloto purvo mi naprai go i ti i she vidish 4e momi4etata (qkite- vpro4em daje nz kak gi delish) shte te haresvat!

stop_the_war
01-07-2006, 10:12
тва е адски ограниче мислене!
Да си ходят с каквито искат момичетата. Аз пък съм с впечетлние, че си търсят все "машини", ама не виждам за кво ти е да си машина, да не би да трагнеш из гората сега да ловиш глиган за момичето?!

х
01-07-2006, 10:38
prosto taka se slu4va, pri mene li4no...
vse stava taka 4e izglejdam ogromna v sravnenie s m1j1t do men i obratnoto, no tova e prosto ste4eniq na obstoqtelstvata. ne s1m vinovna 4e s1m tolkova visoka :oops:

BroozY
01-07-2006, 11:32
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...

Не бе верно не всеки е тъп, но аз за пример имам 90% от познатите ми който точно т'ва правят. Ходят зимата с една тънка блузка с дълги ръкави и отгоре вехтото якенце за 100лв дето през него можеш да си видиш пъпките. Е т'ва ако не е тъпотия незнам просто, аз нещо не ги разбирам тея хора просто.

`Death`Whore`
01-07-2006, 11:36
не виждам за кво ти е да си машина, да не би да трагнеш из гората сега да ловиш глиган за момичето?!

Добро, добро. А доколкото знам, такива мъже имат вода в мускулите и всъщност някой кльощак може да ги набие като едното нищо. Имам един познат - нисичък, слабичък...спокойничък...оба че адски силен.

`Death`Whore`
01-07-2006, 11:46
Май поинт уъз, дет културистите само изглеждат силни. И се тъпчат с какво ли не...говорят постоянно за разни фитнес програми и диети...

hamilcar
01-07-2006, 14:20
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Аз също ходя на фитнес ... и сега какво станах малоумник,така ли ? Нещо имаш погрешна представа за фитнеса,както и за хората които го посещават,но си и прав има хора които са много тъпи от фитнес залите.Само,че не всички са такива ...

Не бе верно не всеки е тъп, но аз за пример имам 90% от познатите ми който точно т'ва правят. Ходят зимата с една тънка блузка с дълги ръкави и отгоре вехтото якенце за 100лв дето през него можеш да си видиш пъпките. Е т'ва ако не е тъпотия незнам просто, аз нещо не ги разбирам тея хора просто.

Това за якенцата си е така,но всеки е различен.

`Death`Whore` -> Културистите са силни,все пак не е лесно да клекнеш с 460кг. но си взимат и "химия",ако мога така да се изразя.

Eleonora
01-07-2006, 14:22
Haresvam si po-slabi,za da moga da gi obhva6tam s dve race :D

black_heart
01-07-2006, 20:24
Haresvam si po-slabi,za da moga da gi obhva6tam s dve race :D
Nai nakraq nqkoi da kaje to4no i qsno mnenie :)))

poliii
01-08-2006, 10:10
awe 6to vmesto da se karate pomejdu si samo mom4eta ne slu6ate pove4e f-4etata,vsqka kazva 4e ima predpo4itaniq no ne izklu4va i dr grupa,ai kajete mi 4e kato iskate rusa sus sini o4i samo s takiva ste hodili-su6toto e,ne vsqka macka go tegli i meri predi da trugne s nego,az puk haresvam po qki muje-daje sum luda po tqh a gadgeto mi e dosta slab,tva ne ozna4ava 4e 6te go vurna-naprotiv ve4e godina i pol si go obi4am,a i toq koito e pisal temata-spoko za vseki vlak si ima putnici :)

PLAMENKO
01-08-2006, 10:43
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

1. не смятам че съм дриошлио , а мисля че ти си ***
2. не пия никви анаболи
3.не съм малумен
4. според мен ти си сичките тея неща дето ги изреди по горе :evil: :evil: :evil:

hamilcar
01-08-2006, 13:05
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

1. не смятам че съм дриошлио , а мисля че ти си ***
2. не пия никви анаболи
3.не съм малумен
4. според мен ти си сичките тея неща дето ги изреди по горе :evil: :evil: :evil:

Като не си "малумен" вместо да обиждаш човека вземи му обясни като хората ...

мечтател
01-08-2006, 15:16
`Death`Whore` -> Културистите са силни,все пак не е лесно да клекнеш с 460кг. но си взимат и "химия",ако мога така да се изразя.

тия, дето клякат не са културисти, а силови атлети. разликата е огромна. те не са оформени, изчистени и такива неща. за да имат толкова сила те трябва да имат стабилни запаси (и не само, има и други фактори) и като цяло са доста дебели с много мазнини. няма сега да се впускам в обяснения, но момичето го каза вярно. една от най-използваните добавки - креатина дава много бързи резултати именно защото пълни мускулите с вода.

^FaiNt^F
01-08-2006, 15:33
:x ne mi e qsno za6to si re6il taka...samo za6toto nqkvo momi4e koeto si si haresal e trygnalo s nqkoi slab? taka li e? mhm :? za da se vliubq v nqkoi ne se vodq glavno ot tqloto mu :x za da haresam nqkoi sa nujni syvkupnost ot drugi ka4estva, a ne samo tqloto! ne kazvam 4e ne e vajno, no nikoga ne bih pomilsila ne6to ot tipa 'oo ne toq ne e slab-nqma da trygna s nego' ili 'blqq toq ima muskuli-absurd'....vsi4ko e DO SAMIQ 4OVEK

hamilcar
01-08-2006, 19:04
`Death`Whore` -> Културистите са силни,все пак не е лесно да клекнеш с 460кг. но си взимат и "химия",ако мога така да се изразя.

тия, дето клякат не са културисти, а силови атлети. разликата е огромна. те не са оформени, изчистени и такива неща. за да имат толкова сила те трябва да имат стабилни запаси (и не само, има и други фактори) и като цяло са доста дебели с много мазнини. няма сега да се впускам в обяснения, но момичето го каза вярно. една от най-използваните добавки - креатина дава много бързи резултати именно защото пълни мускулите с вода.

1.Ако си чувал за Ronnie Coleman(8 пъти мистър олимпия),прави клек с 460кг. А не както ти си мислиш за силовите атлети.
2.Креатина служи за възтановяване на мускулите след тренировка.

01-10-2006, 01:19
http://www.bigheatherd.com/wse01/wse11.JPG

http://www.greggvalentino.net/images/pictures/gregg9.jpg

http://otomano.iespana.es/otomano/gregvalentino.jpg

kak vi sa struva ? :P :P Spored mene tva e otvrat otkadeto i da go poglednesh... to toq ako se poreje 6e izte4e si4ko drugo no ne i kruv... Greg Valentino i dokolkot znam sa e blaskal s Cintol.

`Death`Whore`
01-10-2006, 01:34
Гнус!

lina15
01-10-2006, 08:06
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Ти май си много тъп! :evil:
Eй тва че някой ходи да "помпа" не значи че използва анаболи и че е малоумен. Мускулите които се праваят без анаболи имат естествен вид за разлика от подпомогнатите с нещо ненатурално.abe da ti kaja nee ba6 taka...6toto vse pak e ot "zavisi" kolko anaboli i drugi takiva hap4eta e vzimalo mom4eta.Az imam mnogo priqteli deto "bluskai" i odelni vzimat hap4eta-izglejda istinsko(no tupo)
az ne se kefa na takiva...No to si zavisi i ot 4oveka.Moje da ima takuv "ma6ina" ama da e mil i umen(koito sa dosta rqdko).Zavisi ot 4oveka,nemislq 4e ima ne6to kato da haresva6 slabi i edri.... :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
01-10-2006, 09:44
A za6t0 ne ???

Oyama
01-10-2006, 13:50
общо приета заблуда е, че като си напомпан имаш предимство в боя...
всичко е до опит...
Не говоря за химиците, те наистина не могат да се бият, ама кво аз като имам натурално оформено тяло (без щанги само с лицеви коремни и много таркал в залата) и даже след празничните трапези съм тръгнал да удрям 110 кила :oops: и ше ми кажеш че некой гърчавелник като брузи примерно ще ме набие? Нека си земе цел камион с винкели ако ще :twisted: кремиковска неръждавейка, ма той първо че не може да го вдигне, той пишката си неможе да вдигне дето му е по малка от мустака ми.

Oyama
01-10-2006, 14:10
Виж са попринцип има бабани и бабани. Някои са само фитнесяри химици които ако ги плесна веднъж ще им изтече всичката вода от мускулите. Обаче има и оня тип анаболци които са охранителите на мутрите, те може да изгтлеждат просто напомпани ама толкова зраво бият че не можеш да си представиш, и тва не си го измислям защото тренирам паралелно с тях... Освен това те трябва да са денонощно с шефа, спят рядко и умората се сещаш как я преодоляват :shock: въ клубъ шефа като си намагистралчи и те там... Та сложи всиките тия килограми и добави шмъркотици и тоя като застане пред тебе е безсмъртен :shock: :shock: :shock: .
А относно бойните изкуства аз тренирам карате които е ексдпрлозивно с мощни и бъзи удари които не изискват много маса, ама те като са борци сешштс се :wink: .

WILD__BOY
01-10-2006, 18:52
Зле си
много зле
може ли да искаш от едно момиче да харесва само мускулите ти и твойте 120 кила?! Явно си много повърхностен - да ме разбереш - тъп си. Разбираш ли? Момичетата търсят някой който да е забавен и печен. Тва немогат да го разберат от височината или килограмите ти. Това се разибра в разговорите. А ти като не можеш да говориш а да се пъчиш пред тях като бабаит няма да го бъде.

MaPuXyaHa
01-10-2006, 21:17
Въпрос на вкус!
Не бива да се слагат всички момичета...под един общ знаменател защото всички са адски различни!
Една си пада по мангали друга си пада по яки...трета по зубари и така...!!!!
Пак и в крайна сметка спокойно ще му дойде времето когато и ти ще си намериш "яка путка"!!!

123456789
01-10-2006, 21:58
Темата излиза от граници с множеството офтопици, но все пак я изчетох, защото ми беше интересно. Стана въпрос до боя... Ами не много правилно е да се каже, че мускулите не дават предимство и вдървяват човека... Изправи се срещу Батиста примерно и да видим дали, ако си некое бързо и леко каратистче с много жизнен потенцял и енергия, техники и така нататък ще го повали6...
Както и да е... Ако има бой, не разчитайте на мускулите. На улицате те нямат роля. Най-добре е да си въоръжен! :wink:

123456789
01-10-2006, 22:18
Е кеча е просто между другото! Иначе всичко остнало си е така!:wink:
Но на темата яко и завъртяхме посоката! :P

Oyama
01-11-2006, 01:22
Зле си
много зле
може ли да искаш от едно момиче да харесва само мускулите ти и твойте 120 кила?! Явно си много повърхностен - да ме разбереш - тъп си. Разбираш ли? Момичетата търсят някой който да е забавен и печен. Тва немогат да го разберат от височината или килограмите ти. Това се разибра в разговорите. А ти като не можеш да говориш а да се пъчиш пред тях като бабаит няма да го бъде.
Авее дивото момче, много си позволяваш да говориш без да ме познаваш. Първо от 4 месецая си имам много сериозна приятелка, и познай кво тя ме обича точно защото съм забавен и печен, може би най вече зщото имам стабилен характер и винаги съм бил абсолютно точен в нашите отношения и винаги каквото тя е искала от мен съм го правил както и обратното. Но причината тя да си падне по мен и да излезем е защото и хванах интереса, видяла ме случайно пред университета и ме запомнила, (овен тва тогава бях рус и повече изпъквах :lol: )

zElEnA^mAsLiNkA
01-11-2006, 08:25
Въпрос на вкус!
Не бива да се слагат всички момичета...под един общ знаменател защото всички са адски различни!
Една си пада по мангали друга си пада по яки...трета по зубари и така...!!!!
Пак и в крайна сметка спокойно ще му дойде времето когато и ти ще си намериш "яка путка"!!!
haha p0 mangali i p0 zubyri ... hahah

Mandy2
01-11-2006, 09:56
Haresvam si po-slabi,za da moga da gi obhva6tam s dve race :D
e tva e istinata,a ne nqkoi deto ako ti otperi edna i si napravo vav grobi6tata!6toto pove4eto koito poznavam ne mislqt mnogo predi da deistvat,a posle ti se izvinqvat i obe6tavat 4e nqma da se povtori,do sledva6tiq pat kogato im kaje6 ne6to navapreki!

GoHardeR
01-11-2006, 12:03
Мен пък супер мнооо ме дразня "фитнес" дришлиофците. Помпат като ненормални бият разни анаболи и тем подобни и к'во в главата им мисли само за секс и такива неща. Правят ми се на мъже а по акъл са колкото 2ро калсник. Аз примерно съм 70кила и съм 185см обаче негледам коя как ще я чукам и тя как ще ми духа. Пич вземи се осъзнай т'ва дето си мислиш че като си як всяка пичка ше ти се лепи е мнооо грешно. FREEE LIFEEE

Ти май си много тъп! :evil:
Eй тва че някой ходи да "помпа" не значи че използва анаболи и че е малоумен. Мускулите които се праваят без анаболи имат естествен вид за разлика от подпомогнатите с нещо ненатурално.
abe f pove4eto slu4ai tfa zna4i...tolkova sa pogulnati ot tfa da bluskat i sa samovlubeni...za men napr haraktera e mnogo po vajen ot tfa dali pi4a she e 60 ili 120 kg.da ne govorim 4e edin e takuf ogromen daje ne moje i da me pregurne kato horata shoto ogromnite mu cici mu pre4at...ghahah men ne me kefat tia :roll: