PDA

View Full Version : Критика



Dr. Kazimbutt
01-06-2006, 20:48
Трябва да въведете правило да се пише на кирилица. Все пак сме българи, нали така? Имаме си собствена азбука и аз предлагам да използваме нея, а не латиницата.

mnogomili4kata-sf
01-06-2006, 20:58
Абсолютно!Ама то предимно хората,които са от скоро във форума пишат на латиница...И аз бях така,ама наистина взе яко да ме дразни латиницата и е супер важно да си използваме нашия си език

RoyTheReaper
01-06-2006, 21:36
az sam protiv! ubiite me ako 6tete, ama na latinica mi e mnogo po udobno i ne smqtam da spiram, osven ako ne se vuvede pravilo.

mnogomili4kata-sf
01-06-2006, 21:42
az sam protiv! ubiite me ako 6tete, ama na latinica mi e mnogo po udobno i ne smqtam da spiram, osven ako ne se vuvede pravilo.

То си има правило...ама такива като теб не ги изпълняват...И кво като е по-удобно...дай да преработим целия БГ език заради теб и другите НЕПУКИСТИ!

RoyTheReaper
01-06-2006, 21:53
az sam protiv! ubiite me ako 6tete, ama na latinica mi e mnogo po udobno i ne smqtam da spiram, osven ako ne se vuvede pravilo.

То си има правило...ама такива като теб не ги изпълняват...И кво като е по-удобно...дай да преработим целия БГ език заради теб и другите НЕПУКИСТИ!

ne, v pravilata na foruma ne se iziskva da pi6em na kirilica. i ne vijdam kakvo ima da prerabotva6...neka prosto vseki da si pi6e kakto mu e po-udobno

teenkopele
01-06-2006, 22:14
...все пак сме българи, нали така? Имаме си собствена азбука и аз предлагам да използваме нея, а не латиницата.

На същото мнение съм, но има много хора, които НЯМА да се отказват от латиницата :o . Това как пише някой е въпрос на личен избор. :)

anonymous464110
01-06-2006, 22:57
emotikonite na foruma sa ujas i kosmi :mrgreen:

ProstoAz
01-08-2006, 09:07
az sam protiv! ubiite me ako 6tete, ama na latinica mi e mnogo po udobno i ne smqtam da spiram, osven ako ne se vuvede pravilo.

То си има правило...ама такива като теб не ги изпълняват...И кво като е по-удобно...дай да преработим целия БГ език заради теб и другите НЕПУКИСТИ!

ne, v pravilata na foruma ne se iziskva da pi6em na kirilica. i ne vijdam kakvo ima da prerabotva6...neka prosto vseki da si pi6e kakto mu e po-udobno

Наистина няма такова правило... :roll:
И на мене ми се ще кирилицата да е задължителна, но... :? За сега всичко става на добра воля и желание. :lol:

cannabinoid
01-08-2006, 11:18
Ако кирилицата беше задължителна 50% от мненията щяха да се трият :lol: Иначе аз съм за, на кирилица е много по-разбираемо като четеш

i'm so excited!
01-08-2006, 12:33
всеки да пише както му е удобно. ако тръгнем да се съобразяваме с прищявките на всеки не ми се мисли кво ще стане

DarthRevan
01-08-2006, 20:31
ni6to protiv kirilicata...super e vsi4ko da e na kirilica...oba4e za kvo da se zanimavam izli6no kato taka sym sviknal i pi6a mnoo po-byrzo, a i koeto e nai-vajnoto - na NIKOI ne mu pre4i da e na latinica...v kraina smetka adminite da turqt edno tekova deto avtomati4no kirilizira...i togava moje i da se pi6e na kirilica...ina4e pravilo da se pravi e glupavo...tova e profesionalen na4in da izgubi6 potrebiteli...

anonymous464110
01-08-2006, 23:39
predlagam individi predstavq6ti se za 11 godi6ni sexualni furii,duha4ki ot 8 godi6ni,spali s 4750 muje do 13 godi6na vuzrast i avtori na tempodobni smehotvorni postove da budat eliminirani 4rez ban na ip :mrgreen: :mrgreen: aman ot nepo4esani kurvenca deto se mislqt za mnogo interesni kato po cql den dra6tqt vuv foruma kak gi kefi da gultat.
vtoro predlojenie - adski,ama ADSKI e dosadna opciqta da postva6 kato "gost" i taq anonimnost predrazpolaga kum ujasen spam i cifra bezsmisleni topic-i koito imat za cel edinstveno da zabavlqvat avtorite im.